+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  VEGYES CSAPATOK
| | | |-+  Silver moon
| | | | |-+  Alexis P. Dullahan (Moderátor: Alexis P. Dullahan)
| | | | | |-+  Jönni vagy nem jönni?
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Jönni vagy nem jönni?  (Megtekintve 1989 alkalommal)

Alexis P. Dullahan
[Topiktulaj]
*****


IV. - Griffendél

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2016. 11. 26. - 11:38:47 »
+1

Kedves Marga!

Tudom, az utóbbi időben kicsit jobban eltávolodtunk egymástól, mint amennyire közel álltunk valaha, most mégis eszembe jutottál, és nem haboztam írni sem. Remélem, te is megkaptad a meghívót Irinától, és azután érdeklődnék, hogy tudsz-e jönni. Apu engem csak úgy enged el, ha jön velem ismerős, akivel jóban vagyok, egyébként ő lenne a kísérőm, és azt nem akarom. Gondolom megérted, hogy bár ilyen fiatalok vagyunk, már elég ciki a szülőkkel menni bulizni. És mielőtt kérdeznéd, Cael büntiben van, nem mehetek hozzá, szerintem csak a Roxfortban találkozunk majd. Na? Mit mondasz? Lehet, hogy kicsit szorosabbra fonódik majd a kapcsolatunk. Egy esélyt szerintem megéri adni a dolognak. Szerinted?

                                    Alex
Naplózva


Marga Destain
Eltávozott karakter
*****


A pimasz

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2016. 11. 26. - 21:18:50 »
+1


s z i ó s z i  a l e x i!
❧❦☙

Tökéletesen egyetértek minden egyes szavaddal. És én is úgy gondolom csapjunk a lecsóba. Adjunk egy ötöst annak a barátság dolognak!
De amúgy ne is mondd... Engem Ephram traktál azzal, hogy na, majd ő vigyáz a hátsómra, nehogy valami rosszba keveredjek egy Romanovna bulin. Vagy bármilyen bulin... Szerintem ő még nyanyakoromban is ott fog állni mellettem, hogy agyonüthesse az összes hímneműt körülöttem a papabotjával.
Szerencsére ide most nem jön. De engem ettől függetlenül továbbra sem engednek el a nélkül, hogy valaki fogná a kezecskémet. Gondolom anya fél attól, hogy én majd elsüllyesztem a hajót. Gyanús, hogy képes lennék rá... Még szerencse, hogy Jada, tudod a bátyám menyasszonya, vállalta a felügyeletemet. Szóval megüzenheted a szüleidnek, hogy Roxfort iskolaelsőjének a szívecsücske vigyáz ránk. Ez azért csak nyom a latba valamennyicskét...
Az meg pláne, hogy összeszedünk téged és haza is kísérünk, amennyiben megdobsz egy a címedet szállító bagollyal.

                                                                                                          m a r g a



Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2020. 05. 08. - 18:25:46
Az oldal 0.089 másodperc alatt készült el 33 lekéréssel.