+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Előtörténetek
| | |-+  Futottak még
| | | |-+  Sir James Alexander Mirol
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Sir James Alexander Mirol  (Megtekintve 1564 alkalommal)

Sir James A. Mirol
Öröktag
***

Az igazi férfi, aki halált fal

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2008. 07. 08. - 13:57:26 »
0

SIR JAMES ALEXANDER MIROL


          alapok

teljes név || Sir James Alexander Mirol
becenév || becézni egy Mirolt? pff...
nem || AZ IGAZI FÉRFI
születési hely, idő || 1952. január 10. , Mirol-kúria
kor || 45
faj || ember
vér || arany
évfolyam || -


          a múlt

Mit akarsz itt, te átkozott mugli? Hogy veszed a bátorságot ahhoz, hogy egyáltalán megközelíts engem? Azt hiszed, kivételt teszek veled? Naiv mugli felfogás. Ó, mily balga is a ti népetek. Pedig ha tudnátok, mi zajlik a mi világunkban! A mi varázslatos és egyszeriben hihetetlen világunkban… Érdekel? Ó, milyen kíváncsi vagy…
Rendben. Kivételt teszek, de csak most. Jól vigyázz… Egy rossz pillantás és a pálcámmal találod szembe magad. Vigyázz… James Mirol nem riad vissza a gyilkolástól. Nem riad vissza.
Igazából negyvenöt évvel ezelőtt történt. Nem, nem volt éjszaka, és nem dúlt vihar. Egyszerű napsütéses idő volt. Honnan tudom? Elolvastam anyám naplóját titokban, míg az Abszol úton bolyongott valamelyik barátnőjével. Tehát ez a nap volt, amikor napvilágot láttam a híres-neves Mirol-kúria falai között. Igazából jó gyerek voltam, anyámék sosem panaszkodtak rám. De később született egy öcsém, Johnny. A mai napig átkozom a percet, amikor napvilágot látott. Teljes szívemből gyűlöltem. Igazából anyámék előtt remekül elvoltunk, de amikor kettesben maradtunk, az maga volt a pokol. Számára. Ó, szegény Johnny… később az én pálcám okozta halálát. Meglepődtél, igaz? Olvass csak tovább…!
Hagyjuk is inkább azt az árulót… vagy inkább fattyút? Nem is tudom, minek nevezzem. Mindegy.
A Mirol dinasztia nagy múltra tekint vissza, egészen Mardekár Malazárig, a család tagjai többnyire mindannyian értik a kígyók nyelvét, és mindenki a Sötét Oldalt szolgált és szolgálja, ahogy az rendeltetett. Ez már csak így van, és így is fog maradni, ha rajtam múlik.
Természetesen az ország legrangosabb iskolájába jártam hét hosszú éven át, sajnos az idő előre haladtával egyre több sárvérű nyert felvételt a nagyszerű intézmény falai közé. A sok mugliivadék… Rájuk nincs szükség. Ők fel sem érhetnek hozzánk. Soha. Az a vén bolond Dumbledore nyilván azt hiszi, majd a sok mugliivadékkal az oldalán megmentik a világot. Azt kell mondjam, ez a legszánalmasabb dolog a világon. Sok balga fattyú…
Nos visszatérve rám, a nagyszerű Mardekár ház diákja lettem, nem meglepő, ugyebár. Érdekes hét év volt ez számomra… Sok olyan emberrel találkoztam, akik később az én pálcám révén jutottak át egy számukra és számomra is jobb világba. Szomás olyan embert is megismertem, akikkel remekül tudok együtt dolgozni jelenleg is. Ugye, tudod, mire gondolok?
Gyorsan elröppent ez a pár év, azt kell mondjam. A Roxfort után azonnal a Sötét Oldal szolgálatába álltam. Apám mindenben mellettem állt.
1968. május 13.
Az a nap örökké megmarad az életemben. Tudom, hogy tisztán fogok emlékezni minden percére. A Denem- kúriában kezdődött… Elmentem, mert tudtam, hogy ott lesznek. Halk léptekkel megközelítettem a kastélyt, nehogy bárki is elkapjon, még mielőtt közölném, hogy miért jöttem. Belépve a házba sötétség fogadott, ám az emeletről hangok hallatszottak. Fölmentem a lépcsőn, és megpillantottam egy zárt ajtót, mely alatt fény szűrődött ki. Közelítettem az ajtóhoz, mikor bentről kiszólt valaki.
-Gyere be, Mirol!
Igen, ő volt. A Nagyúr.
Beléptem és jópár halálfaló társaságában találtam. Vörösen izzó szemével szuggerált, így közelítettem hozzá.
- Én lennék… James Mirol. Teljesítettem, amit kívánt, Nagyúr!
Még a kezem is remegett, hiszen előző nap hajtottam végre, amit kért.
- Rendben van. Tudom, hogy elvégezted a feladatot.
Ezt követően Voldemort megragadott egy billogot, ami tüzesen izzot fel, majd megragadta a a bal karom, és rányomta… a bélyegét, amit soha nem moshatok le. A Sötét Jegyet.
Még percekkel később is éreztem az égett hús szagát, ami meglehetősen fojtó szagú volt. De be kellett bizonyítanom, hogy nem vagyok valamiféle puhány alak. Ezt követően megkért, hogy foglaljak helyet közöttük. Ahogy megnéztem a többieket, sokkal idősebbek voltak, mint én. Volt ott egy különös alak… hosszú szőke haja volt. Utólag megtudtam a nevét, Lucius Malfoy volt. Olyan hozzám hasonló fiú lehetett, viszont látszott rajta, hogy nagy elkötelezettje a Nagyúrnak.
Ezt követően csak ültem a széken, és hallgattam, amit a körülöttem levők beszélnek. Nem nagyon figyeltem. Még a fájdalmat éreztem, amit a billog okozott. De nem olyan fájdalom volt az… boldogsággal töltött el… a tudat, hogy mivé válhattam… Máig ez az érzés tölt el, ha az a bizonyos zöld fény villan, melyet az én pálcám bocsát ki. Mennyei érzés. Te ezt sosem fogod tudni, milyen ez…
Tudod, ebben a szakmában sok embert meg lehet ismerni, mint már említettem korábban. Kit egészen közelről, kit nem annyira. Valamilyen érthetetlen módon én mindig rengeteg nővel voltam körülvéve, s ez természetesen most sincs másképp. Talán az elbűvölő sármom miatt van, vagy ki tudja, lényeg, hogy elég ritkán van az, hogy egyedül vagyok. Meglepő, hogy a családban elfogadták a részemről, hogy azt vegyek el akit akarok. Nem értem, hogy lehet, de én csak örültem ennek. Szerelem nélkül elvenni egy nőt, akit kitalálnak melléd a szüleid… nos ezt egy balga dolognak tartottam nagyon sokáig. Ma már tudom, hogy valamilyen módon fent kell tartani a családot. Ez a legjobb módja ennek. Én ilyen különc voltam tehát, feleség nélkül. Viszont annál több gyönyörű nő rajongott körül, mind csak arra várt, hogy megszólítsam őket. Ostoba kis játékok, mindig ugyanazok. Ó, a gyönyörű Abra, az olasz szépség, egyszerűen ellenállhatatlan volt és még mindig az. Talán ha feleséget akarnék magamnak, olyat vennék el, mint ő. De nem… Soha nem kötöm az életem egy nőhöz.
Volt azonban Anne Morgan. Ó, az az átkozott boszorkány! Egy félresikerült éjszakán történt, melynek kilenc hosszú hónappal később lett eredménye. Keith. Nem érdekelt. Máig nem érdekel, nem vagyok képes arra, hogy fiammá fogadjam. Azonban mégis a nevemre vettem, mert muszáj volt. Néhány évvel később ismét találkoztam Anne-nel és… nos ennek a találkozásnak az emléke azt kell mondjam igazán fantasztikus. Kilenc hónapra rá született meg a kedvenc fiam, Marcus. Nem tudom megmagyarázni, miért, de mindig ő volt a kedvencem a két gyerek közül. Most a Durmstrang tanulója, míg Keith visszatért a Roxfortba. Talán sikerül jó útra téríteni azt a gyereket, és beáll közéjük. A felől, hogy Marcus Halálfaló lesz, semmi kétség. Keith kicsit más eset…
Ó és majdnem elfelejtettem valamit! Muszáj megemlítenem, hogy van egy elbűvölő unokahúgom. Igen, Johnny lánya. Igazából először haboztam, hogy befogadjam-e, de látva a belőle sugárzó nemességet, a fennkölt szavakat hallva nem tehettem mást. Hozzáteszem, nem bántam meg a döntésemet. Tria, Vikitria az én szemem fénye. Olyan, mintha a lányom lenne.
Hozzá kell még tennem, hogy 1997-ben Mágiaügyi Miniszterként képviselem az országot, a világot a muglik előtt. Személyes kapcsolatom van a mugli miniszterrel és a királynővel is. Ahhoz, hogy tudják, nem kell tőlünk félni és ne tartsanak bennünket őrültnek, igyekszem egyre több közösséget építő tevékenységet végezni, s ezzel kivívtam magamnak azt, hogy a királynő lovaggá ütött. Eddig még nem volt lovag a családban, én vagyok az első - és egyetlen.
Azt hiszem ennyi elég is lesz belőlem. Ezt a titkot hét pecsét őrzi és vége lesz annak, aki eme sötét titkot feltárja.



          jellem

Igazából messziről látszik róla, hogy gazdag, aranyvérű családba tartozik. A színpadias mozdulatok, fennkölt beszéd, a gazdag urakra legjellemzőbb vonásokat hordozza magában. Nem beszél sokat, inkább megfigyel. Ritkán mosolyog. Ha igen, az többnyire gyilkolás közben történik.

          apróságok

mindig ||
¤ nők
¤ pénz
¤ szivar
¤ whisky
¤ arany zsebóra
¤ ezüst sétapálca
¤ Sötét Oldal
¤ nők

soha ||
¤ még több gyerek
¤ whisky jég nélkül
¤ molett nők
¤ muglik
¤ sárvérűek
¤ rendetlenség, piszok

dementorok || Semmi különös...

mumus || Azkaban.

titkok ||
¤ Megölte az egyetlen öccsét
¤ Néha perverz gondolatai támadnak...
¤ A Káma Szutra díszkötéses példánya lapul az íróasztala fiókjában.

rossz szokás || Gyakran előszedi az óráját, hogy megnézze mennyit mutat. Egyéb rossz szokása nincs, mert ő tökéletes.


          a család

apa || Marcus James Mirol, aranyvér, halott
anya || Alexandra Mirol, aranyvér, halott
testvérek ||  Johnathan Leopold Mirol, halott
családi állapot || agglegény Men?
állatok || a házi bagoly, ami a leveleket szállítja


          külsöségek

magasság || 185 cm
tömeg ||x kg
rassz || európai
szemszín || barna
hajszín || barna
különleges ismertetőjel || sétapálca, zsebóra
kinézet || Minden időben tökéletes megjelenés. Öltöny vagy akár egy hosszú talár. Természetesen a sötét színek a dominánsak.
egészségi állapot ||ellenállhatatlanság


          a tudás

varázslói ismeretek || A Roxfortban megszerzett hét év tananyaga, ezen felül Sötét Mágia magas szinten, animágia.
mugli képzettségek || ugyan már...
pálca típusa || 38 cm, fűzfa pálca, főnixtoll mag
különlegesség || animágus, alakja egy sötétzöld sikló, fején egy M betűt formázó fekete folttal

          karrier

foglalkozás || Mirol. Annyi pénze van, mint égen a csillag. Hivatásos Halálfaló. 1997-től Mágiaügyi Miniszter
státusz || Rejtőzködő.
szolgálati idő || Mióta nagykorú lett.
Hogyan lenne a karaktered a Nagyúr hasznára? || Remek kém, illetve kapcsolatai révén rengeteg információt tud összegyűjteni a Nagyúr és a Sötét Oldal számára.



          egy darabka belöled

Belőlem? SOHAAAA!

          egyéb

szív Cielo szív
Naplózva

Vikitria Mirol
Eltávozott karakter
*****


Hetedév - Haláltfaló Iskolaelső Prefektus

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2008. 07. 08. - 14:57:01 »
0

Ezt az előtörténetet ezennel ELBÍRÁLOM

Mr. M. a tökéletes férfi    *szeretjük*

*nagybácsija nyakába veti magát és szeretgeti az öreget*
*hátulról HF énje kapálózik, hogy ő is szeretgetni akar :D*



Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2021. 09. 01. - 03:09:39
Az oldal 0.161 másodperc alatt készült el 29 lekéréssel.