+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Bűntársak
| | |-+  (N)JK
| | | |-+  Elfogadott (N)JK-k
| | | | |-+  Charisma Belby
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Charisma Belby  (Megtekintve 1814 alkalommal)

Charisma Belby
(N)JK
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2016. 11. 21. - 12:35:22 »
+8

CHARISMA BELBY


így ejtsd a nevet || Kharizma Belbi
nem ||
kor || 17
vér || fél
foglalkozás || tanuló
oldal || semleges
funkció || Abszurd kérdés, hogy miért fontos ez a karakter. Egyszerűen csak fontos és kész. Majd ha megismered, nem fogsz ennyit kérdezősködni.  


A múlt

Charisma Belby a példaképem! Gyönyörű, a haja mindig szépen áll, és a sminkje is mindig tökéletes. Egyszer véletlen nekimentem a folyosón, ő pedig csak annyit mondott, hogy „Kotródj dagadék!”. Csodálatos volt! Bárcsak egyszer olyan lehetnék, mint ő!


Ismerem a csajt. Megvolt párszor, nem olyan nagyszám, mint amilyennek tűnik. A szája nagyobb annál, mint amit az ágyban produkál. Nem azt mondom, hogy nem lennék benne még pár menetben, de tartós kapcsolatról szó sem lehet!

Miss Belby szorgalmas és kedves diák, aki annak ellenére, hogy nem a legjobb képességekkel rendelkezik, mindig igyekszik a legjobbat kihozni magából az óráimon. Igazán lelkiismeretes tanuló, akinek szívügye diáktársai sorsa és jóérzése. Példakép a lányok előtt, akik fel is néznek rá, ez világosan látszik.

Emlékszem, másodikban még legjobb barátnők voltunk, aztán dobott, mert én is Draco Malfoyba voltam szerelmes, mint ő. Mai napig nincsenek rendes barátaim, mindezt pedig csak neki köszönhetem. Bárcsak egyszer újra szóba állna velem!

A legjobb lány, akit valaha ismertem, és a legjobb szobatárs a világon. Barátnők vagyunk, és azok is leszünk, amíg csak élünk. A legjobb ember, akit csak ismerek, sosem ártana senkinek. Charisma a legjobb csajszi a Roxfortban, ez nem is kétséges!

A múltkor sikerült belesnünk a szoknyája alá, és nem volt rajta bugyi! Én mondom, ha idősebbek lennénk öt évvel…!

Tudom, hogy ő köpött tavaly a halálfalóknak rólam és Shelby-ről. Hiszen más nem lehetett, senki más nem tudott rólunk. Megkínoztak minket, szegény Shelby pedig depressziós lett, az anyja ki is vette akkor az iskolából. Cserébe Charisma zavartalanul élhette csodás kis életét. Utálom azt a csajt.

Emlékszem, még elsőben hisztirohamot kapott, mert akárhogy próbálkozott, nem akart a kezébe repülni a seprű. Aztán valahogy elintézte, hogy ne kelljen többé a kviddicspályára lépnie. Ez van, ha az embernek valahanyadik felmenője csokibéka-kártyán van. El tudja intézni, hogy a számára kínos vagy megalázó dolgok alól felmentést kapjon.

Nagyon kedves és szimpatikus lány, sosem beszélt velem kegyetlenül, és ő a legjobb a titoktartásban. Charisma egy csoda, és nagyon örülök, hogy a Hugrabugba osztotta a süveg. Élő példakép, a legjobb bizonyíték, hogy a Hugrabug igenis erős! Büszke vagyok rá, hogy háztársak lehetünk.




Jellem
A legtöbb emberrel nagyon kedves, kenyérre lehetne kenni, a modora pedig hibátlan. Egyedül a mainstream vagy a dagadt lányokat utálja. Sosem értette, hogy ha valaki nő, akkor miért nem viselkedik úgy, ahogyan egy nőnek kell, és ha valaki dagadt, akkor miért nem igyekszik lefogyni. Alapvetően jóhiszeműen áll az emberekhez. Imádja a titkokat, és szeret lelkizni. Mindenki érdekli, nincs olyan információ, amit elszalasztana. Barátságot ismer, de nem tisztel. Önző, és naiv, úgy gondolja, őt mindenki szereti, nem akarja látni, hogy ez nem igaz. Titkot nem képes tartani, mindene a pletyka, még ha rosszindulatú is. Az embereket csak ritkán sajnálja meg, és amíg nem vele történik baj, addig nem is érdekli igazán.




Külsőségek
szemszín || Zöld
hajszín || Arany
kinézet || Igazi királynőként szeli a folyosókat. Imád szoknyában lenni, és imádja magára vonni a fiúk elismerő tekintetét. Minden nap törekszik a tökéletes kinézetre, és táskájában mindig magával hordja kiegészítőit, hiszen sosem tudni, melyik kellhet legközelebb. Még a könyvtárba is úgy megy, mintha randira készülne.


Azt beszélik…
Gonosz emberek olyasmiket mondanak, hogy vérfertőzés szüleménye, de igazából már csak nem tudják, hogy mit találjanak ki róla, ami elég kegyetlen lenne. Sosem értette, hogy egyesek miért akarnak ilyen baromságokkal ártani neki.  


Egyéb
avialany ||Candice Accola


Naplózva

Emily M. Dean
Adminisztrátor
***


■ leendő medimágus ■ ex-mardekáros

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2016. 11. 21. - 12:53:45 »
+1

Hello, Charisma!

♦ ♦ ♦

Már csak te hiányoztál nekünk! Vigyorog

♦ ♦ ♦

Az adatlapot ezennel...


!

Irány a játéktér, jót ne halljunk... kacsint
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2023. 07. 30. - 07:38:31
Az oldal 0.148 másodperc alatt készült el 30 lekéréssel.