+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Mardekár
| | | |-+  Avery Cassen
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Avery Cassen  (Megtekintve 1164 alkalommal)

Avery Cassen
Moderátor

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2019. 08. 13. - 21:43:45 »
+3

▲▲▲

I think we need to
stop
thinking that one day
they are going to come back
and give us the apology
we deserve
because life is
not a movie
and sometimes there is
no closure with endings
so we need to hop over
that bridge
and let it go
let it fo and move on for
life is not always
a fairytale.

You and I
don't rhyme.
We don't always lilt off the tongue smoothly,
we don't speak
in deep oceans of conversation
or paint extravagant pictures
with words alone.
You and I
don't rhyme
but we are poetry, just the same.

Kód:
[font=Georgia][color=#FFFFFF][b][size=12pt]kapcsolatunk[/size][/b][/color][/font]
[color=#458B74][font=georgia]Kifejtés[/font][/color]
Naplózva

Sophie Vanheim
Hugrabug
*

rebbenő szemmel ülök a fényben

« Válasz #1 Dátum: 2019. 09. 16. - 14:19:01 »
+1

A prefi-bűntárs
Nem mondom, hogy nem keltettél bennem riadalmat, amikor megjelentél a kezedben azzal a bizonyos nyúllal. A.Frászt.Hoztad.Rám. De szerencsére túltettem magam a pánikon. Most van egy szuper bűntársam, hogy legálisan garázdálkodjuk, muhahah.
Naplózva

Elliot O'Mara
Moderátor

Mucipuma

« Válasz #2 Dátum: 2019. 09. 26. - 11:04:33 »
+2

apa-lánya
Sosem mondtam még senkire, hogy a lányom. Talán egy-két elragadtabb pillanatomban Adára, de veled egészen más. Téged én mentettelek, én vállaltam a felelősséget, nem csak beleraktak az életembe. Még tanulom ezt a dolgot és tudom, hogy túl gyereknek kezellek máskor pedig túlzottan felnőttnek. Keresem a középutunkat és remélem megtalálom. Nem akarlak leégetni, vagy halálba idegesíteni. Bocsi, hogy béna vagyok...
Naplózva

Florian le Fay
Griffendél
*

« Válasz #3 Dátum: 2019. 10. 02. - 23:06:21 »
+1

őrangyal
Ki gondolta volna, hogy egy magadfajta csinos, népszerű lány - mert az vagy, a Griffendél ötödéves fiúi téged éltetnek, ha csak végig sétálsz a folyosón -, ennyire kedves és figyelmes tud lenni? Talán csak az előítéletek miatt gondoltalak szívtelennek, de mikor találkoztunk és ott ültél a gyengélkedőben az ágyam szélén, rájöttem, mekkora tévedés volt mindez. Remélem a Három Seprűben történtekkor egy kicsit enyhített a történteken az én jelenlétem is.
Naplózva

Sage Bolton
Tanár

Rúnaismeret és Alkímia professzor

« Válasz #4 Dátum: 2019. 11. 20. - 20:17:43 »
+1

az a bizonyos Miss Cassen
Hát Avery, meg kell mondjam, nagyon figyelmes vagy az órán. Te tipikusan az a diák vagy, akinek szívesen tartok órát, hiszen látom, mennyire akarod ezt az egészet. Talán érdekel is az, amit elmotyogok tananyag címszóval. Remélem nem vetted észre, hogy a kiránduláson mennyire izgultam és inkább tanultál valami új és érdekes dolgot!
Naplózva

Seamus Finnigan
Eltávozott karakter

Small Irish Boy

« Válasz #5 Dátum: 2019. 12. 27. - 19:55:31 »
+1

szőke szépség
Nehéz lenne kifejteni mindazt, amit irántad érzek. Még nem szerelem, de már közelít hozzá, egyszerre akarlak és rettegek, hogy elveszítelek a saját baromságom miatt. Hogy te lennél-e az első lány, akit elűznék magam mellől? Nem. De te vagy az első olyan, akivel már egy lépéssel tovább jutottam, mint bármelyik másikkal. Ez pedig mindennél többet ér és szeretném, ha még több lépést tennénk meg együtt... nem elbénázva a következő randit. kacsint
Naplózva

Charlie Oswin
Jegelt karakter

fura szláv gyerek

« Válasz #6 Dátum: 2020. 01. 11. - 10:41:41 »
+3

Tegnap a klubhelyiségben
Nem, tényleg nem vicces cigi volt, megesküszöm ha kell. Igazából fogalmam sincs, mit gondoltál, de én nem hazudok, szóval felesleges előkapni a prefektusos, komoly arcodat. Sokkal bájosabb vagy amúgy is anélkül. Megígérem, legközelebb a mosdóban csinálom inkább, talán oda nem jössz utánam... vagy mégis?
Naplózva

Elliot O'Mara
Moderátor

Mucipuma

« Válasz #7 Dátum: 2020. 01. 16. - 22:11:55 »
+1

hogyan lehetnék hálásabb?
Szeritnem sokat változott a kapcsolatunk ahhoz képest, hogy nem is ismerjük egymást régóta. Valahogy úgy érzem te nem csak a lányom vagy, hanem egy támasz is, egy biztos pont és szeretném, ha én is az lehetnék neked, akire támaszkodhatsz. Felesküdtem rá - mégha nem is szószerint kimondva -, hogy megvédelek, ehhez pedig tartom magam, ha van Nat, ha nincs Nat, mert te engem választottál már kétszer is.
Naplózva

Teddy Jones
Mardekár
*

VI. évfolyam

« Válasz #8 Dátum: 2020. 03. 15. - 12:11:44 »
+2

te vagy a prefektusunk, mi?
Megtennéd, hogy egyszer majd nem nézel oda, mikor valami olyat csinálok? Bár igaz, minden szép csaj szemét, gondolom te is olyan vagy. Nyugi, majd megpróbálok elbújni, ha megint valami olyasmiben sántikálok, mint legutóbb Oswin könyveivel kapcsoltaban. Hááát
Naplózva

Jasper Flynn
Mardekár
*

« Válasz #9 Dátum: 2020. 05. 03. - 15:21:57 »
+2

szép a szemed Eve Hááát
Mi is a keresztneved? Akármilyen jó csaj is vagy, ezt valamiért különösen nehéz megjegyeznem. Lehet azért, mert annyira lefoglal a bámulásod, amiről te persze semmit sem tudsz... ugye? Remélem jól sikerül a randi, amit szerveztél nekünk a Mézesfalásba. Kár is tagadni! Tudom, hogy végig ez volt a célod, de ne aggódj, a kedvedért vállalom. Ennyire azért jófej vagyok.

u.i.: Ne tömj belém karamellát!
Naplózva

Sophie Vanheim
Hugrabug
*

rebbenő szemmel ülök a fényben

« Válasz #10 Dátum: 2020. 05. 07. - 13:22:59 »
+1

Egy éééveee legjobb barik *.*
Hát, Ave, nem is tudom mit mondjak, olyan mintha tegnap mentettük volna meg Puszedlit. Igazából nagyon örülök, hogy nem lettünk ellenségek, és hogy te lettél a legeslegjobb barátom. Tudod, eléggé magam alatt voltam azokban az időkben, szóval neked is köszönhetem, hogy kicsit magam mögött hagytam a gyerekes morcosságom, hogy minden varázsdolog rossz és fúj, meg minden Mardekáros gonosz és fúj.
Nem vagyok egy bátor hős alkat, de talán most úgy érzem az tudok lenni, mert te is olyan erős és menő vagy. Szóval ha bajba is kerülsz nem menekülök el egyedül, inkább veled együtt, de ha nem lehet elszaladni akkor meg ígérem ott fogok veled maradni és harcolni.
Naplózva

Jasper Flynn
Mardekár
*

« Válasz #11 Dátum: 2020. 07. 02. - 17:13:45 »
+1

barátnő
Gondolom nem sejtetted, Cassen, hogy te vagy életem első igazi barátnője. Valahogy az az érzésem, hogy előtted nem kell a nagymenő, rideg srácnak tűnnöm, hanem megnyílhatok, úgyhogy ha itt lesz az ideje, biztosan sok érdekes dolgot mesélek majd neked. Szeretném, ha jobban megismernénk egymást, bár ez a rózsaszín ködös, összebújásos állapotot is egészen kedvelem.
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: