+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Előtörténetek
| | |-+  Futottak még
| | | |-+  Serpenrosa R. Hellsing
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Serpenrosa R. Hellsing  (Megtekintve 1662 alkalommal)

Serpenrosa Hellsing
Eltávozott karakter
*****

Cuki gyógyítóhölgyemény,enyhe szadista beütéssel

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2008. 04. 20. - 21:59:04 »
0

SERPENROSA ROSIER HELLSING


          alapok

teljes név || Serpenrosa Rosier Hellsing
becenév || Serpi
nem || nő
születési hely, idő || Wales; 1975, május, 5
kor || 22
faj || ember,
vér || arany
évfolyam || -


          a múlt

22 éve láttam meg a napvilágot egy walesi házikóban, nem szerelemgyerek voltam; édesanyámat egy aranyvérű úriember "megerőszakolta", aztán lelépett. Anyám nem bírta ezt a megaláztatást elviselni, ezért elhagyta azt a környezetet amiben élt és hozzáment egy régi barátjához, aki sárvérű volt. Természetesen a szüleinek nem tetszett, azonban nagyapám nem engedte, hogy kitagadják, annak ellenére sem, hogy Cassie azonnal felvette Ryan vezetéknevét, amint az feleségül vette.  A nevelőapámnak van egy teázója az Abszol úton, édesanyám gyógyító, muglikat is gyógyít, meg varázslókat is. Ez sokaknak nem tetszik, de hát egy gyógyítónak az a feladata, hogy mindenkit egyformán ellásson, legalábbis ez lenne a feladata. Éppen ezért döntöttem én is úgy, még 5-6 éves lehettem, hogy gyógyítónak állok. Persze naív pici lányként még nem tudtam, hova is fajulhat a világ, mi is lesz... Persze a jövő azóta is rejtély, de legalább most már van célom. Nah de ne ugorjunk előre ekkorát, szóval ott tartottam, hogy megszülettem. Mint minden kisgyerek én is nyafiztam, aludtam, ettem...nah jó félretéve mindezt. Nem tudtam a varázsvilágról, őszintén szólva. A szüleim próbáltak távol tartani a mágusoktól, egészen addig, amíg nem kapok levelet. Mivel ha esetleg nincs varázsképességem, akkor ne fájjon a szívem érte. Természetesen a gyógynövénytermesztés és a bájitalkészítés kivétel volt ez alól, mindkettőt nagyon szerettem és szívesen segítettem. Szóval mugli iskolába jártam, mugli barátaim voltak. Itt kell megemlítenem, hogy nagyapám meglehetősen érdekes személy volt, amíg el nem tűnt. 7 éves voltam, hogy honnan tudom? Mert a nagyszüleim ügyeltek arra, hogy "jó" nevelést kapjak és ismerjen az aranyvérű közösség. Persze anyámról nem beszéltek, halottnak tekintették, de én járhattam bálokra és nyaranta a Rosier birtokon vendégeskedtem. Ám nem varázsoltak előttem, ez főleg nagyanyám hatására volt így, akinek anyám volt a szeme fénye. A nagyapámnak pedig Druella nénikém.  Nem sokkal a 11-edik szülinapom után, egy nap  arra értem haza az iskolából, hogy a szüleim veszekednek, ez szokatlan volt számomra, apám halk szavú magának való ember, édesanyám is szelíd, jószívű teremtés, próbáltam fellopódzni a szobámba, azonban nem maradtam észrevétlen. Édesanyám nehéz döntés elé állított, pontosabban nem ő, hanem a levél amit a kezében szorongatott. Hosszú beszélgetés kezdődött, aminek az lett a vége, hogy tátott szájjal, elkerekedett szemekkel meredtem a varázslópárra. Aztán szó nélkül felmentem a szobámban, fel kellett dolgoznom. Különös, de nem sikerült gondolkodnom, mert ahogy lefeküdtem, el is aludtam, így másnap járhatott az agyam...elhagyni a barátaimat, az ismert világomat, szokásaimat, valami egészen új, ismeretlenért, ami sokkal izgalmasabb és veszélyesebb, misztikusabb. Véget ért az iskola, megkezdődött a nyári szünetünk, és én egyre inkább úgy éreztem, hogy nem tartozom az ismerőseim közé...Mintha megváltozott volna körülöttem minden, vagy csak felfigyeltem az apróságokra, amikkel eddig nem törődtem? Például, hogy a falikép mozog, nekem ez eddig természetes volt, de most hogy belegondoltam, másoknál ez nem volt jellemző, ahogy a baglyok sem...oda postás hordta a levelet...Nos a nyár végére sikerült kitalálnom mit is akarok, nem akartam kihagyni a kínálkozó alkalmat. Apáék büszkék voltak rám, s elvittek az Abszol útra, ahova egy fogadóból lehet eljutni...A mai napig ha visszagondolok libabőrös leszek, jó értelemben. Az a sok szín, hang, ember, meg lények, a különös formájú házak, irreális kinézetű tárgyak... nagyon élveztem az egészet. Megvettük a szükséges felszerelést az iskolakezdéshez, kaptam új ruhát, úgynevezett talárt...Tök mókásan nézett ki. A mugli ruháimhoz képest persze. No eljött a szeptember is, hát meglepődtem, mert egy elég egyszerű járművön, vonaton indultunk az útra, a szüleim kikísértek és elbúcsúztak...A Roxfort Expresszen megismerkedtem néhány elsőévessel, sajnos nem egy házba kerültünk. A Teszlek Süveg a Mardekárba osztott, de hogy miért azt nem értettem, sokkal inkább illettem volna máshová. Ám mindegy, valahogy túléltem azokat az éveket, nem beszélgettem igazán senkivel, mindig a háttérből figyeltem, az első három év során legalábbis. Egyre inkább kezdett vonzani a sötét mágia…persze ezt nem hangoztattam. Gyógyító akartam lenni, mégis valami vonzott, a másik irányba...Ezt csak megerősítették az utolsó éveimben történt események. Egyre inkább úgy tűnt, hogy valami felébredt, amitől sokan félnek. Ám nem törődtem vele, próbáltam elnyomni, s próbálom még most is. A roxforti vizsgáimat  kiválóra teljesítettem, s mindezek után még fel is vettek a Gyógyítóképzőbe, ahol sikerült az utolsó, gyakorlati évemet a Roxfortban tölteni, nagy örömömre, több diákkal is megismerkedtem és összebarátkoztam eközben. Kicsit hiányzik a Roxfort, jelenleg ugyanis a Szent Mungóban dolgozom, elég sok a munkánk mostanában. Voldemort visszatérése, kettős érzést váltott ki bennem, egyrészt kiváncsiságot és érdeklődést, másrészt egy kis félelmet is.

          jellem

Legfőbb jellemvonása a szeszélyesség, ami néha őrült dührohamokban nyilvánul meg, néha pedig érzelgős sírőgörcsökben. Kicsit olyan, mintha skizofrén lenne, mivel gonosz természete nem tudja teljesen kiélni magát lelkiismerete miatt, ami az évek során a jó oldalon tartotta. Elég büszke teremtés, nehezen tűri, ha irányítják. Kissé szadista, na jó nem kissé. Nagyon szereti a természetet, rajong az állatokért. Ha valaki jobban megismeri, akkor láthatja, hogy kedves, szeretetreméltó, tisztességes és becsületes, hűséges... ugyanakkor gonosz, zsarnokoskodó, gőgös, arrogáns, provokáló is. Gyorsfelfogású, szereti mindig bebiztosítani magát.


          apróságok

mindig ||
állatok
növények
bájitalok
sötét varázslatok
könyvek
soha ||
puffskein
rózsaszín dolgok
dementorok
hirtelen zajok
vanília
dementorok || Mikor megkapta a Roxforti levelét és el kellett búcsúznia a barátaitól.
mumus || Rágcsálók
titkok || Szereti a fekete mágiát, a nyálas filmeket. A mugli iskolájába egyszer bevitt egy fiolányi veritaserumot, persze nem tudta mi az és odaadta az igazgató helyettesének, aki addig mindig hazudott mindenről,..Herótja van a Kviddicstől.
rossz szokás || Néha dohányzik, ha felhúzzák idegileg. Szinte, túlságosan is, főleg, ha valakit nem szeret.

          a család

apa || ismeretlen, aranyvér
nevelőapa|| Ryan Hellsing, 46, sárvér
anya || Cassiopeia (Rosier) Hellsing, 45, aranyvér
testvérek ||  nem tudni vannak e
családi állapot || egyedülálló
állatok || Egy main coon cica: Maximus


          külsőségek

magasság || 172 cm
tömeg ||hölgytől ilyet? Ejnye…
rassz || európai
szemszín || zöld, arany erezettel, ha ingerült, ill. éjszaka sárga, zöld erezettel
hajszín ||barna/vörös/fekete mikor hogy
különleges ismertetőjel || egy ezüst színű tetoválás a bal lapockáján:


kinézet || Átható tekintett, nem hideg, inkább kimért. Szereti a vagányabb ruhákat és a kiegészítőket. Összevetve egy csinos lány, de valami furcsa aura veszi körül. Édesanyjára hasonlít.
egészségi állapot || hát ööö…nem mondanám, hogy őrült, inkább néha feszült, illetve skizonfrén szerű megnyilvánulásai vannak, betegesen fél a puffskeintől és a rágcsálóktól (és a dús szemöldököktől  Vigyorog).

          a tudás

varázslói ismeretek || 7 év iskolai anyaga. Minden tárgyból K-ra teljesített. Jól ért a bájitalkészítéshez és a gyógynövényekhez, ez édesanyja érdeme. Valamint a Gyógyítóképzős tanulmáyai.
patrónus || tud patrónust idézni, de még nem nincs alakja
animágus alak || -
pálca típusa || ébenfa, 14 és fél hüvelyk,sárkányszívizomhúr


          egy darabka belőled

 

          egyéb
Naplózva

Josey Butler
Eltávozott karakter
*****

5

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2008. 04. 20. - 22:13:22 »
0

Elfogadva!

Nagyon szép lett ^^
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2021. 05. 29. - 15:13:15
Az oldal 0.172 másodperc alatt készült el 29 lekéréssel.