+  Roxfort RPG
|-+  Általános
| |-+  Három Seprű :: Társalgó
| | |-+  Keresek...
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] 2 3 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Keresek...  (Megtekintve 10596 alkalommal)

Mrs. Norris
Maffiavezér

,, a T E J hatalom ,,

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2013. 06. 27. - 17:01:13 »
+2

Nincs kivel játszani, de már kézzel-lábbal játszanál? Jó helyen jársz, itt "feladhatod" a hirdetésedet.

Amennyiben hatályát vesztette, kéretik törölni!

A hirdetést töröljétek, amennyiben évrényét veszti vagy húzzátok át a megfelelő kóddal.
Naplózva

Taiden Archeron
(N)JK

▲ S u r v i v o r ▲

« Válasz #1 Dátum: 2020. 07. 05. - 16:38:50 »
+1

bedobom magam a tengerbe a többi hal közé!
Avagy kapható vagyok egy lassú játékra.

Vigyázat, sose voltam n o r m á l i s !

P.s: küldj egy baglyot!
Naplózva

Faith Caraveo
Mandragóra Gyógyítóképző Ispotály

« Válasz #2 Dátum: 2020. 07. 08. - 10:31:11 »
0

h e y y

játszótársat keresek magamnak, akivel kicsit próbálgathatnám a szárnyaimat. témát illetően mindenre nyitott vagyok, a lényeg, hogy userem egy kicsit jobban rákapjon arra, milyen is vagyok. vigyázat, szeretem a vért  Vigyorog
Naplózva

Arian Bahri
Akadémiai tanár

a professzor

« Válasz #3 Dátum: 2020. 07. 09. - 18:11:48 »
+2

keresek....
meglepő módon

A useremnek támadt egy elég konkrét ötlete romantikus játékra. Persze nem kőbevésett, lehet erről beszélgetni még tovább is, inkább egy fajta kiindulópontnak hagyom itt. Arian egy elég morcos fickó, ezért nem igazán tudom elképzelni még, hogy szerelmes legyen, viszont íme az ötlet, amivel szerintem ki lehetne zökkenteni: alapvetően egy fordított romantikára gondoltam,  egy érzelme nélkül kis etyepetyére, aminek a vége az lenne, hogy a lány (fiatalnak tudnám elképzelni, csak az érdekesség kedvéért), akivel összebújtak egy napra azt gondolná, hogy terhes. Arian erre ugrana, megpróbálna vele együtt lenni a gyerek miatt, de végül kiderülne, hogy baba nincs, viszont ennek ellenére randizgatnának tovább.
Ez így most egy elég rövid összefoglaló, de a lényeg benne van. Részemről egyébként tempósabb, ötletelősebb játékok jönnének.

Ha érdekel, dobj meg egy pm-mel! Ha jobb ötleted van, azt is szívesen olvasom. kacsint
Naplózva

Elliot O'Mara
Varázsló

Mucipuma

« Válasz #4 Dátum: 2020. 07. 22. - 21:17:14 »
+1

Kifejezetten nyárias játékra keresek partnert. Igazából bárki lehetsz, diák, felnőtt, bűnöző, minisztériumi, medimágus. A helyszín Észak-Írország, egy tó partja, ahol lehet horgászni vagy csak lazulni egyet... De valahogy a pihenés rosszul sül el. Vigyorog
Vicces, kalandos, lelkizős játék is lehet. Ahogy sikerül kacsint

Jelentkezz chaten vagy pmben!
Naplózva

Elliot O'Mara
Varázsló

Mucipuma

« Válasz #5 Dátum: 2020. 07. 23. - 22:12:20 »
+2

Mivel az előző játékötletem villámgyorsan elkelt, most még megosztanék kettőt, ha valaki egy kis izgalomra vágyna. Ezekben az esetekben is azt mondom, hogy bárki lehet a játékostárs, nincs megkötésem vele kapcsolatban, illetve a játék alakulásával akár egy komolyabb baráti vagy ellenséges kapcsolat lehet.

1. Az arany varázspálca felkutatása - kalandos formában természetesen, csapdákkal, titkos járatokkal és szokás szerint veszéllyel.

2. Egy Gorgószerű banyával történő megismerkedés - valamiféle átok ülne rajta, ezt próbálnánk megtörni.

Jelentkezz pmben vagy chaten... továbbra sem harapok Vigyorog
Naplózva

Christopher Cartwright
Varázsló

tolvajvezér

« Válasz #6 Dátum: 2020. 08. 03. - 19:17:54 »
+1

Van 1 db kiadó játékom, ha érdekel valakit.
Naplózva

Skye Bailey
Eltávozott karakter

good liar

« Válasz #7 Dátum: 2020. 08. 21. - 21:01:32 »
+1

Üdv!
Kiadó két játékom, mind a kettőhöz konkrét ötleteim vannak. Az egyik egy Mungós játék lenne, a másik pedig egy simán őrültebb játék, ahol kiélhetem az őrültségeimet. Egy éjszakai, utcán barangolós-kalandozós játékról lenne szó, mindenféle izgalommal.
Ha érdekel uszíts rám egy huhpgó tollpárnát!
  Angyal
Naplózva

Dorian Belby
Tanár

Átváltoztatástan tanár

« Válasz #8 Dátum: 2020. 08. 26. - 11:19:17 »
0

Hello!

Kifejezetten jövendőbeli tanár kollégával vagy diákkal keresek egy játékot.
Ezen kívül, itt van EZ is, hátha valaki inkább romantikus játékot játszana.

Ha érdekel, akkor várom a csőröst!
Naplózva

Deliah Beckett
Boszorkány

A Könyvkereskedő

« Válasz #9 Dátum: 2020. 08. 27. - 20:17:15 »
+2

Melyn Moon
Antik, hagyaték és könyvritkaságok

Keresed a kedvenc könyved legelső kiadását? Eladnál pár poros kötetet a családi könyvtárból, hogy egy kevés pénzre tégy szert? Esetleg valami igazi ritkaság után kutatsz eredménytelenül?
Keress minket Walworthben, vagy kérj személyes találkozót levélben az alábbi elérhetőségen és kitalálunk valamit!

Címzett: Deliah Beckett
Jelige: Tiszta lappal

[szingli, többszörösen sebzett lelkű könyvkereskedő, ex-Halálfaló keresi (játékos)társát]

---
Naplózva

"There's a light in all of us trying to get free"

Sean Westerfeld
Vérfarkas

the lonley beast

« Válasz #10 Dátum: 2020. 08. 30. - 22:45:05 »
0

Na raboljatok el egy körre. Hááát
Naplózva

Elliot O'Mara
Varázsló

Mucipuma

« Válasz #11 Dátum: 2020. 09. 01. - 10:46:47 »
+1

Mivel az élet úgy hozta, hogy sokmindent változott, úgy döntöttem bedobom ide az összes ötletem, ami jelenleg van és amiket meg szeretnék valósítani, hátha egy kicsit alakulnak végre a dolgok pozitívan is. Jöjjenek a játék ötletek:

- először is keresem Őt - egy aurorot, aki szeretne kicsit a megszállottam lenni, mert nem sikerül elkapnia

- egy bálon szeretnék megmérgezni egy fél családot, ehhez kéne cinkos - nem árt, ha az illető már eleve a barátom, tehát ötletelhetünk akár a két kari előéltén is, vagy legalább ért a mérgekhez Vigyorog

- valaki aki kiszöktetne egy vidéki pszicho-medimágiai intézetből

- bedobnám újra a randivonalas hirdetésemet is, mert továbbra is keresek romantikus játékot - de azt már itt leszögezném, hogy NEM akarok egyelőre megígérni senkinek semmit.

- ezen kívül két kincskeresős játékom is van (az aranyvarázspálca megkeresése és a gorgószerű szörny megölése)
Naplózva

Rose Teegan
Jegelt karakter

« Válasz #12 Dátum: 2020. 09. 12. - 14:29:38 »
+1

Hellóóó... szóval, én is néhány plusz játékért jöttem, nincsenek nagy elvárásaim vagy kikötéseim, lehetsz bárki és bármi! Szívesen teljesítenék Tanévkezdő kihívásos pontokat a játékokkal, de egyébként bármiféle ötletet is örömmel fogadok, így ha esetleg neked is lenne kedved játszani egyet, akkor nyugodtan dobj meg egy bagollyal. Angyal

Naplózva

Deliah Beckett
Boszorkány

A Könyvkereskedő

« Válasz #13 Dátum: 2020. 09. 17. - 13:27:45 »
+2

... egy idegent, akivel megihatok egy forró csokit valahol Londonban.
A szituáció lehet vicces, flörtölős-romantikus, üzleti jellegű, kalandos - amit szeretnél, megbeszéljük.

Pár példa, hogy pl. milyen helyzetekre gondolok:
- egy illegális üzlet lebonyolítása közben aurorok ütnek rajtunk, menekülés közben egy kávézóban húzzuk meg magunk.

- leöntesz a forrócsokiddal és ahogy próbálok segíteni feltörölni, sikerül a saját bögrémet is leverni az asztalról. Mindketten tocsogunk a cukros-tejszínhabos csokiban: ideges leszel vagy jól szórakozol? Esetleg segítünk levakarni egymásról az édességet?
- egy forgalmas kávézóban az egyikünk éppen helyet keres, hogy elfogyassza a rendelését, de csak egy szabad szék van, pont a másik asztalánál. Egy bögre forrócsokiért odaengedjük a másikat vagy leállunk vele vitatkozni, hogy ne legyen bunkó?
 - Ketten ülünk egy kis kávézóban, ki-ki egy találkozóra várva. Előbb-utóbb rájövünk, hogy egymásra várunk.

Dobj egy PM-et, ha érdekel. Hááát
Naplózva

"There's a light in all of us trying to get free"

Aiden Fraser
Sötét varázsló

broken boy

« Válasz #14 Dátum: 2020. 09. 17. - 19:34:40 »
+3

keresek egy vállalkozó szellemű diákot egy játékra... minél fiatalabbat és ártatlanabbat, ha lehet...
rendben, nyugi, igazából csak egy forrócsokizás erejéig, nem bántok gyerekeket.
még.

keress privátban  Bibíí
Naplózva

Oldalak: [1] 2 3 Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: