+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Mardekár
| | | |-+  Louis Maxim Soulier
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Louis Maxim Soulier  (Megtekintve 588 alkalommal)

Louis Soulier
Mardekár
*

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2021. 03. 18. - 19:41:58 »
+2

w h o  a r e
y o u ?

Íme, megköszönöm neked, hogy vagy,
Hogy hallottál valaha rólam
S ha csak egy kicsit is mulattat szeszélyem:
Jól van.

Íme, menekülni vágynék tőled,
Csak evezőm nincs készen a hajóban
És ha nem fogsz vesztemen mosolyogni:
Jól van.

Kód:
[center][color=#365c53][font=georgia][size=13pt][i]who are you?[/center]
[font=georgia][color=#666161][size=11pt]...

Naplózva

Dominic R. Monstro
Mardekár
*

a túl szőke srác

« Válasz #1 Dátum: 2021. 03. 19. - 10:21:12 »
+3

a srác, aki etet
Igen, igen, Lujzi, én vagyok az, aki néha-néha belédtömi azokat a bizonyos csokikat. Ha lesz lehetőségünk, akkor végre elrángatlak hamburgerezni is egyet. Nem állapot, hogy Aerith és te is úgy néztek ki, mint akik csak kecskekaján élnek. Kilógnak a bordáid öregem!
Naplózva

Aerith Baldron
Mardekár
*

She's a Killer Queen

« Válasz #2 Dátum: 2021. 03. 19. - 12:28:47 »
+2

az öltöztetőd
Te, Lujzi, te. Imponál, hogy szeretnél velem shoppingolni, tudod-e? Gyanakvó vagyok, de csak mert olyan gyökér rokonságod van. Viszont azt úgyse mi válogatjuk, igaz? Viszont  a barátainkat mi választjuk meg, szóval légy magadra büszke, hogy ilyen jó arcokkal vagy körbevéve, mint ÉN és Monstro.
És mert ruhát válogatok neked, te meg kísérj el nassolni... khm. Diétás kaját venni!
Naplózva

Jason Bright
Hugrabug
*

felhőkről lábakat lógató

« Válasz #3 Dátum: 2021. 03. 19. - 12:48:18 »
+2

Nesze neked kócos érzelem
Nem éreztem ilyet már régóta, és igazából te vagy az első akinek ki is merem mutatni mit érzek. Egyszer már elszalasztottam egy ilyen lehetőséget, többször nem fogok. Szeretem a szemedet, a hangodat, a kis kígyót a válladon. Szeretem, hogy meghallgatsz és beszélgetsz velem, és hálás vagyok amiért nem tartasz flúgosnak. Köszönöm, hogy mindig velem tartasz a mesevilágomba. Ez sokat jelent nekem.
Naplózva

Elizabeth Hepburn
Hollóhát
*

« Válasz #4 Dátum: 2021. 04. 08. - 21:30:00 »
+2

Kedves Louis,

Tudom, néha kimondok olyat, amiket más nem. Ami a szívemen, az a számon típus vagyok. És most is megmondom neked Louis, igazán klassz srác vagy. Ha bármikor beszélgetnél, küldj egy baglyot! Ha legközelebb megyek a kis furkászokhoz, szólok!  :D Látod? Már nem is bánom hogy a  negyedikes eltalált a pofix-al. Milyen vicces egy délután volt!

Ölel, Beth
Naplózva

Sophie Vanheim
Moderátor

Let's say sunshine for everyone

« Válasz #5 Dátum: 2021. 05. 02. - 13:03:12 »
+1

Az állatos felügyelő
Kicist igazságtalannak tartottam azt a büntetőmunkát, amit kaptatok azért, mert ellógtatok és táboroztatok. Jason olyan boldogan elvarázsolt volt utána. Szóval azért ürültem, hogy én felügyeltem a trágyalapátolásotokat. Így legalább öszsebarátkozott Fuhur és Selene a kőteknősömmel és Tarzannal. Igazán jó állatpartik lettek a lapátolásból, főleg mert Jason véletlenül rálapátolta a trutyit a teknősömre. Szóval igazán aranyosak vagytok, és te meg egy nagyon kedves mardekáros vagy. A mardekárosook jó arcok. És kedvesek. Nem is értem a többieket miért tartanak tőletek.
Naplózva

Lupa Tenebris
Griffendél
*

« Válasz #6 Dátum: 2021. 05. 05. - 17:45:52 »
+2

(Kaland)
Mardekár

Mikor tudomást szereztem a suliról és a házakról, sok rosszat hallottam a mardekárosokról. Azt hittem mindegyikük gonosz, bántja a kisebbeket és hasonlók. De úgy tűnik, te nem ilyen vagy. Igazából ha le kéne írnom, morgós, veszekedős és ideges embereknek képzeltem a mardekárosokat. De rajtad inkább azt vettem észre, hogy visszahúzódó vagy. Sőt, mintha sajnálnálak is néha, de sosem mertem odamenni megkérdezni mi a probléma, mindenesetre kellemeset csalódtam benned.
Naplózva

Sage Bolton
Tanár

Rúnaismeret és Alkímia professzor

« Válasz #7 Dátum: 2021. 06. 09. - 07:58:16 »
0

remélem jól vagy
Louis, amikor meghallottam mi történt, eszembe sem jutott érted aggódni. Valamiért automatikusan Bates jutott eszembe és hogy mennyire megviselheti, hogy ezt tette... te csak egy plusz elem voltál. Ezért is látogattalak meg a Gyengélkedőbe és kérdezgettelek, mert büntudatom lett, hogy mennyire megfeledkeztünk arról, hogy téged hogyan támogassunk. Nem egyszerű a helyzeted, nem egyszerű felfedezni magadban a farkaskór tüneteit és megtartani az ép eszedet. Remélem jól vagy és ízlett a csoki, amit vittem.
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: