+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  VEGYES CSAPATOK
| | | |-+  Joy and Sorrow
| | | | |-+  Sophie Vanheim (Moderátor: Sophie Flynn)
| | | | | |-+  eper és csokoládé
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 Le Nyomtatás
Szerző Téma: eper és csokoládé  (Megtekintve 7875 alkalommal)

Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #45 Dátum: 2022. 09. 24. - 08:07:04 »
+1


Húha minden orosz ilyen magas és kopasz? Jasper azt hitte el akar rabolni. Igazából nem veszem észre nagyon elég jól rejtőzködik, csak néha látom az őszi fényt megcsillanni egy kopasz felületen, ha kinézek valahová és tudom, hogy ő az. Menő ez az Eduard Sokolov, biztos rád is nagyon-nagyon vigyázik.
Apropó jól vagy?!?! A tűzben ugye nem sérültetek meg? Olvastam a cikket, de Vitrol tudod milyen, mindent leír csak a lényeget nem. Remélem újjá tudjátok építeni azt a helyet, olyan szép és biztos nagyon kötődtök hozzá. Biztos nem sérültetek meg? Küldtem nektek vigasztalásul egy-egy faragott kis állatkát, az egyik maci, a másik meg egy édes kis róka. Remélem tetszik majd nektek. Meg vannak bűvölve, ha vakargatjátok őket azt szeretik.
Remélem nem érzed úgy, hogy én is rajtad élezem a fogamat. Igyekszem jó lányod lennii.
Az a kastély a képeken olyan szép, kár hogy esett az eső, amikor odamentünk és nem láttunk belőle kívülről semmit. JAJ DE SOK A TENNIVALÓÓÓ! Jó, összeírtam a listát, hogy még ezeket kell csinálni és azt hiszem csináljuk is őket. Milyen zene legyen? Gondolom valami elegáns élőzene. Ó, és neked biztos nagyon finom és nagyon egészséges kaját kérek meg neked való esküvői tortát! Nem szeretném, hogy éhezz.
Skolov még mindig gyúr?? Hűha, azért remélem nem lesz testépítő. Tudod azok a muglis sportolók, akik minitangában barna olajozott testtel pózolnak. Nagyon ijesztőek.

Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #46 Dátum: 2022. 09. 30. - 16:33:33 »
+1

Sophie,
Ja. Ivan helyett véletlenül Igort küldtem el. Ő egy kicsit ijesztőbb, de kopasz. Viszont mondd meg a pasidnak, hogy ne parázzon tőle, múltkor is majdnem leátkozta. Mellesleg: ha minden orosz magas és kopasz lenne, Sokolov is lenne, de Sokolov nem kopasz, sőt gyönyörű haja van.
Az előző leveled olvasva kapsz tőlem egy kupont. Nyelvleckék. Segít szépen kifejezni magadat, Irma remek tanár, ne hagyd ki semmiképpen. Ha pedig valami különlegességre vágynál, vasárnaponként illemtant is szokott tartani a magadfajta lányoknak.
Ó! Cseppet se aggódj! Jól vagyunk. Az egyetlen probléma, hogy mindent renoválni kell, így addig nem tudunk fellépni, csak bőszen próbálunk egy kölcsönteremben, amit azért kaptunk, mert megszántak minket. Nem ismersz valakit, aki perzsaszőnyegekkel keletkezik? Volt egy gyönyörű darab Sokolov irodájában. Ha még jobban kigyúrja magát, azt kapja tőlem ajándékba. Támogatni akarom.
A pergamen hátuljára írtam egy karmester ismerősöm címét. Majd ő segít a zenészeid kiválasztásában, hogy gyönyörű, klasszikus zene legyen. Azóta hogy haladsz az esküvővel?

Pá,
Mikhail Bertov
Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #47 Dátum: 2022. 10. 02. - 08:22:27 »
+1


Mikahil,

azt hiszem nem csoda, ha összekeverted őket. Minden esetre, most már megszoktam a csillogást és Japser is megnyugodott, azt hiszem. Akkor jó, ha ő nem kopasz, romantikus tud lenni, ha bele tudsz túrni a dús fürtök közzé. Jaspernek is szép haja van. Olyan jó illatú meg minden.
Nyelvlecke kupon... Hű, mit rontottam el, túl izgatott voltam. Irma sokkal kedvesebb, mint a többi néni akikkel eddig találkoztam. Most már azt hiszem kicsit jobban fogom magam kifejezni, és kellemes rendkívül üde hangvételű levelem megmosolyogtatja a szívedet is, Drága Mikahil.
Akkor jó, most megnyugodtam. Az újságban olyan rémület keltően írtak a dologról. Mármint amúgy is rémisztő lehetett, de örülök, hogy jól vagytok, szívem örömmel telt el a hírtől! (Látod, milyen kifejezéseket tanultam a lecke kuponodnak köszönhetően?) Perzsa szőnyeg, perzsa szőnyeg... hmmm, nincs itt valahol egy olyan negyed, ahol perzsák vannak? Tudod, mint a kínai negyed. Körbe kérdeztem, és kiderült, hogy egy Nadim Abulah nevű fickó árul ilyeneket. Azt senki nem tudja megmondani, hogy hol, de keddenként szokták látni.
El nem tudom képzelni, hogy mennyire ki lehet most már gyúrva, egy hegyet is el fog tudni mozdítani? Ő lesz a modern Herkules?
Csodás a karmester, nekem nagyon tetszik. Kiválasztottuk a tortát is, hogy milyen ízű legyen, és a virágokat. De még mindig annyi a tennivaló, este is csak esküvővel álmodom, meg arról, hogy egy száll fehérneműben állok az oltár előtt és egy kecske a tanúm. Remélem ez nem fog megvalósulni.


Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #48 Dátum: 2022. 10. 02. - 16:46:07 »
+1

Sophie,
Most a legfontosabb kérdés: hogy állsz az esküvővel?
Állítólag novemberben már hó lesz. Ez a legjobb idő, ha még idén meg akartok házasodni. Egyre ijesztőbb és zordabb lesz az időjárás. Örülök, hogy a torta és a körítés megvan, de a tánc, a ruha, a csokrok? Az ajándékok? A koszorúslányok? A tanúk?
Nadim Abulah közelébe se menj! Megnéztem én azt a faszit, hát mondjuk úgy, hogy Ivan miatta nem követett téged az elmúlt héten. El kellett tenni lábalól. Mellesleg azok a szőnyegek még csak nem is kézzel szőttek voltak. Az egyik meg véres volt. Fúj.
Hát Sokolov a modern Herkules. Legalábbis az alapján, amit láttam. Bementünk a leégett épületbe és elmozdított egy leesett gerendát, hogy kiszedje a karkötőmet, amit tőle kaptam. Oda volt beszorulva ,az öltözőm helyén. Egyszerre volt ijesztő és szexi.
Pá,
Mikhail Bertov
Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #49 Dátum: 2022. 10. 03. - 16:28:19 »
+1


Mikahil!

Koszorúslányooooook? Róluk teljesen elfelejtkeztem. Ki legyen a koszorúslányooom? Apropó, ugye te leszel a tanúm? A ruha is meg van, amit együtt választottunk ki. És tááánc? Milyen tánc? Ajajaj...
Ó. Őő, eltenni láb alól? Ójaj. Nincsen Sokolovnak perzsa ismerőse valami jegyzettömbebn, ahol tartja a kapcsolatait? Megleshetnéd titokban. Amikor éppen Herkuleskedik.
Mikhail, lassan megőrölök, de szerencsére nemsokára lemegy az esküvő, és végre nem kell szervezni utána semmit. Ugye? UGYE?
Sokolov meg nagyon romantikus. Olyan nagyon sokolovos. Én meg lecsúsztam a lépcsőn, de Jasper éppen elkapott, olyan nagyon romantikusan, szóval nem törtem el semmimet. Olyan szexi volt meg minden, ha érted mire gondolok. Csak a szinfónikus zenekar hiányzott a jelenetből. Olyan menő és lovagias, meg menő. Ah. Nagyon jó feleség kell, hogy legyek. Bár most nem merek főzni, mert megtámadt a sütő és leégett a szemöldököm. De már visszanövesztettem. Csak ijesztő volt.

Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #50 Dátum: 2022. 10. 09. - 15:09:49 »
+1

 
Sophie,
Hát nem tudom. Ismersz valakit, aki jól mutat púderszínben? Általában púderszínűek a koszorúslány ruhák. Mármint az ízléses helyeken. Egyszer voltam egy esküvőn, ahol koboldok voltak a vendégek. Azok az élénk narancssárgák! Hát van ízlése az embereknek?
Tánc. Igen, Sophie, tánc. Az első tánc. Nem rémlik valami? Már beszéltünk arról, hogy lesz ilyen is. Te jó… Merlin…! Nem is tudom, mit mondjak. Hát mindjárt itt az időpont és még semmire sem készültél fel. Mi lesz veled?! Szombaton átmegyek és gyakoroljuk a keringőt. Szólj a pasidnak, hogy vegyen fel tánccipőt!
Mellesleg küldtem egy kis nyugtató teát. Rád fog férni!
Mindig is mondtam, hogy jobb helyen kéne laknod, ahol nincs csúszós lépcső és lángokádó sütő. Mondjuk bevallom Sokolov háza is elég furcsa. A minap éppen ott voltam és az egyik könyvespolc rám szólt, hogy kócos a hajam hátul. Gondolhatod, ki miatt volt olyan elve!
Azóta sem mentem be abba a szobába. Sokolov persze azt mondta, hogy csak képzelődtem, de én hallottam. Még mozgott is!
Pá,
Mikhail Bertov
Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #51 Dátum: 2022. 10. 11. - 15:12:49 »
+1


Mikahil!

Nincs varázslat, ami ad egy kis ritmusérzéket? Meg Jaspernek védelmet, hogy ne lépjek rá? Egyébként olyan szép a tánc, meg romantikus, és a bécsi keringő olyan művészi. De én kissé merevnek érzem magam benne, mondd, hogy nem vagyok reménytelen eset!
Elliot tökéletesen fog mutatni púderszínben!
Imádom a teádat, teljesen nyugodt vagyok, meg is ijedtem, hogy miért, de rájöttem, hogy a teától. Tarzan meg meg is itta a mai adagot, azóta úgy néz ki, mintha Bob Marley lenne, csak macskában. Csoda, hogy szét nem folyik a nyugalomtól. Nem volt eddig se egy stresszes macska.
A sütők veszélyesek. De a tévé is. Az állatkák mindig rágyalogolnak a távirányítóra és akkor Jasper megijed. Meg én is. De a nagyi örül, hogy van ilyenünk, nem néz minket annyira furcsának, csak kicsit.
Egy beszélő könyvespolc? Hű, ez nagyon durva, Mik. Meg ne dobáljon ha felmérgelődik. Lehet lakik ott bent valaki.Nézesd meg Sokolovval, ő úgyis olyan epikusan Herkuleses most már. Vedd rá, hogy nézzen a szekrény mögé.
Mik.
Mindjárt megházasodom, már csak pár nap!
Nyugtass meg, hogy nem lesz belőlem unalmas háziasszony. Mit csináljak, hogy Jasper ne unjon meg?


Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #52 Dátum: 2022. 10. 20. - 13:45:59 »
+1

Sophie,
Tudom, tudom. A legutóbbi leveled már elég rég küldted, dehát a többi dolgot már meg is beszéltük az esküvődön. Remélem, értékeled az ajándékomat, igazi selyem. Abban aztán tényleg nem fog megunni téged Jasper.
Nem mellesleg. Milyen volt a nászút? Azt hallottam, hogy eléggé esős idő volt arrafelé. Várj! Ugye nem lettél terhes a sok bent üléstől? Mármint ne érts félre, Jasper arccsontjával csak is tökéletes gyerek születhet, de azért még mindig kislány vagy valahol. Na meg, ahogy korábban mondtad, a tanulmányaid.
Én amúgy jól vagyok. Sokolov tegnap beverte a fejét a szekrénybe, úgyhogy most van egy púpja. Azóta is hallgatom, milyen szörnyű neki. A gyógypuszit élvezte egyedül... dehát tudod milyen. Elég drámai és komoly tud lenni semmiségeken is. Viszont. A macskája beült az ölembe és dorombolt! Eddig utált és hátat fordított, ha meglátott. Gyanítom megkedvelt, mert tonhalas salátát ettem ebédre.
Pá,
Mikhail Bertov
Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #53 Dátum: 2022. 10. 23. - 12:03:26 »
+1


Mikahil!

Annyira csodálatos az ajándékod, roppantul elegáns és hát ebben tényleg nem un meg Jasper. A nászutunk nagyon jó volt, édes kis faluba mentünk ahol olyan cuki fehér házikók voltak. Aranyosak voltak a barik, Jaspernek is tetszettek. Elmentünk sétálni is a környéken, találkoztunk valami tündérmanóval, aki ránk sózott egy halom gyümölcöst. Jasper szerint gyanús volt és nem mertünk enni belőle. Meg elestem a lépcsőben és kificamodott a térdem. De a párnák meggyógyítottak. Jasper mellett még a párnák is mágikusan gyógyító erejűek. Biztos rájuk is jó hatással van.
Nem, nem lettem terhes, továbbra is vigyázunk erre, és igen, Jaspernek tökéletesen formás arca van.
Sokolov még egy sérülésben is rendkívül színpadias. Ó, édes lehet a cica. Neki óriási macskája van, nem? Lehet látta, hogy hogy puszilgatod Sokolovot. De a tonhal se lehet utolsó. Mostantól mindig adj neki, lehet legközelebb már követni fog mindenhová.
Még mindig beszél a könyvespolc?

Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #54 Dátum: 2022. 10. 30. - 12:08:09 »
+1

Sophie,
Ne haragudj, hogy ismét megvárattalak.
Elkaptam két hete a sárkányhimlőt és úgy tűnt, meg sem maradok. Tudtad, hogy milyen veszélyes? Pláne felnőttekre. Hát azt hittem a Mungóban, hogy többé nem is látom Sokolovot. Aztán jobban lettem és egyszer csak felbukkant. azt mondta, hogy hazavisz. Azóta itt vagyok a kastélyában. Ráadásul a könyvespolc is folyamatosan beszél!
Na de, nem fontos! Hogy vagy azóta? Egy gyógyítópárnát nekem is küldhetnél, mert azóta is csak fekszem és szenvedek.
Pá,
Mikhail Bertov
Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #55 Dátum: 2022. 11. 01. - 20:25:23 »
+1


Mikhail!

Jesszus! Jeeesszuuus! Te jó ég!
Oké, szóval, most hogy sikerült megemésztenem, hogy kórházba kerültél... Te jó ég! Szóval. Sárkényhimlő? Én még nem kaptam el, azt hiszem, nem emlékszem rá, hogy valaha is ilyen betegségem lett volna. Most akkor kezdjek el félni? Csak a bárányhimlőn estem át, mint minden mugli gyerek, tudod, de hogy a sárkényhimlőn. Jasper elvileg már kicsiként elkapta. De milyen jó, hogy megmentett és kihozott, hogy lásd őt! Igazi hős!
Mégis miket beszél neked a könyvespolc?
Én véletlenül takarítás közben Jasper könyvespolcát is letörültem, és a fejemre esett egy könyv amibe mindenféle ijesztő szervek voltak. És... és MOZOGTAK! Vagyis úgy szervesen pulzáltak, szörnyű volt, te jó ég! Egyébként most minden pénteken, a vacsoránál a nagyim a hasamat fürkészi. Olyan izé. Meg persze aztán összevesznek Jasperrel, és a nagyapám inni kezd. Kellemes, már-már megszokott dolog.
Küldtem neked egy gyógyító párnát remélem segít.

Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #56 Dátum: 2022. 11. 06. - 14:57:21 »
+1

Sophie,
Nyugi. Már teljesen jól vagyok. Nem voltak vészes tüneteim sem, csak lázas voltam és hasonlók. Amúgy… Sokolov nagyon meg volt ijedve. Hát nem édes? Úgyhogy végig nagyon sok mindent küldött az ispotályba. Még külön szakácsom is volt, aki vitamindús ételeket készített.
Bárány… himlő? Sosem hallottam róla. Nem is igazán hangzik jónak. Mármint kellemetlen lehet, hogy végig bégetnek melletted, akik elkapják. A bégetés az egyik legidegesítőbb hang a világon. Gyerekként folyton arra keltem, mert a falu határában néhányan birkát tartottak.
Legutóbb azt mondta, hogy adjak nem csirkefalatokat. Milyen könyvespolc akar csirkefalatot enni? Beteges ez, én mondom! Sokolovnak persze nem mertem még elmondani. Félek, hogy csak még értékesebbnek tartaná, ahelyett, hogy hívna valami ördögűzőt.
Ugye nem vagy terhes? Nem bírnék ki még egy gyereket. Yoana gyereke – akármi is a neve – tegnap lehány bébipapival, majd utána a képembe röhögött. Milyen ember az ilyen?! Hát tisztességes felnőtt biztosan nem lesz belőle. Túl sokat örökölt otthonról.
A mozgó szerves könyveket meg inkább hagyjuk!
Pá,
Mikhail Bertov
Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #57 Dátum: 2022. 11. 10. - 08:46:36 »
+1


Mikhail!

Sokolov egy hős, nagyon szerethet téged. Már az esküvőn is láttam rajta, milyen izmos, biztos nagyon biztonságban érezheted magad vele. Külön szakács? Hát ez nagyon menőőő!
Bárány himlő, de nem bégetsz tőle, csak sok csúnya viszketős kiütésed lesz, és ha elvakarod, megmarad a heges lyuk a bőrön. Sose jöttem rá, hogy miért pont bárány himlő, senki se hasonlít a bárányra ha elkapja. Még gyapjunk se nő. Lehet az akkor lenne, ha mágikus nyavaja lenne? Ez csak egy egyszerű mugli betegség, amin minden gyerek átesik szinte.
Itthon van egy aranyos kis bárány, de ő nagyon ritkán béget. Pedig olyan cuki, az állatkáim szeretnek a gyapjában szundikálni.
Az egy ragadozó könyvespolc, vagy tényleg be van ott valaki falazva! Mikhail, ugye éjjel nem kaparássza semmi sem a falat a polc mögött? Roppan kísérteties lenne, ha ott találnátok valami rémisztőt mögötte... Sokolov közelében meg sem szólal? Nagyon furcsa kész rejtély, és nagyon ijezstő lehet. Van más furcsa dolog is arra? Beszélő csillár vagy ilyesmik?
Nem vagyok terheeees.
És az én babám nem fog lerókázni ha lenne, tudná, hogy te lennél a nagypapája és szeretne téged.
Remélem hamarosan tényleg majd kicsattansz és újra elvihetjük a kutyáinkat egy kis kozmetikázásra. Zserbó lassan inkább úgy néz ki, mint egy amazon, nem mint egy kellemes kutyahölgy.


Mellesleg voltunk egy Halloween partin, hát borzalmas volt. Soha nem féltem még úgy, és még a bugyit is villantottam... Jasper mentette meg az önbecsülésem.

Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #58 Dátum: 2022. 11. 14. - 17:54:59 »
+1

Sophie,
Bárányhímlő. Ne is beszéljünk róla! Remélem rajtad nincsenek ilyen hegek, mert ezt még egy medimágusnak is igencsak nehéz volna eltűntetni, drága Sophie. Persze, ha szeretnéd, megadhatom a nevét annak, aki egy-két anyajegytől szabadított meg. A bőröm selymesebb, mint valaha.
Éjjel nem nagyon vagyok a könyvtárban, hacsak Sokolovra nem tör rá ott a... szóval fogalmam sincs. Ed azt mondta, nem falaztak be senkit, de tudod milyen, mindig csak dörmög magában és a felét nem értem. Mellesleg nagyon édes a szakálla alatt, amikor morgolódik. Hát, amúgy van egy éneklő kanna is, de azt a konyhában tartják.
NAGYPAPA?! Te most sértegetsz. A huszaséveim elején járok, hogyan lehetnék nagypapa? Ráadásul! Ráadásul! Kérj bocsánatot!
Pá,
Mikhail Bertov
Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #59 Dátum: 2022. 11. 22. - 11:35:53 »
+1


Mikhail!

Bocsánat, nem akartalak megsérteni. Engesztelésül küldtem neked egy kis bio testápolót, ami szerintem csodás a bőrre ilyen hidegben, amit nem bírok elviselni. Minden reggel úgy érzem odafagyok a járdához, pedig Jasper szerint nincsen hideg. Lehet orosz vér folyik az ereiben? gülü
Amúgy legutóbb furcsa hangokat hallottam én is a polc előtt, amikor meglátogattunk benneteket és Sokolov éppen a borokat mutogatta Jaspernek. Azt mondta, hogy mutassam meg a bugyim. Nem tudom jól hallottam-e de ijesztő volt. Aztán olyan hangokat adott ki, hogy YOHOHOHOOO.
Az éneklő kanna nagyon cukin hangzik. Nekem csak az az életre kelt kőből lévő teknősöm van otthon, aki kis kavicsokat szeret rágcsálni. Nagyon cuki, és Jasper mindig követné a házban, na de hát... lassú.
Hogy állsz a karácsonyi készülődéssel? Én már mindent feldíszítettem, az egész lakás tele van hópelyhekkel, meg mindennel is, és alig várom, hogy legyen karácsonyfáááááánk.

Naplózva

Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2023. 07. 29. - 11:06:28
Az oldal 0.181 másodperc alatt készült el 47 lekéréssel.