+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  VEGYES CSAPATOK
| | | |-+  Joy and Sorrow
| | | | |-+  Sophie Vanheim (Moderátor: Sophie Flynn)
| | | | | |-+  eper és csokoládé
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 Le Nyomtatás
Szerző Téma: eper és csokoládé  (Megtekintve 7940 alkalommal)

Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #75 Dátum: 2023. 04. 09. - 15:21:24 »
+1


Mikhail!

Óó! A bézs szoba! Természetesen a legjobb része az ágy volt, de gondolom sejtetted. Na jó, meg a fürdőkád is, sose láttam olyan csinos és elegáns kádat! Az z illataid pedig fantasztikusak, még Jaspernek is tetszettek, tehetséges vagy, és alig várom, hogy a parfümöket szagolgassam!
Nagyon édesek vagytok Sokolovval, izzik folyton a levegő köztetek. Azt hiszem sokan irigykednének rátok. De azt hiszem akkor jó is, hogy inkább sétáltunk. Khm.
Sajnálom, hogy így érzed, de biztos vagyok benned hogy a neved legendás. A legjobb táncosok és művészeket sosem felejtik el, és te  a legprofibb vagy!
A répa tényleg el volt hagyódva de szerencsére megtaláltuk. Már szörnyű volt Zserbó sírását hallgatni este, mert nem volt meg a répa.
Megtalaltam a húgomat de azt hiszem még jobban utál mint régebben. Vannak emberek akiknek sose lehetsz jó. Pedig örültem, hogy a semmi után kiderült, hogy vannak testvéreim.

Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #76 Dátum: 2023. 04. 12. - 11:23:08 »
+1

Sophie,
Annyira izzot a levegő közöttünk, hogy elkaptam Sokolovtól valami leprát. Ő persze éli világát azóta, én viszont haldoklom és le kellett mondanom munkákat! Felháborító!
A szaglásom is elvesztettem, szóval a parfümökkel sem tudok foglalkozni. Mi lesz így velem?! Mi?!! Mire meggyógyulok az Fleming gyerek átveszi a helyem a parfümiparban.
Nem mellesleg: apám meg akar látogatni. Milyen beteg napokat élünk?!
Pá,
Mikhail Bertov
Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #77 Dátum: 2023. 04. 23. - 07:59:15 »
+1


Mikhail!

Jesszus, hát ezek a beteg napok! Azt hiszem én nagyon furcsa lepra lehetett, mert miután én is olvastam  aleveled, ágynak dőltem. Szerencsére Jasper mellett az ember gyorsabban gyógyul, az igaz, küldött neked is abból a bájitalból. Azt hiszem Alec Fleming még nem vette át a hatalmat sehol, ne aggódj.
Vajon Jasper hogy csinálta, hogy nem lett beteg?
Remélem az aoukádat túl fogod élni, nincs kedved átszökni hozzánk?
Tényleg, most hogy szóba került, az én apum is meglátogat. Mi történik itt, hogy mozgolódnak az apák?

Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #78 Dátum: 2023. 04. 26. - 12:37:23 »
+1

Sophie,
Hát végülis meggyógyultam, de még várni kell, hogy visszamehessek táncolni. Azt mondta a medimágus, hogy menjek el valami sóbarlangba. Nekem erre nincs időm. Meg kell ölnöm Fleminget.
Na meg az apám látogatását is kerülöm. A kastélyban úgy sem talál meg. Jobb óvakodni tőle... hidd el, a szemem láttára akarta bántani Edet. Nem érdemli meg, hogy én, a nagy Mikhail Bertov a fia legyek.
Hoznál nekem diétás sütit? Ez a kimozdulás hiány kezd kicsinálni.
Pá,
Mikhail Bertov
Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #79 Dátum: 2023. 05. 03. - 17:15:59 »
+1


Mikhail!

Remélem ízlett neked a diétás sütemény, a kedvencedet kértem. És vittem neked még teát is, hogy sokkal jobban legyél. Egyébként elfelejtettem mondani, hogy tetszett a köntösöd, az a rusztikus arany monogram hímzés nagyon előkelően mutatott rajtad.
Véletlenül nálad felejtettem a sálamat, utánam tudnád küldeni? Tudod az, amin az a sok apró kis virág van, meg olyan kellemesen meleg színű. Mostanában kicsit hűvösek a napok erre, de már várom, hogy itt legyen a jó idő.
Mik a terveitek Sokolovval a nyárra? Én meg akarom lepni Jasper egy romantikus nyaralással, mert megérdemli, olyan keményen tanul és dolgozik.

Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #80 Dátum: 2023. 05. 12. - 09:05:59 »
+1

Sophie,
Készítettem neked is egy monogramos köntöst. Rózsaszín, az van a csomagban. Próbáld fel és küldjél egy képet, látni akarom! A méretet csak megtippeltem, bár elég jó a szemem, de azért lehet eltérés. A sálad is ott van valahol benne, bár meg kell mondjam elég gyatra minőség. Rád férne egy vásárlás, nekem meg költeni van kedvem! Gyere velem!
Sokolov nyaralójába megyünk nyárra. Monacoba. Bármikor meglátogathatsz, ha van kedved. Nagyjából egy hónapot leszünk ott... de be kell vallanom, kicsit félek, hogy leégek. Borzalmas melegen süt ott a nap, na meg a húgom lánya biztos egésznap odakint akar majd pancsolni a medencébe. Igen, úgy terveztem őt is meghívom. Szerinted szar ötlet? Elég fura a viszonyunk.
Pá,
Mikhail Bertov
Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #81 Dátum: 2023. 05. 26. - 21:45:18 »
+1


Mikhail!

RÓÓÓÓZSASZÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍN! Hát ezt nagyon imádom, meg téged is, annyira de annyiraaa! Mellékelten küldtem a képet, Jasper csinálta, szerinte is jól áll. Tökéletes az egész köntös, sose volt ilyen pihepuha köntösöm! És köszi a sálat is meg a köntöst is! Jó, jó elmegyek veled vásárolni, melletted olyan lelkes leszek én is akkor, pedig olyan béna vagyok benne, de tudod te.
Monacoban van nyaralója? Húhaaa! Mindneképpen elmegyünk meglátogatni. Mindig is kíváncis voltam arra a helyre ahol Grace Kelly élt! Küldtem neked exxxtraerős naptejet, három X-el, ahogy írtam. Ez nagyon erős és véd, én is megpirulok folyton egy kis naptól is, főleg az orrom!
Ez egy nagyszerű ötlet, Mikahil, biztosan jól fogják veletek érezni magukat!
Bocsi, hogy most írtam, elkaptam a sárkányköhögést, de Jaspernek hála jól vagyok!

Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #82 Dátum: 2023. 05. 29. - 17:52:26 »
+1

Sophie,
Kéne a segítséged!
A manóval, Pintyőkével el kell mennem a villába, hogy rendbe rakjuk nyárra. El tudnál velem jönni? Nem akarok egyedül lenni vele, Yoanát elhívni nagyon furcsa lenne. Tudod, ott lenne az a gyerek meg minden és lehányná a perzsaszőnyeget. Azt nagyon nehéz kitisztítani és nem is szabad mindenhogy. Na mindegy! Tudom, hogy kedvesnek kéne lennem a gyerekkel, de nem akarok. Olyan furcsa az egész... miért gondolom mindenről ezt?
Pá,
Mikhail Bertov
Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #83 Dátum: 2023. 06. 03. - 16:16:46 »
+1


Mikhail!

Végre véget értek a vizsgák! Szerencsére nem buktam meg, és Jasper sem! Hihetetlen, hogy ennek is vége. Ennek örömére pedig szívesen ellátogatok veled a villához, a takarítás bűbájokkal JAsper szerint már egészen ügyes vagyok. Remélem tényleg, és nem csak kedveskedésből mondja.
Milyen bájos neve van a Manónak, mondjuk nekem nagyon furák voltak a Roxfortban is. Ha este megláttak folyton elmenekültek.
Minden furcsa, azt hiszem, azért.
A hét végén át is tudok veled menni... Apropó, oda milyen ruhát vigyek magammal?

Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #84 Dátum: 2023. 06. 04. - 07:26:57 »
+1

Sophie,
Gratulálok a vizsgákhoz! Remélem, nem hoztál szégyent rám és Kiválóan teljesítettél mindenből. Ma még én is vizsgáztatok koreográfiából... amihez persze nekem meg sem kell mozdulnom. Mondanom sem kell, a betegség miatt - amiből már rég meggyógyultam!! -  Sokolov folyamatosan azzal van elfoglalva, hogy maradjak a hátsófelemen. Tegnap is akkora patáliát csapott! Nem sűrűn vitatkozunk, de olyankor nagyon drámai.
Ne aggódj a ruha miatt! Majd ott veszünk valamit. Csak az arcápolási rutinodat és a fogkefédet hozd.
Amúgy szerinted miért kérdezi tőlem mindenki azt, hogy akarok-e gyereket? Úgy nézek ki, mint aki pelenkázni akar vagy mi a fene?!
Pá,
Mikhail Bertov
Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #85 Dátum: 2023. 06. 11. - 11:30:40 »
+1


Mikhail!

Hát persze, hogy nem hoztam rád szégyent, Mik, büszkévé akartalak tenni téged is és Jaspert is! A nagyi úgysem érti mi ez a pálcakészítő dolog, azt hiszi, csak eltékozlom a tehetségem, mint anya. Tényleg, képzeld találtam néhány furcsa festményt amit anya csinált... Majd megmutatom, Jasper szerint is furák.
Sokolov milyen aggódó típus, ez valahol romantikus is. Képzeld, amikor leestem a lépcsőn, Jasper azóta duplán figyelmes, bár már mondtam neki, hogy nincs kedvem még egyszer leesni onnan, de hát csúszott a zoknim!
Ja, és aggódtam ám, de örülök, hogy meggyógyultál, és el tudom képzelni milyen drámaiak vagytok amikor veszekedtek.
Viszek mindent, remélem nem keverjük össze a fogkefénket, az enyém sárga és napraforgó mintája van. Japsertől kaptam, mert Tarzan eldugta a másikat.
Hmm, mondd azt, hogy én vagyok a gyereked, hátha akkor megnyugszanak. Holnap indulok is!


Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #86 Dátum: 2023. 06. 13. - 10:39:30 »
+1

Sophie,
Sosem keverhetjük össze a fogkefénket! Az enyém modern és divatos. Na meg persze nagyon mágikus is.
Mielőtt holnap megindulnál: mellékeltem egy bevásárlólistát. Ezeket vedd meg és hozd el nekem. Nem rossz hely Monaco, de Sokolov szerint túl sokat költök, szóval jobb lenne, ha itthonról vinnénk. A lábkrémből az aranytégelyes kell!
Nem mellesleg a macskád szőreit hagyd otthon. Valamire elkezdtem allergiás lenni. Gyanítom Sokolov macskája az.
Pá,
Mikhail Bertov
Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #87 Dátum: 2023. 06. 24. - 19:13:16 »
+1


Mikhail!

A mágikus fogkeféd nagyon csúcs volt!
Azt hiszem sose leszek még egy olyan helyen, mint Monaco. Azóta is csak arról beszéltem Jaspernek, de remélem nem hiszi azt, hogy oda akarok vele költözni. Neki az túl előkelő, meg nekem is.
Kiderült, hogy tényleg cica allergiás vagy-e? Énis azt hittem az vagyok, de kiderült, hogy csak a főzés után kaptam tüsszentő rohamot, a bors miatt. De gondolom te nem jártál így.
Egyébként nagyon tetszett az előadás a Hattyúk tavában csodásan néztél ki, azt hsizem néha még Jaspert is lenyűgözte. Legszívesebben az összeset megnézném, amiben te szerepelsz. Nehéznek tűnik ez a balett, remélem nagyon vigyázol magadra. Sokolov feszülten tűnt, veszekedtetek?

Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #88 Dátum: 2023. 06. 30. - 10:28:09 »
+1

Sophie,
Nem a macskákra vagyok allergiás. Rájöttem, hogy Sokolov dezodorjára és nem akarja lecserélni, pedig szörnyen viszket az orrom, kiütésem van és tüsszentek. Mellesleg mától nem szeretem Edet. Azt mondta, hogy többé nem léphetek fel és lerángatott a színpadról egy kis esés miatt. Most komolyan ennyire érthetetlen, hogy simán végig tudom táncolni? Csak az egomnak fájt. Azért bicegek amúgy is, mert görcs van a vádlimban, semmi egyéb.
De ne aggódj, a Diótörőre visszatérek és olyan karácsonyi ünnepség lesz, hogy mindenki elalél majd. Még Sokolov is! Talán addigra újra megszeretem... főleg, ha elkezd valami nyugtatófőzetet inni. A veszekedtünk nem elég jó kifejezés a történtekre.
Pá,
Mikhail Bertov
Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #89 Dátum: 2023. 07. 06. - 10:37:51 »
+1


Mikhail!

Ed dezodorjára? Akkor én is azért akarok folyton tüsszögni amikor a közelemben van! Mi lehet benne, remélen nem valami furcsa anti-bio izé. Az orrom is viszketett, és Jasper szerint piros is lett tőle. Győzd meg, hogy cserélje le!
Óh, de te sose estél el, lehet nagyon megijedt és félt. Nem akarja biztos, hogy ezután bajod essen és rosszat írjanak rólad az újságok. Tudom milyen Vitrol.
Legközelebb ha meglátogatlak viszem a kedvenc masszázs olajad és megmasszírozom a görcsös lábad.
Sokolov tud kiabálni? Hűha, félelmetes lehet.
Mik mostanában kicsit furcsa érzésem van, mintha megfigyelnének. De lehet csak bemesélem magamnak, tudod, még mindig ijesztő ami Jasperrel meg velem történt, de csak nem lesz baj, ugye?


Naplózva

Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2023. 07. 30. - 06:43:21
Az oldal 0.464 másodperc alatt készült el 46 lekéréssel.