+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Felnőtt karakterek
| | | |-+  Jasper Flynn
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Jasper Flynn  (Megtekintve 5215 alkalommal)

Jasper Flynn
Mandragóra Gyógyítóképző Ispotály
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2021. 02. 15. - 19:37:08 »
+3



„I wanted everything I never had
Like the love that comes with light
I wore envy and I hated that
But I survived”




„I found solace in the strangest place
Way in the back of my mind
I saw my life in a stranger's face
And it was mine”


Kód:
[font=times new roman][size=12pt][color=#617d91][b]ki vagyok neked?[/b]
[i]bővebben?[/i]
Naplózva


 


Sophie Flynn
Boszorkány
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2021. 02. 28. - 22:21:51 »
+1

aki megzavarodott tőled
Az egész a te hibád. Mármint. Oké, nem tehetsz róla, hogy ilyen rettenetes kamasz vagyok. Szóval igazából az egész az én hibám, de te attól még teljesen megzavarsz. De úgy tényleg, hogy a lég elhalt pillangók repkednek a hasamban megint. De nem, én nem szeretném ezt is úgy elrontani mint a többi kapcsolatomat, oké? Meg amúgy is. Csak barátok vagyunk, akik túlságosan jól megértik miken ment keresztül a másik. Melletted elfelejtem a fájdalmat, és megint boldog vagyok. De ezt megtartom magamnak. Mert nem akarok még egy valakit elveszteni csak mert megőrülnek az érzelmeim.
Naplózva


Benjamin R. Fraser
Varázsló
*****


Someday we will foresee obstacles

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2021. 04. 27. - 14:08:43 »
+1

A tesóm haverja, hm?
Azért végre örülök ám, hogy Aiden nem csak saját magával barátkozik. És maga mögött hagyta azokat a rohadék Godswelléket is. Te sokkal normálisabb vagy. És ja, ha megint nekiesel a bátyámnak én tényleg megverlek.
De amúgy jó arc vagy. Legközelebb sörözhetnénk egyet, bámulnánk a jó testű nőket, vagy ilyesmi.
Naplózva


Esther M. Doyle
Boszorkány
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2021. 05. 07. - 14:49:23 »
+1

a szépfiú
Jasper Flynn. Az örök csendes, hideg, kicsit visszahúzódó, rejtélyes srác. Hazudhatnám, hogy nem jöttél be egy kicsit sem, de minek? Mindenki rólad beszélt egy időben. A lányhálók esti vihogásában sokszor elhangzott, hoy "ó, Flynn" és egy kicsit mindenki oda van érted. Mi van most veled? Jó lenne látni, hogy merre tartasz, de még az évfolyamtalálkozón sem tudtalak elcsípni... ugyanis nem mentem el végül.
Naplózva


Sophie Flynn
Boszorkány
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2021. 06. 10. - 12:30:37 »
+1

Mint a tej a kiflivel
Te vagy minden pillangóm forrása. Tudtad, hogy ezek a pillangók veszélyesek? Úgy értem, minden egyes alkalommal, amikor rád nézek csak úgy össze-vissza kezdenek repkedni a hasamban én pedig totál elájulok tőlük. Meg tőled is. Tőled inkább, a pillangók csak ilyen bónusz dolog. Nem hittem volna, hogy mi tényleg így passzolunk. Mint a tej, a kiflivel. Szeretném, hogy ez tartson, sokáig, sokáig tartson. Melletted minden olyan szép és színesen élénk. Miattad megint szépnek látok mindent. Szóval... szóval csak köszönöm. Köszönöm, hogy szerethetlek.
Naplózva


Aerith Baldron
Eltávozott karakter
*****


She's a Killer Queen

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2021. 06. 15. - 22:07:44 »
+1

A majdnem második Monstro
Amikor másod éves voltam egyszer neked visítottam, hogy Dominic vedd ki a pókot a hajamból. Szóval ezért bocsi. A sokktól nem láttam a külömbséget. Pedig azért akad bőven. Bár azért van egy nemesesen dögös kisugárzásod. És örülök, hogy az új barátnőd már nem olyan, mint az előző őrült nők.
De azért néha vegyél neki menőbb ruhákat!
Naplózva


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2021. 07. 16. - 14:55:02 »
+1

haver
Tudod az igazi nagy embereknek sok barátjuk van, hogy mindenhova be tudjanak férkőzni, és ez szépen lassan így lesz velem is. Viszont te ennél beljebb vagy. Légy magadra büszke, Flynn. kevés olyan ember van, akiért a családomon kívül az életemet kockáztatnám.
Naplózva


Oscar Caine
Mandragóra Gyógyítóképző Ispotály
***


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #7 Dátum: 2021. 09. 25. - 13:49:51 »
+1

haverszeű
Nincsenek barátaim, mert nekem minek? De te kiérdemeltél nálam egy haverszerű kapcsolatot, amit evvgyél megtiszteltetésnek. A nőd tudja, hogy ilyen gyakran sörözöl a campuszon az órák közötti szünetben? Ígérem az a legutóbbi vetkőzős buli a kettőnk titka lesz. Bár kétlem, hogy emlékszel abból bármire is.
Naplózva


Charlie Oswin
Eltávozott karakter
*****


Farkasfiú

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #8 Dátum: 2021. 09. 26. - 17:04:28 »
+1

odakint is nagymenő vagy?
Néha eszembe jut,hogy milyen volt, mikor a "helyes srác" a sarokban duzzogott a klubhelyiségben, titokban cigarettázott a szertárban. Odakint is te vagya  csajok kedvence vagy ez csak itt működött a kastély falai között? Egyébként még mindig nálam van a könyved, amit kölcsönadtál a zenéről. Szeretnéd visszakapni? Akkor fussunk össze Roxmortsban az egyik hétvégén és visszaadom. Egyébként érdekes volt.
Naplózva


Sophie Flynn
Boszorkány
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #9 Dátum: 2021. 10. 13. - 16:33:37 »
0

Lassú pislogások. Csendes dorombolás.
Nem furcsa, hogy minden nap egy kicsit jobban szeretlek? Nem hittem vonlna, hogy ilyen létezik, elvileg előbb-utóbb elmúlik a szerelem, legalábbis ezt mondják. De mi túlvagyunk az első pár rózsaszín heten, és mégis most is minden ugyan olyan rózsaszín? Hogy csinálod? Tudod, azóta a nap óta meg te vagy a szememben a legbátrabb férfi, és én szeretnék melletted erős maradni, hogy ne csak neked kelljen.
De ha ez nem megy, csak hagyd, hogy csendesen doromboljak a karjaid között. 
Naplózva


Daisy Day
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #10 Dátum: 2021. 11. 15. - 08:40:24 »
+1

Csere bere
Elnézést, de azt hiszem, össze cserélték a papírzacskóinkat. Nem találom a sós karamellámat, de helyette itt egy ékszeres doboz, valami Sophienak. Nem mondom, biztos szép az ékszer, de azt hiszem, jobb lenne, ha visszacserélnénk.
Naplózva


Benjamin R. Fraser
Varázsló
*****


Someday we will foresee obstacles

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #11 Dátum: 2022. 09. 07. - 13:15:56 »
0

Kedvenc baba-medimágusom
Régen ugyan olyan unalmas piperkőc gyereknek tűntél, mint a bátyám. Azóta örülök, hogy egy kicsit jobban megismerhettelek. Jó arc vagy. Nem sok mindenkire merném rábízni Esthert és most már Oliviát, de te ezek közzé tartozol. Kösz, hogy tartod néha a bátyámban a lelket, meg beszólsz neki helyezettem is. Amúgy is kell mellé valaki józan,  ha esetleg megpurcannék a kviddicsezés közben.
Naplózva


Sophie Flynn
Boszorkány
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #12 Dátum: 2022. 10. 17. - 10:40:21 »
+1

Õrizem a szemedet
Hozzád tartozok most már teljesen, és életem legszebb pillanatait köszönhetem neked. Magamban őrizlek, most már amíg csak élek, és még most is ugyan olyan jó hozzád bújni, megcsókolni, vagy csak ücsörögni melletted a reggeli kávé közben. Nem adhatok neked túl sok mindent, de az összes szeretetem, ami bennem van a tiéd, és mindig örömmel adom is neked. Fogom a kezed ezután is, ha jó a kedved, ha nem, ha nehéz az élet ha könnyű. Mert melletted még a szomorú ősz is átváltozik valami gyönyörűvé.
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2021. 04. 22. - 05:04:01
Az oldal 0.453 másodperc alatt készült el 40 lekéréssel.