+  Roxfort RPG
|-+  Általános
| |-+  Három Seprű :: Társalgó
| | |-+  Keresek...
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Keresek...  (Megtekintve 33395 alkalommal)

Mirabella Harpell
Boszorkány
*****


boszorkány

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #30 Dátum: 2021. 04. 22. - 13:33:27 »
+1

Sziasztok!

Gondoltam itt egyszerűbb hirdetni, de igazából nem játékot keresek, hanem karaktert...  :D

Szeretnék indítani egy diák-karit, aki jelenleg 10-11 éves, és majd most szeptembertől kezdené a Roxfortot. Gondoltam egyszerűbb és szórakoztatóbb lenne, ha lehetne ő valakinek a valakije, szóval ha kell valakinek egy kistesó, hugica, gyerek, unokahugi, ilyesmi, akkor dobáljátok meg vele Mircit. Vigyorog

Ja! És mindenképp kislányt szeretnék, azon túl mindegy, még aviválasztásban is hálás vagyok a segítségért, mert magamtól így hirtelen semmi se jut eszembe, de érthető okokból kifolyólag nem merem beütni a google keresőbe, h. young girl actress... XD
Naplózva


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #31 Dátum: 2021. 04. 25. - 17:11:17 »
+1


Sziasztok! Szeretnék egy játékot egy felnőtt karival. Igazából konkrét ötletem nincsen, de kitalálhatunk valami kellően izgalmas játékot, amiben nagyon menők leszünk. Men?
Szóval dobj meg egy tollassal, ha van kedved  Vigyorog

Naplózva


Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #32 Dátum: 2021. 05. 27. - 14:00:44 »
+1

Szia mindenki!
Egy szellemházas játékra keresek vállalkozó szellemű egyént. A küldetés természetesen illegális. A célom viszont, ami fontosabb, egy kincs megszerzése, ehhez pedig jól jönne egy társ. Ha nem vagy kifejezetten alvilági arc, akkor is jelentkezz bátran, belekeverlek mindenképpen! Nincs más dolgod, mint egy baglyot küldeni.

Jelige: Elliot apuci vigyáz rád


Bár ez a játékom elkelt, továbbra is keresek játékostársakat, akikkel hétköznap és kesetleg hétköznapi élethelyzeteket is ki lehet játszani! Baglyozz meg!
Naplózva


Sophie Flynn
Boszorkány
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #33 Dátum: 2021. 06. 09. - 16:11:46 »
+2

HENLO!

Egy diák játékostársat keresek, hogy Sophieval még ki tudjam élni azt a rövidke kis időt, ami neki hátra van a Roxiból. Egy kis bájos, vicces és izgalmas játékban benne vagyok, kalandozhatunk a Roxfortban, vagy Roxmortsban is. Konkrét ötleteim nincsenek, de ha megdobsz egy tollassal, kitalálhatunk valamit! ^^

Jelszó: neked is ellopta Tarzan a bugyid?

Naplózva


Benjamin R. Fraser
Varázsló
*****


Someday we will foresee obstacles

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #34 Dátum: 2021. 06. 10. - 10:03:48 »
+2

KERESEM AZT AKIVEL...

... ki tudok ruccanni egy kis nyárias szörfözésre a mediterrán tengerpartra elkelt

... reppkedhetek a sperűn gyakorlás vagy egyéb Szeszélyes dolgok miatt

... elfogyaszthatok némi sört és még akár bunyóba is keveredhetünk

... egyéb extra és menő kalandokba lehet keveredni bajcsinálás vagy ilyesmik terén

Naplózva


Daniel O'Mara
Eltávozott karakter
*****


A Medimágus

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #35 Dátum: 2021. 06. 13. - 07:52:27 »
0

Olyan játékostársat keresek, akivel esetleg kiötletelhetjük honnan ismerhetik egymást a karakterek, nem szeretnék klasszikus, megismerkedős játékokat játszani, ugyanis szükségem van egy segédre, aki szívesen beszélget velem, miközben a bátyámnak készítek étvágyjavító bájitalt, esetleg asszisztál is hozzá! Ezen kívül persze több játékra is vevő vagyok, jól jönne egy jóbarát (nemtől függetlenül).

Ha benne vagy, lepj meg egy bagollyal!
Naplózva


Dorian Belby
Tanár
*****


Átváltoztatástan tanár

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #36 Dátum: 2021. 06. 27. - 15:06:55 »
+3

Sziasztok!

Keresek egy játékostársat nyári játékra. Az itt található játékötletekből az elsőhöz, azaz a tanulmányi kiránduláshoz Alexandriába, ahol én leszek az egyik kísérőtanár!

Amennyiben érdekel, küldj egy baglyot és kitaláljuk a részleteket közösen!
Naplózva

Mira L. Wyne
Minisztérium
***


Jenkibogyó

Elérhető Elérhető
« Válasz #37 Dátum: 2021. 06. 29. - 12:04:51 »
+2

Speciális hópeh játékkeresés

Luci drága szeretné megtalálni a helyét a brit varázsgépjárműves színtéren, csak ideát nem ismer hozzá még senkitNéhány irányadó ötletként:
- Ha érdekelnek bűvölt autók/motorok
- vagy varázslóként akár hagyományos muglijárművek is
- netán tudsz valami ilyen érdeklődésű műhelyt a szigeteken,
- esetleg a Minisztérium keres valakit karbantartani a bűvölt oldtimereiket
- vagy csak be tudsz ajánlani Arthur Weasley-nél,

bátran keress meg
Baglyokat és PMeket lehet a Wyne Industries-nak címezni Vigyorog
Naplózva


Sean Westerfeld
Vérfarkas
***


the lonley beast

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #38 Dátum: 2021. 06. 29. - 23:27:34 »
+2

Keresek játékostársat!

Keresek...
- ...egy vérfarkast, aki benne van egy falkás, harcolós izgalmas játékban.
- ... egy vérfarkast, ha egy kis farkasos nyugiságra vágyik
- ... egy aurort, aki el akar kapni, mivel azkabani szökevény vagyok (de nem fog neki sikerülni muhahha!
- ... egyéb elveszett lelket egy kis lenületes és pörgős játékra, ahol nem baj ha megsérülsz!

Továbbá a főszál kiépítése miatt keresem:

- A vadóc féltestvéremet,☾ Zoey-t ☽
- És az elhunyt húgom legjobb barátnőjét ☾ Leah-t ☽
Naplózva


Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #39 Dátum: 2021. 07. 04. - 13:42:42 »
+1

TÉGED KERESLEK!

Kicsit felszabadultam, úgyhogy szívesen belevágnék pár új játékba. Gyere, gyere, ha:

... kincset keresnél és belekeverdnél valami veszélyes szituba

... betévednél az Aranyfogba és esetleg összefogdosnál pár érdekes holmit

... beülnél iszogatni egy kétes kocsmába kicsit lelkizni egy idegennel/régi ismerőssel

AZ ÉLETEM BONYOLÍTÁSÁRA PEDIG

drága unokatestvéremet és az én kis kalandoromat keresem.


Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #40 Dátum: 2021. 07. 31. - 19:50:37 »
+1

k e r e s e k

Talán ez most egy kicsit rendhagyóbb kereső, mint a megszokott. Olyanokat keresek ugyanis, akik valamilyen módon régebb óta ismerhetnek. Esetleg művészkörökből, táncos múltból kifolyólag. Tehát az ismerkedős játékokat kihagynám.

Illetve a figyelem középpontjába helyezném a keresettjeimet is, ha már így a szót magamhoz ragadtam:

Naplózva


Louis Soulier
Eltávozott karakter
*****


l'ombre de lui

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #41 Dátum: 2021. 08. 07. - 10:49:26 »
+4

P R E F E K T U S O K

Sziasztook!

A modik támogatásával egy olyan játékot tervezek, ami IC szeptember 1-i időponttal a Roxfort Expresszen játszódna. A lényeg annyi lenne, hogy mindenki egy reagot ír rá, tehát nem egy hosszú játék volna. A cél egy kis "buli", némi édességgel persze. A helyszín az egyik kupé, ahol az új-régi prefektusok megismerkedhetnek egymással.
Megvalósulni persze nyilván csak úgy tud, ha minimum 2 ember részt vesz ezen rajtam kívül.

Ha érdekel írj nekem egy pm-et, vagy jelezd chaten!

Naplózva


Sophie Flynn
Boszorkány
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #42 Dátum: 2021. 08. 23. - 09:38:44 »
0

HENLO!

Sophie-val van egy (esetleg kettő) játékra helyem, szóval szívesen játszanék olyanokkal, akikkel rég nem hozott össze a sors, vagy még sose játszottunk egymással. Kitalálhatunk valami vicces történetet az Alderton büfébe (ott dolgozik), vagy pedig egy könnyed őszi játékot. Vigyorog

Naplózva


Merel Everfen
Boszorkány
*****


A Vérborz

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #43 Dátum: 2021. 09. 01. - 21:14:11 »
0

Mevengers Mssemble!

Ha szeretnél aktívan, vagy passzívabban akár, tenni a Rend terrorizmusa ellen, a Mevengers Initiative* tárt karokkal vár

Elsősorban kvázi "alvóügynökök"et keresünk, akik vállalkoznak a lankadatlan éberségre, és arra, hogy ha a Rend a környezetükben valamit rendetlenkedni próbál, megtegyenek amit lehet a bajelhárításban - legyen ez ellentámadás, ártatlanok mentése, helyszín biztosítása, mindenki a maga módján sokféle módon segíthet, és el is szokott kelleni a segítség

Emellett bárki, aki úgy érzi, túl védtelen ezekben az időkben, és szeretne ezügyben felkészültebbé válni, szintén fordulhat hozzánk segítségért, tanácsért, gyakorlásért a jobb önvédelem nevében

Az üzenet terjed, ha felfigyelsz rá, megtaláljuk egymást


*IC name pending
Naplózva


Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #44 Dátum: 2021. 09. 14. - 19:20:36 »
0

KERESEK EGY KALANDOR LELKŰ EMBERT... az sem baj, ha nem vagy az...

Kincskeresős, veszélyes, kalandozós, kissé mókás játékhoz keresek valakit. Jelenleg kidolgozás alatt állt erősen, de a lényeg, hogy Aiden üzletébe, az Aranyfogba szeretnék leszállítani valamit, de ahhoz először el kell lopni és erre kellenél te. Vigyorog

Dobj baglyot vagy szólj rám a chaten, ha éppen ott szemtelenkedek.  LOL
Naplózva

Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2023. 02. 25. - 22:04:57
Az oldal 0.352 másodperc alatt készült el 43 lekéréssel.