+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Eltávozottak kincsei
| | | |-+  Sebastian Bates (Moderátor: Sebastian Bates)
| | | | |-+  üres szavak
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: üres szavak  (Megtekintve 1524 alkalommal)

Sebastian Bates
[Topiktulaj]
*****


V. évfolyam

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2021. 06. 22. - 07:18:12 »
+2

hosszú sorok neked,
hosszú sorok nekem



Naplózva


Sebastian Bates
[Topiktulaj]
*****


V. évfolyam

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2021. 06. 22. - 07:20:53 »
+2

Te,

Hazudtál. Igen, hazudtál, kicsesztél velem és utálnom kéne téged, de valójában hidegen hagysz. Furcsa, mert azt hittem, hogy akkor éreztem valamit, hogy fontos vagy... de valójában csak egy rövid szakasz voltál, ami jóformán semmit sem ért az életemben. És nem bánom, hogy megtörtént, mert legalább tanultam valamit az emberekről. Te vajon mit tanultál ebből az egészből? Ha semmit, az sem baj, a te dolgod. Mindenestre, köszönöm, hogy most már hidegen hagysz.
Remélem jó életed van.

Seb
Naplózva


Sebastian Bates
[Topiktulaj]
*****


V. évfolyam

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2021. 07. 23. - 11:47:03 »
+3

Anya, Apa,

Sajnálom. Tudom, hogy szégyent hoztam rátok... de már nem bírom tovább. Egész egyszerűen csak nem bírom már tovább az otthon uralkodó feszültésget. Kell egy kis csend, de nem az, ami otthon van. Tényleges csend.
Ne aggódjtatok értem!

Seb
Naplózva


Sebastian Bates
[Topiktulaj]
*****


V. évfolyam

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2021. 08. 06. - 20:04:12 »
+2

Anya, Apa,

Nem akartam szégyent hozni a fejetekre. Tudom, hogy megtettem és eljöttem, hogy ne fordulhasson elő többé. Kérlek, ne aggódjatok, nem érdemelem meg, mert annyi rosszatt tettem ellenetek. Talán, mikor újra láttok, már új ember leszek, olyan, akire büszkék lehettek legalább a jegyei miatt. Másban nem tudok változni. Nem tudom megváltoztatni azt, hogy kit szeretek.
Sajnálom. Sajnálom. Sajnálom.

Seb
Naplózva


Sebastian Bates
[Topiktulaj]
*****


V. évfolyam

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2021. 08. 17. - 09:49:12 »
+2



Sean,
Ma eszembe jutottál, amikor elment egy ír birkamúzeumba. Sajnos nem tudom a pontos címedet, szóval remélem megtalál a baglyom és megnézheted ezt a képeslapot a kedvenc ételeidről. Szerintem nagyon cukik, lehetn em megcsócsálnod kéne őket, hanem megsimogatni.
Jó lenne összefutni!

Seb
Naplózva


Sebastian Bates
[Topiktulaj]
*****


V. évfolyam

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2021. 10. 15. - 13:12:48 »
0

Anya, Apa,

Karácsonyra hazamegyek. Hazamegyek, mert nem lóghatok örökké a legjobb barátom nyakán... nem lehetek mások terhére, miközben nekünk együtt, egyetlen családként kellene megoldanunk a problémáinkat. Hiányoztok, annak ellenére, hogy megbélyegeztetek azért, mert én más voltam. Hiányzik a húgom, hiányzik még a penészes szobám bűze is... hiányzik az ölelésed, anya, hiányoznak a morgolódásaid, apa.
Sajnálom, hogy megszöktem. Sajnálom, hogy nem értitek meg min megyek keresztül és hogy én sem értelek meg titeket. Csak a fiatok akar lenni, úgy ahogyan régen. Már rendeztem magamban a dolgokat. A tanulás az első, na meg a család. Hadd bizonyítsam be nektek, hogy jó vagyok.

Szeretlek titeket.
Seb
Naplózva


Sebastian Bates
[Topiktulaj]
*****


V. évfolyam

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2022. 03. 11. - 15:06:55 »
+1

Hugi,
Itt beköszöntött a tavasz. Bár a napok nagyon hidegek még, de tovább van világos és a napsütés is olyan kellemes. Szóval megvagyok és sokszor gondolok rád, mert otthon csak te értesz meg egyedül. Remélem jól vagy és anyáék is. Nekik nem merek írni nyár óta.
Ha kimész sétálni a ház elé, szórj egy kis morzsát a madaraknak. Majd meglátod mennyire megszeretnek!
Szeretlek.
Seb
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2023. 07. 31. - 03:02:25
Az oldal 0.065 másodperc alatt készült el 38 lekéréssel.