+  Roxfort RPG
|-+  Általános
| |-+  Három Seprű :: Társalgó
| | |-+  Keresek...
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 7 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Keresek...  (Megtekintve 33399 alkalommal)

Sophie Flynn
Boszorkány
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #15 Dátum: 2020. 12. 01. - 18:03:45 »
+3

Na holló! :3

Bedobnám magam én is a közösbe, egy vagy esetleg kettő játékra elvihető vagyok, az alábbi őrültségeket agyalta ki nekem az user:
>>> Egy laza barátságos kviddicsmérkőzés után véletlenül bezárják őt is és egy másik diákot a kviddicsszertárba.
>>> Sophie valakinek segít az átváltoztatástanban, bár a Szeszélynek hála balul sül el, és a jószág, amit éppenséggel át kellett volna változtatni papírnehezékké, egyszerű papír lett belőle, amit kivitt a huzat az ablakon, így aztán sietve megindulnak megkeresni a nyávogó/brekegő/cincogó/hápogó papírt.
>>> Két aurort hallgat ki egy bizonyos diák, aki mellé Sophie is odaérne, és az  akét auror kifejezetten rosszban sántikálna, de aztán lebuknának. Hogy harcolnak vagy szaladnak az már egy másik kérdés. Vigyorog

ezen kívül minden ötletelést szívesen meghallgatok Vigyorog
[/s]
Naplózva


Reginald Cobham
Akadémiai tanár
***


Ex-Auror - Griffendél Godrik Akadémia tanára

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #16 Dátum: 2020. 12. 18. - 19:04:08 »
0

A két hónapos szünet után ismét itt és ennek örömére még egy szálat szívesen felvennék a drága ex-auror mellé, hogy mit, az megbeszélés tárgya, egyelőre konkrét elképzelés nincs.

Jelige: farkasokkal táncoló (nem, nem táncosokkal farkaló) Vigyorog
Naplózva

David Evanson
Varázsló
*****


Cartwright jobbkeze

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #17 Dátum: 2021. 01. 16. - 21:25:06 »
0

Bedobom magam egy körre, dobj meg pmmel kacsint
Naplózva

Merel Everfen
Boszorkány
*****


A Vérborz

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #18 Dátum: 2021. 01. 20. - 15:35:44 »
0

Actual rendes játékkeresés!
Tőlem lassan meglepő, tudom

Szeretném ezúttal már tényleg feleleveníteni a karakter tisztázatlan okokból* sikertelen szerelmi életét - jó karakterkémia mellett kor és nem terén is meggyőzhető vagyok
Két főbb kitételt tennék igazából

- Hosszabb távon is aktív játékost keresek!
Előnyben részesítve hosszabb távú kapcsolatot is a karaktereknek, de ha csak egyalkalmas játék lenne a terv, azt is nagyon szivesen végigjátszom végig a végéig

- IC hasznos infó
Merel erősen kémiaalapú; spontán, humoros, kalandor típusokkal működik a legjobban, de komoly mélylelkizésekre is nyitott
Harcias és kihívó is szeret lenni, ha ez nem ijeszt el, akkor jó helyen jársz Hááát

Ha felkeltette az érdeklődésedet egy ilyen klingonhobbit, bagoly és dicsord útján is elérhető vagyok kacsint


*khm, eltűnő játékosok
Naplózva


Louis Soulier
Eltávozott karakter
*****


l'ombre de lui

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #19 Dátum: 2021. 02. 03. - 09:24:31 »
+1

Sziasztok

Egy játékostársat keresk, bármilyen jellegű témára.

Ha érdekel lepj meg egy bagllyal és kitalálunk valamit!
Naplózva


Sophie Flynn
Boszorkány
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #20 Dátum: 2021. 02. 09. - 18:06:36 »
0

HENLO!

Egy stresszmentes, nyugis, bohókás, barátkozós játékra vevő vagyok. Igazából nincsen konkrét ötletem, csak legyen kellően chilles, hogy userem lelki világa egy picit helyre billenjen. Lehetsz diák, lehet egy Roxfortos játék, de akár felnőtt is, nekem teljesen mindegy, csak érezzük jól magunkat!
Naplózva


Demelza Digby
Tanár
*****


DD, alias a grifi királynője 8)

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #21 Dátum: 2021. 02. 13. - 10:00:35 »
+2


Griffendéles (vagy akár más) diákként szükséged van egy házvezetői beszélgetésre - avagy köteleztek rá valamiért?

Panaszkodni valód van, támogatásra van szükséged, vagy nincs kihez fordulnod lelki ügyekben?

Büntető munkára jelentkezel, mert rosszalkodtál?

Beszélgetnél a tanulmányi eredményeidről, pályaválasztásról?

Eszedbe jutott egy halaszthatatlan kérdés a varázstalanokról?

Tanárként panaszod van egy griffendélesre, vagy megdicsérnéd házam valamely tanulóját?

Griffendéles diák szülőjeként igényt tartanál egy kis tájékoztatásra, vagy rám borítanád az asztalt... (Megpróbálhatod, de böszme nehéz, és az egekig pakoltam mindenfélével.)


✿ ✿ ✿ ✿ ✿

Ilyen és más, bármilyen Digby professzorra tartozható ügyekben keress bátran a fogadóórámon, IRL egész évben, IC minden csütörtökönként este 6-tól 7-ig   az irodámban . Fogadóóra keretében rendelkezésedre állok akár csak egy körös, akár picit hosszabb, de alapvetően rövid és kötetlen villámjátékokra.
Garantált, hogy megkínállak teával, az asztalra kihelyezett csokiskeksz is bátran fogyasztható. Aki pedig vállalhatatlanul viselkedik, azt vécékefévé változtatom!

IRL TUDNIVALÓK
- Akár egy körös, kérdés-válasz vagy levelezésszerű játékok is lehetnek, de elképzelhető extra kör(ök).
- Kezdő reagot te írsz, egyeztethetünk előtte bagolypostán, de még ehhez sem ragaszkodom, csak írd a fejlécbe hogy fogadóóra és hogy mikor látogattál el hozzám. Lepj meg! kacsint Vigyorog
- Lehet komoly lelkis, vagy poénos hangvételű játék is.
- Vedd kérlek figyelembe, hogy a válaszadás is rugalmas, igyekszem minél hamarabb válaszolni, eltűnni nem fogok, de lehet, hogy nem két napon belül kapsz választ  (bár elképzelhető még az is Mosolyog ).
Naplózva

Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #22 Dátum: 2021. 02. 15. - 16:24:11 »
+2

Sziasztok!

Egy, max. két darab játékra még eladó vagyok, habár az előző körben elég alaposan elkeltem. De közben tovább gondoltam, miket lehetne még fejleszteni.

Ötletek:

- Egy barát: vannak a karakternek barátai, de most kifejezetten egy férfi karakternek örülnék, aki kellően aktív, egyszerre tud humoros és megértő lenni, illetve ott tud lenni, ha a legnagyobb szarból kell kihúzni a srácomat a depijéből.

- Egy vevő/érdeklődő: aki esetleg szívesen megvenné a Londonban található, Suttogó nevű házát Elliotnak. Ennek a leírása megtalálható a kincsesben! (Meg persze pinteresten is csekkolhatod!) -> diákok esetében szülők is lehetnek, kb egy 3-4 fős házról beszélünk
- Bármi egyéb, ami nekem nem jutott eszembe.

Naplózva


Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #23 Dátum: 2021. 02. 24. - 21:03:32 »
+3

Sziasztok!

Közösségépítés céljából, RealTime játékot szervezek. Ehhez jelenleg egy felmérés zajlik, hogy minél többen részt vegyünk rajta. Aki szeretne és tud, az mindenképpen írjon be az alábbi topikba! Nem csak az időpont érdekel, amikor ráérsz, hanem van-e valami ötleted a játék megvalósítására.

Katt ide!

A cél a szórakozás, tehát nincsenek kötöttségek, ismerjük meg egymást jobban!

Elliot
Naplózva


Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #24 Dátum: 2021. 02. 28. - 15:12:27 »
+3

Sziasztok!

Az RT-játék, amit hirdettem korábban úgy tűnik, hogy március 4-én 8-tól illettve március 5-én 8-tól fog zajlani. Talán két nap elég lesz, hogy kipörgessük. Vigyorog Nem gondolnám, hogy bármelyik nap is éfjél-egy óránál tovább játszódna mindez. Egyelőre 4-5 játékos részvételéről tudok, de természetesen aznap, akár már a játék közben is lehet csatlakozni.

Akit még érdekelnének a részleteket:

Katt ide!

Valószínűleg aznap kialakítunk valami hozzászólási rendet (csakhogy ne beszéljünk el egymás mellett), és amit rugalmasan fogunk kezelni. A kezdőt én írom meg és valószínűleg már 8 óra előtt valamivel meg fogom osztani.
Kérdéssel, javaslattal bombázzatok chaten/discordon!

Elliot
Naplózva


Benjamin R. Fraser
Varázsló
*****


Someday we will foresee obstacles

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #25 Dátum: 2021. 03. 01. - 09:50:23 »
+2

el sem hiszem, hogy ezt csinálom...

Merlin veled!
Csecsebecse- és Ajándékbolt

Szeretnél valami különleges ajándékot venni egy ismerősnek, barátnak, vagy a szerelmednek, de már nincsen semmi ötleted? Akkor ez a hely neked való! Mindenféle különleges ajándék megtalálható itt, a színváltós jósgömbtől kezdve, a maketthajókon át a különleges kézműves alapanyagokig! Különleges és ritka kütyük és egyéb apróságok várják, hogy hazavigyék őket!

Keresd fel újonnan nyílt boltunkat a Trafalgar téren!

Kapcsolat: Erica Fraser /néha napján Benjamin Fraser
Jelszó: Nem tudom mit vegyek!
Naplózva


Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #26 Dátum: 2021. 03. 21. - 20:53:41 »
+2

Igen, igen, megint elkelt minden játék ötletem, de még mindig van kapacitásom 1-2 játékba beleásni magamat. Főleg kaland jellegű játékok, amik ismert történeteken alapulnának valamilyen formában. Az alapgondolatok: Excalibur és Robin Hood vonalon mozgás.
Legyél diák vagy felnőtt, megoldjuk a találkozót. Vigyorog

Ha valamelyik érdekel írj rám és kiötletljük pontosan!


ELKELTEM!
Naplózva


Sophie Flynn
Boszorkány
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #27 Dátum: 2021. 04. 03. - 10:54:37 »
+1

HENLO!

Egy játékra kiadó lennék, elsősorbnan Roxforti diáktársra gonodltam. Igazából valami viccesre, kalandosra és akár kissé félelmetesre is gondoltam, hadd fejlődjön Sophie bátorságszintje.  devil


elkeltem!  Vigyorog
Naplózva


Serena Fawley
Játékmester
***


Csillagszemű

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #28 Dátum: 2021. 04. 12. - 18:46:09 »
0

Sziasztok!

Játékostársat keresek bármilyen fajta játékra a múltból, a jelenből vagy a jövőből. Leginkább egy olyan valakit keresek, akivel egy kávé/tea mellett el lehet beszélgetni.

Ha játékostársat keresel, csak írj egy üzenetet, tuti kitalálunk valamit!
Naplózva


Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #29 Dátum: 2021. 04. 17. - 21:29:42 »
0

Sziasztok!

Kiadó vagyok egy játékra. Jelenleg bármilyen jellegű és témájú jöhet, időpontra kizárólag május elejét tudom egyelőre felajánlani.
Bagolytámadni ér, amennyiben érdekel!
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 7 Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2023. 09. 13. - 17:38:13
Az oldal 0.198 másodperc alatt készült el 42 lekéréssel.