+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Felnőtt varázslók
| | | |-+  Jasper Flynn (Moderátor: Jasper Flynn)
| | | | |-+  gyűrött pergamendarabok
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 16 Le Nyomtatás
Szerző Téma: gyűrött pergamendarabok  (Megtekintve 16835 alkalommal)

Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #30 Dátum: 2022. 01. 21. - 21:48:45 »
+1


Szőke!

Keressem fel a nagyit is?
Jaj, Jas, csak vidd el a nagyit egy kviddics mecccsre és sörözzetek egy jót, biztos jófej, ha lebontod a falait.
BENJAMIN!! Pardon, lehet beleordít a fejedbe ez a pár sor.
Inkább öld meg, és tűntesd el, vagy hazudd magad valami gazdag britt családnak. ha kell kölcsönadom a házamat is.
Az az én házam, hé! És nem ölhetsz muglikat!
Azt ölök meg akit akarok! ÉN VAGYOK AZ ALVILÁG URA! Menj már innen Benjamin, és sétáltasd meg a macskád!
Dehát rajta ülsz! és na persze. Én meg egyenesen Dumbledore vagyok.
Nem az én hibám, hogy láthatatlan! Te maximum a bibircsókja lehetsz, de neki nem volt szóval megszívtad. HÁ-Há
Szőke! Túlkomplikálod. Inkább csak engedd el a füled mögött, és ha nagyon kikészít csak varázsolj neki valami kiakasztót hátha infarktust kap.

Ó, ne aggódj, bírni fogja, ő úgyis csak fekszik, a mumka oroszlán része úgyis az enyém.
Merlin golyószőrére!! Mit vegyek neki?

2003. január 8.



és Ben
Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #31 Dátum: 2022. 01. 23. - 15:33:18 »
+1

Fraser,

Meglátogatunk ma a boltodban Sophie-val. Úgy tíz perc múlva.
Ajánlom, hogy legyél bent!
És légyszi fizesd ki ezt a gyorsbaglyot, köszi!

Pás,


u.i. A többire később válaszolok.

u.i. 2 Elliotot küld haza.

2003. január 10.
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #32 Dátum: 2022. 01. 27. - 18:30:17 »
+1


Szőke!

Én már nem igazán vagyok a boltban, de a kedvedért hazaküldöm a férjem, és csodás alakommal várom az érkezéseteket. Remélem nem valami halállistával állítasz be. Az nem illene hozzád.

Kifizettem a baglyot, mert ilyen jófej vagyok.


2003. január 10.


Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #33 Dátum: 2022. 01. 27. - 21:19:26 »
+1

Fraser,

Sophie-nak megjött. Szenved. Sok a vér.
MI A TÖKÖMET KELL CSINÁLNI?!

Pás,


2003. január 22.
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #34 Dátum: 2022. 01. 28. - 20:17:26 »
+1


Szőke!

Most ne mondd, hogy nyár óta együtt éltek, és csak most tudatosult benned ez az apró biológiai dolog. Orvos leszel, érted? Ömlő vérből kell gyereket kiszedned. Csak semmi pánik.

Tegyél takarót és párnát a hasára.
És... Komoylan, nem hiszem el, hogy ilyeneket írok. A többit találd ki.

2003. január 22.



U.i:Küldtem valami bájitalt erre ELliottól.
Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #35 Dátum: 2022. 02. 01. - 20:00:27 »
+1

Fraser,

Az tökre más, mikor valaki szül. Ráadásul az nem Sophie… érted?
Mi lesz, ha meghal?

Pás,


u.i. Ráhányt a takaróra, miután megitta a bájitalt.

2003. január 22.
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #36 Dátum: 2022. 02. 02. - 10:47:56 »
+1


Szőke!

Először is, ne hagyd, hogy belefulladjon a hányásába!
BENJAMIN!! Már megint mit keresel te itt?
Hoztam kaját. Küldök akkor nektek is, villámbagollyal. Aiden, te amúgy se értesz a nőkhöz.
Benjamin, kitekerem a nyakad! Nem tetszik, hogy férjem vah, hm HM?!
Hagyjál már, inkább mentsd meg Sophie-t, ha már a rokonunk. Hajrá Jasper, menni fog!
Szóval... Takargasd be a hasát és legyél mellette. Nem fog meghalni, három nap és túllesztek a nehezén.



2003. január 23.



és Ben
Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #37 Dátum: 2022. 02. 09. - 20:16:05 »
+1

Fraser(ek),

Nyugi Ben, ért Aiden a nőkhöz. Elliot kettő mentsuráló csaj is kitesz, csak folyamatosan. Egyébként köszi a kaját, bár Sophie-nak hányingere volt attól is. Egyébként hogy van Esther? Mikor legutóbb láttam három fánkot próbált legyűrni egyszerre, csak nem fért a szájába. Aztán bömbölve elfutott.
Jaj bocs másik Fraser... Elliot hogy van?
Pás,


2003. január 24.
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #38 Dátum: 2022. 02. 14. - 12:54:48 »
+2


Szőke!

Ez igaz, Fynn! Amúgy Esther fájócsillapítója - mi a fene az, amit adsz neki amúgy? - elfogyott. Holnap meugrunk hozzád. Amúgy túl sokat eszik. Biztos, hogy nem ikrek?
BENJAMIN!! Ne beszéljétek ki  a férjem!  És Benjamin. Esther bajait ne az én velelezésembe beszéld már meg!
Most miért? Két levél helyett kap egyet amibe minden benne van.
Benjamin, hülye vagy.
Aiden, megverlek.
Pardon. Kisorsoltuk, hogy miben játszunk egymás ellen, és kviddics lett. Nem kaptam ki, de nem is nyertem.
Mondtam, hogy megverlek, valld be, hogy vesztettél. Na hogy van Sophie?
Utállak. Elliot is legutóbb fányt és valamiért felpuffadt a hasa, mintha ő lett volna terhes, aztán másnapra elmúlt. Neki is írj fel valamit.


2003. január 26.



és Ben
Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #39 Dátum: 2022. 02. 19. - 15:39:19 »
+1

Fraser(ek),

Küldtem egy adagot nektek már ma. Ott van az ajtó előtt. Az van ráírva, hogy málnaszörp. Hát Benjamin, nem tudom, hogy ikrek-e... lehet, egy óriás bébi lesz, akinek nagyobb a feje, mint a tiéd.
Nyugi, Fraser, sosem beszéljük ki Elliotot. Legalábbis nem úgy, hogy te ne tudnál róla. Ő is gömbölyödik? Hűha. Ez nem jó jel Fraser, szerinte túleteted vagy ételmérgezése van. Mindenesetre kap olyat, mint Esther, attól majd megnyugszanak a nem létező hormonjai.
Mellesleg ne verekedjetek a levelem közben.
Aiden, ha dagadna Elliot bokája, masszírozd meg!
Benjamin, te meg vegyél meg minden ételt, amit Esther kér!
Pás,


2003. január 26.
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #40 Dátum: 2022. 02. 22. - 19:01:38 »
+2


Szőke!

Benjamin nincs itt, épp apasági pánikot kapott és idegességében ide-oda repked a ház körül. Üss le kérlek, ha valaha is így fogok viselkeni. Semmit se kezel elég éretten, mégis mit csináljak vele?
Mellesleg kösz az adagot.
Ti mindig kibeszélitek őt, szóval én mindig tudok róla. Most már nem gömbölyödik, de ez ilyesztő volt. Remélem nem lesz több ilyen. Kezdem úgy érezni nekem is kikészülnek az idegeim, mint Benjaminnak. Csak lapozgattam a könyveim és el se olvastam! És sose kap mellettem ELliot ételmérgezést! Megsértettél!
Egyfolytában azt massízrozom neki. Szerintem kezd kihazsnálni.
Remélem te is agyon fogod stresszelni magad ha jön a gyerek.
Tényleg. Ugye ti védekeztek?!
Ne legyél olyan hülye, int az öcsém!

u.i: Énn szereztem Esthernek Thaiföldről kumquat-ot. Egyfolytában Egzotikusokat akar enni. Eredetit! Frisset!
Gonosz vagy, Aiden.

2003. január 30.



Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #41 Dátum: 2022. 02. 24. - 19:48:38 »
+1

Fraser(ek),

AJJ! Nem tudom már megkülönböztetni az írásotokat! Legalább írjátok fel, mikor ki beszél.

Aiden:
Benjamin nagyfiú, meg fogja oldani, hogy levezesse az apasági stresszt. Inkább a saját szülői pánikoddal törődj, mert már csak pár hónap és egy édes kislány lesz a karjaidban. Egy gyerek egy vázánál is törékenyebb, érted? Ráadásul belőled van, ami meg aztán extrém ijesztő.
Elliot annyira szeret téged, hogy örülne, ha több köze lenne a babához, csak ezt nyilván nem tudja így szavakba önteni. Azért kerekedik és van rosszul. Támogasd és vond bele a szülői dolgokba. Ezt most tanultam pszichológián a hozzátok hasonló családokról.
A bokájával meg legyél rendes, napi kétszer megérdemli a masszázst.
PERSZE, HOGY VÉDEKEZÜNK. Én nem akarok még gyereket.

Ben:
Küldtem neked még egy üveg bájitalt. Ez most mangóízű, hátha az ízléséhez közelebb áll. Mellesleg gyertek be vizsgálatra. Esther még nagyon az elején van, nem árt az óvatosság!

Pás,


2003. február 5.
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #42 Dátum: 2022. 02. 26. - 10:00:26 »
+2


Szőke!

Az én csodálatos gyöngybetűimet nem tudod megkülönböztetni az öcsém macskakapárásától? Ez komoly? Most megsértődtem, hogy szerinted ugyan úgy írok mint ő. Néha elgondolkozom, hogy miért is vagy a haverom. Egyébként nekem nincs szülői pánikom, tökéletesen ura vagyok a helyzetnek és az érzelmeimnek is. A múltkori egy pillanatnyi gynegeség volt, nem hagyom, hogy az érzelmek legyűrjenek!
Másból sem áll ki a napom, csak masszírozásból!
Látod, Benjamin, így csinál egy normélis felnőtt ember, aki nem akar még gyereket!

Muszáj mindig bezsólnod? Meddig fogsz ezen lovagolni?
Esther álmában megharapta az ujjamat azt hitte, hogy étel vagyok. Ízlett neki a bájital. Hosszú lesz még ez a pár hónap, azt hiszem.
Én is az elején vagyok, engem ki vizsgál meg?
Most pénteken megyünk!
És mi is védekeztünk! néha.

2003. február 10.



Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #43 Dátum: 2022. 02. 26. - 13:16:46 »
+1

Fraser(ek),

NE VITATKOZZATOK AZ ÉN LEVELEMBEN! Menjetek ki a fűre és oldjátok meg... Merlin seggére!
Fraser. Tudom jól, hogy most keménykedsz, de teljesen normális, ha félsz az apaságtól. Rengeteg felelőséggel jár, az a kisbaba nagyon törékeny lesz és csak úgy elveszik az ember kezében. Pont tegnap voltam bent egy szülésnél. Az anya rosszul lett, ezért a kicsit magamhoz ölelve tartottam egész éjjel, hogy érezzen testmeleget. Szörnyű volt, azt hittem, hogy összetöröm, ha kicsit erősebben szorongatom.
Jó, akkor hozd be a Mungóba Elliotot, megvizsgálom, hátha akkor nem kell masszíroznod, mert találunk valami más megoldást.

Ben. Esthernek adtam tegnap egy olyan bájitalt, amitől nem akarja felfalni az egész hűtőt, de kérlek azért figyelj rá. Lehet, hogy sokszor csak a szeme kívánja majd az ételt. Te meg menj el Aidennel egy felkészítő tanfolyamra. A Mungóban van egy bába, aki ilyesmiket tart kezdő apukáknak. Mellesleg Elliotot sem ártana elrángatni, van gyereke, mégsem tudja, mi az a pólya. Teljesen kiégtem!

Pás,


2003. február 13.
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #44 Dátum: 2022. 03. 02. - 10:43:29 »
+1


Szőke!

Nem is vitatkozunk a leveledbe, miről beszélsz? Egyedül csak Benjamin vitatkozik.
Mellesleg NEM FÉLEK AZ APASÁGTÓL! Veled ellentétben és sok babával találkoztam már. Szerintem te lennél befosva, ha Sophie terhes lenne. Itt pánikolnál. Szóval védekezzetek. Nem mindenki olyan érett a családalapításhoz, mint én! Elliot nem akar megvizsgálódni. Keresnünk kell egy megoldást, hogy mivel vizsgálod meg, miközben amúgy "nem vizsgálod". Belepakaszkodott az ajtófélfába és azt ordította nem akarok Mungóba menni.

Aiden kezdte! És fél lerendezni, a fűben, mert tudja, hogy én vagyok az erősebb!
Nem fura nőkben turkálni miközben jön ki onnan a gyerek?
Beiratkoztunk a tanfolyamra, de Aiden nem jött. Most mindneki azt hiszi én meg Elliot vállaltunk közösen gyereket, és Esther a béranyánk. Aiden tuti direkt csinálta ezt! Inkább tarts te tanfolyamot nálunk.
Miért mi az a pólya?


2003. február 17.



Naplózva

Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 16 Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország


Az oldal 0.118 másodperc alatt készült el 45 lekéréssel.