+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  VEGYES CSAPATOK
| | | |-+  Joy and Sorrow
| | | | |-+  Sophie Vanheim (Moderátor: Sophie Vanheim)
| | | | | |-+  Narancsvidék és limonádé
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Narancsvidék és limonádé  (Megtekintve 37 alkalommal)

Sophie Vanheim
Moderátor

Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2021. 07. 19. - 12:30:18 »
+1

Levelezés Beth-szel

Naplózva

Sophie Vanheim
Moderátor

« Válasz #1 Dátum: 2021. 07. 19. - 19:50:41 »
+1

Szia Beth!

Remélem megérkezett a képeslapom, és Atlasz nem csipegette el út közben a felét. Tudod, néha, amikor unatkozik megeszi a leveleket, hogy ha hosszú az út. Itt Japánban minden olyan... Japán. Éppen egyedül vagyok a kis házunkba, ami Jasperrel a szállásunk. Ő most éppen nagyon kutat valamit, én meg... itt ücsörgök, és nézem a kint ugráló nyuszikat... Igen, nem megyek ki, mert... Nem tudok! Szeszélyes az ajtó. Igazából csak velem, nekem sosem akar kinyílni. Biztos egy féltékeny japán szellem van benne, akinek tetszik Jasper. Tudtad, hogy vannak itt Benjamin Fraser alakú kviddicses csokik? Én megettem egynek a fejét, és fej nélkül is tud szaladgálni... Szóval... Japán egy nagyon érdekes hely.
Te hogy vagy? Hogy telik a nyár?

2002. 07. 17
Naplózva

Elizabeth Hepburn
Hollóhát
*

« Válasz #2 Dátum: 2021. 07. 20. - 19:47:55 »
+1

Szia Sophie!
Atlasz nagyon jó kis bagoly volt, minden sértetlenül megérkezett!
Aww, elég menőn hangzik, a kutatás. Hm....Próbáltad már az ablakot? Vagy japánban azok is ilyen..izá..furák? TUdod, fura kicsi ablakok. Igazából még nem voltam japánban, nem is tudom, miért feltételzem hogy kicsik az ablakok. De Sophie, szerintem te simén kiférsz a kis ablakokon is.
Csoki? Komolyan? Uhh, akkor valóban nagyon menő ez a Fraser fiú. Nem ő jött össze az exével? Akinek nem tudom a nevét. Jaj, hagyjuk is, nem akarok pletykás Belby lenni. A csoki biztos vicces. Főleg ha a megelben megolvad picit :D
Itt nálam egyelőre nincs semmi érdekes, a városban mászkálok, strandra járok anya barátnőinek a lányaival, hogy ne üljek folyton itthon. Jaj, és rajzoltam neked valamit, remélem az us épségben megérkezik! Jó nyuszizást, meg Jasperezééést   Hááát Angyal :3

2002.07.17.

Beth
Naplózva

Sophie Vanheim
Moderátor

« Válasz #3 Dátum: 2021. 07. 22. - 17:35:23 »
+1

Szia Beth!

EZ A RAJZ GYÖNYÖRŰ! Nem gondolkodtál el azon, hogy valami ilyen pályán indulj el? Jaspernek azonnal megmutattam és neki is tetszett - azt hiszem -. Biutos szeretnél itt lenni, olyan túlvilági misztikus tájak vannak erre, hogy lenne mit lerajzolnod!
Sajnos az ablaokn nem férek ki, a hátsó ajtó meg a belső kertbe vezet. Talán sok Ben csokit ettem. Hmm. De egyébként nagyon finomak ám! Az agyik finom epres. Küldök neked kóstolót! Remélem Atlasz ezt se csipegeti el. És de! Tudod azzal a Hollóhátas Estherrel. Szőke hajú, kék szemű, és nagyon bájos. AZt hiszem, eddig még nem beszélgettem vele, de lehet még összefuthatok vele. Tudod, a varázsvilág útjai kifürkészhetetlenek.
KÉPZELD! Találkoztunk Jasperrel egy kappával. Tudod, akik zöldek és teknős szerűek a fejükön van valami víz, és megeszi az embergyerekeket. Szerencsére tudtunk neki adni uborkát, szóval utána nagoyn aranyosan beszélt velünk japánul. Mármint biztos megköszönte meg ilyenek, mi meg csak kedvesen bólogattunk, míg el nem ment.
Nem sokára megünk vissza Heartfordshire-be. Tényleg voltál ott a Lényparkban? Engem egyszer ott kirabolt egy furkász.

2002. 07. 18
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: