+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Előtörténetek
| | |-+  Futottak még
| | | |-+  Pff... Megan előtörije... aha, ilyenkor. :D
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Pff... Megan előtörije... aha, ilyenkor. :D  (Megtekintve 1759 alkalommal)

Megan Salaban
Eltávozott karakter
*****


Negyedév

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2008. 06. 21. - 01:05:36 »
0

MEGAN ATHENA SALABAN


          alapok

teljes név || Ott van fent -.-
becenév || Meg
nem || nő
születési hely, idő || London, 1985. 02. 02.
kor || kábé 12, de sose volt jó matekból
faj || CSCS-tag
vér || Sárvér rulez!
évfolyam || 2.


          a múlt

Részlet Athéné Sziszkosz naplójából:

„Jól emlékszem, arra a napra, mikor Meg, a lányom megszületett… zuhogott az eső.. mintha minden sírt volna… ráadásul éjszaka volt…
Szörnyű nap volt… de egyben mégis csodálatos. Akkor vesztettem el a férjem, aki egy repülőgép-szerencsétlenségben halt meg… és megszületett Megan. Életem egyetlen értelme. Csak neki éltem… ő volt a mindenem… és sajnos senkire sem számíthattam, mert a családom Görögországban maradt. Megismertem egy idős asszonyt, ő segített és befogadott bennünket.
Majd valamelyest sikerült megfelelő megélhetést biztosítanom a lányomnak, és beírathattam iskolába. Igazán jól tanult mindig, viszont valahogy kezdett elzülleni… olyan fiatal volt még… egyre többet maradt ki az iskolából.. és olyan fura dolgokat csinált, amikre még ma sem kaptam választ. Nem tudnám jellemezni ezeket, de egy egyszerű ember nem csinál ilyet. És a lányom tizenegyedik születésnapján jött el az idő, amikor kezdtek világossá válni a dolgok. Levelet kapott a Roxfortból. Soha nem hallottam még erről az iskoláról, de Meg nagyon lelkesedett érte, és hát úgy döntöttem, miért ne?! Boszorkányképző… meglehetősen furán hangzott elsőre. Nah meg mikor hazajött első szünetben, és közölte, hogy ő sárvérű boszorkány. Már a szó maga is rettentő, de elfogadtam, hogy ő bizony boszorkány lesz. Igazán megszerette ezt az iskolát, és úgy látom, jól érzi magát abban a környezetben. Emiatt boldog vagyok. De mégis kissé aggódom érte… hiszen mondott valamit egy sötét varázslóról, aki átveszi a hatalmat a varázslótársadalom fölött, vagy valami ehhez hasonló dolgot említett. Szerencsére, mi nem foglalkozunk ilyenekkel, és inkább a saját kis életünket éljük.
Én, mint varázstalan ember, néha elgondolkozom azon, hogy hogy is lehetett ez én lányomból boszorkány… kissé hihetetlen ez a történet. Sosem volt még ilyenre példa a családunkban. Most meg majd, hazajön és főz nekem mindenféle bájitalokat, meg varázsol minden jót. Bár még nem varázsolhat. Sajnos én sem tudok neki segíteni ebben, mert képtelen vagyok a varázslásra… korábban semmit nem tudtunk erről a varázslatos világról, és sajnos, most is elég keveset tudok még. Megan talán már otthonosabban érzi magát… azt hiszem, vannak barátai az iskolában, és így nincs egyedül. Van három kislány, azt hiszem CC, Kay és Satine a nevük, akikkel van valami lány együttesük, bár erről nem sokat tudok, Megan nem nagyon mesél ezekről a dolgokról, leginkább azért, mert szörnyen keveset látom a kislányt. Nyáron többnyire, meg a szünetekben, de annyira hosszú az út sajnos, hogy mire hazaér, akkor már indulnia is kell vissza… Ahogy írta az egyik levelében, van ott jópár fiúcska is, tehát remélem, hogy talál magának egy megfelelő párt. Igazán rendes kislány, megérdemli. Igazából az a legjobb, hogy ott van a másik három leányzó, akikre bármikor számíthat.”


          jellem

A CSCS oszlopos tagja, ami azt jelenti, hogy ha eldöntik a csajokkal, hogy tönkreteszik McGenya óráját, akkor az tönkre lesz téve. Amúgy utálja azokat, akik lenézik a sárvérűeket, főleg azt a nagyképű Malfoyt és a bandáját. Barátkozós leányzó, de hát nem olyan könnyű megközelíteni őt... Harapós kissé. Csípős a humora, gyakran van, hogy gúnyos megjegyzésével megsért valakit. Nem direkt persze, de néha igen.


          apróságok

mindig ||
¤ CSCS
¤ gitár, szinti, mikrofon
¤ Juventus
¤ gyros pitában jó sok tzatzikivel
¤ kupleráj a szobában - ezt nem szereti, de mindig van -.-
soha ||
¤ VÍZ
¤ tanulás
¤ kimosni a Del Piero és Buffon által aláírt JUVE sálat
¤ abszinth -egyszer próbálta... pfff...
¤ könyvtár
dementorok || Öhm... wtf?
mumus || VÍZVÍZVÍZ... de amúgy mi az a mumus? Ami az ágy alatt dekkol?
titkok ||
¤ fülig szerelmes volt egy Brandon nevű fiúba, aki elment az iskolából
¤ fülig szerelmes Mattbe, de ő biztos nem tudja még
¤ fülig szerelmes Del Pieroba
¤ imádja az idióta amerikai rajzfilmeket
rossz szokás || Igazából az a rossz szokása, hogy állandóan vigyorog. Viccen, horror filmen, ha kínos helyzetbe kerül... állandóan.


          a család

apa || Mr. Salaban, R.I.P. , sárvérű
anya || Athéné Sziszkosz, 34, sárvérű
testvérek ||  CSCS-s csajok, 12-13
családi állapot || öhm... Matt egyszer azt mondta, elveszi.
állatok || Sanyi, Béla, Metaaaal, Reggae ééés Rock


          külsőségek

magasság || x cm
tömeg || y kg
rassz || görög Men?
szemszín ||
hajszín ||
különleges ismertetőjel || -
kinézet || Mindig kiengedve hordja a haját és többnyire szakadt ruhái vannak, persze akadnak jó cuccai is,
egészségi állapot || CSCS-megszállott


          a tudás

varázslói ismeretek || öhm... elvileg az első két év tananyaga, gyakorlatilag... háááát...
mugli képzettségek || SZINTI, GITÁR, ÉNEKLÉS, FOCI, KORCSOLYA, SZÁMÍTÓGÉP-HASZNÁLAT
pálca típusa || 11 hüvelyk, talán bükkfa,  öööö... unikornisszőr
különlegesség || pff...


          egy darabka belőled

Úgyis tudjátok, ki vagyok  Hááát

          egyéb

CSCS 4ever! szív szív szív szív
Naplózva

Draco Malfoy r.
Eltávozott karakter
*****


hetedév / prefektus, iskolaelső

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2008. 06. 21. - 15:20:08 »
0

ELBÍRÁLVA! Men?

Hugrabu...
*Kay leüti usert egy teniszütővel  hátulról* -.-
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2021. 09. 05. - 03:32:52
Az oldal 0.186 másodperc alatt készült el 29 lekéréssel.