+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Griffendél
| | | |-+  Sebastian Bates
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Sebastian Bates  (Megtekintve 266 alkalommal)

Sebastian Bates
Griffendél
*

IV. évfolyam

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2020. 12. 26. - 13:07:43 »
+1

* * *

S mindent megér, ha csak egy óra
Dalolta el dalát melletted
S nem nyílhat a szám átok-szóra.

* * *

Kód:
[center][font=times new roman][size=13pt][color=#823131]Ki vagy te?

[font=times new roman][size=11pt][color=#666161]Kifejtés
Naplózva

Noah Nightingale
Griffendél
*

VI. évfolyam ★ Trick or Treat

« Válasz #1 Dátum: 2020. 12. 27. - 01:20:34 »
+1

(Barát) Extrákkal

Tönkreteszel, Bates, mondtam már? A gyengém ez az egy testbe zárt Szépség és Szörnyeteg sztori, a Piroska és Farkas párhuzamról nem is beszélve. Jobb lenne, ha maradnál a mesék ártatlan világába zárva és nem azt keresnéd, akivel módszeresen bemocskolhatod azt.
Hazudnék, ha azt mondanám nem izgatod a fantáziám. És hazudnék, ha azt hinném, ezt megengedhetem magamnak. Mert érzéked van hozzá, ugye? Hogy túl gyorsan tegyél fel olyan kérdéseket, amelyekre valójában egyikünk sem akarja tudni a választ.
Az átjáró óta nem voltam mással. Te pedig nem fogsz tudni róla. Mert amíg te bizonytalan vagy, a kettőnk halmaza képlékeny és nekem nem kell belegondolnom igazán, miért is csinálom ezt.
Gyere, Bates, mutatok valami jobbat a banánnál. Lehetőleg ne fogadj el hülye tanácsokat a Starling gyerektől, amíg öt percre nem figyelek. Azt a kölyköt is nekem kéne kinevelni, de kétlem hogy különösebben értékelnéd... ugye?
Naplózva

Elizabeth Hepburn
Hollóhát
*

Pillahuss

« Válasz #2 Dátum: 2021. 02. 28. - 21:38:45 »
+2

A furcsa Griffis fiú

Te vagy a fiú, aki van, hogy csak ül mellettem, vagy bárhol a teremben és elmélyülten figyel valamire, de nem arra, ami az órán zajlik, és van, hogy elsuhan mellettem, én meg pillogok, mint doxy, ha  megdermesztik.
Csak hogy tudd, egyébként bármikor mellém ülhetsz, szívesen hallgatok melletted...vagy hallgatlak téged. Beszélgethetünk is, ha szeretnéd. Szerintem fontos, hogy az ember néha, amikor kicsit zavaros az élete, tudjon jókat beszélgetni. Lényeges információ azonban, hogy ... ha Bájitaltanon ülsz mellém, nincs kizárva hogy véletlenül felrobbanunk. Nem nagyon, csak kicsit.  
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: