+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Felnőtt karakterek
| | | |-+  ★ Iza Bishop ★
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] 2 Le Nyomtatás
Szerző Téma: ★ Iza Bishop ★  (Megtekintve 5178 alkalommal)

Izabel Bishop
Griffendél Godrik Akadémia

★ HARDCØRE GRYFFINDØR ★

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2012. 07. 21. - 02:25:13 »
+6

Izabel Bishop
17 FÉLVÉR GRIFFENDÉL 7. ÉV
TERELŐ HÁBORÚS VETERÁN
FUCK'N REBEL

BARÁTOK
Köszönöm, vannak.
És ahhoz képest, hogy micsoda sárkánytermészetem van
(ez persze nem is igaz), elég sokan vannak. Rendben, belátom,
nem könnyű velem, ez a túlzott versengés meg a nyers stílus, blabla.
Belátom azt is, hogy nem olvadnék fel egy kanál vízben, viszont
a barátaimért tűzbe tenném a kezem. Gondoljatok csak bele,
ide s tova közel hat éve járok ebbe az iskolába, kis taknyosként
érkeztem, és már majdnem felnőttem. Ez hosszú idő, és a barátaim
már elsős korom óta mellettem vannak. Reggeltől estig. Sokszor
szünidőben is. Még így is nyálas, ha azt mondom, már-már
testvérként szeretem őket? És igencsak ragaszkodom hozzájuk.
Mint említettem, velük még gólyaként gyurmálódtam össze,
de azért máig nem fordítok hátat annak, aki nyílt lapokkal
és némi humorérzékkel nyit felém. Az életben elengedhetetlen,
hogy rugalmasak és strapabírók legyünk, mint az én hű
Pianeta 220-asom, különben könnyen a földön találhatjuk
magunkat. E-gye-dül. Ami szar.

CSALÁD
Ja-ja, hát az is van, persze.
Mit mondhatnék róluk? A családom. Azt hiszem, ezen nincs mit
különösen taglalni. Az apámat és az anyámat akkor is
teljes szívemből szeretném, ha kiderülne róluk, hogy
halálfalók és eltették láb alól a fél rokonságot, vagy akármi.
Ez van, ráadásul az én szüleim tényleg egész jó arcok.
Oké, anya néha kiakad és akkor aztán elszabadul otthon a pokol,
de mindez csak miattunk történhet, egyébként pedig ő is elég laza.
Apa pedig maga a megtestesül varázslat, bár a bájoláshoz semmi érzéke. De imád minket,
a gyerekeit, és ezt mi jól tudjuk.
Ben és Willy, a két bátyám pedig.. jól van, nem járatom le őket.
Állati jó fejek, igeeen, még Ben is. A suliban lúzernek
bélyegezték, pedig egyáltalán nem az. Csak sok a suttyó
körülötte, akikbe annyi emberség nem szorult, mint a bakancsomba.
(Aó, végtére is a bakancsomban én vagyok az emberség.)
Willyt azért nem kell félteni. Ő a nagymenő, van egy zenekara is,
nagyon híresek, csak épp a közönség ezt még nem tudja.
De befutnak egyszer, és akkor mehetek velük turnézni meg
koncertezni meg minden! Hát mégis lehetne a családomról
éjjelbe nyúlóan sztorizgatni, de a lényeg annyi, hogy hozzájuk
szintúgy ragaszkodom, akár a barátaimhoz vagy a reggeli kávémhoz.

ELLENSÉGEK
Vagy riválisok, rosszakarók...
Ha valaki már konkrétan "ellenségekről" beszél, az olyan...
rossz szájízt hagy maga után. Annyira vészes alak lennék, hogy
kilószámra mérhetném az ellenségeimet? Hát mondjuk ja.
Sajnos ez mindig is a gyenge pontom volt; ez a hülye
kapcsolatépítés. Nem megy ez nekem. Ha valakinek elsőre
nem tetszik a képe, akkor annak pedáloznia kell nálam,
hogy megmásítsam az előítéleteimet. Bocs, de ez van,
előítéletes vagyok. Nagyon rossz szokás.
Ha meglátok egy mardekárost, támadó, de minimum védekező
üzemmódba kapcsolok át. Ha valakivel volt egy régi,
kellemetlen ügyem, akkor azt sem tudom olyan könnyedén
elfeledni. Mindennek ára van, és ha valaki egyszer kicseszett
velem, akkor vezekeljen vagy vesszen el. Általam, ha lehetséges.
Bevallom, élvezem a hadjáratosdit. Ha csapdákon és
összeesküvés-elméleteken agyalhatok a tanórákon és este,
a hálókörletben, ha haditerveket dolgozhatok ki a
bájitaltan füzetemben... Komolyan, megvan ennek a maga szépsége.
És lehet, hogy ez az oka annak is, hogy már csakazértsem
változtatok a mardekárosokhoz való hozzáállásomon.
Odaveszne minden móka. És persze van néhány anti-tag, akinek
kisebb-nagyobb ügyekkel, de sikerült kivívnia az ellenszenvemet.
Ezt a szót kerestem: ellenszenv. Na olyat, ellenszenves alakot,
hát sokat meg tudnék nevezni. De mindegy, tudom én, hogyha
kikerülünk az iskolából, minden más lesz. Akkor a csaták már
nem számítanak, és többé nem lesznek Házak vagy klubhelyiségek.
De a Roxfort az én játszóterem.
És mi van azokkal, akik valóban vétkeztek? Ellenem, a bátyám,
a barátaim, a háztársaim, a kedvenc tanáraim vagy hovatovább az
egész emberiség ellen? Számukra nincs bocsánat.
Ha egyszer auror válna belőlem,
majd ők is megtapasztalják.

SZERELEEEM?
Hát ez meg...?!
Jól van, de csak így magunk között... izé... talááán... lehet,
hogy vannak olyanok, akiket egyszer valamikor, nagyon régen
és csak egy nagyon kicsit helyesnek találtam. Na és akkor mi van?!
Tudom jól, hogy megy ez a fiúk és a lányok között, engem is
felvilágosítottak odahaza. Sokszor viszont attól tartok, hogy
nálam minden extralassan, pár évnyi csúszással megy végbe.
Mintha még mindig hétéves lennék, és vérciki lenne, ha egy
fiú megfogná a kezemet. Jól van, azt hiszem, kinőttem már
ebből a butaságból, de valahogy még mindig idegen előttem
az érzelmek világa. Blöeh. Tényleg utálom a romantikázó
párocskákat, akik mindenhol ott zsizsegnek, ahová csak
pillantok. Utálom, amikor egymáshoz gügyögnek, mint két
ütődött, aztán hosszú percekig nem hallok mást, csak a
nyálas cuppogást. Utálom... de valahol biztos nekik van igazuk.
Ezt nem vitatom el tőlük. Mind vakok.
Én mégsem akarom, hogy vakká tegyen a szerelem. Nem akarom
elveszíteni önmagamat, nem akarok átalakulni azzá, akit
látni akarnak bennem. Túl sok a nem akarom, és ettől
kicsit berezeltem. Nem lehetne csak pusztán szeretni?
Ezért vagyok én bajban ezzel az egész hülyeséggel.
Már előre félek tőle, pedig állítólag jó dolog.
Áh, hagyjuk is ezt, egyelőre úgyis az a központi feladat,
hogy megőrizzem becses hírnevem. Azért mégsem akárki
vagyok én a kastélyban, hé. Jobb lesz, ha tartod is
a biztonságos két lépés távolságot. Nekem tér kell.

BARÁT/ELLENSÉG/SZERELEM/MIEGYÉB, MONDD...
Szóval most nyilatkozhatsz. Ha mersz...

Kód:
[center][font=times new roman] [size=14pt][color=#BD3118]BARÁT/ELLENSÉG/SZERELEM/MIEGYÉB, MONDD...
[/color][/size][/font]
[font=times new roman][color=#736352]Szóval most nyilatkozhatsz. Ha mersz...[/color][/font][/center]

Naplózva

ΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔ
aww, c'mon... what's the worst that could happen?
ΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔ

Sol N. Harington
Varázsló

VII :: Prefektus

« Válasz #1 Dátum: 2012. 07. 21. - 12:53:02 »
+4

BARÁT
Asszem mi mindig is elvoltunk egymással. Nem egy eset rémlik, amikor érdekes állapotban végig rohantunk Roxmortson és ennek a vége általában egy kulturált piknik lett az árokban. Sőt az egyik ilyen esetre kifejezetten emlékszem, amikor is rohangálás közben te egyetlen mondatot legalább háromszor megahangerővel elkiáltottál. Mi is volt az? Ja igen „Igenis az oroszlánok tudnak repülni!”. Tévedés bögyi, az oroszlánok nem tudnak repülni, csak kifejezetten agresszívak. Bezoony meg van még a lila folt tőled a legutóbbi meccsről! A kapcsolatunkra rátett egy lapáttal a rendszer bomlasztása és az órákon való galacsin harcok. Harcról jut eszembe nem érdekel mit mondasz,az írek akkor is jobbak!

Mindent összegezve kifejezetten bírlak, sőt igazából barátként tekintek rád. Remélem bármi is történik, bármilyen kimenetele is lesz a háborúnak veled még fogok találkozni. Banyek de drámai vagyok, mi?
Naplózva

Anette Awenmore
Eltávozott karakter

VI :: lioness

« Válasz #2 Dátum: 2012. 07. 21. - 16:34:58 »
+4

TESTVÉR-CINKOS-PAJTÁS

Helló, idegen. Tudod, ki vagyok? Már hogyne tudnád. Valóban kis taknyos korunk óta járogatunk egymás agyára meg vissza, és az igaz, hogy sok kviddicsliga lezajlott már azóta, hát még mennyi gonosz palimadár jelent meg körülöttünk, de tudod mi a jó az egészben? Hogy mi egy süntüsszentésnyit sem változtunk.
Nagy taknyosok lettünk. Ennyit ért az egész.
Talán mindkettőnknek kell még egy kis idő a valódi felnövésre, de én ugyan nem siettetném a dolgot, ugyanis éretlen ténykedésünk minden pillanatát élvezem. Mennyi haccacárét csaptunk már együtt! Remélem, sokra jut még idő, amíg a suli véget nem ér. El sem tudom képzelni, mi lesz velünk, ha innen kikerülünk, de fogadok, hogy ugyanúgy össze fogunk járni, mint mostanság nyári szünetekben. Hiányozni fog azért az arcod, drága vérebem.

De nyálaskodás félre, próbálok a lényegre térni. A tesóm vagy. Griffendvér az enyémből. Pedig emlékszel, hogy majdnem összeverekedtünk az első SVK óránk előtt? Mekkora volt már. Abszolút ránk jellemző kezdés, nem? Mindkettőnknek jó nagy szája van, és nem félünk ám kinyitni, ha fenyegetve érezzük magunkat, sőt, a legtöbbször olyan nagyra tátjuk, hogy védekezés helyett kész támadás kerekedik belőle.
Ha belegondolok, sokban hasonlítunk.
Akkor hogyan is fértünk meg egymás mellett ennyi év alatt?
Hát, a közös szoba sokat dob. Aztán jöttek az első közös heccek, és egyszer csak azt vettük észre, hogy mindig egymás nyakán lógunk. A kviddics meg a DS már csak hab volt a tortán.
Az az igazság amúgy, hogy kettőnk közül azért mindig te voltál a hangosabb. Én meg úgy vagyok vele, miért is ne? Ha neked ez a személyi rigolyád, akkor kedves egészségedre, tesók között az ilyesmi nem para. Ha őszinte akarok lenni, én egy fokkal mindig békésebb voltam nálad, mármint, hamarabb ki is békülök a haragosaimmal, meg ilyesmi, és igazából sosem féltettem annyira a saját kis trónomat, mint te. Az fm-en belül meg aztán mindenkinek megvannak a saját mániái, és bizonyos értelemben mindenki a maga ura, a te önérzetedet meg megtanultuk az idők során nem bolygatni. Pont úgy, ahogy Mikának nem hisszük el az összes sztoriját, Zooey előtt nem szidjuk Drakulát, és Audnak sosem piszkáljuk a haját. Ezek békés együttélésünk pillérei.

Ahh, tiszta tinta lett tőled a kezem. Megint megbuheráltad a pennámat, mi? Apropó, még egy büdös zoknid az ágyamra téved, és esküszöm, kidekorálom a nagytermet az alsóneműiddel.
Just sayin'.
Naplózva

Hear me roar!

Owen Redway
Eltávozott karakter

Hollóhát VI. Prefektus

« Válasz #3 Dátum: 2012. 07. 22. - 15:22:49 »
+5

Egyéb

Minek is nevezzelek?
Utálnom kellene téged, hiszen felkavartad az egész életemet. Mint egy kártyavár, úgy omlott össze körülöttem az a gondosan felépített, kis világ, amit pont az ilyen érzések elkerülése végett hoztam létre. De mégsem utállak…
Szeretnem kellene, hiszen akárhányszor meglátlak, úgy érzem magamat, mint akinek pillangók szárnyalnak a szívében.
De mégsem szeretlek…
Egyelőre nem tudom mit érezzek irántad, csak azt tudom, hogy vágyom rád. Nem tudom azért-e mert valós érzések keringenek bennem, vagy csupán azért, mert egy elkényeztetett kisgyerek meg nem kapott játékszere lennél…
Azt viszont tudom, hogy a felbukkanásoddal minden más lett. Egy új ember vagyok, és talán egy nap ez az ember boldog is lesz… veled.
Naplózva

Mathias Montrego
Griffendél Godrik Akadémia

elsőéves sárkánykutató

« Válasz #4 Dátum: 2012. 07. 22. - 15:37:45 »
+4

Ellenség- Barát- Szerelem

Gyűlölsz. Tudom jól. Mindig is tudtam. Olyan látványosa ül ki az arcodra, mintha egy futóférget taposnál el. Gyűlöllek. Mert gyűlölsz. Mert megvetsz, mert utálsz, mindössze azért, mert nem a griffendél vörös színeit viselem, mint te. Gyűlöllek, mert mindig a fejemben jársz. Gyűlöllek, mert mindig bolondot csinálok magamból. Igen, miattad. És még a saját önbecsülésem is képes vagyok feladni. Pedig azt hittem az elveim mindig előbbre valók, de te, mintha egy tornádó lennél, mindent elsöpörsz. Miért nem szégyelled magad? Miért nem érted meg, hogy milyen nehéz ez?
De te te vagy, és csak nehezíted a dolgokat.
Emlékszem, mikor először találkoztunk. Emlékszem, hogyan néztél le, aztán arra, hogyan estél nekem, mindenki előtt. Annyira megütköztem ezen, hogy te lealáztál, valahogy mégsem bántam. Mert egy angyal tette ezt, akit az ördög irányított. Azóta is mindig ez van.
Pedig a barátod is vagyok valahogy. Akár tetszik neked, akár nem, némileg a bizalmasod. Így legnagyobb sajnálatodra van valami, ami hozzám köt. És ez valahol örömmel tölt el, valahol félelemmel, valahol pedig keserűséggel. Mert csak ennyit remélhetek tőled. De ha rajtad múlt volna, még ennyit se. Hiába tudom,  soha, semmilyen körülmények között semmi többet. Tudom, ne is mondd. Saját magam csapdájába estem, s bárkihez is vet a sors, mindig hozzád fogom őt mérni.
Hát próbálok feledni, próbálok menekülni, az érzések elől, előled, és saját magam elől is. Megvett olcsó szerelmekkel, vagy éppen azzal, aki hajlandó vigasztalni. Elítélsz, mert elítélendő. Saját magam is megvetem önmagam. De te tettél ilyenné..., noha fel sem fogod. Ez viszont nem vád. Ez tény. És mi marad? Semmi sem… csak az ábránd, a pislákoló halovány remény. Mint egy halovány csillag az égen, ami hiába a legtovább él érted, senki nem figyel rá, mert minden más társa elnyomja a fényét.

Naplózva

Mika Holland
Manifesztálódott Művészetek Mágikus Magasiskolája

☽ the bohemian ☾

« Válasz #5 Dátum: 2012. 07. 22. - 18:48:14 »
+4

FALKATAG

Ha nem lett volna Aud, akkor mi ketten biztos nem barátkozunk össze. Egyszerűen azért, mert a mai napig rettegnék tőled. Emlékszem is, amikor Aud bevezetett a nagy csapatba, leginkább tőled tartottam. Már akkor is elég szabad szájú voltál, és kissé nyers, engem pedig az ilyesmi teljesen leblokkol. Zoo egy kedves lány volt hozzád képest, Any meg egy barátságos, nyári fuvallat velem szemben. Persze csak amíg elfogadták, hogy ezentúl én is veletek lógok majd. Ezt legnehezebben a te gyomrod vette be, de megérte igyekeznem, hogy kivívjam a tiszteletedet, mert te hűséges és odaadó barát vagy azóta. Nem mondom, hogy a viselkedésed is annyit formálódott volna az évek során (még mindig sajog az ujjam, amire rávágtad a mágiatöri lexikont), de egye doxy, mindenkinek kellenek hibák. Nagyon megkedveltelek, és ha az életben csak feleolyan bátor lehetnék, mint amilyen te vagy, akkor… hát akkor nem lennék olyan gyáva, mint amilyen vagyok.
És ha mostanság felére csökkentenéd az éjjeli kilógások számát, máris sokkal boldogabb lennék. Nem azért kaptam a prefijelvényt, hogy éjjel-nappal fedezzem a hátsótokat! Ezt mondd meg Anyéknek is. Rajtam kívül mindenki imád a tilosban járni, de kérlek, vigyázzatok magatokra jobban…

Naplózva

ΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔ
every story ever written is just waiting to become real
ΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔ

Benjamin Bishop
Manifesztálódott Művészetek Mágikus Magasiskolája

a lúzer

« Válasz #6 Dátum: 2012. 07. 22. - 18:51:05 »
+4

JAJ, HÚGOM

Milyen jó, hogy a rokonainkat nem válogathatjuk meg, nem igaz?
Másképp az az érzésem, hogy mi ketten soha az életben nem kerülünk köszönőviszonynál közelebb egymáshoz. Te nagyon nem az a fajta ember vagy, mint amilyen én, márpedig ugyanaz a vér folyik az ereinkben, ez egészen biztos. Nem értem, hogy lehetünk mégis ennyire különbözőek.
Elhiszed, hogy mindig jó bátyád akartam lenni? De ebben Willy sokkal jobb. Ti egyébként is inkább pendültök egy húron; ti ketten testvérebbek vagytok. Kicsit irigylem is a kapcsolatotokat. Jól esne, ha legalább odahaza kevesebb gondom lenne, de azért nem panaszkodhatom. Tudom jól, hogy nem azért kerülsz a suliban, mert szégyellsz, vagy nem szeretsz. Ilyenkor látszik rajtad, hogy valójában milyen kis éretlen vagy. És tudod, hogy tudom, hogy jó néhányszor, a hátam mögött megvédtél vagy megbosszultad az engem ért károkat? Bizony, ne felejts el, hogy a Roxfort falai tele vannak szemekkel és fülekkel. Még sohasem köszöntem meg a lovagias helytállásodat. Nem is fogom. Az én dolgom lenne megvédeni a húgom becsületét, ha kell – de hát nem kell. E miatt azért hálás vagyok, mert ha tényleg tettekre kerülne a sor, én ugyan kiállnék érted, de valószínűleg hamar valami seprűtárolóban találnám magamat egész éjjelre bezárva.
Valójában büszke vagyok rád, ám mint bölcsebb fivér, kötelességem a helyes út felé terelni téged. Remélem, jól hallottad: bölcsebb. Bölcsebb! Ó, igen, az vagyok én. Na szóval: ha egyszer az életben kegyeskednél végighallgatni, nem belevágni a mondataimba és a pofákat is mellőznéd, akkor elmondanám, hogy szerintem egy kicsit túl heves vagy az emberekkel. Tudod, ők a lelkük mélyén legalább annyira zavarodottak, mint te – ne, ne vágj közbe –, mivel ugyanúgy folyamatosan keresgélik önmagukat, akárcsak te. Ha mindig durva vagy, mint a griffpokróc, nem tűrnek meg sokáig maguk mellett, és egyszer, egy nap arra ébredsz, hogy tök egyedül vagy egy nagy rakás ember között. Hadd ne meséljek arról, milyen érzés az.
De azért jó ember vagy te. Vagy inkább leszel. Most még olyan vagy, mint egy fékezhetetlen vadállat, de ne félj, téged is betör majd az élet. Csak soha ne felejtsd el Izát, a kishúgomat.

Naplózva

ΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔ
   i   '   m       r   a   d   i   o   a   c   t   i   v   e  
ΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔ

Dakota Bourgh
Boszorkány

Indiános lány

« Válasz #7 Dátum: 2012. 08. 22. - 16:17:52 »
+3

Valóban. Minek hazudjunk?
Az ellenségem volnál? Valaki, akit minden okkal és indokkal együtt utálni tudok? Valaki, akinek minden áron rosszat akarnék? Akivel szemben egy cseppnyi jóindulat sincs bennem?
Nem.  
Te az ellenfelem vagy.
Olyan személy, aki feléleszti bennem a versenyszellemet. Talán ezért is lehettünk mi régebben jóban. Szerintem már akkor is megpróbáltuk felüllicitálni a másikat, viszont nevetés és nem harc lett a vége. De ennek egy idő után meg kellett változnia. Mert egyszerűen a véremben van a győzelem centrikusság. És túl komolyan veszem azokat, akik le akarnak győzni. Talán az én hibám, hogy amin régebben nevetni tudtunk, abból ma komoly vitákat robbantunk. De talán a te hibád is egyben, hiszen sosem békítesz, mind inkább olajt öntesz a tűzre. Hiszen neked sem erényed a türelem. És te is ugyanúgy vágyod a győzelmet.
Pont, mint én.

De az ellenfelet tisztelni kell.
Hiszen ő az, aki jobb teljesítményre sarkall minden egyes lépésével. Akitől tanulsz, és akinek megfigyeled, átalakítod a tetteit saját képedre. Nem utánzás. Ne értsd félre. Hiszen ebben bajnok vagy, kiforgatni mások szavait. Csakhogy az élet nem mindig szópárbajokból áll. Bár ezt is tudod. Igen. A mardekárosok elleni gyűlölet ismét kezd minket összehozni. Vagy valóban az emlékeknek köszönhetjük, hogy végre ismét együtt tudunk dolgozni. Vagy, ami valószínűbb, hogy most a szükség az úr a kapcsolatunk fölött.
És, hogy újra barátok tudunk-e majd valaha lenni? Nem tudom. Sok-sok év kell még ahhoz, és neküünk is sok-sok harcot meg kell még vívnunk. De én nem tartom lehetetlennek. Hiszen a tisztelet az már valaminek az alapja. Mert a tisztelettel elfogadod a másik erényeit.
Te; Elképesztő Kis Szörnyeteg.
Naplózva

Grisam Windflower
Eltávozott karakter

:: hatodév :: a bolond :: prefektus ::

« Válasz #8 Dátum: 2012. 08. 27. - 13:40:33 »
+2

Merlin ments meg!

Nagyon sok embert aláztam meg a múltban, sokakat átkoztam meg pusztán unatkozásból, de veled sosem mertem kezdeni. mindig olyan vadnak tűntél, amit aztán a kviddicspályán be is bizonyítottál. Nem beszéltünk egymással, nem is igazán lett volna rá lehetőségünk, azonban mindig is úgy éreztem, hogy megvetsz azért, amit csinálok, ahogyan másokkal viselkedem, mintha csak egy gusztustalan Mardekáros lennék. Nem csoda, hiszen nem egyszer bántottam olyan embereket is, akiket egyébként gyakran a társaságodban láttam, talán te magad is a barátaidnak nevezted őket.
A balesetem után azonban próbáltam meghúzni magam. Félni kezdtem tőled, azt gondoltam, majd minden, a múltban általam bántalmazott ember helyett te jössz a megtorlással, és belefojtasz a Fekete tóba, vagy bezársz az egyik öltözőszekrénybe, had fulladjak meg, vagy egyik este rám gyújtod a baldachint. Próbálok minél távolabb lenni tőled, egyszerűen csak szeretnék láthatatlan lenni számodra, hogy mindenféle – egyébként jogos – bántalmazás, vagy megjegyzés nélkül megúszhassam.
Naplózva

James Wolf
Eltávozott karakter

• a farkas •

« Válasz #9 Dátum: 2012. 08. 27. - 14:22:27 »
+2

CÉLPONT

Már régóta szemezgetünk egymással, igaz Bishop?
Persze csak a kviddicspályán. Amióta mindketten terelők vagyunk, minden egymás ellen lejátszott meccs egy néma harc, mégis melyikünk találja el a másikat hamarabb. Aki leesik a seprűről, vesztett. Ez persze egészen addig tart csak, míg a seprű ki nem kerül lábunk közül, s az egyenruhát le nem hámozzuk magunkról.
A bátyád, Ben révén ismertelek meg, aki első óta a szobatársam. Emlékszem, még ő mutatott be minket egymásnak, szimpatikus csajnak találtalak, de akkor még mindketten fiatalok és naivak voltunk, akkoriban szinte mindenkivel szimpatizáltam. Veled kapcsolatban ez az érzés azonban nem változott meg.
Aztán a DS gyűléseken is volt alkalmunk szembekerülni egymással. Gyakran sajgott miattad minden porcikám, de úgy gondolom neked is volt lehetőséged ilyesmiről beszámolni. Bírtam a stílusod, és a csípős megjegyzéseid, ebben az évben azonban megváltoztak a dolgok, és sokan kiáltottak ki árulónak, páran ellenem fordultak, s a barátaim közül volt, aki rámtámadt. A DS-be sem járok már el, és a legutolsó gyűlés óta nem is beszéltünk. Köszönök neked, ha a folyosón találkozunk, a pályán ugyanazzal a lelkesedéssel küldöm feléd a gurkókat, mint egykoron, és az én hozzáállásom szemernyit sem változott, a kérdés csak az, hogy te hogy látod mindezt…
Naplózva

Vikitria Mirol
Eltávozott karakter

Hetedév - Haláltfaló Iskolaelső Prefektus

« Válasz #10 Dátum: 2012. 09. 09. - 22:13:07 »
+2

NEKED ELLENSÉG, NEKEM BARÁT

Furcsa a mi kapcsolatunk. Meglehetősen furcsa. Mást látunk a másikban.Te gyűlölsz, megvetsz, és föld mélyére kívánsz. Én pedig...
A Griffendél azon személyének tartalak, aki az ottmaradottak közül képes harcolni és vigyázni a többiekre. Erősnek, magabiztosnak, kicsit hirtelennek, és nagyon bátornak akinek tökéletesen helyén van a szíve.
Nem véletlenül adtam neked a csapatkapitány helyettes posztot. Mert maximálisan kiérdemelted. Az a fajta boszorkány vagy, akire hallgatnak az emberek és felnéznek rád, még ha valójában le is.
Sajnálom, hogy csalódnod kellett bennem. Szerettem volna, ha a kapcsolatunk más irányt tud venni. Kicsit fáj, hogy nem értesz meg, de ezt azzal magyarázom, hogy még éretlen vagy és fogalmad sincs arról, milyen valakit az életednél is jobban szeretni.
Remélem egyszer meg fogsz bocsátani nekem. Egyszer megérted miért tettem. És egyszer elhiszed nekem, hogy mert az ellenséged lettem, a barátod maradtam.
Én még emlékszem a szép időkre. Mikor önfeledten tudunk nevetni egy-egy edzésen, mikor együtt szidtuk a mardekárosokat. Vagy mikor egy meccsen csak egymásra kellett néznünk és azonnal tudtuk, hogy milyen cselt is alkalmazzunk. Jó csapatot alkottunk. Szerettem volna ha ez sosem változik.
Naplózva

Carithy Denalie
Eltávozott karakter

bukott hatodéves ~ HUGRABUG

« Válasz #11 Dátum: 2012. 12. 07. - 17:51:59 »
+2

ELLENSÉG, VAGY MI

Rosszul indult a kapcsolatunk, az én hibámból, de már nem lehet mit tenni. Nem gyűlöllek, nem is utállak, csupán üres közömbösséget érzek. Sokszor elgondolkoztam már arról, hogy mi egész jól, sőt nagyon jól is kijöhettünk volna egymással, csak nem úgy hozta a sors, hogy mi jóban legyünk. A DS közös pont életünkben, s bár nem bízol bennem, szerintem attól is félsz, hogy áruló leszek valamikor, attól még ugyanolyan erővel harcolok a DS-sel, és veled együtt, hiszen a bajtársam vagy.
Naplózva

Ginny Weasley
Eltávozott karakter

▶ Acél Weasley ◀

« Válasz #12 Dátum: 2012. 12. 31. - 17:29:19 »
+2

someone who makes me a better person?

talán túl csöpögősen hangzik ez, viszont minden nappal egyre inkább így gondolom. egyre jobban látom, nem csupán az évfolyam- ház- és minden egyébtársam vagy, nem csupán egy lány a szomszédos ágyról a hálókörletben ( jó vicc, egy ideje a hálókörlettől is elbúcsúztunk! ). mindig tudtam, milyen robbanékony, kreatív és vakmerő vagy. mostanában pedig kezdem úgy érezni, mi ketten elég hasonlóak vagyunk. most mit szósz? pizza, tudom, de akkor is. bár a hidegfej-fogadalmamtól a közeledben is búcsúznom kell, ez egyáltalán nem akadályoz meg abban, hogy hozzád forduljak, mikor éjszaka csak a szoba plafonját bámulom. feldobod a kedvem, pedig azt hiszem, sosem mondtam ki nyíltan, mit jelent számomra a bizalmad, a kitartásod, a társaságod... erősebbé teszel. és ezért - többek közt -  örökké hálás leszek, Iza.
Naplózva

Brandon Gray
Eltávozott karakter

a félkarú exhalálfaló és áruló • legilimentor

« Válasz #13 Dátum: 2014. 05. 27. - 19:47:49 »
+2

EGYÉB

Gyűlölsz. Ha tehetted volna, te magad téped ki a karomat a helyéről, csak nem volt rá alkalmad. Fikarcnyi bűntudat nélkül képes lennél bármilyen fájdalmat, kínt okozni nekem. Talán azt gondolod, hogy természetünknél fogva ellenségek vagyunk, vagy ha nem is, csupán múltbéli tetteimre alapozol mindent. Egyáltalán nem hibáztatlak, sőt még meg is értelek.
Az önjelölt hős. Így tudnálak nevezni, olykor jó, olykor rossz szájízzel. Azt érzem rajtad, hogy vakmerő vagy, bátor, s attól, hogy önjelölt, még hős. De látom benned a fiatalság tüzét, ami a vesztedet okozhatja. Meggondolatlan és túl heves vagy, talán majd egyszer kinövöd. Lenézlek emiatt, de tisztellek is, amiért ennyire kiállsz önmagadért. Nem ismerlek, de pont olyan ember vagy, akire ha egy kicsit figyelnek, már meglátják benned a szabadság-, élet-, és szeretetvágyat.
Naplózva

Agnes Meadows
Eltávozott karakter

A megérző

« Válasz #14 Dátum: 2014. 05. 28. - 18:20:07 »
+2

Nem lehetek se bátor, se botor, s így rokon lelked sem.

Téged és engem nagyobb világ választ el, mint azt bármivel is képesek lennénk átívelni.
Furcsa, mert tán oly hasonlóak vagytok Dakotával, hogy mindazt, mi közös bennetek, hirtelen számon sem tudnám venni. S valahogy mégsem… hozzád valahogy mégsem lehet közöm.
Őszintén bevallom, nem tudom, bánnom kéne-e ezt, de nem teszem.
Hiába próbál Mika oly lelkesen meggyőzni karaktered minden jóságáról, nincs rá szükség. Én elhiszem. Én látom, mennyi jó van benned, mennyi igazságérzet, erő és akarat. De nekem akkor is valahogy túlontúl sok. Túl sok akarat, túl sok erő, túl sok… egész lényed túl sok. Mintha csak apróbb termetedet tulajdonságaid felfokozásával kompenzálta volna a sors.
Ha szeretsz, tán ezer fokon szeretsz, ha gyűlölsz, ezer fokon gyűlölsz, nagy a láng körülötted, ha versenyzel, s akkor is, ha küzdesz. Igazi szabadságharcos vagy. Valaki, akit követhetnek és követnek is, mikor a szükség úgy hozza. Csak vigyázz magadra! Nehogy heves természeted miatt egyszer csak te kerülj menthetetlenül a lángok karmai közé.
Naplózva

Oldalak: [1] 2 Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: