+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Bűntársak
| | |-+  (N)JK
| | | |-+  Elfogadott (N)JK-k
| | | | |-+  Melanie Aurora Hopkirk
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Melanie Aurora Hopkirk  (Megtekintve 1852 alkalommal)

Melanie Hopkirk
(N)JK
*****


Wizengamot-tag

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2020. 08. 18. - 09:22:15 »
+4

MELANIE AURORA HOPKIRK

...nap csókolta, tűz alkotta...


így ejtsd a nevet || Melání Auróra Hopkörk
nem ||
kor || 28
vér || arany
foglalkozás || Winzengamot-tag
funkció || Taiden Archerton életében játszik jelentős szerepet
 


A múlt
Mindig lobogott bennem a tűz. Az a fajta gyerek voltam, aki a szülők legrosszabb rémálma. Anyám úrinőt akart faragni belőlem, én azonban megmaradtam örök lázadónak. Sose bírtam, ha megmondja mit tegyek, azt is hogy s miként. Talán a horoszkópomnak köszönhető vagy mert különleges csillagzat alatt születtem a vérhold kellős közepén, nevezhetjük akárhogy is, leginkább egyszerűen elcseszett szülői nevelésnek. Minden esetre nem vagyok és nem is leszek sosem egyszerű eset. Pech.
A vadságom ellenben sosem csapott át kétszínűségbe vagy botorságba. Épp ellenkezőleg.
A családom mindig is a semlegességet képviselte. Még Tudodki idején sem foglalt állást, s ragaszkodtak hozzá hogy én se tegyem. Így nyíltan nem lehettem részese semminek sem, noha a háború ránk is rányomta a bélyegét. Ha rajtam múlott volna a Rend tagjait erősítem fiatal, forrúfejűként tettvágyakkal tűzdelve. Mindez azonban elmaradt. A roxfortos éveim után anyám nyomására a Godrikra jártam és gyors karriert sikerült befutnom a nevem, a szorgalmam és persze anyám befolyásának hatására. Ennek köszönhetően a legfiatalabbak egyike vagyok, aki a Winzengamot tagjai között ülnek.



Jellem
Nagy szám és szarkasztikus humorom van. Szeretek fellengzősen viselkedni, bárhova is megyek rögvest észrevesznek. Imádom ha a tükör épp azt mutatja, amit látni szeretnék. Belém nevelték hogy mindig inkább túl semmint alulöltözött legyek, így mindig a túl elegáns hatást keltem. Maszkom a rideg arckifejezésem, ritkán nevetek még ritkábban őszintén. Ezt csak kivételes emberek érik el, mint régen Taiden mikor még nem volt ennyire búval baszott.



Külsőségek
szemszín || mély zöldesbarna
hajszín || gesztenyebarna, sokszor vörösbe hajló
kinézet || szikár, vékony. Mindig elegáns.


Kapcsolatok
Taiden Archeron édesunokatestvére.
Mafalda Hopkirk leánya.  


Azt beszélik…
Nincs humora.
Érzéketlen öntelt liba.


Egyéb Odavan Henry Mirol-ért.
avialany || Lana del Rey

Naplózva


Avery Cassen
Eltávozott karakter.
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2020. 08. 18. - 10:21:57 »
+2

Kedves Melanie!

Hát üdv közöttünk! Egy gyönyörű, erős nő érkezésére mindenki felkapja a fejét, és biztos vagyok benne, hogy játéktéren is pontosan ugyan ez fog történni. Olyan embernek tűnsz, akiről képtelen bárki is levenni a szemét, akiből sugárzik az erő, a hatalom és az elegancia. Sok és izgalmas játékot kívánok, ahol kibontakoztathatod a szárnyaidat, így nem is kérdés, az előtörténetedet...




Gratulálok!
Az eligazító-pm hamarosan érkezik.
Sok kalandot és izgalmat kívánok!


Avery

Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2023. 07. 30. - 13:01:32
Az oldal 0.227 másodperc alatt készült el 30 lekéréssel.