+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Felnőtt varázslók
| | | |-+  Jasper Flynn (Moderátor: Jasper Flynn)
| | | | |-+  gyűrött pergamendarabok
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] 2 3 ... 16 Le Nyomtatás
Szerző Téma: gyűrött pergamendarabok  (Megtekintve 16267 alkalommal)

Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2021. 06. 22. - 06:59:24 »
+1

levelezéseim



Naplózva


 


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2021. 06. 22. - 07:04:05 »
+2

Egy levél a pihen a kollégiumi asztal fiókjában, arra vár, hogy elküldjék.

Sophie,

Az elmúlt hónapok varázslatosak voltak, vicceses és szórakoztatóak. Imádtam minden percet, amit veled tölthettem, még akkor is, ha titokban féltem a furkásztól, vagy éppen attól, hogy majd visszautasítasz. Belegondolni sem mertem, hogy valakit még kedvelhetek ennyire... és, hogy te meg én tényleg működhetünk. De működünk, nagyon is! Most már bátran ki merem állítani, hogy te vagy a mindenem és szeretném, ha együtt töltenénk az elkövetkezdenő éveinket, akár a Hertfordshire-ben készülő lakásban, akár máshol. Ahová temész, oda megyek én is.
Sosem mondtam még ki, mert féltem, de: szeretlek.

J.

Naplózva


 


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2021. 06. 30. - 18:06:29 »
+2

Nyuszis képeslap, Aiden James Fraser részére a Hamutartóba,
2002. július 18.



Fraser!
Eljöttünk erre a nyulas szigetre Japánban. Tudod, annyi kis nyuszi ugrál itt, hogy mindjárt te jutottál eszembe, meg te házi Nyulad. Remélem nem gyötörted még el szerencsétlen! Ha még is, akkor megérdemel egy utat ide, a fajtársai közé.
Remélem, minden oké veled,

J.

Naplózva


 


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2021. 07. 06. - 14:03:40 »
+1

Benjamin,

Találtam Japánban valami elképesztően fura dolgot. De küldök neked egy darabot belőle, azt mondják, hogy a csoki Frasert kész bűn megenni, de Sophie már leharapta a fejedet. Szóval remélem neked is annyira fog ízleni, mint neki. Furcsa, hogy édességeket készítenek kviddicsjátékosokból, nem?
Ne ess le a seprűről!

J.
Naplózva


 


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2021. 07. 07. - 09:12:47 »
+1

Furcsa macskás képeslap, Benjamin Fraser részére a Fraser házba,
2002. július 22.



Szia Ben,
A csoki figura mellé ezt is mellékelni akartam. Kicsit elfelejtettem, tudod azér,t mert a barátnőmmel nagyon jól megvagyok és eltereli a figyelmem... Így viszont, hogy elfelejtettem, külön kapod meg. Furcsa macskás cucc, lehet, hogy a te cicád is egy macskadémon. Szerintem el kéne rajta gondolkodnod.
Amúgy élek, sok itt a halas íz.

J.
Naplózva


 


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2021. 07. 08. - 07:57:56 »
+2

Egy Benjamin Fraser csokifigura van mellékelve a levél mellé. Valaki láthatóan áthúzta a Benjamin nevet és Aident írt fölé.

Fraser,

Egy kis meglepetés. Remélem ízlni fogsz saját magadnak... és adj belőle Elliotnak, jó? Szerintem ő nagyon is értékelné, mindig is jobb ízlése volt, mint neked. Egyébként még mindig élek, ne is aggódj értem, vagy valami. Nem faltak fel az óriás nyulak ezen a baromira ijesztő szigeten. Na mindegy! Legalább Sophie elvan.
Pás,
J.

Naplózva


 


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2021. 08. 24. - 14:48:29 »
+1

Fraser,

Segíts! Honnan tudtad, hogy el akarod venni Elliotot? És mikor rájöttél, mikor vetted meg a gyűrűt? Mennyire gyorsan kérted meg azután, hogy újra összejöttetek? Azonnal válaszolj, ahogy kézhez kapod!

Pás,
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #7 Dátum: 2021. 08. 25. - 19:56:09 »
+1


Flynn!

Először is, nyugodj meg.
Másodszor is.
És harmadszor is.

Én azóta el akartam jegyezni, mielőtt elkezdte fújni a házasodjunk meg szöveget. De ez azért van, mert ilyen zseniálisan előre megtervezek mindent.
A gyűrűt különleges eseményhez kötötten vettem meg, elvittem Egyiptomba, előtte pedig úgy döntöttem az lesz a tökéletes alkalom, nem várok tovább.
Azért kértem meg ilyen későn, mert szerettem húzni az agyát, hogy úgyse kérem meg. Muhaha.


2002. szeptember 7.


u.i.: Várj!
Te ezt most komolyan kérdezed?
Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #8 Dátum: 2021. 08. 26. - 05:22:21 »
+1

Fraser,

Ennél komolyabb nem is lehetne kérdés. Meg akarom kérni Sophie kezét, legkésőbb karácsonykor, de nem vagyok benne biztos, hogy kibírom addig. Bár ő nem rágja a fülemet, úgyhogy plusz szórakozási élmény sincs a dologban. Egyszerűen csak vele akarok lenni... vágjak bele azonnal?

Pás,
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #9 Dátum: 2021. 08. 30. - 08:35:08 »
+1


Flynn!

Kezdj keresni gyűrűt. Ezt fixen most csináld. Én is végigjártam mindent Benjmainnal. Aztán meg a pillanat hozza, amikor meg akarod kérni. Amikor én a Piramisok tetején ráhúztam a gyűrűt ELliot ujjára, úgy éreztem nem várhatok tovább, mert az, ott, akkor a legtökéletesebb pillanat volt.


2002. szeptember 7.


u.i.: Remélem viszel magaddal gyűrű nézáshez egy stílusos szakértőt.
Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #10 Dátum: 2021. 08. 30. - 19:06:42 »
+1

Muci Fraser,

Kinéztem a gyűrűt. Édes, sárga kő van benne, tökéletesen illik Sophie-hoz és a személyiségéhez. Szerinted nem gáz sárga gyűrűt venni? Mondd, hogy nem! Mert már megvettem.

Pás,


2002. szeptember 15.
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #11 Dátum: 2021. 08. 31. - 14:56:28 »
+1


Szőke!

Ha a nyulas gyűrű nem gáz, egy sárga sem lehet az. MÁR MEGVETTED? Csak azt ne mondd, hogy már meg is kérted a kezét. Tuti nem fogod kibírni karácsonyig, Szőke.


2002. szeptember 17.


u.i.: Remélem viszel magaddal gyűrű nézáshez egy stílusos szakértőt.
Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #12 Dátum: 2021. 09. 01. - 05:21:29 »
0

Fraser,

Igen... megvettem. Aj, Fraser, nézd meg mielőtt odaadom. Ha már te vagy a stílusos szakértő ennyi a minimom. Viszont karácsonyig fogj vissza. Ez lenne a nagy meglepetés és egyben a legeslegjobb ajándék.

Pás,


2002. szeptember 16.
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #13 Dátum: 2021. 09. 01. - 15:59:17 »
+1


Szőke!

Jó majd megnezem, sőt lehet el is veszem tőled, nehogy véletlenül mégis Szeplős kezére csusztasd valahogy... Majd MézLakba tévedek valamikor. Meghivhatsz egy sörre is.


2002. szeptember 18.


Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #14 Dátum: 2021. 09. 03. - 05:16:14 »
+1

Fraser,

Ki kell bírnom karácsonyi mindenképpen! Szóval kérlek, fogj vissza.
Csütörtökönként Sophie-nak egésznap faragásórája van (vagy mi), én viszont otthon vagyok. Gyere és iszogassunk. Közben elmesélheted, milyen a házas élet. Legalább felkészülök.

Pás,


2002. szeptember 19.
Naplózva


 

Oldalak: [1] 2 3 ... 16 Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország


Az oldal 0.178 másodperc alatt készült el 46 lekéréssel.