+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Eltávozottak kincsei
| | | |-+  Tyababa naplója
| | | | |-+  Táborban a csajok (Moderátorok: Narcissa Malfoy, Vikitria Mirol, Tyara Mortal, Amanda M. Strong)
| | | | | |-+  A Táborunk :)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: A Táborunk :)  (Megtekintve 320 alkalommal)

Vikitria Mirol
[Topiktulaj]
*****


Hetedév - Haláltfaló Iskolaelső Prefektus

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2008. 07. 26. - 17:47:47 »
0

A Tábor


Egy nyáron három aranyvérű grácia úgy döntött, kicsit elszakadnak a világ bajaitól, az etikettől és táborozni mennek, a Balaton partjára. Nagyon várták már az egyhetes kiruccanásukat, és izgatottan készültek rá, hogy majd éjszakákat beszélgethessenek át, hogy lubickolhassanak a magyar tengerben és, hogy végre együtt lehessenek.

Ez a három nőszemély a híres Narcissa Malfoy, a jövendőbeli menye Tyara Mortal és a nem régiben felbukkant Mirol család legújabb tagja, Draco szeretője, Vikitria Mirol volt.  Hogyan is került egy társaságba, eme három nő? Az még nem is lenne olyan meglepő, ha Cissy és Tya próbálnák kialakítani a jó viszonyukat, hisz egy család részei lesznek hamarosan, de Viki, hogy a képbe?

Minden Draco Malfoyal kezdődött. Három gyönyörű, de annál különbözőbb nő életét változtatta meg, pusztán azzal a ténnyel, hogy létezik.

Narcissa szeme fénye lett. Az egyetlen gyermeke, akiért mindent megtenne, akit kényeztethet, és akire büszke lehet. Fiát, már megszületése után nem sokkal eljegyeztették a Mortalok, szintén nem régiben született leánygyermekével, ő volt Tyara. Ekkor a két család még mit sem tudott a szintén nem sokkal később világra jött Vikitria Mirolról, aki forrófejűségével kicsit belekavart mindenki életébe. Hatodik évüket kezdték a fiatalok a Roxfort boszorkány és Varászló képző szakiskolában, mikor is, nem tudni miért, talán a hormonoknak köszönhetően az ifjú Malfoy és Mirol egymásba szerettek, fittyet hányva a családjaik közötti ellentétekre és hogy éveken át ellenségek voltak. De a szerelem sose kerülhetett napvilágra, mivel is, Tyara egy éves távolléte után újra előbukkant és újra élesztette Dracoban a tüzet, amit mindig is érzet a lány iránt. Ráadásul őket a szüleik egymásnak is rendelték, így Vikitria csak a szerető szerepet kaphatta meg. De az élet furcsa humorista. Ő máskép gondolta bonyolítani, a már szinte így kibogozhatatlan szálakat. A képbe került Narcissa?

A dáma, életében először mit sem törődve fia érzelmeivel, közeli ismeretséget kötött a két szépséggel. Meglepő módon nagyon rövid idő telt csak el mire Tya és Viki szívükbe zárták kedvesük édesanyját és egymással is puszi pajtások lettek. Végül pedig egy táborban kötöttek ki?
Naplózva

Vikitria Mirol
[Topiktulaj]
*****


Hetedév - Haláltfaló Iskolaelső Prefektus

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2008. 07. 26. - 17:56:48 »
0

Activity…

Tya & Viki egymással -> Cissy közbeszólásaival fűszerezve

Egyszer egy borús délutánon 3 lány az Activity birodalmába merészkedett. Párt alkotva, egymásba karolva, legyőzve minden félelmüket vágtak a nagy küzdelembe.
Szemelvények a feladványokból

~Tengeri sünre lép~

Mutogat Tya

Viki nagy nehézségek árán, mikor már barátnője a földön kúszott egy aprócska állatot utánozva, kitalálta, hogy tengeri sünbe lép. BE. Még véletlenül sem rá. Hiába artikulált Tyababa, hiába fetrengett, erőszakoskodott, Crucioval fenyegetőzött, a Griffendéles lány csak nem fejtette meg a feladványt.
Az egy perc leteltével a Mardekáros már dühöngve pálcáját szorongatva állt kedvese elé, őrjöngve átkozta azt a lányt akivel megcsalta a híres Draco Malfoyt.

„Hüüüüllyeeeee szőőőőőke. Buuuuuttaaaa. Nem igaz, hogy nem tudod kitalálni az ilyen egyszerű dolgokat. Hüüllyeeeeeee. Szőőőőőkeee. CRUCIOOOOOOO”

II. felvonás

~bűnt követ el~

Körül ír Vikitria alias Viiiiikkiiiii

A bonyolult nyelvi feladatok, mindig lefárasztják a Roxfort tanulóit. A Griffendél és a Mardekár se az eszéről híres. Csak ezt nem mindig vallják be. Nyílt titok. A cél szentesíti az eszközt.

Viki elkezdte:

„A harmadik szó egy igekötő. Majd rájössz.”

Ekkor Narcissa már fogta a fejét a röhögéstől, fulladozva ordította a bazmeg szót.

„A törvény ellen vétő ember ezt teszi.”

Tyaaaaa már vörös fejjel próbált koncentrálni és kigobózni a megfejthetetlen szálakat, mert Viki a tőle meg nem szokott csavaros gondolatmenettel próbálta prezentálni a feladványt. (Próbált gondolkozni) Az egy perc elteltével Mrs. Malfoy önmagából kikelve ordította:

„Te jóóóó isten. Nem lehetett volna egyszerűbben elmondani?! Például úgy, hogy egy ember bemegy a boltba, lop valamit, az ezt követi el. Vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa”

MÉLY LEVEGŐ. LENYUGSZIK.

Viki ekkor váltig állította, hogy Ő is ezt mondta.
(Vajon akkor mi miért nem értettük meg? XD)

III. felvonás

Végre egy feladvány amire Viki 10 másodperc alatt rájött.

~elgondolkozik~

„Mi az amit nem szoktál Viiikkii?! XD”

Erre gondolkodás nélkül rávágta.

„Gondolkozni”
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

IV. felvonás

~Verembe esik~

Tya ugrik, ás, mutogat, vetődik, Viki az istenért nem vágja le mi a szitu.
Sírba esik, gödörbe zuhan.
Az esikre szinte azonnal rájött  Viki, de aztán kiásik lett belőle és még tovább jöttek az ökörségek. XD
A lényeg összefoglalóan, hogy a párbajt elvesztettük, de méltósággal mentünk el a helyszínről.

V. felvonás

~röntgenfelvételt tanulmányoz~

Mutogat: Viki (kivételesen és nem először nem ő volt béna Mosolyog Hehe szívecském)
Tya pedig kétségbeesetten próbál rájönni a koránt sem egyszerű feladványra.

Mrs. Malfoy és az újdonsült Miss, Mirol között, érdekes kapocs látszik kibontakozni – talán a két családban még mindig több a közös, mint amennyire szeretnék -  mert, szegény Viki hiába próbálta, a tőle telhető legjobb módon mutogatni, de Tya egyetlen reakciói a nagy értetlen boci szemei voltak, és néha egy-egy közbe szólása, mellyel próbálta bénaságát palástolni, Narcissával ellentétben, aki az első pillanattól tudta a megoldást.

VI. felvonás

~hibázik~

Ismételten Viki mutogat és szintén játékon kívüli Narcissa volt az, aki tudta a feladvány.


Hát igen… Elvesztettük, de nem sokon múlt, mert a másik csapat sem volt ám jobb. Tényleg.



Ezt a reagot hárman írtuk  :D
Naplózva

Narcissa Malfoy
[Topiktulaj]
*****


First Lady

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2008. 07. 26. - 20:02:16 »
0

Kiruccanás este a strandra

Én lévén már megszoktam a rangomhoz méltó ellátást felháborodva vettem tudomásul, hogy elég szegényes a tábori környezet. Se saját lakosztály, se kiszolgáló személyzet, de még személyemhez méltó lakoma sem. A véleményemet osztotta drága jövendőbeli menyem és a másik szépség is, akit a fiam az ujjai köré csavart.  XD (hehe)

Tehát a három aranyvérű liba kis levegőváltozásra vágyott és valami ehető ételre (A vacsorára szánt eláztatott és íztelen káposztát nem látott káposztás tészta után) ezért olyan este 11 magasságában gondolták meglátogatják az egyetlen ekkor még nyitva tartó part menti étkezdének a legcsekélyebb jóindulattal sem nevezhető akármit. De még úgy is, hogy idővel összecsődült nem kis kísérettel időztünk a parton (viharban) sikerült össze akadnunk egy csapat részeg fazonnal… (De ez az ára, ha valaki igazi nő)

Elsőként a bagázshoz legközelebb lévő Vikit és Tyát támadták be, de miután ők hatásosan eljátszották a leszbikus párt (brava az alakításért XD) bepróbálkoztak Nálam nem sok eredménnyel (köszönhető a jól kifejező „Mész a b. francba” tekintetnek azaz éljen a nonverbális mágia.) De kikapva a rendelt ételt egy távolabb eső partrész felé vettük az irányt ahonnan hirtelen eltűnt a szemünk elől két fiatalabb leányzó és belőlem előbújt az anyai ösztön és aggódva kutattam utánuk. Miután visszataláltak kiderült, hogy követik őket.
Megint… Már pár napja ez játszódott... A tábor körül lebzselt egy számunkra ismeretlen nem kissé veszélyes társaság, akik újra és újra belekötöttek valakibe közölünk. Egyből a tábor felé vettük az irányt, de ekkor már késő volt, mert elzárták az utat mind a strand felé mind az bejárat felé. Ezért mi gondoltuk kerülő úton majd valahogy kilyukadunk a hátsó bejárathoz. De nem így történt. A kerítés mentén haladva láttuk, hogy már a tábor belseje felé haladnak minket keresve, mi viszont belefutottunk egy zsákutcába. (Ellőre leszegezem nem az én vezetésemmel) XD

Utólag már bántuk, hogy mugli környezetben megfeledkeztünk magunkról és pálcáinkat szálláshelyünkön hagytuk. Két srác bemászott a drótkerítésen ,de a három grácia közül kettőnek (Viki és Tya) nem fűlött hozzá a foga így a társaság többi része tovább gyalogolt a kerítés mentén, mire jómagam kilátástalannak érzetem azt, hogy kitaláljunk a bozót tengerből és tekintve hogy a „kicsik” akik velünk voltak remegtek a félelemtől hidegvérrel ráböktem egy kerítés szakaszra és át pateroltam rajta mindenkit! Szép sorjában először a kicsik majd a két kis boszorkány került sorra, akik egymást követve akadtak fel akadtak fel a drótkerítésre. ( Csak a nagyobb vizuális képességgel rendelkezők figyelmét hívom fel, képzeljék csak el Vikit és Tyát a drótkerítésen lógva) Majd amikor már mindenki átmászott Cissy azaz jómagam egy könnyed szökkenéssel átmásztam és a kerítés túloldalán találtam magunkat. Gyors létszámszámlálás után mindenkit a ház árnyákéba parancsoltam, majd amikor láttam, hogy a nem kívánatos személyek visszahúzódtak a kerítés tőlünk viszonylagosan távol eső részéhez, a szállásunk felé vettük az irányt.

Reggelre elszállt az esti izgalom, és a három grácia kómásan röhögve rágta át a történteket. Majd megfogadták, hogy soha többé nem tesznek egy lépést sem pálca nélkül. XD Bibíí
Naplózva

'A mom will catch a grenade, take a bullet, stand in front of a train and ask God to take her, instead of her child.'[/center]

Vikitria Mirol
[Topiktulaj]
*****


Hetedév - Haláltfaló Iskolaelső Prefektus

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2008. 07. 26. - 20:07:27 »
0

Táncóra…

Bécsi, angol keringő, swing, csha-csha-csha, jive, samba… sok-sok páros tánc, és hiába az aranyvér Narcissa kivételével nem voltunk a legjobbak :D

Tya szívem és én kemény verítékes munka után, mondhatjuk csak azt: Igen benyaltuk a lépéseket! Persze ez nem azt jelenti, hogy jók is vagyunk. Cissytől még sokat kell tanulnunk Mosolyog

Miután már kellőkép pörögtünk és ugráltunk, rúgtunk és suhantunk, belekezdünk egy újabb nagyszerű koreográfiába. Michel Jakson: Thiller…
Erre csak ennyit tudok mondani: XD

Tya… Én…  Két őrült tyúk… Csak egymásra nézünk és röhögünk.
A büszkeség, a tartás eltűnt. A földön fetrengünk és rázkódunk, majd hagyjuk magunkat kötélen rángatni és a kecsesség teljesen semmi foszlott. Hol van már a két gőgös aranyvérű?

Narcissa velünk ellentétben, a tanár szerepét is felvállalta és lelkesen mutogatta a lépeseket, és ha esetleg valaki elrontotta, az pálcája rossz oldalán találhatta volna magát, ha megmerte volna tenni. De szerencsére ilyen nem akadt. Köszönhető a tekintélynek (és a félelemnek) XD

Azok után, hogy megannyiszor felnyaltuk, reggel felvett tiszta ruháinkkal az étkező, enyhén szólva mocskos padlóját, végre sor került a felvételre (Amit TI nem fogtok látni!!! Bi-Bi-Beee!!!), ami pazarul sikerült. A zombikat fantasztikusan imitálva, sorra nyírtuk ki magunkat a koreográfia keretein belül.

Tegyük, hozzá, hogy ÉN Túl Éltem Mosolyog Míg Narcissa: elvágta a torkát, Tyara pedig: hasba szúrta magát. *nevet*
Naplózva

Tyara Mortal
[Topiktulaj]
*****

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2008. 07. 29. - 13:17:03 »
0

csakhogy .... öööh .... Bibíí
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2010. 01. 02. - 18:55:41
Az oldal 0.077 másodperc alatt készült el 36 lekéréssel.