Oldalak: [1] Le nyomtat

Teddy Jones
[Topiktulaj]
***


VII. évfolyam

Nem elérhető Nem elérhető
soha el nem küldött levelek
2019-12-28 17:26:21
+1

levelek neked... nektek... neki... nekik...

Naplózva


Teddy Jones
[Topiktulaj]
***


VII. évfolyam

Nem elérhető Nem elérhető
Re: soha el nem küldött levelek
Válasz #1 • 2019-12-29 12:11:08
+2
Kedves Teddy! Te rohadék!
Mondd el, hogy mit tettél! Nem őrizheted folyton a múlt titkait és viheted magaddal az Azkabanból a sírba. Tudnom kell, ki vagyok, tudnom kell! Elraboltál... elraboltál a saját bűneidhez, ezért nem lehetett soha rendes családom?! Mondd meg, hogy kik a szüleim! Mondd meg a nevüket! Mondd meg vagy a szart is kiverem belőled, áttörve akár a dementorok védelmét is!  

A pergamen gyűrötten hever Teddy ládájának mélyén. Sosem fejeztbe be a levelet és sosem küldte el az apjának nevezett embernek. Csak néha-néha rápillant, hogy emlékeztesse: nem is tudja ki ő valójában.
Naplózva


Teddy Jones
[Topiktulaj]
***


VII. évfolyam

Nem elérhető Nem elérhető
Re: soha el nem küldött levelek
Válasz #2 • 2020-02-11 14:25:30
+2
Teddy!!
Tudom, hogy ott rohadsz az Azkabanban és őszintén remélem, hogy nagyon szenvedsz. Megérdemled minden percét ennek a bűntetésnek. Remélem, hogy fáj minden egyes lélegzetvétel... de ettől még tartozol nekem egy magyarázattal! Tartozol ennyivel! Te tetted tönkre azt, amim valaha volt! 
Naplózva

Oldalak: [1] Fel nyomtat 
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2026. 02. 14. - 02:22:24
Az oldal 0.652 másodperc alatt készült el 30 lekéréssel.