+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  VEGYES CSAPATOK
| | | |-+  Joy and Sorrow
| | | | |-+  Sophie Vanheim (Moderátor: Sophie Flynn)
| | | | | |-+  eper és csokoládé
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Le Nyomtatás
Szerző Téma: eper és csokoládé  (Megtekintve 7974 alkalommal)

Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #30 Dátum: 2022. 05. 27. - 18:15:19 »
+1

 
Sophie,

Persze, hogy irányítanod kell Jaspert. Ha nem irányítod, akkor sosem leszel jó feleség. Mindig a nőnek kell kézben tartania a dolgokat a családban. Legalábbis anyám ezt mondta, mikor apám üvöltözött és megbolondult, ő meg képes volt leállítani – főleg amikor tényleg le is akarta. Ebbe ne menjünk bele. De értek a házassághoz, bízz bennem.
Most hány Sophie-nyi a popód? Nem láttalak pár napja, de az étkezési szokásaid alapján most már komolyan kezdelek félteni. Mondd, hogy nem ettél meg egy hatalmas sajtot! Most azonnal gyere el ide hozzám. Megyünk zsírégető edzésre. Ismerek egy edzőt, aki egy hónap alatt helyre hoz.
MI VAN A SZÜLÉSSEL MÁR MEGINT? Sophie, ha terhes vagy, könyörgöm menj el medimágushoz. Hidd el, jobb időben elkapni a dolgot.
Albertet elküldtem a fenébe. Viszont, ha van kedved eljöhetnél velem egy kiállításra a hónap végén. Képzeld, éppen április 30-án rendezik meg a Táncosok a művészetben című kiállítás megnyitóját. Én fogok beszédet mondani, aztán lesz ingyenpia és körbe nézhetünk ingyen. Ja, és persze csak cukormentes sütemények lesznek.
Mellesleg megszületett a húgom lánya. Elfelejtettem korábban leírni, mert még mindig sokkol az egész. Annyit mondok, hogy Sokolov irodájában totál annyi a milliós összeget érő, kézzel készített perzsaszőnyegnek. Pedig azt el akartam lopni a nappalinkba. A nappalinkba, igen. Remélem tudod ez mit jelent. Együtt élünk és éppen kialakítjuk a saját életterünket. De ez a babadolog azóta sem hagyja, hogy visszarázódjunk a normál kerékvágásba.
Remélem a te életed kevésbé káoszos. Mi van azokkal a nevető gabonapelyhekkel? Fogadjunk a cukortól röhögnek annyira.

Pá,
Mikhail Bertov
Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #31 Dátum: 2022. 06. 07. - 18:55:24 »
+1


Sziaaa Mikhail!

Nem fogok szülniiii, a hasam ugyan akkora, mint eddig. Jasperrel odafigyelünk ezekre, nem szeretnénk eladósodni meg száraz kenyéren élni egy gyerek mellett, mert most a jövőbe fektetünk be! És majd a jövő Sophie-talán terhes is lesz. Te jó ég, vajon kislányunk lesz vagy kisfiúnk? Esetleg mind a kettő? Vagy mondjuk három? Komolyan valaki képes megszülni HÁROM gyereket!! De most egyet se fogok. De remélem olyan menők lesznek, mint Jasper. Mert Jasper az Jasper. Khm, bocsánat elkalandoztam.... SZóval igen, igen irányítom Jaspert.Nagyon háziasszonyos leszek, neked hála, Mikahil.
Albert azt mondta meglehetősen talpraesett FÉRJE van Eduardnak. Awww, titkos esküvő volt? Az aaanyira illene hozzátoook. És megyüünk erre a nagyon menő kiállításra, szeretnék élőben is büszke lenni rád! Bocsánat a sok felkiáltójel miatt! De lelkes lettem!
Ezek a babadolgok. Szegény szőnyeg. Most biztos szomorú ő is.
Nos történ egy két dolog, Jasper mellett izgalmas ez életem, de minden rendben van velünk, csak nem hagyhatjuk el az országot egy ideig. A nevető gabonapelhyek cukorban születtek pehlyekké. Remélem a sok cukortól én se kapok röhögő görcsöt. gülü

2003. 04. 30.

Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #32 Dátum: 2022. 06. 09. - 09:38:04 »
+1

Sophie,

Most akkor terhes vagy, vagy sem? Remélem, nem hármas ikrek, de ha már így beharangoztad, én fiúkat szeretnék. Yoana gyereke lány, szóval jó lenne a másik nemből is. Persze nem nekem, hanem neked. Nekem sosem lesz kölköm. Szerencsére biológiailag lehetetlen abban a kapcsolatban összehozni, amiben vagyok, de amúgy sem olyan a vérvonalam, amit érdemes lenne tovább vinni.
Férje? Van egy férje Sokolovnak? Nem tudok róla. Albert meg végképp nem tudom, honnan tud. De ha találkozom Eddel, megölöm, amiért elmondta ilyeneket mondd másoknak. Szóval nem. Nem vagyunk házasok.
Mi történt pontosan? Nem akarom, hogy az a fiú rossz helyzetbe hozzon téged. Tudod, hogyha egyszer szarba kever, nem kizárt, hogy megint megteszi. Úgyhogy kérlek… vigyázz vele.
Bocsánat, ma csak ilyen rövid levélre futotta. Épp előadásra sietek. Küldtem nektek két jegyet az éjféli balettra. De csak akkor hozd el Japert, ha nem bajkeverő!

Pá,
Mikhail Bertov
Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #33 Dátum: 2022. 06. 24. - 11:46:06 »
+1


Sziaaa Mikhail!

NEmvagyoktehresMikhail! Nem is leszek! Egy ideig. Pedig Elliot is sokszor mutogatott nekem babadolgokat, de most Jasperrel másra koncentrálunk. Van egy olyan érzésem, hogy nekem csak fiaim lesznek Jaspertől. Bár azért örülnék, ha nem egyszerre jönnének, HA. ITT. AZ. IDŐ. De most nincs itt az időő. Úgyhogy még nem leszel öö.. kereszt apa meg ilyesmi.
Remélem azóta él még Ed. Meg Albert is.
Hát jóó, neked elmondom... megvédett egy gonosz embertől, aki elrabolt és ő a párbajban meghalt. És most mindenki azt hiszi róla, hogy gyilkos, pedgin nem az! Csak engem védett. Ki ne harcolna a szerelméért, ha bajba kerül? Az aurorok biztosan nem voltak sosem szerelmesek. Jasper jó ember!!
Nagyon szuper volt az éjféli bál, mennyi szép ruha volt ott! Sose voltam még ilyen előkelő társságba, még a puncs is meg a sütemnyek is illedelmesek voltak, felajánlották, hogy együnk belőlük.
Mikhail! Mikhail! Kutyaprogram lesz a városban, gyeeertek eeeel!!
2003. 05. 10.

Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #34 Dátum: 2022. 06. 28. - 17:03:23 »
+1

Sophie,

Fiúk. Hidd el, nekem rengeteg fiútestvérem volt. Nem volt az annyira jó... sőt! Igazából szörnyű volt. A bátyáim folyton sárral dobálóztak és az egyetlen értelmes ruhám is perceken belül tönkrement. Aztán persze anyám mindig mérges volt, hogy koszosak vagyunk. Én meg nem akartam koszos lenni és mégis egy kalap alá vett a többi fiúval.
Albert és Ed is halott. Elástam őket az erdőben.
.
.
.
Ez vicc volt, ha nem esett volna le. Sosem hiszi el senki, hogy tudok viccelni. Micsoda sértés! Remek társalgó vagyok és mindenkivel jól kijövök.
Tudtam, hogy tetszeni fog a bál. Amúgy mi lesz az esküvőtőkkel, most, hogy Jasper börtöntöltelék lesz? Nem most nyár volt a terv, június... vagy július? Már nem emlékszem. Ne haragudj, az idegnyugtatóimtól amnéziás vagyok, de azt a ruhát nem kéne veszni hagyni, amit megvettünk neked.
Elmentem volna a kutyaprogramra, de Sokolov nem engedett. Azt mondta, hogy új matracot kell venni az ágyba. Szóval egésznap veszekedtünk egy bolt közepén, hogy memóriahabos legyen-e vagy sem. Nem az lett. Nyertem.

Pá,
Mikhail Bertov
Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #35 Dátum: 2022. 07. 09. - 13:07:14 »
+1


Sziaaa Mikhail!

Jaaj, ez nagyon furcsa vicc volt, MIkhail! Azt hiszem egy pillanatra azt hittem, hogy elájulok, és még meg is könnyeztem a sorosod. Igagzából tényleg furcsa lennék terhesen, meg fiatal is vagyok hozzá és bohó! Sok mindent kell még megtanulnom, főleg, hogy hogyan legyek elbűvölő hölgy az esküvőn és utána is, hogy Jasper mindig szeressen.
Bocsébat, hogy ilyen későn írok, azt hiszem egy párszor félbe kellett szakítanom a levelet, azért ilyen gyűrött meg pecsétes, de amúgy teljesen lefertőtlenítettem azok után is, hogy ZSerbó elcsente az asztalomról és megpróbálta megenni. Szerencsére izgatottságában elejtette. Egyébkénk folyton papírt szeretne enni, nincsenek tőle biztonságban a zsebkendők sem! Elizabeth is ilyen?
Jasper neeem lesz azkabani fogoly!! Nem leheeeet! ő nem olyan, mint akik ott vannak, ő neem... Nem is bántana senkit, csak ha engem kell védelmeznie és... Azt hiszem inkább most megyek kisírom magam, anynira kétségbe estem.
Jó, kisírtam magam. Látod milyen lassan haladok ezzel a levéllel?
Óó, remélem jól szolgál benneteket az a matrac, és büszke vagyok rád, hogy te nyertél! Ez igazán bölcs és Mikhailos választás volt, ám! Én is azt szeretem ami nem memória habos. Mennyi mindenben hasonlítunk. A kutyaprogram nagyon jó volt egyébként, Zserbó kis medencében vadászott gumikacsákra, nyertünk egy halom kis sípolós labdáét, amit tönkre is tett a következő három nap alatt.
Nálunk meg van egy alsógatya és bugyitolvaj a környéken, mert hiányoznak a szárítóról. EZ valami környékbeli perverz lehet? Jasper már fejlenetést is tett, de eddig nincsen semmi nyoma.



2003. 05. 30.

Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #36 Dátum: 2022. 07. 16. - 08:07:59 »
+1

Sophie,

Na. Nem. Ez nem az a levélforma, amiben velem komunikálhaszt. Egyenesen felháborító, hogy a kutyád szájából kiszedett papírdarabot küldted el nekem! És még hiányzik is a sarka. Vegyél elő új levélpapírt és írd szépen újra! Nem megtanultuk, hogyan kell úrinőnek lenni?
Várom az új levelet. Ezt megsemmisítettem.

Pá,
Mikhail Bertov
Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #37 Dátum: 2022. 07. 21. - 13:56:58 »
+1


Sziaaa Mikhail!

Jaaj, ez nagyon furcsa vicc volt, MIkhail! Azt hiszem egy pillanatra azt hittem, hogy elájulok, és még meg is könnyeztem a sorosod. Igazából tényleg furcsa lennék terhesen, meg fiatal is vagyok hozzá és bohó! Sok mindent kell még megtanulnom, főleg, hogy hogyan legyek elbűvölő hölgy az esküvőn és utána is, hogy Jasper mindig szeressen.
Bocsánat, hogy ilyen későn írok, azt hiszem egy párszor félbe kellett szakítanom a levelet, azért ilyen gyűrött meg pecsétes, de amúgy teljesen lefertőtlenítettem azok után is, hogy Zserbó elcsente az asztalomról és megpróbálta megenni. Szerencsére izgatottságában elejtette. Egyébként folyton papírt szeretne enni, nincsenek tőle biztonságban a zsebkendők sem! Elizabeth is ilyen?
Jasper neeem lesz azkabani fogoly!! Nem leheeeet! ő nem olyan, mint akik ott vannak, ő neem... Nem is bántana senkit, csak ha engem kell védelmeznie és... Azt hiszem inkább most megyek kisírom magam, annyira kétségbe estem.
Jó, kisírtam magam. Látod milyen lassan haladok ezzel a levéllel?
Óó, remélem jól szolgál benneteket az a matrac, és büszke vagyok rád, hogy te nyertél! Ez igazán bölcs és Mikhailos választás volt, ám! Én is azt szeretem ami nem memória habos. Mennyi mindenben hasonlítunk. A kutyaprogram nagyon jó volt egyébként, Zserbó kis medencében vadászott gumikacsákra, nyertünk egy halom kis sípoló labdát, amit tönkre is tett a következő három nap alatt.
Nálunk meg van egy alsógatya és bugyitolvaj a környéken, mert hiányoznak a szárítóról. EZ valami környékbeli perverz lehet? Jasper már feljenetést is tett, de eddig nincsen semmi nyoma.



2003. 06. 10.

u.i.: Újraírtam a levelet, Mikhail, igyekeztem a szépírásra figyelni, de most begyulladt azt hiszem tőle a csuklóm, mert furcsán kell hozzá tartani a tollat.
Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #38 Dátum: 2022. 08. 06. - 07:59:14 »
+1

Sophie,

Nagyon helyes. Mindig másold újra a levelet ilyen helyzetbe.
Azért most írok, mert két hétre elutaztunk Sokolovval Balira. Nagyon élveztem, bár bevallom őszintén, eléggé ijesztő volt, mikor kirabolták a közeli kisvárost és mindenki védelmében lezárták egy időre a szállodát. Mondjuk rengeteg más dolgot lehetett csinálni, ott volt a part, az ágy, a saját medencénk és a luxus vacsorák. Hoztam neked egy kagylónyakláncot, de ezt nehogy felvedd egy elegáns helyre. Ez csak olyan hétköznapi dolog.
Ezek szerint Jasperrel minden rendben. Most már akkor szervezitek az esküvőt, igaz? Csak mert lassan már szezonja sem lesz a virágoknak, amiket kiválasztottunk. Hidd el, a művirág nem olyan mutatós és nem lenne ugyanolyan szép, mint ahogy gondoltad.
A bugyitolvaj?! Mondd, hogy elkapták! Ha nem, akkor azonnal költöztök.

Pá,
Mikhail Bertov
Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #39 Dátum: 2022. 08. 19. - 09:23:18 »
+1


Sziaaa Mikhail!

Óóó Bali nagyon egzotikusnak hangzik! Találkoztatok teknősökkel? Azok olyan aranyosak. Nekem is van, tudod, amire a múltkor rápakoltad a ruhás táskákat, és megijedtél, mert kőböl van és mozog.
Kiraboltááák? Remélem ti jól vagytok. Miért rabol ki bárki is bármit Balin?
Imádom a kagylónyakláncot! Nagyon szép, köszönöm!
Szervezzük, bár azt hiszem a nagyim megsértődött, amiért így nem házasodunk össze, amikor elvileg szerettünk volna. Azt hiszi Jasper nem szeret és csak a botrány miatt kérte meg a kezem karácsonykor. Nem is olyan botrányhős típus Jasper. Szóval, a nagyi duzzog, de nem is értené, mi történt velünk, azt hiszem. Mégis csak mugli.
Még szervezzük az esküvőt, és a virágok remélem addig kitartanak. NAgyon szépeket választottunk és az esküvői ruhám is nyári, nem akarok tüsszögni benne ha hűvös lesz.
A bugyitolvaj egy mosómedve volt.
Remélem te jól vagy, Mikhail, hallottam, hogy támadás volt a színházban ahol dolgozol.
Küldtem neked egy neked való sütit, én csináltam.


Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #40 Dátum: 2022. 08. 20. - 08:47:43 »
+1

Sophie,
Nem tudom, mi volt ez az egész Balin. Úgy tűnt, két külföldi bűnöző járja a környéket, de a helyiek nem voltak túl beszédesek, vagy csak nem értették az akcentusunkot. A kelet-európai angolt meglehetősen nehéz érteni.
Én nem ismerem annyira Jaspert… de ugye azért szeret? Mármint nem a nagymamádnak van igaza. Mert, ha nem szeret, de még pénze sincs, akkor nem nagyon éri meg vele maradnod. Inkább keresek neked egy gazdag férjet. Sokolovnak van egy kisnövésű barátja. Nem tudom házas-e, de elég finom talárt viselt, mikor Oroszországban voltunk. Tudsz oroszul, ugye? Ha nem, akkor ma el kell kezdened tanulni.
Sophie. Már ezer érve magyarázom, hogy költözzetek jobb helyre. Mosómedvék lopják el a bugyidat? Hallatlan! Nem szabadna ilyeneknek történnie egy finom, fiatal nővel.
A süti finom volt, bár igazából Sokolov ette meg az összeset. Azt hiszem valami életközepi válságban van, mert állandóan eszik és levert. Remélem, nem most jön rá, hogy versenyseprűvel akar furikázni és önbarnító bájitalt használni. Azt nem tudnám elviselni.

Pá,
Mikhail Bertov
Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #41 Dátum: 2022. 09. 03. - 14:41:44 »
+1


Sziaaa Mikhail!

Azért örülök, hogy nem esett bajotok. Meg hogy nem raboltak se ki benneteket, se el. Elrabolva nagyon rossz lenni.
Jasper nagyon is szereeet. MÉg a véletlenül be nem sózott tükörtojásomat is megette, pedig tudtam, hogy kifelejtettem valamit. Nem tudok oroszul, de inkább Jasperrel maradnék, jó? Most, hogy szabad, tudunk koncentrálni az esküvőre. Egy szép helyre gondoltam ami olyan angolosan romantikusan pavilonos. Mit szólsz hozzá?
A mosómedvék azóta elköltöztek, azt hiszem megunták a bugyijaimat, vagy találtak más lopnivalót. A környék egyébként nagyon barátságos, bár sok itt a gyerekes család, és egyszer engem is kiskorúnak néztek.  Tudod milyen furcsa ez? Meg akartak hívni egy gyerek buliba. Jasper meg megijedt, hogy ettől majd sok gyereket szeretnék tőle. De azt hiszem még nem tartok ott, hogy babám legyen.
Ugye nem rohangál seprűn? Az annyira nem lenne Sokolovos. Megkérdezted, hogy miért olyan letargiklus?


Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #42 Dátum: 2022. 09. 08. - 13:05:41 »
+1

Sophie,
Elrablás?! Miről maradtam le? Kell egy biztonsági ember?! Odaküldöm Ivant!
Azért gondold át a dolgot. Egy orosz férj mindent megadna neked és lenne még egy kastélyod is, ahol élhettek közösen a babákkal. Gondolom akarsz babákat, bár a jó ég tudja miért. Mindkét végükből dőlnek a dolgok, az aljuk még büdös is... és tuti rád meg minden, ha megpróbálsz pelenkát cserélni. Volt egy rossz élményem a húgom lányával.
Pavilon? Az nem inkább francia? Mellesleg, ha angol tematikájú esküvőt szeretnél, miért nem valami romnál lesz? Persze most már minden lehetőség megvan, hogy eső legyen. Lehet, hogy valami zárt helyen kéne megrendezni. Hány vendégetek is lesz? A virágok meg vannak már? Te jó ég Sophie, télre fogtok csúszni, amennyi tennivaló van!
Nem. Nem használja, de vett egy versenyseprűt és azt mondta, ki fogja gyúrni magát. Vajon hányévesen nevezhető ez kapuzárási pániknak? Komolyan aggódok Sokolovért. Remélem nem a közöttünk lévő korkülönbségbe őrült bele.

Pá,
Mikhail Bertov
Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #43 Dátum: 2022. 09. 18. - 18:16:12 »
+1


Sziaaa Mikhail!

Ááh, hát csak elraboltak, aztán Jasper megmentett és véletlenül meghalt aki elrabolt, mert rázuhant a plafon. Jasper meg nem bántotta, szóval minden jóóó. És ne idegeskedj, minden rendben, Szerintem többet nem fognak elrabolni. Én nem figyeltem. Ki az az Ivan?
Hát nem is tudom, azt hiszem szép dolog ha az ember ránéz arra, aki a szerelmének gyümölcse. Legalább is mindig ezt mondta nekem anya, amikor még minden rendben volt vele. Valahogy ez romantikus gondolat. De azért ennyire nem sietnék előre, nem is tudnám hogy neveljek egy babát most. Azért a húgod lánya is biztos nagyon cuki.
Ó, hát akkor autentikusan angolos és franciás lesz. A nagyi örülni fog, mert "kell az elegancia, Sophie!" mondja mindig.   Amúgy meg a kastélyok! Jasperrel elmentünk megnézni őket, csak szakadt az eső. De mit gonolsz? Ripley-kastély vagy a Duart kastély?
Még tennivaló? Milyen tennivalók?
Lehet csak újra fiatalnak érzi magát melletted. Vagy nem akar öregesnek kinézni? Esetleg imponálni akar, milyen izmos és sportos? Nem is olyan sok köztetek a korkülönbség. Lehet csak fél, hogy hamar ráncos és öreg lesz, és te kiszeretsz belőle?

Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #44 Dátum: 2022. 09. 19. - 19:00:07 »
+1

Sophie,
Ivan Sokolov embere. Ha látsz egy magas, kopasz fickót, akkor az ő. Megkértem, hogy pár hétig vigyázzon rád és ha minden rendben, visszatérhet a főnök mellé. Nem akarom Sophie, hogy bajod essen. Még férjhez sem mentél.
Sophie. Csak egy dolgot tanulj meg, a babák nem cukik. Csak alul-felül folyik belőlük minden, hogy alaposan összekenjenek. Nem lesz jó, akkor sem, ha kicsit nagyobbak, mert akkor meg rajtad élezik a fogukat. Aztán talán olyan tizenötéves koruk felett lenyugszanak. Persze könnyen beszélek én, engem nem hajtanak az ösztöneim a gyerekvállalás felé. A nőknek ez más.
A Ripley kastély elegánsabb azt hiszem. De egy pavilont szinte bárhová fel lehet húzni. Egyéb tenni valók??! Kaja, italok, zene, ruhák, virágok. Csak azt ne mondd, hogy nem kezdtél neki! És a meghívók? A dátum? A vendéglisták??
Sophie, össze kell szedne magad!
Sokolov azóta is gyúr. Nagyon ijesztő.

Pá,
Mikhail Bertov
Naplózva

Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország


Az oldal 0.164 másodperc alatt készült el 46 lekéréssel.