+  Roxfort RPG
|-+  Ősi tekercsek
| |-+  Hasznos információk
| | |-+  Archivumok
| | | |-+  Archívum 96/97
| | | | |-+  A Nagy Archívum
| | | | | |-+  Reggeli Próféta
| | | | | | |-+  Roxforti Dobraverő
| | | | | | | |-+  Archívum
| | | | | | | | |-+  Lelki segély DRACOTÓL
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Lelki segély DRACOTÓL  (Megtekintve 16881 alkalommal)

Harry J. Potter
Öröktag
***


Az DS egyik alapítótagja - Szökevény - Rend tag

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #30 Dátum: 2009. 05. 14. - 06:23:59 »
0

Malfi,

tudtam, hogy valami ilyesmiről van szó. Tehát menthetetlen a helyzet? Biztos?  Hö? Arra gondoltam, hogy ha még te is népszerűvé válhattál, biztosan létezik valami megoldás számomra is. ((Bibíí))

Harry

Ps.: A pattanásra sincs semmi ötleted? A te bőröd mindig olyan sima... Én meg lusta vagyok Hermione-nál érdeklődni.
Naplózva

† Emma H. Gray
Eltávozott karakter.
*****


† Halott

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #31 Dátum: 2009. 05. 14. - 14:22:33 »
0

Öhh...Kedves Draco ... Draco szisza  Vigyorog

Nekem olyan problémáim lennének hogy, nagyon tetszik egy srác, csak hát Mardekáros és borzasztóan aranyvérmániás és olyan nézeteket vall, melyek lehetetlenné teszik hogy járjunk, vagyis ő CSAK mardisokkal akar járni. Micsináljak?

*Csak hogy megnyugtassalak, a többi csajjal ellentétben én nem estem beléd  kacsint ... de azért szerintem is CUKI vagy...*
Naplózva


Draco Malfoy r.
Eltávozott karakter
*****


hetedév / prefektus, iskolaelső

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #32 Dátum: 2009. 05. 17. - 11:50:43 »
0

Mégis mit képzelsz, kivel beszélsz? Csak nem azzal gyanúsítgatsz, hogy elkészítettem a népszerűség-főzetet, és magamra locsoltam?! A vádat visszautasítom! Amellett te úgyse tudnád elkészíteni, mert meghaladja a csökött kis képességeidet.
És nem a pattanásaidról beszélek, fúj, kit érdekelnek? Hanem a sebhelyedről, RAGYÁS.

Draco Malfoy s. k.
Naplózva

Draco Malfoy r.
Eltávozott karakter
*****


hetedév / prefektus, iskolaelső

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #33 Dátum: 2009. 05. 17. - 11:57:25 »
0

Mikor értitek már meg, hogy senkit nem érdekelnek az olyan jelentéktelen dolgok, mint a hülye kis érzelmeitek?! Semmilyen indokot nem tudsz találni arra, hogy egy nemes aranyvérű összeálljon egy magadfajta piszkos vérű kis senkivel! Jó lenne, ha ezt végre megtanulnátok, mert hiába is reménykedtek! Egy kevéssé romantikus kis kaland miatt kezdtél reménykedni gondolom. Számtalan ilyen eset fordul elő velem is, de vedd észre, hogyha nem kellesz akkor nem kellesz és kész. ADD FEL.
Egy percig se hidd, hogy bánom, hogy nem én vagyok a kiszemelted, egy gonddal kevesebb.

Draco Malfoy s. k.
Naplózva

Vikitria Mirol
Eltávozott karakter
*****


Hetedév - Haláltfaló Iskolaelső Prefektus

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #34 Dátum: 2009. 05. 17. - 18:09:27 »
0

Nekem az a problémám, hogy mindenki az Én szerelmemre csorgatja a nyálát. Ami nem is lenne probléma, mert élvezem, hogy a párom minden nőnek bejön, és hogy ő mégis velem van, igaz a hűséggel kapcsolatban azért vannak fenntartásaim, de hát amiről nem tudok nem is fáj. Meg hozzá kell tennem, hogy rám is hajtanak egy páran és én sem élem a szentek életét, élvezem, ha bókolgatnak nekem, ha próbálkoznak, de most már kezd idegesíteni, hogy mindenkitől szerelmes megjegyzéséket kap! A legszívesebben közölném az összes idióta tyúkkal, hogy szálljanak végre le róla, de nem tehetem...

X.Y.

Naplózva

Draco Malfoy r.
Eltávozott karakter
*****


hetedév / prefektus, iskolaelső

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #35 Dátum: 2009. 05. 17. - 18:57:21 »
0

A szerelmed jó nagy szoknyapecér lehet, ha ennyien tapadnak rá. Én a helyedben biztos nem bíznék benne, hiszen ha valakinek tálcán kínálgatják a jobbnál jobb ajánlatokat, egyet-kettőt óhatatlanul is kipróbál. Legjobban tennéd, ha pórázt kötnél a pasidra.
Bár ha te is megcsalod akkor úgyis mindegy nem?

Draco Malfoy s. k.
Naplózva

Steven Russel
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #36 Dátum: 2009. 05. 20. - 11:10:06 »
0

Egykori Kviddicsjátékosként nem tudok kapcsolatokat kezdeményezni. Ez vajon miért lehet? Amúgy egy kicsit túlsúlyos vagyok, és van egy szexi kis borosta az álamom csak ennyi.

Egykori Sztár.

Csúszik ki a levél egy egyszerű fehér boritékból.

Naplózva

Pansy Parkinson
Eltávozott karakter
*****


ͼ VIII. Mardekár ͽ

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #37 Dátum: 2009. 05. 20. - 11:42:38 »
+1


Mióta osztogatsz lelki segélyt a halandóknak? Meglep?dött A Sötét Nagyúrnak arról is rendszeresen beszámolsz, hogy hány szőke griffendéles libának oldottad meg a szerelmi problémáit? Bibíí
Te, ez a Dean tényleg elindított egy rajongói klubot? Azt hittem, csak viccel, de majd megyünk szórólapokat osztogatni a folyosókra Men? Jöhetnél te is élő propagandának Hááát

Pansy
Naplózva

Draco Malfoy r.
Eltávozott karakter
*****


hetedév / prefektus, iskolaelső

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #38 Dátum: 2009. 05. 20. - 20:47:55 »
0

Egyszóval hájas és ápolatlan disznó vagy, és a napjaidnak a reggeli rejszolás a csúcspontja a zuhanyzóban? Nagyon ráérhetsz a köldöknézegetésre, igazából csodálkozom, hogy nem darált még be az élet. Komolyan vannak ilyen emberek a világon?! Azt hittem, ennél jobban működik az evolúció.

Draco Malfoy s. k.
Naplózva

Draco Malfoy r.
Eltávozott karakter
*****


hetedév / prefektus, iskolaelső

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #39 Dátum: 2009. 05. 20. - 20:49:45 »
0

Pssssssszt. Amiről a Nagyúr nem tud, az nem fáj neki.

Draco Malfoy s. k.
Naplózva

Sascha Meerwen
Eltávozott karakter
*****

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #40 Dátum: 2009. 05. 22. - 21:45:39 »
0

Őbunkósá...őszintesége!

Nem is tudom hogyan vitt rá a lélek, szemérmem is hogy engedheti, hogy ily körökben érzelmimről szóljak, de...segítenie kell. Kérem, adjon tanácsot. Kétségbe vagyok esve. Napok óta, mit napok óta?! Idejét sem tudommár milyen rég, de én IMÁDOM....
HARRY POTTERT!

i can't eat, i can't drink,
i can't sleep no more,
cause i've got a hole in my soul


Segítsen, csak Ön segíthet. Tudom, tudom, tisztában vagyok vele, hogy ezek az érzések természetellenesek, ízléstelenek és a végletekig visszataszítóak. Tudom...
Ezért fordultam Önhöz.
SEGÍTSEN!

Tisztelője:
                  Tisztátalan Lélek
Naplózva

Draco Malfoy r.
Eltávozott karakter
*****


hetedév / prefektus, iskolaelső

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #41 Dátum: 2009. 05. 24. - 17:22:44 »
+1

MERLINRE! Ez itt lelki segély, nem társkereső rovat! Írjál NEKI, ne nekem, ha már a kifacsarodott ízlésed ilyen gusztustalan ocsmányságra ragadtatta magát, mint POTTY! Ezt az ízlésficamot már gipszelni kell...
RAJTAD NEM LEHET SEGÍTENI!

Draco Malfoy s. k.
Naplózva

Nadalia Graham
Eltávozott karakter
*****

.:: okosabb mint egy hatodikos ::.

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #42 Dátum: 2009. 09. 05. - 11:48:03 »
0

Mélyen tisztelt Malfoy úr  Men?
Jellememben sok ember megütközik, és kivetnivalónak találja megnyilvánulásaimat, dehát ez egy SZEREPJÁTÉK  Angyal
Én szeretek ilyen lenni és engem nem zavar ha utálnak, viszont jól esik ide írni  Angyal
Kellenek a szövetségesek, nem lehet egyedül megélni ebben a zord és kemény időkben  Men?



Ui:a felkérésnek szívesen teszek eleget ha draco unatkozik én játszom vele szív
Naplózva

Draco Malfoy r.
Eltávozott karakter
*****


hetedév / prefektus, iskolaelső

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #43 Dátum: 2009. 09. 17. - 12:17:15 »
0

Ó, végre valaki a nekem kijáró tisztelettel címzi meg levelét...
*nézinézi, szöszke feje nem érti, mi az a szerepjáték, de persze mivel mardekáros, azért valami (bal)sejtelme van a dologról...*

A Mardekár ősi hagyományai szinte megkövetelik tagjainak jellembeli kivételességét, s kik ezt nem értik, képtelenek is értékelni a kivételességet. Itt nem barátságok kötődnek, hanem szövetségek, és borzasztóan jó a meglátás, igazán sajnálatos, hogy nem én fogalmaztam meg előbb.
Természetesen egy jó üzletre vagy megállapodásra mindig vevő vagyok, gyere be a Szerkesztőségbe, 6-ig vagyok itt Men?

Üdvözlettel,
Draco Malfoy s. k.
Naplózva

Grad Garadi
Eltávozott karakter
*****

A humorkirály, 4. évfolyam

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #44 Dátum: 2010. 01. 13. - 18:05:13 »
0

*leül,az íroasztalához,és egy pergamennel és egy tollal,és gondolkodni kezd......pár sort ír,majd megköszörüli torkát,és kidobja a pergament a kukába,és elővesz egy másikat,és elkezd rá írni:*

Kedves Draco!

-Nem,nem!Dehogy is!Ez nem jó!
*azzal kidonbja ismét a levelet,és egy másikat ír*

Te szemét!!!!
-Neeeem!Azért ennyire durvának nem kéne lenni!
*azzal kidobja a levelet,és kivesz egy pergament a táskából,és elkezdi írni.*

Draco!

Egy nagyon nagy problémám van!Anyám és apám kinyírna,ha kirúgnának,de ha még házpontokat is vonnak le,már akkor is végem!Most biztos azt kérdezed,hogy miért is vonnának le pontot/rúgnának ki?Elmondom:
Hatalmas kényszert érzek rá,hogy beverjem a képed!Akárhányszor meglátom a lenyalt,zsíros szőke hajad,a léggömb alakú fejed,,és a nyurga tested meg akarlak ölni téged.Szörnyű érzés tudni,hogy ezt nem tehetem meg.Sajnos még egy párbajra sem hívhatlak ki,mert amilyen egy szemét vagy biztos csalnál,szóval erről ennyit.Kérlek segíts nekem!Valamit tenni kell,mert szétszakadok,ha nem verlek meg!

Kösz:   "Legnagyobb utálód"     

Grad Garadi
Naplózva

4. évfolyam
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2021. 04. 17. - 13:46:10
Az oldal 0.493 másodperc alatt készült el 47 lekéréssel.