+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Előtörténetek
| | |-+  Futottak még
| | | |-+  Nathalia Chloe Steele
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Nathalia Chloe Steele  (Megtekintve 1856 alkalommal)

Nathalia Steele
Eltávozott karakter
*****

DS tag, Ötödéves kicsilány :D

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2009. 07. 01. - 11:27:33 »
0

NATHALIA CHLOE STEELE



jelszó: || Csíny letudva
teljes név || Nathalia Chloe Steele
becenév || Nath, Nathy, Thalia, Lia, Chlo, Chloe
nem || nő
születési hely, idő || Nagy-Britannia London 1981 június.12
kor || 15
faj|| ember
vér || félvér
évfolyam || 5.



1981. június. 12– én születtem, Londonban. Édesapám aranyvérű varázsló, míg édesanyám csak félvér boszorkány volt. Édesanyám 5 éves koromban elhunyt, így apukámmal maradtunk kettesben. A nagyszüleim meghaltak még a születésem előtt, és apukámnak mindig fáj, ha felhozom őket, vagy próbálok róluk bármit is megtudni. Ettől eltekintve a gyermekkorom nagyon is jól telt, eleven kislány voltam, aki nyitott volt a világ minden dolgára. Édesapám különösen nagy gondot fordított arra, hogy ne csak a varázsvilágot ismerjem, meg hanem legyen fogalmam arról is, hogy mi van a mugli világban, így nyaranta gyakran muglik közé vitt nyaralni, hogy megfigyelhessem a szokásaikat, a stílusukat..stb. Ezen kívül sokat szerettem a természetben lenni, sétálni a parkban, fára mászni. Mikor apukám 6 évesen elkezdett tanítani, olvasni, ki nem állhattam a könyveket, és egészen 9 éves koromig csak azt voltam hajlandó elolvasni, amit feltétlenül muszáj volt. 9 éves koromban azonban fordulóponthoz érkeztem, mivel ebben az időben apukám nagyon sokat dolgozott, és keveset tudott velem foglalkozni, így lefoglaltam magam az olvasással, ami mára már az egyik szenvedélyem lett. Roxforti éveim eddig nyugalmasan teltek. Nem voltak összetűzéseim senkivel, meghúzódtam és igyekezetem mindenkivel jó kapcsolatot kialakítani. A bulikra, mikor hívtak, végül is elmentem, de minden előírást betartottam, soha nem fogyasztottam még alkoholt, amiért társaim élcelődtek rajtam. Mindig én volt a tipikus jó kislány, akit soha semmin nem lehetett rajta kapni. Tanulással kapcsolatban igyekezetem mindig a legtöbbet kihozni magamból, amikor feladatot kaptam, az mindig kész volt időre, és soha nem panaszkodtak rájuk, maximum azért, mert ha nagyon álmos vagyok, akkor írott írásról átváltok a nyomtatottra, és észre sem veszem, csak utólag. Vannak tantárgyak, amik egész jól mennek nekem, de vannak olyanok is, amikben muszáj segítséget kérnem társaimtól, így az évek során rendesen kitapasztaltam, hogy kihez fordulhatok. Viszont ha segítség kellett valakinek, az mindig hozzám vagy a felsősökhöz jött minden évben, hogy magyarázzak el valamit, vagy segítsek megírni a házijaikat. Egyszer 3 – ad éves koromban megelégeltem, hogy mindenki azzal szekál, hogy túl jó kislány vagyok, és megpróbáltam lázadni. Hát mondhatom, nagyon sikerült. Úgy nézett ki az egész, hogy a szokásos egyenruhámnál a pulóvert a derekamra kötöttem, takarodó után 5 perccel mentem lefeküdni, és nem akartam megírni a másnapi házi feladatomat. És hogy mi lett belőle? Túl hideg volt, így a pulcsit visszavettem, a házi feladat érdekesnek ígérkezett, így csak leültem megcsinálni, és abból az 5 percből lett 2 és fél. De 3 napig hangoztattam, hogy én megpróbáltam. Édesapám gyakran meglátogatott az iskolában, hogy a tanároktól érdeklődjön, hogy hogy megy a tanulás, hogy tőlem érdeklődjön, milyen az iskola. Bár ugyan soha nem vallotta be eddig, én úgy is tudom, hogy ezek csak ürügyek voltak neki arra, hogy bejöhessen és láthasson, mert csak én maradtam már neki, és utált egyedül lenni világ életében. Minden karácsonykor hazamentem eddig, és fájó szívvel mentem mindig vissza a Roxfortba, magára hagyva a papát. Miután visszaértem, mindig 3 napomba telt, míg visszaszoktam az iskolai életbe. Ekkor jött mindig a sok házi feladat, a dolgozat, a házi dolgozatok, amik visszarángattak az otthon melegéből a Roxfort falai közé. Hétvégénként, mikor lehetett, lementem a többiekkel Roxmortba, ahol elsőnek mindig a Szellemszállást akartam megnézni, utána pedig mindig beültünk beszélgetni cukrászdába. Régebben volt egy fekete macskám is, Alastor, de szegény nem élt túl sokáig. Azóta a 12. születésnapomra kaptam egy másik fekete macskát, Salemet.



Kedves, segítőkész lány, aki mindenkin próbál segíteni, akinek csak tud. Figyelmes és tisztelettudó másokkal szemben, viszont kicsit visszahúzódó lett az évek során, így 2x is végig gondolja, hogy kivel köt barátságot, kit fogad a bizalmába. Viszont a bizalma mindenki felé nagyon instabil, a jóindulata ha elvész, elvész az örökre. Mivel nehezen köt barátságot, így ha megadja valakinek a bizalmat, és az mégis hátba támadja, örök gyűlöletére számíthat. Viszont aki hűséges hozzá, ahhoz ő is az, és akitől csak jót kap, az ugyan azt várhatja vissza. Nem tűri az igazságtalanságot, és ha ilyet tapasztal, akkor keményen feláll ezzel szemben és képes órákat is kultúráltan vitatkozni valakivel, hogy bizonyítani tudja az igazát. Viszont ha téved, azt is képes elismerni, és bocsánatot kérni, egyszóval, még ha veszít is, akkor is nyertesen veszít. Gyűlöli a Sötét Nagyurat, és mindent, amit az képvisel, mert soha életében nem tudna senkit sem bántani, kínozni, és mivel a Nagyúr ezt teszi, kivívta a lány teljes haragját és dühét. Bátor ha a harcról és mások védelméről van szó.



mindig ||
-   könyvek
-   séta
-   gyümölcssaláta
-   apukája
-   természet
-   Darian
soha ||
-   káromkodás
-   hisztizés
-   túl magasra repülés
-   alkoholivás
-   hanyagság
-   árulás
-   hazugság

dementorok || Ha egy dementor a közelébe jut, folyton azt a képet látja maga előtt, amikor megtudják, hogy az anyukája meghalt
mumus || édesapja élettelen teste
titkok ||  - imád énekelni, de fél, hogy másoknak nem tetszene a hangja, így mindig csak akkor énekel, ha nincs a közelben senki
-   legkedvesebb könyveit mind muglik írták, de ezt nem meri elmondani apján kívül senkinek, mert fél, hogy ezért az aranyvérűek kigúnyolnák és megvetnék.
-   Édesapja előtt titokban tartja tériszonyát
rossz szokás || - ha zavarba jön, fülig elvörösödik, amit nagyon utál, mert ilyenkor bőre még lángolni is kezd
-   ha ideges, akkor a hajába szokott túrni, ami azonnal elárulja róla, hogy milyen a hangulata még akkor is, ha amúgy arcán nem látszódik semmi.



apa ||  Rayford James Steele  39 éves aranyvérű
anya || Jane Anderson Steele  -  félvér ( elhunyt )
testvérek || nincs
családi állapot || egyedülálló
állatok || egy fekete, Salem nevű macska.  



magasság || 170 cm
tömeg || 50 kg
rassz || európai
szemszín || eredetileg smaragdzöld
hajszín || ezüst szőke
különleges ismertetőjel|| szeme színe mivel az eredetileg smaragdzöld, de ha dühös lesz vagy szomorú, akkor a zöld eltűnik és kék színű lesz a szeme, míg hangulata vissza nem tér a normálhoz.
kinézet || Magas lány, aki karcsú és formás, bőre fehér, de nem sápadt, haja hosszú ezüst szőke, ami kb a könyökéig ér és hullámos. Általában kiengedve szokta hordani (ez a gyakoribb) vagy felcsatolja. Ha nem az iskolai egyenruha van, rajta akkor farmert illetve térd fölé érő szoknyákat hord. Szereti a pántos fölsőket és az ingeket, de soha nem hord olyat, ami túl mélyen dekoltált. Előnyben részesíti a nőies ruhákat, de a sport cuccokat is szereti. Kedvenc színei: fekete, vörös, sötét zöld, világos kék, ezüst, fehér
egészségi állapot|| teljesen egészséges



varázslói ismeretek || 5. évfolyamos, így az eddig tanult anyagokat nagyon is megtanulta. Alap védekező varázslatok, a támadásán még van mit csiszolni. Kedvenc tantárgya az SVK és a mágiatörténet. Szinte minden tantárgyból kitűnő volt minden évben kivéve bájitaltanból.
mugli képzettségek|| 6 éves kora óta vívni tanul, szeret táncolni és énekelni. Nagyon jól rajzol és írni is imád.
pálca típusa|| Éger fából készült, magja egyszarvúszőr, 11 hüvelykes
különlegesség|| Védekezni sokkal jobban tud, mint támadni, mert az összes átok, amit kimond, tapasztalatlansága miatt nem olyan hatásosan teljesül, mint szeretné. Később, ha sokat gyakorol átkai sokkal erősebbek, lesznek.
patrónus || patrónusa egy kecses gepárd de még csak elég halványan látszik
átváltozott alakja || szintén kecses gepárd, de még csak 5 percig képes állat alakban maradni.



Egy borongós, esős pénteki napra ébredtek a Roxfort diákjai és tanárai. Én is felébredtem és elmentem zuhanyozni bár mint az álltalába szokott lenni mikor ilyen az idő semmi kedvem nem volt kibújni az ágyból* ~ De a tanulás az tanulás ~ * emlékeztettem magam és így könnyebb volt az elszakadásom az ágytól. Zuhany után felöltöztem az egyenruhába és kiengedtem a hajam majd a még mindig kómás állapotomban kimentem a klubhelyiségünkből és a nagyterem felé vettem az utam. Út közben összetalálkoztam az egyik Hollóhátas lánnyal, aki a párbaj szakkörön a párom volt. *
- Szia Nathalia. Mi újság? - *kérdezte nagy vidáman a lány, akit még soha életemben nem láttam még szomorkodni, duzzogni vagy éppen mérgesnek lenni. Akárhányszor csak megláttam mindig mosolygott vagy kacagott.*
 - Szia Tina. Kómulok még de szerintem egy kávétól azonnal felébredek - *mondtam én is mosolyogva, hisz ha a környezetemben valaki mosolyog az engem is mindig mosolyra szokott fakasztani. Be is mentünk a nagyterembe, ahol sajnos külön kellett válnunk, hiszen nem tartoztunk egy házba így intettem neki és leültem az asztalához. Ott már javában folyt a beszélgetés arról, hogy holnap le lehet menni megint Roxmortba és ki mit fog ott csinálni. Becsatlakoztam én is a társalgásba egészen addig, míg el nem kellett indulni bájitaltan órára. Ekkor összeszedtem a dolgaimat és kelletlenül, de én is mentem a többiekkel együtt a terem felé*




Naplózva

Izabel Bishop
Eltávozott karakter
*****


★ HARDCØRE GRYFFINDØR ★

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2009. 07. 03. - 13:44:44 »
0


Szia,

Pár kérdést kellene csak tisztázni, és kész is vagyunk.
  -  Ez a mondat így nem túl értelmes: "Viszont alkata mondhatni érzékeny is" - ha tényleg az alkatára céloztál, akkor azt egyébként is a kinézet részhez írd^^
  -  "Metamorf mágiában pedig egyedül a szeme színét tudja változtatni, azt is önkéntelenül" - metamorf mágiát itt nem oktatnak, egyébként meg nagyon-nagyon nehéz tanulni az ilyesmit. Általában ritka dolog, hogyha valaki ezzel a tudással együtt születik, ám az oldalon kezdenek elszaporodni az ilyen csodabogarak, úgyhogy ezt most itt nem engedélyezem
  -  hogy viszonyulsz a Sötét Nagyúrhoz?
  -  és megoldható a kép ügye is



Javíts, és megnézek ismételten! Hajráá!^^
Naplózva


ΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔ
aww, c'mon... what's the worst that could happen?
ΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔ

Nathalia Steele
Eltávozott karakter
*****

DS tag, Ötödéves kicsilány :D

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2009. 07. 03. - 13:54:39 »
0

Na úgy ahogy tudtam kijavítottam Mosolyog Remélem jó lett ^^
Naplózva

Izabel Bishop
Eltávozott karakter
*****


★ HARDCØRE GRYFFINDØR ★

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2009. 07. 03. - 14:35:18 »
0

Rendben, minden oké, csak annyira kérlek, figyelj a helyesírásra meg a vesszőkre^^

Két ház is lenne, ahol kiteljesedhetnél, de a jellemed alapján az egyikhez mégis jobban húzol, mint a másikhoz. Ez pedig nem más, mint a


Hugrabug


Jó játékokat!
Foglalj avatart, jelentkezz a Népszámlálásra és a fakultatív órákra!
Naplózva


ΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔ
aww, c'mon... what's the worst that could happen?
ΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔ
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2021. 01. 11. - 00:03:47
Az oldal 0.876 másodperc alatt készült el 31 lekéréssel.