+  Roxfort RPG
|-+  Ősi tekercsek
| |-+  Hasznos információk
| | |-+  Archivumok
| | | |-+  Archívum 96/97
| | | | |-+  A Nagy Archívum
| | | | | |-+  Reggeli Próféta
| | | | | | |-+  Roxforti Dobraverő
| | | | | | | |-+  Archívum
| | | | | | | | |-+  Lelki segély DRACOTÓL
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Lelki segély DRACOTÓL  (Megtekintve 16880 alkalommal)

Draco Malfoy r.
Eltávozott karakter
*****


hetedév / prefektus, iskolaelső

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #45 Dátum: 2010. 01. 14. - 01:12:20 »
0

Mindig nagyon mulatságos ilyen leveleket olvasnom. A kétségbeesés, az irigység és a féltékenység milyen otromba tettekre ragadja az embert! De hogy valaki ennyire féltékeny legyen ne csak a népszerűségemre, hanem a külsőmre is! Ráadásul a neved is bátran aláírtad! Bár ki tudnám olvasni...
Azt tanácsolom, keress magadnak egy olyan hobbit, amiben ki tudod élni magad, mondjuk kerámiázz vagy fess! Valamint hasznodra válna, ha olykor forgatnál egy helyesírási kézikönyvet, egy stílusszótárral kiegészítve.

Draco Malfoy s. k.
Naplózva

Joanne B. Martin
Eltávozott karakter
*****


° she's a rebel ° ll 5. ll prefektus

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #46 Dátum: 2011. 07. 23. - 00:21:28 »
+2

Őnagyképűsége!

Már bánom bűnöm, de napok óta képtelen vagyok aludni. Ok? Talán mert egy ártatlan szőke srácot vertem majdnem félholtra csak mert rád hasonlított Szomorú Mit lehet ilyenkor tenni? Kérjek elnézést egy mardekárostól? Vagy vezessem le a feszültségem azon, aki a verést érdemelte volna?  Bibíí Kérdések halmazával van tele a fejem, de te segítséget ígértél, hát ne habozz, válaszolj, mielőtt személyesen talállak meg *-*

Joanne  Puszi
Naplózva


Draco Malfoy r.
Eltávozott karakter
*****


hetedév / prefektus, iskolaelső

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #47 Dátum: 2011. 07. 23. - 00:33:59 »
+4

- Nem, ki van zárva.
- Kééérlek!
- Felejtsd el!
- Naaa...
- ...
- Naaaa!
- Ne nézz így rám!
- Léééccilécci!
- Jóóóóh...





Verekedni?! Jó hogy nem böfögőversenyben akartad lealázni! Biztos valami sárvérű senkiházi lehetsz, ha igazi boszorkány volnál, pálcát ragadtál volna! Egyébként az agressziódat megértem. Engem is nagyon bántana, ha az, akibe annyi ideje szerelmes vagyok, kutyába se vesz... Bár, lehet, hogy nem bántana, sosem voltam még ilyen szánalmas szituációban. Azt tanácsolom, légy kedves a mardekárosokhoz, mert hozzánk képest semmit se érsz, akár verekszel akár nem! A pálcánkkal szemben semmi esélyed!

Draco Malfoy s. k.
Naplózva

Elena Pierce
Eltávozott karakter
*****


muglinak álcázott aranyvérű

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #48 Dátum: 2011. 07. 24. - 02:30:20 »
+2

Kicsi Szőke Hercegem „Kedves” Draco!

Fogalmam sincs, hogy hol vagy hogy kezdjem el. Talán a legjobb, ha az elejétől.
Nem rég elkövettem egy óriási hibát. Megszegtem minden szabályomat, olyat tettem, amit életemben csak egyszer és olyasvalakiért aggódtam, aki talán meg sem érdemli. Pedig nem szokásom kétszer elkövetni ugyanazt a baklövést. (Mi történik velem? Talán nagy baj van?) És mit kaptam cserében? Visszautasított. (Végül is... Mit gondoltam? Mire számítottam? Hogy egyből elfogad... *hiszékenynek érzi magát*) Ennek ellenére nem tudok rá haragudni. Mi több! Egyre jobban érdekel és talán ez a legrosszabb. Emellett nem bírom kiheverni a történteket, és azt sem, aki ezt tette velem. Az elutasítás mindig is fájdalmas volt számomra... Mit tegyek? Olyan tanácstalan vagyok...


Miss... Mindegy, úgy is tudod, hogy ki vagyok...

U.I. Ha azt akarod írni, hogy sírjam tele a párnámat, akkor kihúzhatod, ugyanis nem fogom!
Naplózva

Draco Malfoy r.
Eltávozott karakter
*****


hetedév / prefektus, iskolaelső

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #49 Dátum: 2011. 07. 24. - 02:35:08 »
+3

Felejtsd el.

Draco Malfoy s. k.
Naplózva

Kalina E. Pierce
Eltávozott karakter
*****


:: hetedik ::

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #50 Dátum: 2011. 08. 18. - 00:41:27 »
+2

Kedves/mikormilyenkedvébenlévő Draco! Hááát

Nem tudok mit kezdeni a lázadó korba lépő ikertestvéremmel, azt hittem majd a hasznára lehetek, de még csak a tanácsom sem fogadja meg Hááát Mi lehet a háttérben?

Nem egyszavas választ kérek, abból már megjöttem  Puszi
Naplózva


Draco Malfoy r.
Eltávozott karakter
*****


hetedév / prefektus, iskolaelső

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #51 Dátum: 2011. 08. 18. - 02:52:49 »
+4


A testvéred nyilvánvalóan vagy Halálfaló, vagy szoros kapcsolatba került eggyel és hamarosan az lesz. Jobban tennéd, ha te is így tennél. Amennyiben szimpatizáns vagy, akkor attól kell félned, hogy a testvéred a másik csapatban játszik, vagyis csatlakozni akar vagy már csatlakozott is a maroknyi ellenálláshoz. Ez esetben én inkább letagadnám az illetőt, és nem szólnék hozzá. Az emberek hagy higgyék, hogy csak véletlen névegyezésről van szó.
Egyébként jobban tennéd, ha a saját dolgoddal foglalkoznál, senki sem szereti a kéretlen tanácsadókat.

Remélem, elég hosszú és szájbarágós lett az üzenet. A rövid válaszom különben ennyi lett volna:
"Én."

Draco Malfoy s. k.
Naplózva

Seraphin Lamartin
Eltávozott karakter.
*****


VII. Kis Alkimista

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #52 Dátum: 2011. 11. 16. - 18:43:02 »
+3

Draco!

Hihetetlen, hogy mennyi ember van, aki rád számít -*végigtekinti a lelkisegély-falat.*-És még több, amelyik körbeudvarolja a gondosan felcicomázott totemed. Bámulatos, hogy minden rajongásuk nem tett hozzád semmit, pedig merlinre mondom, a bazsajgásuk igazán odaadó.

Bosszús vagyok miattad. Megfájdult a torkom, és elkaptam valamit tőled az otthoni incidens után. Mindezt hat év hűséges békén hagyás után. Nem emelhetek pálcát rád, pedig minden órán benne van a mozdulat a kezemben. Rád akarok borítani egy lombik kénsavat. Vagy átváltoztatnálak valamivé. Mi szeretnél lenni? Csókra váró béka, vagy zongora?

Seraphin Lamartin

Ui.: Az alsóbbévesek között van egy áruló, mert a bájitalaprító ezüstkésed ((Malfoy-címerrel a markolatán)) egy hugrabugos kompániától koboztam vissza, gondolom nem egyedül szerezték meg, akik éppen arra kerestek bűbájt a könyvtárban, hogy hogyan tudnák úgy megátkozni, hogy lerohadjon a kezed tőle. Van rá átok! Tetszene neked, először bezöldül a bőr. Tarthatnál nagyobb rendet, ha már egyszer prefektus vagy, ahelyett, hogy a rajongóiddal hetyegnél. Tiszta szégyen vagy, Esterhas óta nem csináltál semmit!
Naplózva

Draco Malfoy r.
Eltávozott karakter
*****


hetedév / prefektus, iskolaelső

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #53 Dátum: 2011. 11. 17. - 18:12:30 »
+3

Seraphin!

Igazán hízelgő, hogy hat év békén hagyás után sem tudsz közömbös lenni irántam, sőt az után a pazar vacsora után sem. Mondd, fáj még a karod?
Ha zongorává változtatsz, eltöröm a gerinced.
Ha már úgyis ott vagy, remélem, legalább visszaszerezted a késemet.
Továbbá örömmel venném, ha helyettem végeznéd a munkám.
Különben meg minek írogatsz nekem? Ennyire hiányzom neked az órákról?

Draco Malfoy s. k.
Naplózva

Elena Pierce
Eltávozott karakter
*****


muglinak álcázott aranyvérű

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #54 Dátum: 2011. 12. 06. - 17:22:17 »
+5

Kedves (amikor kedved tartja) Draco!
Felháborító, hogy mikre képesek egyesek!!
Nem rég kaptam egy levelet, amelyben egy bizonyos személy azt írta, hogy találkozni akar velem. Tartottam a találkozótól, hisz az előző alkalomnál elég csúnyán váltuk el, de mégis elmentem. Mikor odaértem a kijelölt helyre kiderült, hogy a levelet teljesen más ember küldte. Az a fenyegetőző liba másnak, annak a bizonyos személynek adta ki magát. Egyáltalán nem lep meg. Gondolom, jól tudta, hogy nem megyek el, ha a saját nevével írja alá a papírt. Ettől függetlenül olcsó, szánalomra méltó trükknek tartom, amit tett, de hát ez van, ha valaki nő, féltékeny és szőke is egyben. Hááát
A lényeg, hogy minél gyorsabban, hatásosabban le szeretném kaparni magamról, mert nincs szükségem mások problémáira, szerelmi bajaira, féltékenységi rohamaira. Ha akarnám, de egyértelmű, hogy nem akarom, sem tudnám őket megoldani.
Nem szeretem az erőszakot, de tanácsokat sem szeretnék neki adni. Annyira nem kedves ellenségem barátom.
Mit ajánlasz?

Üdv
Egy felháborodott lány

U.I.: Mielőtt nekifognál a válasznak csak közlöm, hogy aranyvérű vagyok. Nem vagyok hugrabugos, sem hollóhátas, sem griffendéles, Merlin ments. Ezenkívül: igen, van varázspálcám és használni is tudom, illetve szoktam, csak nem vagyok az agresszió híve. *elgondolkozik, szemet forgat, befejezi az írást, majd elküldi a baglyot*
Naplózva

Draco Malfoy r.
Eltávozott karakter
*****


hetedév / prefektus, iskolaelső

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #55 Dátum: 2011. 12. 18. - 22:47:32 »
+3

Kedves Felháborodott Lány!

Azt tanácsolom, ne hagyd magad, hiszen mindketten tudjuk, hogy ha valaki egyszer félre akart lépni, előbb-utóbb félre is fog, ennél alapvetőbb igazságot nem is tudnék mondani, azon kívül, hogy minden csalót utolérnek. Az udvarlódnak bizonyára remek az ízlése, még ha csak alternatív opcióként is szerepelsz nála, de ne aggódj! Az utolsókból könnyen lehetnek elsők, ha az elsők lefordulnak a nyeregből!
Ha nem szeretnél mások szerelmi problémáival foglalkozni, talán ne gyalogolj bele a szerelmi életükbe.
A legjobbakat!

Draco Malfoy s. k.
Naplózva

Jules Mayfield
Eltávozott karakter
*****


Panaszkalandor

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #56 Dátum: 2012. 04. 11. - 17:23:01 »
+4

Kedves! Tisztelt! Drá Draco!

Nem igazán tudom, hogyan vázoljam fel a problémámat, hiszen gondolom te számodra az ilyesmi nem ügy. Szóval a lényeg, hogy én egy elég visszahúzódó személyiség vagyok, szeretem a csendet és a magányt, sőt akár rohamot is kapok ha valaki nagyon rám erőlteti magát. De az évek során nagyon jól megvoltam magamban, és mindenki békén is hagyott. Most viszont jött egy fiú, aki roppant nagy érdeklődést tanúsít irántam, sőt kijelentette, hogy meg akar védeni a világtól és hasonlók. Először persze próbáltam lerázni, undok voltam vele, meg hasonlók, utána meg ki akartam használni, de... betartotta a szavát, és nem akarok részletekbe menni, de a lényeg, hogy szeretnék megbarátkozni vele. Tudnál adni pár tanácsot, ezt hogyan tegyem?  Félek a végén tényleg kihasználnám, de ezt nem akarom.

Segítségre várva,
Elveszett Kis herceg

U.i.: Hogy szabaduljak meg a sok mardis lánytól, aki táncolni akar velem? ._. Irányítsam őket hozzád?
Naplózva

Draco Malfoy r.
Eltávozott karakter
*****


hetedév / prefektus, iskolaelső

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #57 Dátum: 2012. 04. 24. - 08:42:06 »
+5

Kedves Elvesztett Kézhencegő! (?)

Azt a jó édes mindenit ember! Hogy vagy képes elküldeni egy ilyen pacáktól és firkálásoktól maszatos üzenetet? Mi vagyok én, patikus, hogy ezt kibetűzzem?!
Fogalmam sincs, min problémázol, a véleményem az, hogy ha adnak, fogadd el, ha ütnek, üss vissza, ha valaki a nyomodba szegődött, bizonyára elég ostoba ahhoz, hogy amolyan emberi famulust nevelj belőle, az ilyen követők feltétlen hasznosak, ha rám hallgatsz. Olykor jutalmazd meg, de tartsd szigorúan, adj de végy is el, ez a hosszan tartó kapcsolat titka.

Nem veszek részt a bálon, táncoltasd meg őket, zavarosban könnyű halászni.

Draco Malfoy s. k.
Naplózva

Arawyn Rockwood
Eltávozott karakter
*****


~szerencsétlen szökevény~

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #58 Dátum: 2012. 04. 24. - 17:42:35 »
+6

' Édespofa Malfika!

Tudod nem szép dolog figyelmen kívül hagyni a rokonságod. A múltkor is elrobogtál mellettem a folyosón, és még jól oldalba is vágtál. Majdnem sértésnek vettem te hólyag. Még jó, hogy jó kedvembe voltam különben kaptál volna egy szerelmi bájitalt a reggeli kávédba vagy mi a túró az a lötty, amit kába fejedbe töltesz be olyankor.
Na szóval nem is ezért írok... vagyis... hát ezért is, hogy néha igazán észrevehetnéd a családod kósza tagjait, noha tudom még mi se vagyunk kellően jók neked, meg te se nekünk, ízlések és pofonok, de gondoltam, ha már mindent idefirkálok, mert miért is ne, megkérdem ugyanmégismár mi a rákostészta van veled? Mert sose állsz meg két szóra se te krumplibogár. Szóval szégyelld magad!
Na mondcsak, miért nem bálozol? És mi van Deannel meg a Mirolkával? Most hány csajjal is nyomatod? Ezek a pletykák annyira förtelmesen kuszák, hogy nem tud kiigazodni rajtuk az ember, ahhh....
És mi ez a Lamartinnal való jópofizás? Nem utáltad? Ja hogy most se bírod, csak parázol az ellenségeidtől és inkább cselesen a veséjébe akarsz látni... miért nem legilimenciát használsz bakker?
Na jó, mindegy, majd levezetem egyszer neked a családfát, hátha elhiszed már, hogy ismerned kellene, és megállsz két szóra, hogy mi is van veled. Mert komolyan a te életed jobb mint egy mugli szappanopera. Nem gondoltál még hogy kiadasd? Csinálok neked borítót... Men?

Node zárom soraim, gondolom idáig el se jutottál az olvasásba, mert a felénél feladtad. Ismerlek ám, kis piszok!
Puszcsók a pofikádra, arra a rózsásra!

A.

P.S.: Rég voltam nálatok, szóval kérhetnéd anyádat süssön halloween-es puffancsot, tudom tudom, nem időszerű, de na... mellesleg, üdvözlöm. És apádnak is csók. Meg a Főnöködnek is... az orrára '
Naplózva


Gina Accipiter
Eltávozott karakter
*****


III. éves Paradoxon. A Karvaly.

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #59 Dátum: 2012. 04. 24. - 21:37:53 »
+2



Naplózva


"Mosolyogj! Az összezavarja az embereket.
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2023. 11. 14. - 07:34:20
Az oldal 0.457 másodperc alatt készült el 47 lekéréssel.