+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Eltávozottak kincsei
| | | |-+  Vikitria Maya Mirol sötét oldala (Moderátor: Vikitria Mirol)
| | | | |-+  Szülés... azaz a szép pillanatok előtte és utána
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Szülés... azaz a szép pillanatok előtte és utána  (Megtekintve 1137 alkalommal)

Vikitria Mirol
[Topiktulaj]
*****


Hetedév - Haláltfaló Iskolaelső Prefektus

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2008. 08. 06. - 22:13:46 »
0

Előzmény:

Viki özvegy és egy kislány édesanyja, Lauráé. Draconak Tya a felesége és a két fiúk neve Corvus és Leo. Laura és Leo évfolyamtársak a Roxfortban.
Viki terhes Draco gyermekével, akiről már tudják, hogy kislány lesz. Elfojt az a magzatvíz de Viki és Draco azon kezd el veszekedni, hogy Draco ott lesz e végig a szülésnél...
A későbbiekben szóban forgó férfi Sam, az Viki férje, aki egy éve halott. Draco ölte meg mikor, a féltékeny férj rájuk tört, szerelmi fészkükben és tébolyultan, megütötte Vikit és meg akarta ölni Dracot.
Ezeken felül a Malfoy és a Mirol család üzletfelek.
Olivia Lestrange lánya, Lilith Lestrange Dracotól van. A kislány egy évvel fiatalabb Leonál, és tisztában van vele ki az apja. Leo nem tudja, hogy a leányzó a húga.


Draco
Én meg majd fizethetem le a nővéreket, hogy tartsák a szájukat... remélem az orvosok is bent lesznek mééég... -.-
az orvosok sokba kerülnek -.-
Viki
otthon fogok szülni
Draco
felejtsd el
Viki
mi az aggódsz?
Draco
minek szülnél otthon ha ott a kórháááz?
minden nőnek ez a mániáája
Viki
mert megy a fene sárvérűek közé
Draco
te ne kockáztasd az én lányom világrajövetelét -.-
Viki
lesz ott bába
Draco
és mégis kicsoda?
nem a középkorban élünk!
*mondja ezt miközben már azon gondolkozik hogy kihez adja hozzá a lányt*
Viki
majd szólunk Serpenrosa Hellsingnek nézzen be
Draco
brrr... az egy FÉLVÉÉÉR...
Viki
még mindig jobb mintha egy sárvért fognánk ki a mungóban
Draco
gondoskodom neked róla, hogy csakis aranyvérűek fognak hozzáérni a gyerekemhez, így megfelel?
Viki
így igen
Draco
akkor mehetünk? -.-
Viki
de szülés után nem maradok bent egy hétig
ha kell szerzünk egy házi ápolót
Draco
dehogynem
különben is, csak öt napig kell bent maradnod
Viki
5nap? és be fogsz jönni vagy otthon leszel a családoddal?
Draco
*csend*
Viki
*csúnyán néz*
Draco
mégis mit vársz? majd bejárok a nőhöz, aki egy évvel a férje halála után gyereket szült? megbolondultál? ez kész szociális öngyilkosság -.-
Viki
te csináltál fel, viseld a következményeket! szerinted rám hogy néznek? ha legalább kicsivel hamarabb születne, akkor mondhatnám h Samé, de neeem, neked később kellet felcsinálnod... ráadásul engem zaklattak az aurorok, te pedig csak ültél otthon aki jól végezte a dolgát, ugyhogy egy szavad se legyen!
Draco
már megbocsáss *felvont szemöldök, idegesítő hang* de a nő dolga, hogy gondoskodjon róla, hogy ilyesmi ne fordulhasson elő...
Viki
tudod ez nem 100%ig megbízható... *inkább nem hozakodik elő mugli példával* én mindig mindent megtettem, az hogy te fickós kedvedben voltál arról már nem én tehetek
Draco
érdekes, másoknál 100%áosan megbízható
Viki
biztos vagy benne? ha jól emlékszem azt mondtad Leo sem volt tervezett gyerek, szerinted a feleséged direkt mesterkedett úgy hogy legyen még egy gyerkőc a háznál?
Draco
*most valami szöget ütött a fejébe*
...nem szülnéd meg inkább azt a szerencsétlent végre...?
Viki
hidd el jön az magától is ha akar *ideges csöppet, de csak a hormonok teszik*
Draco
jó, felőlem veszekedhetünk tovább is, ha attól gyorsabban kipottyan
*látszik rajta hogy nagyon ért ezekhez a dolgokhoz*
Viki
na szemtelenkedj velem inkább ígérd meg h bejössz, a te gyereked is
Draco
tudod hogy nem mehetek be
Viki
persze ha arról van szó h megkaphass akkor bármikor jönni tudsz
Draco
az más, de ez egy gyerek!
Viki
mindenki tisztában van vele, hogy mióta Sam meghalt elég sokat foglalkozol velem, ezen már nem múlik semmi
jah és James küldött egy levelet Laurának
Draco
az csak azért van, mert Tyara alapítványt hozott létre az özvegy, egyedülálló anyák számára, tudhatnád
milyen levelet?
Viki
na tessék akkor az alapítvány miatt illik meglátogatnod
a levél pedig... amiben közli Laurával h a húga útban van és te vagy az apja
*ilyen levél persze még nincs, de majd lesz, csak azt akarja h kiakadj*
Draco
miiiiii?
*ha lenne mobilja most azonnal felhívná az üzlettársát de nincs neki*
Viki
bizony, tegnap este mondtam el Jamesnek h te vagy az apa, de már tudta, és megkértem amint elindul a szülés közölje Laurával a híreket és az apa kilétét
illik tudnia ki a húga az apja, nem titkolhatom a végtelenségig
Draco
tudod, kicsim
ezt nem kellett volna
Viki
*meglepődve néz, hol van a kiakadás, hol van az ordibálás, hol az ő Rómeója?*
Draco
*Rómeó épp gleccserbe gyömöszölte a saját agyát*
Viki
levelet küldtettem Laurának, hogy megtudja ki a húga apja *mondja már lassabban, veszekedni akar, tovább* Nagyvalószínűséggel el fogja mondani Leonak
Draco
nem, arra nem fog sor kerülni
~előbb vágom ki a kis kígyód nyelvét~
Viki
hogy akadályozod meg?
Draco
tudod vannak olyan hippogriffek amelyek előszeretettel fogyasztanak élő baglyokat
Viki
szívem ha nem érkezik meg az a bagoly akkor személyesen mondom el a lányomnak, és ahogy ismerem őt, első dolga lesz h a fiad képébe vágja
ha szerencséd van akkor Corvusnak nem fogja elmondani
Draco
megnevelhetnéd azt a nagyszájú lányodat!
folyton mindenbe belekotnyeleskedik
Leonak mi köze ehhez az egészhez?
vagy most zsarolni próbálsz drágám?
Viki
mit zavar téged, hogy milyen a lányom? *nem szereti ha sértegetik Laurát*
ohh zsarolni én? soha!
miért tenném?
Draco
az zavar, hogy bele akar köpni a levesembe!
túl kicsi még ahhoz, hogy tudja, semmi köze hozzá!
Viki
örülj neki h azt nem kötöttem az orrára h megölted az apját
Draco
na az gyönyörű lenne!
miért nem kürtölöd világgá??
ki kellett volna törölnöm az emlékeid közül...
Viki
azt próbáld meg!
a lányom meg tudni fog arról h a húga apja vagy
az már a te dolgod h a családban te h intézed ezt az ügyet
Laura az Én lányom és én elmondom neki
Draco
ez NEM családi ügy, Viki! te mikor kötötted volna a férjed orrára, hogy a gyereked apja nem ő, hanem egy másik férfi? Gondolkozz már!
neked is jobb, ha titokban marad
Viki
a férjem egy abnormális senki volt, meghalt vége ennyi. nem számít. Tudom hogy szereted a feleséged, de attól még a fiaid megérdemelnék h tudjanak a féltestvérükről
Draco
az égvilágon semmi közük hozzá!
mitől félsz, hogy majd Leo ebbe a húgába is szerelmes lesz, vagy mi?
Viki
hogy érted hogy IS?
Draco
hagyjuk
Viki
hogy értetted?
Draco
mondom hagyjuk!
Viki
ne próbálj meg vitatkozni egy terhes nővel! Hallani akarom! Már csak azért is mert nem akarod elmondani!
*összehúzódás...*
Draco
nem indulhatnánk végre?
Viki
TUDNI AKAROM!
Draco
NEM ÉRDEKEL, HOGY MIT AKARSZ!
Viki
Ki az?
Draco
kicsoda???
Viki
hogy hívják a lányodat?
*ne nézd már ennyire hülyének*
Draco
semmi közöd hozzá
Viki
igenis van közöm hozzá, mert perceken belül megszülöm a lányodat és nem akarom, hogy bármiben is hiányt szenvedjen, azt akarom h legyen apja, hogy legyenek testvérei, hogy ne kelljen megélnie olyanokat mint a nővérének
*talán lassan kezded érteni mi is lehet Viki baja*
Draco
*pasiból van, nem érti* semmiben nem fog hiányt szenvedni... erről gondoskodom 
Viki
pénzzel nem vehetsz meg semmit, egy gyereknek apa kell, tudod biztosítani?
Draco
nocsak, nem úgy volt, hogy egy lánynak csakis és kizárólag az anyjára van szüksége?
meg egyéb feminista szólamok, úgy mint a férfira nincs is szüksééég
Viki
tudod jól, hogy szeretlek és nem bírnám ki nélküled és ezt a kislányt is szeretném úgy felnevelni h legyen mellette egy apa aki szereti, én nem vagyok neki elég. Tudom milyen szülők nélkül felnőni, hidd el nem  legjobb. Laura már elvesztette az apját, még egy lányomat nem akarom ilyennek kitenni
Draco
akármit mondasz, nem fogom a gyerekedet elismerni, nem tehetem
James mindenről tud gondoskodni, apja helyett apja lesz
Viki
nem azt akarom h ismerd el, hanem légy ott mellette
tudom h James nem fog minket ott hagyni, de az akkor is más
Draco
és mégis hogyan? ha ez kiderül, kicsim, nekem lőttek és ezt te is tudod
Viki
szerintem Tyara akkor sem hagyna ott ha tudná, hogy újra a képben vagyok, sőt szerintem tudja is , ahogy mindig is tisztában volt vele. Tényleg te tudtad, hogy anno az iskolai éveink alatt tisztában volt azzal h csalod őt?
Draco
*csend*
Viki
mi az a torkodra forrt a szó édes?
Draco
*vicsor* ez teljesen más, nem érted? nem tizenhat éves kamaszok vagyunk, felelősséggel tartozom a családomért!
és a jó hírükért...
Viki
ahogy én is enyémért, egyszer miattad már elveszítettem egy gyereket, ezt most nem fogom engedni h tönkre tedd, nem kell tönkre tenned senkinek a jó hírét, majd max felkérlek keresztapának, mint a közös cégből adódó társat...
Draco
*újabb ledöbbenés*
miattam elvesztettél egy gyereket? mikor?
Viki
*rájött, hogy ezt nem akarta soha elmondani...soha*
tizenhat évesen... *mondom ki a szavakat de csak nagyon halkan*
Draco
*lassan esik le neki* ...az én gyerekemet...?
Viki
igen
Draco
és ezt mégis mikor akartad közölni?
te vetetted el?
Viki
soha nem akartam elmondani
és én akartam elvetetni
de őszintén mit mondtál volna ha közlöm veled h terhes vagyok?
akkoriban szinte hozzám sem akartál szólni
Draco
azt, hogy vetesd el
hagyjuk a múltat, a jelenhez semmi köze nincsen
ezt már nem tudod elvetetni
Viki
nem ezt már csak megszülni tudom, csak azt nem tudom már minek
Draco
indulhatunk végre?
Viki
induljunk....
Draco
most a lelkedbe tiportam?
Viki
inkább mennyünk... *jelenleg feladta*
*4órány vajúdás után, ha még mindig ott vagy akkor bemehetsz a szobába ahol Viki karjaiban ott fekszik nyugodtan egy apró kislányka*
Draco
*persze hogy ott van*
Viki
*fáradtan, kimerülten de annál büszkébben néz rád, majd mosolyogva emeli feléd a kicsit*
Draco
*lassan veszi át, a legnagyobb gonddal... jobban vigyáz rá, mint egy kiló frissen csomagolt heroinra*
Viki
Mi legyen a neve?
Draco
*nem figyel, babázik*
*percekkel később* hm? mondtál valamit?
Viki
*nézi a férfit akit szeret és a kicsi leányzót, a második gyermekét aki szintén azonnal az első helyre lépett, nővére mellé a szívében*
Mi legyen a neve? *kérdi lágyan, nem haragszik, már elmúlt minden haragja .*
Draco
*még sose nevezett el gyereket*
Viki
A szeme a tied
Draco
minden gyereknek kék a szeme a születése után
*persze azért büszkén nézegeti a gyerek szemét*
Viki
jaj ne csináld már, nézd meg jobban, mintha téged látnálak benne *és halkan és lágyan felkacag, tipikus anyai nevetés ezt még sose hallhattad tőle*
Draco
*a nőre néz, aki épp most szülte meg második lányát. mi az, amit érez? hála ez? vagy csak valami furcsa ragaszkodás, kötődés, vagy az, amit sose nevezett még meg?
Hirtelen a semmiből tűnik elő a név. Igazából nem is tudja, hogy miért nem jutott eszébe első percben, ahogy meglátta a babát.*
- Juliet lesz. *nem kérdés, kijelentés. két lassú lépéssel közelíti meg az ágyat, amelyben fekszel, és lehajolva visszaadja a gyermeket. nem kicsit van elbűvölve.*
Viki
*Juliet. Azonnal megtetszik neki a név, a név ami számára a közte és a mellette álló büszke apát köti össze. Igen, nincs kétsége felőle, látja rajta, hogy büszke, hogy ez a lány az élete részévé vált. Mikor lehajol hozzá a férfi, hogy visszaadja a babát, lágy csókot lehet annak ajkaira. A kicsi a második gyermeke, de most először érzi azt, hogy ez a gyermek egy szerelemnek a gyümölcse*
Juliet *mondja ki mosolyogva * Légy üdvözülve köztünk
Juliet Mirol
Draco
*viszonozza a lágy csókot, karjával még mindig tartja a gyermeket. Juliet Mirol. rémesen hangzik ez a név számára, még akkor is, ha a régi sérelmek és a két család közti viszály már elült, mikor James-szel társult, mégis sérti a fülét, hogy az ő lánya a Mirol nevet viselje.
De nem. veheti. a. nevére.
szokásától eltérően leguggol az ágy mellé, de csak hogy keze továbbra is cirógathassa a kislányt.*
- Végül is, a keresztlányomat bármikor meglátogathatom *mondja csendesen, mintha csak magában gondolkodna.*
- a közelében akarok lenni *teszi hozzá hangosabban* - de az apja nem lehetek.
Viki
nekem már az is elég, hogy így nézel rá, és hogy tudom, mindig ott leszel mellette. És ha nem apának, akkor legalább keresztapának szólítani tud majd. *egy rövid szünetet hagy, majd újra megszólal* Szeretlek *nagyon rég nem mondta ki ezt a szót, talán iskolai évük óta egyszer sem*
Draco
*Kötelezettségeket rónak rá. Ő egy szóval se mondta, hogy a pénzen kívül mással is gondoskodni fog a lányról, de most valahogy ezt nem is bánja. Az ő lánya. Az ő lánya! Mosolyog. Sose mosolygott még így talán. Az ártatlan kisgyermekeken való mosolygás a legőszintébb. Csak gubbaszt ott az ágy mellett, mintha csak egy egyszerű apa lenne, aki épp ezekben a percekben lesz halálosan szerelmes a lányába. Ez minden apánál így megy, és ő sem kivétel.
Egy apró szócska azonban kizökkenti a varázs alól. Felnéz a nőre, a nőre aki ezt a gyönyörű angyalt szülte neki.
Nincs válaszvallomás, csak egy mosoly. És egy csók.
Azt a szót ő sohase mondja ki, de ebben benne van minden. A gondoskodás. A törődés. A köszönet. A szeretet és a szenvedély. Minden, amit jelenleg ez iránt a két nő iránt érez.*
Viki
*Egy mosoly és egy csók. De ebben a két apró gesztusban minden benne van. Tudta, hogy soha nem fogja az ő szájából hallani azt a bizonyos sz betűs szót, de soha nem is bánta, mert számára tökéletesen elég volt az, hogy ránézett a férfira és tudta mit érez. De nem csak iránta, hanem immár azért a pici lánykáért is akit a karjában fog és ami örökre összeköti őket.*

Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2021. 01. 11. - 05:05:23
Az oldal 0.198 másodperc alatt készült el 31 lekéréssel.