+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  VEGYES CSAPATOK
| | | |-+  Joy and Sorrow
| | | | |-+  Sophie Vanheim (Moderátor: Sophie Flynn)
| | | | | |-+  Narancsvidék és limonádé
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Narancsvidék és limonádé  (Megtekintve 2140 alkalommal)

Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2021. 07. 19. - 11:30:18 »
+1

Levelezés Beth-szel


Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2021. 07. 19. - 18:50:41 »
+1


Szia Beth!

Remélem megérkezett a képeslapom, és Atlasz nem csipegette el út közben a felét. Tudod, néha, amikor unatkozik megeszi a leveleket, hogy ha hosszú az út. Itt Japánban minden olyan... Japán. Éppen egyedül vagyok a kis házunkba, ami Jasperrel a szállásunk. Ő most éppen nagyon kutat valamit, én meg... itt ücsörgök, és nézem a kint ugráló nyuszikat... Igen, nem megyek ki, mert... Nem tudok! Szeszélyes az ajtó. Igazából csak velem, nekem sosem akar kinyílni. Biztos egy féltékeny japán szellem van benne, akinek tetszik Jasper. Tudtad, hogy vannak itt Benjamin Fraser alakú kviddicses csokik? Én megettem egynek a fejét, és fej nélkül is tud szaladgálni... Szóval... Japán egy nagyon érdekes hely.
Te hogy vagy? Hogy telik a nyár?

2002. 07. 17
Naplózva


Elizabeth Hepburn
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2021. 07. 20. - 18:47:55 »
+1

Szia Sophie!
Atlasz nagyon jó kis bagoly volt, minden sértetlenül megérkezett!
Aww, elég menőn hangzik, a kutatás. Hm....Próbáltad már az ablakot? Vagy japánban azok is ilyen..izá..furák? TUdod, fura kicsi ablakok. Igazából még nem voltam japánban, nem is tudom, miért feltételzem hogy kicsik az ablakok. De Sophie, szerintem te simén kiférsz a kis ablakokon is.
Csoki? Komolyan? Uhh, akkor valóban nagyon menő ez a Fraser fiú. Nem ő jött össze az exével? Akinek nem tudom a nevét. Jaj, hagyjuk is, nem akarok pletykás Belby lenni. A csoki biztos vicces. Főleg ha a megelben megolvad picit :D
Itt nálam egyelőre nincs semmi érdekes, a városban mászkálok, strandra járok anya barátnőinek a lányaival, hogy ne üljek folyton itthon. Jaj, és rajzoltam neked valamit, remélem az us épségben megérkezik! Jó nyuszizást, meg Jasperezééést   Hááát Angyal :3

2002.07.17.





Beth
Naplózva

Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2021. 07. 22. - 16:35:23 »
+1


Szia Beth!

EZ A RAJZ GYÖNYÖRŰ! Nem gondolkodtál el azon, hogy valami ilyen pályán indulj el? Jaspernek azonnal megmutattam és neki is tetszett - azt hiszem -. Biutos szeretnél itt lenni, olyan túlvilági misztikus tájak vannak erre, hogy lenne mit lerajzolnod!
Sajnos az ablaokn nem férek ki, a hátsó ajtó meg a belső kertbe vezet. Talán sok Ben csokit ettem. Hmm. De egyébként nagyon finomak ám! Az agyik finom epres. Küldök neked kóstolót! Remélem Atlasz ezt se csipegeti el. És de! Tudod azzal a Hollóhátas Estherrel. Szőke hajú, kék szemű, és nagyon bájos. AZt hiszem, eddig még nem beszélgettem vele, de lehet még összefuthatok vele. Tudod, a varázsvilág útjai kifürkészhetetlenek.
KÉPZELD! Találkoztunk Jasperrel egy kappával. Tudod, akik zöldek és teknős szerűek a fejükön van valami víz, és megeszi az embergyerekeket. Szerencsére tudtunk neki adni uborkát, szóval utána nagoyn aranyosan beszélt velünk japánul. Mármint biztos megköszönte meg ilyenek, mi meg csak kedvesen bólogattunk, míg el nem ment.
Nem sokára megünk vissza Heartfordshire-be. Tényleg voltál ott a Lényparkban? Engem egyszer ott kirabolt egy furkász.

2002. 07. 18
Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2021. 09. 23. - 20:32:10 »
+1


Szia Beth!

Már megint csodálatos rajzot csináltál. Olyan ügyes vagy!! A képekért cserébe, ha egy pénteki napon Roxmortsban járok, meghívlak egy finom teára, vagy kávéra!
Nagyon szokatlan még ez az egyetem, bár imádom, hogy nem kell egyenruhát hordani. Kicist azért hiányzik a sárga-fekete méhecske szín... Viszont most már hordhatok kellemes, meleg őszi színeket. Találkoztam a munkahelyemen egy arab sráccal, ő fesőnek tanul, és egy campusra járunk. Nagyon jófej, bár kicsit morcos. Jasperrel minden szuper, együtt lakunk, és olyan minden, mint egy mesebeli álom!
Gratulálok a jelvényedhez, biztosan nagyszerű prefektus vagy! Veled mi újság? Mi történt a nyáron, ugye nem lettél beteg?
Mellékelve küldök egy kis édességet, itt vettem a büfében.


2002. 09. 14.
Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2021. 11. 22. - 17:52:18 »
+1


Szia Beth!

Hűű, de érdekes kérdés ez! Igazából... biztosan létezik olyan! DE ha belegonodlsz ez nagyon szép, nem? Egyre többet és többet bezsélgettek, aztán rájössz, hogy egyre többet és többet jelent neked, és minden rózsaszín, és lehet, hogy mér az elején is szeretted, csak most esik le, vagy valahogy hirtelen olyan jól néz ki az őszi esőben, ahogy néz ki az ablakon, vagy hirtelen minden mozdulata is túlságosan... SZEXI!! Azt hiszem tudom, milyen érzés ez. LEgalább is részben. Tudod, Jasper és én egyszerre szíkatottunk az akkori párunkkal. Én Teddyvel, ő meg Averyvel, aki olyan sokáig a barátnőmnek hittem, és Jasperrel jó volt talákozni. Aztán rájöttem, hogy jobban szeretem mint kéne. Szüval igen, léteziiik!

Hugo?! Az a HUGO?!  HŰHAAA!! egszer találkoznunk kéne mindent hallani szeretnék rólatok!!

Ez nagyon nehéz dolog lehet, de... talán megkönnyebbülnél, ha elmondhatnád neki, nem? Lehet ő is ugyan úgy érez irántad. Sose tudhatod. Tudod, a Végtelen történetben is ez van, tedd azt, amit tenni akarsz... szóval, én szurkolok neked. Szeretnék veled lenni, hogy ne érezd magad egyedül, de így messziről is szurkolok neked!

2002. 11. 17.
u.i.: kaptam Jaspertől egy kis tacskót, Zserbónak hívják és nagyon édes! A rajzaid még midnig mesések, mindeig kiragazstom a falra. remélem tudunk találkozni hamarosan!



Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2021. 11. 25. - 17:16:21 »
+1


Szia Beth!

Hidd el, a legjobb, amit tehetsz, hogy kiadod magadból, és akkor nem is robbansz fel! Nem szeretnék Felrobbant BEth darabkákat összeszedegetni az úton, szóval vigyázz magadra, és talán... lehet Hugoval is meg tudod bezsélni ezt, nem? NEM? Őt sajnos nem ismerem anynira, de ahogy elnézem te igazán sok időt töltöttél vele, biztos volt ideje elvarázsolni téged!

Vagy! Vagy! Vaaagy! csókold meg, amikor alszik, lopózz be a fiú hálóba és lopj tőle egy csókot! Addig meg vigyázz, nehogy valaki szerelmi bogyót etessen meg vele, vagy bonbont. Az eléggé rossz tud lenni, és utána a hasat is kikészíti. Egyszer azt hallottam Ron Weasley is kapott valami nagyon fura csokit és beleszeretett Harry-be.

Igeeen lett egy tacsóóóm! Majd valahogy becsempészem a suliba őt is, és akkor meg tudod simogatni! Azt hiszem november végén be tudok surranni a Roxmortsba, és találkozhatnénk valami nosztalgikus roxfortsi helyen... Úgyis kell még néhány karácsonyi ajándékot vennem... Szóval remélem felkészülsz addig Zserbóra, mert nagyon cuki ám!


2002. 11. 25.


Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #7 Dátum: 2021. 12. 20. - 17:57:53 »
+1


Szia Beth!

Igen, igaz, el sem hiszem. Sőt, ha rá gonoldok megimnt rámjönnek az öröm könnyes sírások, és ez vajon normális? A nagyiéknál éppen a karácsonyi vacsinál kérte meg a kezem, amikor minden elszabadult még ZSerbó be is pisilt annyira megijedt a nagyitól. És akkor letérdelt. És akkor minden is történt és akkor nagyon nagyon nagyon boldog voltam!! Aww anynira aranyos vagy, alig vérom, hogy megölelgesselek majd ha találkozunk!

Imádom az akasztót, borzasztóan ügyes vagy, már ki is biggyesztettem az ajtónkra, Jasper biztos nem bánja, hogy tele van a képeiddel meg a készítményeiddel a lakás, szeretem, ha jó dolgokkal lesz otthonosabb és ezokról meg a barátaim jutnak az eszembe.

Ahh anynira szurkolok nektek Hugoval, hogy hitetelen! Egyszer megkeresem és eléd állítom, hogy csókoljátok meg végre egymást! Megcsókoltátok már egmást? Na jó, bocsi, talán túlsáogsan is lelkes vagyok. Aloig várom, hogy kipletykáljunk mindent a fiúkról!

És, hogy én is elküldjem végre a karácsonyi ajándékod, olyan szép hosszú hajad van, készítettem neked egy hajtűt, remélem tetszeni fog!



2002. 07. 17
Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #8 Dátum: 2022. 05. 17. - 17:18:07 »
+1


Szia Beth!

BABAAAAAAA!!!!

BABA SZÜLETETT A KÖZELEMBEN, TE JÓ ÉG!!! ANNYIRA CUKI!! MEG MINDEN!!
Jasperrel voltunk meglátogatni Elliot és Aiden Fraser babáját. Tudod, Aiden Fraser Benjamin Fraser testvére, Jaspernek meg ők jó barátai, meg minden, és AZ A BABAAA!! Sose volt még ilyen pici baba a kezemben, tudtad, hogy ilyen édes illata is lehet egy ilyen kis csöppségnek? És az a haj! a szempillák! Nagyon csábós lány lesz belőle, és Rosemary a neve. Annyira CUKIIII.

Bocsánat, éppen boldogságban úszok, és meg kellett osztanom veled is.

Remélem veled minden renben van.

u.i.: megcsókoltad már Hugot?

2002. 07. 17
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország


Az oldal 0.646 másodperc alatt készült el 41 lekéréssel.