+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Felnőtt varázslók
| | | |-+  Jasper Flynn (Moderátor: Jasper Flynn)
| | | | |-+  gyűrött pergamendarabok
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 16 Le Nyomtatás
Szerző Téma: gyűrött pergamendarabok  (Megtekintve 16911 alkalommal)

Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #45 Dátum: 2022. 03. 05. - 15:19:32 »
+1

Fraser(ek),

Csak szeretnéd, Fraser. Imádom a kölyköket és a terhesség sem ijeszt meg. Nem mellesleg, én tökéletesen védekezek, nem fog meglepetés érni.
Legyen az, hogy megteted tortával és mikor elalszik a kanapén átmegyek megnézni. Ez működhet? Múltkor is kiütötte a csokitorta, amit Sophie-val vittünk neki. Azért ránéznék, hogy jól vannak-e a dolgai, ha ennyire álterhes.
Aiden, komolyan nem mnetél el a tanfolyamra? Szegény Elliot. Biztos vagyok benne, hogy összetörted a szívét. Kérj tőle bocsánatot! Aztán Benjamintól is!

Pás,


2003. február 19.

u.i.: Benjamin: kérdezd meg a tanfolyamon, mi az a pólya!

u.i. 2.: Sophie még mindig nem terhes.
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #46 Dátum: 2022. 03. 07. - 22:25:11 »
+1


Szőke!

Nahát milyen tudatos felnőtt itt valaki. Akkor te és Sophie lesztek Rosemary bébiszitterei, ha nem érünk rá. HA! Megetettem tortával, szóval 25 perced van ideérni és megvizsgálni. És hozz bort. Meg hozhatod Zserbót is, Cleoval úgyis szeretnek játszani. Így tökéletes alibink lesz.
Nem megyek a tanfolyamra én mindent tudok a gyerekekről.
Békeszexeltünk.
Benjamin meg majd kap egy vállveregetést. Na, kösz...
Egyébként mikor lesz az esküvőtök?

A tanfolyamon kiröhögtek. Szóval megkérdeztem Esthert. Anya is hallotta, és azt mondta sose lesz belőlem normális szülő. MÉg jó, hogy nem tudja...
Szeirntem meg fog ölni, ha kiderül, hogy Esthert teherbe ejtettem.
És miért nem én leszek a bébiszittere, Aiden?!
Komolyan kérdezed? halálra etetnéd, és csap repkednél vele meg egyéb ostobaságok!

2003. február 21.



Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #47 Dátum: 2022. 03. 15. - 16:26:35 »
+1

Fraser(ek),

Aiden. Elmondtam anyádnak, hogy em mentél el Elliottal a babatanfolyamra. Úgyhogy beiratott hozzánk a Mungóba és bizony jönnöd kell. Ben, egyébként nektek is küldtem meghívót, gyertek el mindenképpen, hogy Esther ne legyen olya stresszes.
Amúgy máskor, mikor le akarod szedálni Elliotot kösd be a száját. Azóta is folyton felszabad a seb a kezemen, ahol beléharapott. Mellesleg, küldtem egy kis bájitalt, hogy jobban legyen.
Tudja már anyátok, hogy Ben apa lesz?

Pás,


2003. február 23.
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #48 Dátum: 2022. 03. 19. - 18:38:37 »
+1


Szőke!

Beköptél? Komolyan? Tényleg elgondolkodtam, hogy miért is vagyunk barátok. Legalább te támogass benne! Mindent tudok a babákról, tudod, mi miatt. Ez nagyon megalázó, most mérges vagyok. Nem is írok neked hosszabb levelet, majd Benjamin elszórakoztat.
Volt benne csoki. A szájában. Lehet téged is annak hitt.

Hm. Aiden bal lábbal kelt fel. ELliot álmába lelökte az ágyról és a kanapén aludt. Nekem is fájt tőle a bordám. Kösz a meghívót, elmentem rá, Aidennel ellentétben. És hirtelen minden nő rámmozdult. Ez valami hormon dolog?
Ja és ezt ne mondd el anyámnak!
Aident bármikor beköpheted.
Mellesleg Sophie-val mi van? Furcsán zavarba jön ha rám vagy Aidenre néz.



2003. február 27.



Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #49 Dátum: 2022. 03. 20. - 15:21:43 »
+1

Fraser(ek),

Elliotra szájkosár kéne. Úgy néz ki a kezem, mintha egy veszett kutya harapott volna meg, folyton kesztűyben kell lennem. Ez kész fertő! Ez a te hibád Fraser, szóval megérdemled, hogy anyád beíratott oda. Ha nem jössz el, akkor mindenki azt fogja hinni, hogy Elliot Ben pasija… tegnap benéztem és mindenki ájuldozott, hogy milyen édes páros. Esther szerencsére jó humorú csaj.
Ben. Senki sem mozdult rád, csak amikor a szülést elemezték elájultál és azt hitték, újra kell éleszteni. Azért akartak szájon át lélegeztetni. Az nem kódszó a smárolásra.
Zavarba? Sophie mindenkitől zavarba jön, Fraser 2.

Pás,


2003. március 5.

u.i.: Remélem jól sikerült Elliot szülinapja!
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #50 Dátum: 2022. 03. 23. - 11:46:24 »
+1


Szőke!

Ne szevedj már. Alig volt nyoma, Szeplőske csak túlreagálta azt az elsősegély kötést is. Lehet ő harapott meg egy forró éjszaka közben, ez nem jutott eszedbe? Szörnyű vagy! Az ovodások árulkodnak! ?ár most is azt hiszik, Vitrolnak köszönhetően. De jól elmegyek, hogy legalább a csodálatos lényemben gyönyrködhessenek. Tudtad, hogy én tettem sokszor tisztába a húgomat is? ÉN PROFI VAGYOK.
Benjamin egyetlen okos döntése Esther.

HÉ!
Hé! Nem ájultam el, csak beszorult a levegő és légszomjam volt.
Egyébként lebuktunk. Anya megdobált muffinnal. És megijesztette a többi aranyvérűt, meg Esthert az ordításával. A te hibád, tudod, hogy megsértetted. Szerencsés vagy, Szőke, hogy nincs tesód.



2003. március 12..



Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #51 Dátum: 2022. 03. 29. - 16:23:15 »
+1

Fraserek,
Nem akarlak kiábrándítani, de fordítva tetted fel a pelenkát a babára. Ezért mondtam, hogy járj el szépen a felkészítésre. Lehetsz akármilyen sármos, szerinted, ha a babára fordítva adod a rugdalózót. Ezt meg kell tanulni rendesen Fraser!
Benjamin, szerintem kérj bocsánatot anyukádtól egy csokor virággal. Akkor tuti elolvad, hogy milyen édes kisfia van, aki másodjára nagymamává teszi. A nők a virágoktól és a kibabáktól totál el szoktak olvadni… mellesleg Fraser, gondolkodj el, anyád miért imádja Elliotot, ő is olyan, mint egy baba.

Na cső,


2003. március 13.

u.i.: Sophie nem harap a forró éjszakákon… hanem… valami sokkal jobbat csinál.
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #52 Dátum: 2022. 04. 04. - 10:22:35 »
+2


Szőke!

Soha nem csinálok olyan ostobaságot, Szőke. Biztos Benjamin volt, csak nem ismerted fel. Mellesleg én sokkal többet törődtem a húgunkkal is. Benjamintól csak a hülyeségeket tanulta volna meg. Remélem nem fog hasonlítani a lányom rá. Az én tökéletes genetikámat kell, hogy örökölje. És utálom a rugdalózót. Mégis kinek az ötlete volt ez a groteszk cucc?

Na, most megérdemled, hogy olyan legyen mint én!
Vettem neki egy rózsacsokort és csináltam neki ágyba-reggelit. Akkor elbőgte magát, szóval, nem haragszik. Azóta meg babaruhákat válogatnak Estherrel. Őrület mi van itt.

U.i.:nagyon helyes, szomorú lennék, ha a legjobb barátom nem élvezné a szexet.



2003. március 15.



Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #53 Dátum: 2022. 04. 06. - 18:35:54 »
+1

Fraserek,
Fraser, ismerd be, hogy béna voltál. Még Elliot is jobban tudott babát öltöztetni, mint te. Tenném hozzá, hogy a kislányotok nyakánál kicsit óvatosabban gombolj, mert leeasett a játékbaba feje a műsorod végén. Egyébként ma volt nálam magától Elliot és adtam neki egy kis nyugtatófőzetet, ha furán viselkedne megint, akkor az azért van.
Ben, nem tudom tudta-e, de Esther járt Sophie-nál tegnap este és egy órán át bőgött, hogy olyan dagad. Olyan. Az olyant úgy értsd, hogy ne tud magassarkút hordani és nem jó rá a kedvenc kék szoknyája... akármiről is van szó. Aztán megette a vacsoránkat... kérlek etesd meg a csajodat!

halika,


2003. március 30.

u.i.: Bocsi, hogy eddig tartott válaszolni, egész héten szül mindenki is.

Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #54 Dátum: 2022. 04. 12. - 18:57:38 »
+1


Szőke!

Sosem rontok el semmirt. Biztos Benjamin megint kiadta magát nekem, hogy beégessen.
És javíttasd meg inkább a játékbabákat mintdnek potyognak a végtagjai.
Elliot éppen szétfolyok mellettem, és folyik a nyála. MÉgis mit adtál neki, sárkány nyugtatót? Most azt mondja: halömmm halömm halllömmm.

Mit műveltek a kedvenc sógorommal, ti ketten? Minden esetre küldök nektek VIP jegyeket a kövi meccsemre. a Darazsakkal játszunk. Jamie, ha jöttök ne szexeljétek össze feltűnően jó? Legutóbb is zavarba hoztátok Samsont.
Te Merlines golyó! Esther csodálatosan vékony csak van benne egy gyerek. Remélem Sophie elmagyarázta neki. és otthon is egyfolytában csak eszik! Óránként vásárolok be meg főzök. De olyan édes, amikor úgy fal, mint egy bálna.


2003. április 5.



Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #55 Dátum: 2022. 04. 15. - 08:18:47 »
+1

Fraserek,
Hát Fraser, ezt pedig elcseszted. Jobb, ha hozzászoksz a gondolathoz, hogy nem vagy tökéletes. Semmi baja nem volt a játékbabáknak sem, csak olyan erősen csavargattad a tagjaikat, hogy leesett. Elliot kapott egy babát ma, hogy gyakoroljon, meg még egy kis nyugtatót.
Azért folyik a nyála, mert aludnia kéne, nem téged szórakoztatnia. Fektesd már le. Tök kimerült szegény.
Esther teljesen rendben van. Viszont az a gyerek hatalmas. Ben, mi a fenét eszel te? Na mindegy, csak mondom, hogy valószínűleg előbb megszül, mint a várt határidő. Szóval kapd össze magad!

halika,


2003. április 5.
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #56 Dátum: 2022. 04. 16. - 19:28:07 »
+1


Szőke!

A babák rosszak!!
És milyen babát adtál nekünk? Egyszer leesett és darabokra tört.
Inkább sörözzünk valmaikor.

RIP baba. remélem Rose előtt azért gyakoroltok még.
Én? Hmm, hát egy kis húst, egy kis köretet, egy kis sonkát egy kis ezt, egy kis repetát. Nagy a fogyazstásom.
Ugye nem akarod azt mondani, hogy egyszer csak ott fog kilógni a feje a lábai között, mert nem fér el?! Jasper! csinálj valamit!
Engem is vigyetek inni!


2003. április 10.



Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #57 Dátum: 2022. 04. 20. - 18:33:43 »
+1

Fraserek,
Aiden. A babákat nem szabad szorongatni. A játékbabákat sem.
Sörözzünk? Megtértél Elliot mellett. Múltkor is áthívtalak sörözni, erre az lett a vége, hogy te ittad a dekadens borodat, mint valami báró, én meg söröztem... miközben SÖRÖZNI jöttél. Ugye nem ez lesz megint? Csak mert akkor nem is próbálkozom alkoholt venni. Úgyis hozol.

Benjamin. Küldtem Estherrel neked egy könyvet a szülésről. Szerintem olvasd el, mielőtt hülye kérdéseket teszel fel. Bár azt mondják hülye kérdés nincs, de szerintem neked sikerült ezt az állítást megdönteni.

Legyetek rosszak,


2003. április 11.
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #58 Dátum: 2022. 04. 24. - 14:46:32 »
+1


Szőke!

Még Elliotot sem fogom odalent szorosan, nem hogy egy mű-babát! Rémeket látsz.
Gondoltam így lesz most is. Vagy szerezhetsz nekem körtés-limeos sört.
Jövőhéten koccanunk!


Engem is elvihetnétek egyszer inni. megsétáltathatnánk Seant is.
Furcsa a könyv. Ugye estherből nem fog ennyi vér jönni közben? Egyébként meg elolvastam. Most már én is meg tudnám szüleszteni, de inkább szedd ki a lányunkat te.


2003. április 19.



Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #59 Dátum: 2022. 04. 25. - 18:36:01 »
+1

Fraserek,
Hát őszintén remélem nem ilyen "nemszorosan" simogatod Elliotot odalent, ha a babát eltörted. Egyébként a Mungó kiutalt egy számlát neked, hogy fizesd ki a megroncsolt babákat. Én mondtam, hogy hagyják, de ragaszkodtak hozzá. Sajnálom, Fraser! Persze a te vagyonodból nem lesz gond kifizetni.
Ha női italokat akarsz inni, vedd meg magadnak.

Benjamin, gyere át te is. Csak könyörgöm, te normális italokat hozz! Cserébe megígérem, hogy én szedem ki a nődből a gyereket. Egyébként meg, adtam neki egy főzetet, hogy energikusabb legyen.

Legyetek rosszak,


2003. április 22.
Naplózva


 

Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 16 Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország


Az oldal 0.116 másodperc alatt készült el 45 lekéréssel.