+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Eltávozottak kincsei
| | | |-+  Vikitria Maya Mirol sötét oldala (Moderátor: Vikitria Mirol)
| | | | |-+  "Nincs ötletünk" topik
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] 2 Le Nyomtatás
Szerző Téma: "Nincs ötletünk" topik  (Megtekintve 5309 alkalommal)

Draco Malfoy r.
Eltávozott karakter
*****


hetedév / prefektus, iskolaelső

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2008. 07. 28. - 21:39:41 »
0

Bibíí
Naplózva

Draco Malfoy r.
Eltávozott karakter
*****


hetedév / prefektus, iskolaelső

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2008. 07. 28. - 22:24:31 »
0

Egy ideig még a lányt átkarolva fekszik, pihen, de tudja, nincs sok idejük. Halk szuszogást hall a mellkasa táján. Elaludt. Remek...
Szemforgatva, lassan hámozza le magáról Viki karjait, nem mintha kínos lenne, ha rajtakapnák, miközben épp lelépni készül. Mindig ezt csinálja. Nem volt még alkalom, hogy megvárta volna, mi lesz ébredés után.
Az túl... romantikus.
Elkezdi összeszedni a holmijait: nadrág, szíj, ing, nyakkendő, s közben olykor félre kell pakolnia a lány ruháit is. Csörömpöl az aranyszínű övcsat a női farmeron: valami kigurul a farzsebből.
Egy galleon.
Nem szokása egyetlen aranyért dolgozni, de valami mégis arra készteti, hogy lehajoljon érte. Kézbe veszi, és megszemléli a homályban. Valami furcsa, nagyon furcsa rajta. Aztán rájön: a számok... alakulnak rajta! Egész biztos benne.
Félig felöltözve, egyik kezében ingjével, másikban a galleonnal áll és néz vissza Vikire, aki talán föl is ébredt már amúgy a motoszkálásra. Néha fel szokott.
Naplózva

Vikitria Mirol
[Topiktulaj]
*****


Hetedév - Haláltfaló Iskolaelső Prefektus

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2008. 07. 28. - 22:38:30 »
0

Csodás, csodás órát töltöttünk megint együtt, és mostanában egyre gyakrabban.  Megint a karjaiba szenderedtem el és mint eddig mindig, megint ilyenkor akar eltűnni. Nem szereti a közös ébredést, pedig ha tudná, hogy titkon mindig tudtam, mikor hagy ott engem és tűnik el, hogy aztán a világ előtt ellenségekként tekintsünk egymásra. Néha volt egy-egy alkalom, hogy tudtára adtam, hogy ébren vagyok, de csak néha.
Most is ébren voltam és hallottam, ahogy ruháival babrál, ennél hangosabb már nem is lehetne, ez nem volt azért megszokott tőle. Olyan csendes tudott lenni, mint szinte senki, most mégis mindent hallottam, de ami miatt kipattantak a szemeim, az nem a ruháknak köszönhető hangok voltak, hanem egy galleon csörrenése a földön. Egy galleoné…
A takarót a mellemre húztam, ültem fel és néztem egyenesen egyszer Dracora egyszer pedig a kezében tartott érmére. Engem figyelt. Tudni akarta mi az, én pedig reménykedtem benne, hogy nem most kezdett épp változni rajta az írás, és nem jön rá semmire. De hát ez csak remény volt, hisz tudtam, hogy nem azért néz rám így, mert csak egy szimpla galleon kigurult a zsebemből. De azért nem szólaltam még meg, inkább megvártam mire is kíváncsi pontosan.
Naplózva

Draco Malfoy r.
Eltávozott karakter
*****


hetedév / prefektus, iskolaelső

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2008. 07. 28. - 22:45:03 »
0

Mozdul a test. Mégsem aludt? Vagy csak rejteget valamit? Csak az alszik ilyen éberen, akinek rossz a lelkiismerete. Ő már csak tudja.
Megforgatja a kezében az érmét, és azon gondolkozik, vajon mi is lehet olyan értékes benne, hogy Júliája ilyen megbabonázva figyeli, amint játszadozik vele.
- Minek tartasz magadnál pénzt? - kérdezi. Logikus, hisz a Roxfortban vannak, itt semmit nem lehet vásárolni, nincsen még büfé sem, hisz a házimanóknak csak füttyenteni kell.
Egy halvány emlék feldereng benne, hogy mintha már másnál is látott volna ilyet. Talán egy hollóhátas kislánynál, annál a szőkénél, mi is a neve? Lüke Lovegood. De az is csak bámult rá. Pont, mint Viki most.
Naplózva

Vikitria Mirol
[Topiktulaj]
*****


Hetedév - Haláltfaló Iskolaelső Prefektus

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2008. 07. 28. - 22:56:14 »
0

- Szerencse pénz – vágom rá talán túl gyorsan is magamhoz képest. Nem szoktam ekkora hibákat véteni, most még is elkövettem.
Az a galleon volt a DS hívója, ha megváltozott, akkor edzés volt és így legalább mindenki azonnal értesülhetett róla, mikor is fut össze a kis csapat. Mindenkinek volt egy ilyen megbűvölt érméje, köszönet a nagyszerű ötletnek Hermionénak, de még sose hallottam, hogy bárki is lebukott volna vele. Most pedig nesze én leszek az első. Ráadásul pont Draco találta meg. Remek… Ha elmondom, akkor napvilágra kerül a DS mert Draco nem fogja tartani a száját, de ha nem mondom el? Akkor vajon mi lesz?
Naplózva

Draco Malfoy r.
Eltávozott karakter
*****


hetedév / prefektus, iskolaelső

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2008. 07. 28. - 23:06:03 »
0

A válasz túl gyors. A lány pedig túl zaklatott. Hazudik. Ráadásul az a kis izom is megrándult az állkapcsán. Eleget figyelte már ezt a lányt ahhoz, hogy ismerje arcának minden apró rezdülését, még ha ezt magának nem is vallaná be - ilyenkor azonban hasznos.
Lassan mély levegőt vesz, miközben biccent.
- Szerencsepénz - ismétli lassan. Egyértelmű, hogy nem hiszi el, és az is, hogy gyanakszik. - Fura. Az előbb valami különös dolog történt vele, de biztos csak képzelődtem...
...Várjunk csak! Mikor Lovegoodot látta, Longbottom is ott volt vele. Az is ugyanazt az érmét bámulta.
Közelebb lép Vikihez, és fölé hajol. A nyakában aranyláncon lógó, Tyarának szánt jegygyűrű előrelóg, akárcsak szőke haja, ahogy arcával Viki arca fölé közelít.
- Azt hittem, nem hiszel a szerencsédben.
A hangja szigorú, márhogynem sértett.
Naplózva

Vikitria Mirol
[Topiktulaj]
*****


Hetedév - Haláltfaló Iskolaelső Prefektus

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2008. 07. 28. - 23:15:30 »
0

Tudja… Már biztos. A hangjából, a hanghordozásából azonnal rájöttem, hogy tisztában van vele, hogy hazudtam, és hogy tudni akarja az igazságot. Addig nem fog engedni, míg meg nem tudja. Ki kell találnom valamit, valamit, amivel elterelhetem a témát. Bár tudtam, hogy akármivel hozakodnák elő a vége úgy is az lenne, hogy megint csak ott tartanánk, hogy mi is pontosan az amit a kezében tart.
Előre hajol. Előre, hogy csak egy apróbb mozdulat kellett volna csak, hogy magamhoz rántsam és megcsókoljam, a tökéletes elterelő hadművelet, de… Nem csak imádnivaló szőke tincsei hullottak előre, hanem azaz átkozott jegygyűrűje is, amit a világon mindennél jobban gyűlöltem. Féltékeny lennék? Meglehet, de ki nem lenne az, ha a szerelme nyakában egy másik nőnek szánt gyűrű lógna. Azonnal kiment a fejemből, hogy olyan Vikitriásan érte nyúlok és magamhoz rántom, hogy aztán beletúrhassak tejföl szőke puha hajába. Helyette előjött az a rosszalló tekintetem, ami csak akkor került felszínre, ha szóba került Mortal.
- Nem tudnád azt a vackot levenni magadról, ha velem vagy? – kérdeztem utáltan és az előző szerencsés megjegyzésére oda sem figyeltem, így még csak válaszra sem méltattam.
Naplózva

Draco Malfoy r.
Eltávozott karakter
*****


hetedév / prefektus, iskolaelső

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #7 Dátum: 2008. 07. 28. - 23:21:54 »
0

Rosszallóan fintorodik el, undorodva löki el magát az ágyról.
- Minek venném le? Miattad...? Nekem nincsenek titkaim előtted - játssza a sértettet, és igazából, ha belegondolunk, tényleg durcás egy kicsit, de csak azért, mert nem tudja olyan könnyen kiszedni a lányból, miért olyan fontos az a galleon.
Összepréselt ajkakkal, összeráncolt szemöldökkel, kapkodva húzza fel az ingjét, br az ágyról nem áll fel, és az arany is ott van a markában még.
Mintegy az utolsó mondatát megerősítve s alátámasztva, mielőtt az ingjét felvenné, bal alkarján tényleg látszik a legnagyobb titka, amit, tudod, még az a gyűlölt Mortal sem tud, sőt, senki más rajtad kívül. A Sötét Jegy.
Naplózva

Vikitria Mirol
[Topiktulaj]
*****


Hetedév - Haláltfaló Iskolaelső Prefektus

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #8 Dátum: 2008. 07. 28. - 23:38:40 »
0

Jó érzéssel töltött el, hogy azt mondta, hogy előttem nincsenek titkai és tudtam is jól, hogy míg előttem nincsenek Mortal a mai napig nem tud arról ki is a jegyese valójában. Tudom, hogy kit szolgál Draco és nem zavar, már nem tud zavarni, mert…
Mirol vagyok.
Mirol.
Nem zavar a szerelmem karján éktelenkedő Sötét Jegy sem, nem zavar, hogy a nagybátyám is Voldemortot szolgálja, összevesztem a legjobb barátaimmal, akkor mit keresek én egyáltalán a DS-ben? Mit keresek ott, ahol eredetileg azok az emberek vannak, akiket megtagadtam akiket otthagytam, azzal a ténnyel, hogy Mirolnak álltam? Miért védem akkor őket?
Hasonló gondolatok jártak a fejembe mikor tudatosult bennem, hogy Draco tényleg ott akar hagyni, de nem azért mert vége lett egy szerelmes órának, hanem mert megsértődött, nem tudtam jobb szót találni rá. Zavarta, hogy nem mondom el neki az érme titkát, és az előző megjegyzésével erre utalt.
Nem állt még fel az ágyról, de az ingjét már húzta magára, de úgy hogy lássam a billogot a karján, a másik kezében pedig a megbűvölt galleon volt. Az igazságot akarta, a titok nyitját amit nem akartam neki elárulni és tudta, hogy húzza ki belőlem. Ismert. Ha nehéz is bevallanom, de ismert és nagyon jól csinálta, hogy majd végül bevalljak neki mindent, de egyelőre még erős voltam és nem hagytam magam. Mert hiába, hogy már minden megváltozott, akkor is a barátaim voltak még, és védtem őket.
Egy könnyed mozdulattal odacsusszantam Draco háta mögé és megcsókoltam a nyakát, szépen , lágyan, pont, ahogy szerette.
- Tudom, hogy nincsenek titkaid előttem – súgtam a fülébe és már a fülével játszadoztam. Igen, terelni akartam a témát.
Naplózva

Draco Malfoy r.
Eltávozott karakter
*****


hetedév / prefektus, iskolaelső

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #9 Dátum: 2008. 07. 29. - 00:02:01 »
0

Vár. Vár. Az a baj, hogy Draco Malfoy nem a türelméről híres, de most nem szabad túl korán szólnia vagy túl hamar moccannia, mert akkor hiába az egész. Ha tehetné, sóhajtana. Ehhez a lányhoz mindig túl sok türelem kellett, már-már emberfeletti. Inkább jégkásába nyomja az agyát, és vár még.
Ám nem szavak jönnek, hanem érintések. Egy csók, amelybe belebizsereg mindene, mármint normális esetben. Jelenleg csak kirázza tőle a hideg, zavarja és idegesíti. Elkapja a lány karját, ami épp nem is tudja, hol játszadozott, és eltolja, határozottan, ellentmondást nem tűrően. Bárki értheti, mit jelent a mozdulat.
Igazából belőle senki nem nézné ki, hogy egy ilyen szituációban elutasítana egy nőt, ám most mégis. Hiába, hogy Júlia a kedvenc játékszere, mégis.
Egy hosszú pillanatig komolyan, szigorúan nézi a zöld szemeket, arcáról rosszallás süt. (Méghogy a nők hisztisek!)
- Ugyan mi olyan fontos abban a rohadt galleonban? Mi lehet rajta, puska az átváltoztatástan-dolgozathoz?... - gúnyolódik, miközben feláll az ágyról. A mandzsettái és a nyakkendője még hátra van, de valamiért nem akaródzik még felvennie őket.
- Mondjuk miből is gondoltam, hogy megbízol bennem? - Hű, rémesen furák ezek a szavak Malfoy szájából. Mintha tényleg olyan lenne... Tudod, mintha számítana neki.
Naplózva

Vikitria Mirol
[Topiktulaj]
*****


Hetedév - Haláltfaló Iskolaelső Prefektus

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #10 Dátum: 2008. 07. 29. - 00:22:08 »
0

Elutasítás. Nem vagyok ehhez hozzá szokva. Mikor a nyakát csókolgatom általában a következő pillanatban már hátradönt, de most…
Felugrik az ágyról és ideges. Sértet.
Ennyit jelent neki tényleg azaz apró titok? Aztán egy olyan mondat hagyja el a száját, ami szinte tátva hagyja az enyémet.
Meglepett.
Nem csak, hogy az elutasításhoz nem voltam hozzászokva hanem, valahogy ehhez a hangnemhez és ezekhez a szavakhoz sem. Tényleg számítana neki? Talán nem is csak a gallein érdekli már, hanem hogy én nem osztom meg vele, az egyik titkom miközben ő felfedte az egyik legnagyobbat előttem? Mert egy ideig talán védekezhettem volna, azzal, hogy ő is tudja az én legnagyobb titkom, hogy Mirol vagyok, de azóta már az egész iskola tudomást szerzett róla, most pedig nincs, vagyis eddig azt hitte nincs mit titkolnom előle pedig van.
A takarót még mindig magam előtt tartom az egyik kezemmel, és lecsúsztatom a lábam az ágyról, hogy földet érjen, és hogy közelebb kerülhessek az én hercegemhez. Majd felnézek rá és megszólalok.
- Ennyire fontos neked, hogy mit rejteget az a semmi kés érme? És ha tényleg csak egy értéktelen galleon lenne, ami a legutóbbi Roxmortsi hétvége óta lapul a zsebembe? – kérdeztem, de még magam sem tudtam, pontosan hová is akarok kilyukadni ezzel.
Naplózva

Draco Malfoy r.
Eltávozott karakter
*****


hetedév / prefektus, iskolaelső

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #11 Dátum: 2008. 07. 29. - 00:41:05 »
0

Lehet, hogy tényleg számít neki. A bizalom, amit soha senkitől nem kapott még meg. Lehet.
Magának viszont annyit ismer be, hogy rohadt módon idegesíti, hogy nem kapja meg, amit akar. Legszívesebben toporzékolna, mint egy gyerek, de ezt nem teheti. Minden, amit tehet, az az, hogy dühösen mered a lányra, és várja a választ, a magyarázatot, és egyre szorosabban markolja azt a szar kis érmét. Azt a nyomorult aranygalleont, ami máskor olyan boldoggá szokta tenni, most viszont egy pillanat alatt bajt hozott a fejükre.
- Te is tudod, hogy ez nem egy átlagos érme - állapítja meg hűvösen. Fagyosan. Tényleg rossz érzése támad az embernek ettől a hangnemtől, valahogy... borzongató. - Láttam, amit láttam, te meg csak magad alatt vágod a fát, Mirol.
Direkt szólítja így a lányt, direkt, hogy éreztesse vele, hogy valami nincs rendben. Hogy valami most más. Hátrál egy tisztes lépést, begombolja a mandzsettát, és feldobja az érmét, ami megperdül a levegőben, majd puhán landol a fiú fehér tenyerében.
- Egyébként is furcsa vagy mostanában. Legutóbb is mi volt az, mikor csak úgy el kellett rohannod, hm? - utal egyik találkájukra, ahonnan a lány feltűnően gyorsan, és minden magyarázat nélkül rohant el. Próbál higgadt maradni. Próbál.
Naplózva

Vikitria Mirol
[Topiktulaj]
*****


Hetedév - Haláltfaló Iskolaelső Prefektus

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #12 Dátum: 2008. 07. 29. - 01:00:52 »
0

Igen, ez már az a Malfoy akit én ismerek. Igaz, ezt az akaratos kölyök stílusáért sose voltam odáig, de most mégis tetszett, tetszett, hogy ennyire tudni akarja, de az már kevésbé volt megnyerő hogy  a vezetéknevemen szólított. Akkor szólítottuk így a másikat, ha már tényleg idegesek voltunk egymásra és én most megkaptam. Ráadásul az is bizonyossá vált, hogy a galleonon lévő számok megváltoztak, mint mindig mikor összerendelték a DS-t a múltkor is ezért rohantam el. Hívtak és mentem, de most nem akartam menni.
Felálltam én is és oda léptem Dracohoz, majd kivettem az éppen visszahullt érmét a kezéből és játszadozni kezdtem vele az ujjaim között.
- Legyen. Ha tudni akarod, elmondom nekem már úgy sem számít.
És így is gondoltam. Az a múltkori elrohanásom, az azért már jó múltkor volt, akkor még számított az egész DS akkor még voltak barátaim és voltak céljaim. Már semmim nem volt, de nem is hiányzott, mert élveztem a mostani életemet is, aranyvérűként, Draco szeretőjeként, nekem tökéletesen megfelelt. Azok az emberek akik számítottak nekem azokat már úgy is elvesztettem, akkor mit nekem a DS többi tagja?
- Egy önképző kör hívója ez a galleon, ha megváltozik rajta írás, akkor óra lesz, mint ahogy ma is.
Nem, még nem részleteztem, nem mert azért titkon reménykedtem benne, hogy nem is kell, de ha akarja tudni akkor el fogom neki mondani.
Az volt mostanában velem a legnagyobb gond, hogy rettentően csapongtak az érzelmeim,elég volt egy apróság és máris mindent máshogy láttam éreztem és ez most pont egy olyan eset volt.
Naplózva

Draco Malfoy r.
Eltávozott karakter
*****


hetedév / prefektus, iskolaelső

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #13 Dátum: 2008. 07. 29. - 01:15:33 »
0

Tenyerén az érme, mint egy felhívás keringőre. Engedi, hogy elvegyék tőle. Érzi a győzelem ízét a szájában. Minden pattanásig feszült idegszála most arra fókuszál, hogy mint mondanak azok a barackszínű ajkak. Győzött. Ismét. Ennél nem is ismer jobb érzést, még akkor sem, hogyha ilyen ostoba, hétköznapi játszmákról van szó csupán... Vagy mégsem csupán valami apróság a tét? Elvégre egy titok volt. Nem szabad elkövetnie azt a hibát, hogy alábecsüli a lányt. Megtette már, és pórul is járt.
Figyelmesen hallgatja tehát Vikitriát, miközben lassan lehiggad, a dühe pedig apránként elpárolog. A helyére egyszerű gúny és szarkazmus érkezik.
- Önképző kör? - ismétli, mintha mulatságosnak tartaná a dolgot. - Délutánonként összeültök festegetni, vagy mi? - Így vezeti le a feszültséget: nevetségessé teszi, lealacsonyítja azt a titkot, melyről ő nem tudott, így csökkenti a sértődöttséget. - Vagy várj, kitalálom! Rontásokat gyakoroltok bábukon, hogyha esetleg jönnének a csúnya Halálfaló bácsik, akkor meg tudjátok védeni magatokat?
És nevet Gúnyosan, öntelten. Tipikus férfi, aki azt képzeli, nincs nála erősebb vagy okosabb.
- Most komolyan... Milyen szakkör ez, ami olyan fontos neked? Vagy már nem is az? - jut eszébe az első mondat, ami miatt végül is megtudta, hogy mit jelent az érme.
Naplózva

Vikitria Mirol
[Topiktulaj]
*****


Hetedév - Haláltfaló Iskolaelső Prefektus

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #14 Dátum: 2008. 07. 29. - 23:17:13 »
0

Szem forgatva elfordulok, és az ingemért nyúlok. Hát igen… a remekre szabott iskolai egyenruha, csak egy kicsit lenne nőiesebb… de nem. A takaró egy könnyed mozdulattal esik le rólam, ahogy elengedem, majd már szépen lassan, szándékosan húzva az időt, veszem magamra az ingemet.
- Pontosan. Beletaláltál a közepébe. Festegetünk és táncolunk, sőt néha még hippogriffeken is lovagolunk. – jegyeztem meg, a mondat végét egy kicsit gúnyosabbra engedve, mert tudtam mennyire nem kedveli az ehhez hasonló témákat.
Megfordultam, immáron már hogy rajtam volt az ingem, de még nem gomboltam be, de így is tökéletesen takarta a melleimet.
- Tudod jól, hogy már rég nem az a Griffendéles vagyok aki év elején voltam. Én már nem hogy, nem riadok vissza ’csúnya Halálfaló bácsiktól’ hanem inkább melléjük állnék.
Csak, most kezdtem el, szép lassan begombolni az ingem gombjait, közben figyelve a kezeimet, mert nem akartam véletlenül mellégombolni, így szőke tincseim most rakoncátlanul előre hulltak és közben tettem még egy megjegyzést.
- Egyébként meg miért számítanának nekem olyanok, akiknek én sem számítok.
Az volt a legnagyobb gond, hogy már tényleg így éreztem. Mary… Greg… Damien… Mind-mind elhagytak engem, csak mert nem illettem bele a kicsi világocskájukba. Ginny még mindig nővéreként szeretett, de… valahogy már nála is kezdtem érezni, hogy távolodik el tőlem. Pedig őt a családomnak tartottam. Na de mindegy is, nekem már máshol a helyem.
Naplózva
Oldalak: [1] 2 Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2021. 01. 11. - 18:33:48
Az oldal 0.206 másodperc alatt készült el 45 lekéréssel.