+  Roxfort RPG
|-+  Múlt
| |-+  1996 - 2001
| | |-+  A 96/97-es tanév
| | | |-+  Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
| | | | |-+  Birtok
| | | | | |-+  A kviddicspálya és környéke
| | | | | | |-+  A Griffendél öltözője
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 [2] Le Nyomtatás
Szerző Téma: A Griffendél öltözője  (Megtekintve 5534 alkalommal)

Vikitria Mirol
Eltávozott karakter
*****


Hetedév - Haláltfaló Iskolaelső Prefektus

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #15 Dátum: 2009. 07. 26. - 20:17:06 »
0

Tudtam, hogy szüksége van rám, hogy szüksége van a bátorításra, és az én dolgom hogy ezt megkapja még akkor is ha minden porcikám tiltakozik a helyzet ellen és egyáltalán nem helyeslem ezt az egészt. De tudom, hogy nem volt választása, hogy teljesítenie kell a parancsot. Az aki nincs benne a Körben, annak fogalma sem lehet semmiről, az nem tudhatja mi folyik itt, miken mennek át az ottaniak, miken megyünk át mi...
Magához szorít miközben csókol, de az ügyetlen mozdulatából érzem, hogy egyáltalán nem olyan magabiztos, amilyennek mutatni akarja magát. Aj, annyira féltem. Egyszerűen belebújok az ölelésébe, mert nincs jobb ötletem hogyan tudnám megvédeni. Mert ha ez a pillanat megállna és így maradnak, akkor nem kellene megtennie, akkor... nem bele se gondolok mi történhet más különben.
Szóval így jutnak be a Halálfalók az iskolába. A volt-nincs-szekrény segítségével. Egy egyszerű szekrénynek köszönhetően fog bejutni egy tucat Halálfaló ide, ide amiről azt hittem a világ legbiztonságosabb helye.
Senkit nem kímélnek...
- Mikor jönnek? - kérdem, hogy tudjam a részleteket.
A legfontosabb kérdéseket teszem csak fel, másra nincs szükség. Mellette állok és ezt így tudom a legjobban a tudatára adni.
- Még előtte fel akarom vinni a csapatot a Klubhelyiségbe.
Egy kiegészítés, amivel újra csak azt közlöm, hogy tudom hogy nekem is ott kell lennem, és nem fogok hülyeséget csinálni. Igaz, még fogalmam sincs mi lesz, mit fogok tenni, de azt tudom, hogy nekem Draco az első.
Naplózva

Draco Malfoy r.
Eltávozott karakter
*****


hetedév / prefektus, iskolaelső

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #16 Dátum: 2009. 07. 26. - 20:37:10 »
0



Viki nem sokat kérdez és a fiú ennek kimondottan örül. Annak is, hogy nem ellenkezik, hogy nem próbálja lebeszélni, hogy nem értetlenkedik és nem is akad ki. Egyszerűen csak mellette áll és kész. Ennél többet nem is tehetne Dracoért, még ha akarna akkor sem.
- Nyolc. Talán kilenc. Sötétedés után.
Draco bólint, az indok végül is érthető. A griffendél kviddicscsapata, Potter és Bishop és Scott tele van olyan emberekkel, akikkel nem baj ha a Halálfalók nem találkoznak. Mert Draco első kézből tapasztalta, milyen erősek tudnak lenni, ha összefognak.
Az a hülye kis klub... Dumbledore serege...
Ekkor eszébe jut, hogy ezzel mi is lehet az egyetlen apró probléma.
- Edzésetek lesz? - kérdez, és azonnal a háta mögé néz. Hallgatózik egy fél másodpercig, majd visszafordul a lányhoz. - Jobb, ha megyek. Nem lenne jó, ha esetleg meglátnának minket.
Egy utolsó, gyors pillantást vet a szőke lány gondterhelt arcára, megszorítja kissé a felkarját, és megpróbálja ebbe az egyetlen pillanatba belesűríteni minden mondanivalóját.
- Kívánj sok szerencsét - mondja, és ezzel búcsúzik is.
Sarkon fordul, és kisiet az öltözőből, még mielőtt Viki csapattársai rajtakapnák őket.
Naplózva

Vikitria Mirol
Eltávozott karakter
*****


Hetedév - Haláltfaló Iskolaelső Prefektus

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #17 Dátum: 2009. 07. 26. - 21:01:40 »
0

Szóval nyolcra célszerű a csapatot már a Klubhelyiségben tudni. Rendben. Meglesz.
Nem lenne túl okos megoldás, ha belekeverednének a csapattagok, ebbe az egészbe. Hogy pontosan miért is? Mert őket is féltem. Mindig is félteni fogom őket.
A Mardekár néhány embere ellen szerencsésen kiálltak, de a Halálfalók mások. Fogalmuk sincs milyen erősek, és mire képesek. Nem válogatnak az eszközök közül és szórakozásból ölnek és gyilkolnak.
- Igen. Egy óra múlva, csak hamarabb jöttem le - válaszolom neki.
Tudom miért kérdezte, egyből rájöttem, amint a háta mögé nézett, és aztán teljesen egyértelművé is tette, mikor ki is mondta az indokot. Igaza van. Nem lenne szerencsés ha együtt látnának minket, főleg most nem.
Ne az utolsó pillanatban bukjunk le, hisz holnap már mindegy lesz.
Halványan mosolygok el, hogy ezzel is biztassam.
- Sok szerencsét - mondom miközben sarkon fordul, majd kisiet az öltözőből.
Mert igenis ide szerencsére van most szükség.
Előveszem a szekrényemből a seprűm és a pálya felé veszem az irányt. Most még nagyobb szükségem van egy kis egyedül létre, és repkedésre, mielőtt kijöttem volna hamarabb a pályára. De amint elrugaszkodok a földtől, minden és képtelen vagyok kiverni a fejemből, mi lesz "ha"... még csak egy csókot sem adtunk egymásnak búcsúzóul.
Azonnal leszállok, és Draco után rohanok.
Mert mi lesz ha nincs holnap....
Naplózva
Oldalak: 1 [2] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2021. 10. 28. - 15:42:07
Az oldal 0.363 másodperc alatt készült el 33 lekéréssel.