+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Eltávozottak kincsei
| | | |-+  Armiella Circe Smith (Moderátor: Armiella Smith)
| | | | |-+  Ágyjelenet
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Ágyjelenet  (Megtekintve 1277 alkalommal)

Armiella Smith
[Topiktulaj]
*****


VII. ~ Szivárványlány ~ "Lombikbébi" by Karr ♥

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2012. 10. 10. - 10:20:50 »
+1

ELŐZMÉNYEK ITT!

Ágyjelenet 1 felvonás Mosolyog

Teljesen átjárja a lánytól kapott összes impulzus, szíve össze-vissza zakatol, meghatározhatatlan ütemben. Armiella ajkai édes gyümölcsként roppannak szét Karr-éival, aki nem tud betelni az eddig tiltott gyümölcsökkel. A lány immár vetkőzni kezd, bár kissé ügyetlenül, de ez adja meg a Hollósnak az egész báját. Ő még nem kezd bele a vetkőzésbe, inkább a lánnyal foglalkozik. Ajkai Armiella arcán keresztül vándorolnak a füléig, amiket finoman rágcsálni kezd, majd a fogaival karcolgatja a barátnője fülcimpáit. A hátát a kezeivel karcolgatja, mélyebb nyomokat hagy, melyek azonnal eltűnnek, ahogy a fiú kezei továbbsiklanak. Mámorba fúlt kérdése utat talál Ella szívébe, aki meglehetősen vehemensen válaszol, miközben Kareem már a lány nyakát csókolja, le-lepillantva Armiella kigombolt inge alá. A fel-alá gyors ütemben járó mellkasa kidomborította a ruhával elrejtett kebleit, azonban a fiúnak ez is hihetetlen élményt okozott. Pont úgy kezdett viselkedni a teste, mint hangulatok termében, csak most nem kellett törődnie a következményekkel. Armi kigombolta az ő ingét és, Karr egy mozdulattal szabadította ki a nyakkendőjét és dobta félre. Már rámászott volna a másikra, de barátnője azonban nem hagyja, hogy akcióba lendülhessen. Ráült a forró ágyékára, ami egy halkabb nyögést préselt ki a fejénél a fiúnak, majd felé helyezkedett, de csak a szájuk ért össze. Kezeik összefogva pihennek Kareem feje két oldalán, a hollós így csak az ajkaikra tud koncentrálni. Finoman beszívja a lány nyelvét, majd az ajkai közt szopogatva engedi ki a szájából Ella csodaszép nyelvét. Aztán támadásba lendül és a nyelvek összefonódva járják táncukat. Viszont ebben a helyzetben nem tud mást csinálni, így egy picit aláhajol a lánynak és újra a nyakát kezdi csókolgatni. Ugyan az egész elég ügyetlen mindkét fél részéről, de az izgalom miatt ez elhanyagolható dolog. Picit lejjebb merészkedik Karr, már a lány állát szopogatja óvatosan, majd kidugott nyelvvel indul lefelé, amennyiben Ella egy picit segít neki, hiszen egyébként nem éri el. A felső domborulaton halad, a melltartó széle mentén jelöli ki Ella bőrének határvonalát. csókolgatni kezdi, majd egy merész húzással tovább megy és a vékony anyagon keresztül borítja csókba a lány melleit. Igazán jó érzés neki, ráadásul ágyéka is egyre kényelmetlenebb, de annál élvezetesebb helyen van a barátnője popsija alatt. Lassan halad, szinte minden egyes négyzetcentimétert finom csókokkal halmoz el. A két keblet elválasztó határvonalon, erősen végignyal felfelé, majd vissza, akár a hőmérő higanyszála, ahogy hirtelen felmelegszik, majd ugyanolyan sebességgel hűl le. Aztán továbbhalad a másik mellet is bejárja a hevesen körköröző nyelve, ami a az ajkai közül siklik ki folyamatosan. Néha egy-egy nyögés is elhagyja Karra ajkait, ugyanis ha megmozdul, akkor az ágyéka újabb erőre kap és tovább keményedik a lány hatására. Ráadásul, mivel Ella szinte szikrázik a benne lévő mágiától, sokkal intenzívebb az élménye a fiúnak, de ahogy rápillant a másikra, Ellának is. Minden egyes érintése válaszra talál és nem beszélve Ella kísérleteiről, amit a fiú felizgatásáért végez. Egyre jobban forró lesz a levegő, ahogy a két szerelmes elmerül egymásban.
- Ella… - nyöszörgi a kedvese nevét két csók között, de a lány tudhatja, hogy nem akar semmit sem vele közölni, csak az izgalmát. Tovább folytatódik a szenvedélyes jelenet kettejük között, bár a fiú már most is maximálisan élvezi a lány izzó szerelmét.

Megjegyzés: Puszi
Szószám: 515

Kareem & Armiella

~Kívánságok lépcsője és a titkos szoba~



Lehunyt szemmel és elakadó lélegzettel élveztem minden egyes érintkezést és csókot, amelyet Kareemtól kaptam. Beleborzongtam, amikor a nyelve lassan, kutatva indult egyre lejjebb. Belsőmet feszítő érzés fogta el, szinte sürgette a folytatást. De ő nem rohant, inkább a lomha tempóban élvezte ki azt, hogy most itt lehet velem. Egyre türelmetlenebbé váltam, s kezem is mind többször túrt a fiú hajába, ha olyan helyen kényeztetett, ahol kellemesnek éreztem. De már nem bírtam tovább, megszabadultam a ruhadaraboktól, amik elzártak tőle és félredobtam valahová messze.

Azonban hiába vagyok lelkes, ott motoszkál bennem is, mint minden nőben, hogy nem leszek elég jó neki. Hogy nem vagyok kellően vonzó és szép, s csalódást okozok. Így inkább odabújok, mellé feküdve a hatalmas ágyra. Amikor félve ugyan, de bevallom Karr-nak, hogy még sosem voltam senkivel, meglepettség fut végig arcán. Egy kissé ettől meg is ijedek, hiszen nem tudom, hogy mire is gondolhat most. A gondolataiba pedig nem másznék bele még akkor sem, ha muszáj lenne tudnom valami fontosat a gondolatai és emlékei közül. A privát szférája maradjon csak meg mindkettőnknek.

Amikor megszólal, megnyugtat, hogy nem kell aggódnom. Kareem éppen úgy viselkedik, ahogy az elvárható egy érzékeny sráctól. És nekem pont erre van most szükségem. Hogy ilyen megértő legyen és édes, meg kedves  és óvatos velem. A mondandója végére már én is mosolygok, majd közelebb bújok hozzá, amikor keze a hajamba túr. Néhány másodpercig némán nézzük a másikat, majd megcsókol lágyan s én lehunyt szemmel hagyom, hogy ezúttal ő irányítson. Lassan csókol, s ettől úgy érzem megremeg a testem és a lelkem. Jól esik, nagyon is; de már lépnék tovább.

Minden esetre azt sikeresen elérte vele, hogy ellazuljak tőle teljesen. A hátamra fekszem, s lehunyt szemmel viszonozom a csókjait, s közben kezeim a tarkóját és haját cirógatják. Nem merek egyenlőre lejjebb menni, inkább kivárom mi lesz. Felnyögök, amikor elindul ajkaival végigcsókolni testemet. Ahogy Kareem édes nyelvét megérzem a mellbimbómmal játszani, ágyékomat a forróság hullámai veszik célba, s lüktetve reagál arra, amit a fiú művel velem. Amikor megszívja a kis rózsaszín, ágaskodó bimbót, halkan felsikkantok, majd a nevét nyöszörgöm kéjes hangon.

Teljesen elveszi az eszemet, most már másra sem tudok gondolni, mint hogy még többet akarok a kényeztetéséből. Kezem a haját és tarkóját simogatja közben, s úgy érzem minden ellenállásomat romba döntötte most ezzel. Ha akarja, itt és ma az övé leszek. Ám véget ér a hosszú, kínzó kényeztetés és ismét ajkaimra hajol csókért. De most lágy, lassú csók helyett egy sokkal tüzesebb és éhesebb várja, kezem a hátára siklik és finoman végigkarcolja azt körmöm. Nem akarom, hogy véres legyen, de azért kicsi, rózsaszín csíkok jelezzék másnak, hogy az enyém.

Kezem a csók közben végigsimít mellkasán, majd le egészen a nadrágjáig. Ott a gombbal kezdek matatni, s próbálom minél gyorsabban kihámozni belőle a lényeget. A banános hasonlat jut eszembe erről, s belemosolygok a csókunkba. Mikor sikerül megoldani a nadrágját, lassan ám határozottan fonom csípője köré lábaimat és azok segítségével tolom le róla a nadrágot. Közben óhatatlanul is összeér majd ágyékunk, de pont ez volt a célja az egésznek. A forróság szétárad testemben, kezeim vadul a hajába túrnak és húzzák hozzám még közelebb; miközben ajkaim vadul ostromolják az övét.


Kinek: Kareem Whittman;; Szószám: 515;; Ruha: lassan már semmi se;; Zene: katt;;
Megjegyzés:  Aztán csak ne fogd vissza magad!  Hááát Puszi ;;

Naplózva

Kareem Whittman
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2012. 10. 11. - 06:09:06 »
+1

Ágyjelenet 1. felvonás 3. szín

A melleken tett kitérő, még akkor is, ha lágy ruhadarab fedte, igazán izgató volt a kosaras számára. Minden egyes érintkezés szinte őrületbe fokozta a vágyait. A nyelve finoman siklott a lány bőrén és az azt takaró anyagon egyaránt, Karr pedig Merlinért se hagyta volna abba, hiszen Ella apró nyögdécselésekkel jelezte, hogy milyen jól érzi magát. Legszívesebben rávette volna magát azonnal, de nem akart türelmetlennek látszani. Nem is volt az tulajdonképpen, aztán rájött, hogy jobb is ez így. Minél többet akart kapni az ambróziából, amit a lány szolgáltatott ki neki. Jobb lassan elnyúlva elfalatozni az édességet, mint gyorsan befalni. Armi nem sokáig hagyta élvezkedni mégsem, Karr elkerekedett szemekkel nézte, ahogy lekerül, lágyan siklik le a melleket takaró csipkés szövet. Preimer plánban jelenik meg a tökéletes kebel Kareem eltátott szája előtt, csak a fiú bánatára eltávolodik tőle. Öröm az ürömben, hogy így még jobban megcsodálhatja egyben a kettőt. Vágyakozó tekintetét a mellekről kínzó lassulással indul felfelé Ella csodaszép szemeihez. Meglepődve tapasztalaja, hogy a barátnője elszégyelli magát és keresztbe fonja a kezeit keblei előtt. Egy picit ő is elpirul, hiszen nem számított rá, hogy ilyen gyorsan félbeszakad a dolog és gondolkodnia kell bármiről is, nem pedig csak el kell majd merülnie az édes élvezetekben. Felnyög, ahogy Ella elhagyja az ágyékát, minden mozdulat, ami a ketrecbe zárt tüzes sárkányt éri, kínzóan édes érzéssel tölti el a fiút. Nézi, ahogy kedvese melléfekszik és kellemes, szerelmes mosollyal próbálja bátorítani őt. Egy újabb égető és egyben édes csók érkezik Ellától. Karr szívesen beleolvadna a pillanatba, ha lehetne örökre a barátnője ajkain csüngve maradna, az idő rabságában. Ez lenne csak az édes rabság! Vallomása meglepi újra a fiút, ami az arcán tükröződve láthatja is a mellette fekvő bestia. ~ Azt hittem, hogy neked már megvolt kedvesem. Hiszen olyannyira gyakorlottan csináltál bizonyos dolgokat. Szeretlek. ~ suttogja hangtalanul az időközben belevörösödő lánynak, majd nem hagyja, hogy Ella túl sokáig várakozzon, a ki nem mondott kérdésére megadja a választ, amilyen gyorsan csak lehet.
- Ez nekem csak megtisztelő kincsem! -  suttogja, majd még fűz hozzá pár gondolatot. – Majd finoman csináljuk és csak addig megyünk, ameddig szeretnéd te is és én is. Szeretlek és így is fogok hozzád viszonyulni. Egyáltalán nem ciki, hogy szűz vagy, sőt… Imponál nekem. – mondja kedves mosollyal és közben a lán hajába túr, majd visszafelé a kezeivel simít végig az arcán. Aztán közelebb bújik hozzá és lágyan csókolgatni kezdi Armi ajkait. Lassan növeli a tempót, vissza szeretne érni az előbbi fordulatszámhoz, vagy legalábbis addig, amíg Ella megtalálja önmagát és ellazul. Kezei elindulnak az arcáról, majd felé helyezkedik a testével. Apró csókokkal halmozza el az arcát, majd indul lefelé. Immár a melleket izgatja, amelyiken nem az ajkai siklanak, azt a kezével simogatja, izgatja, különös tekintettel a bimbókra. Jó sokig játszik a mellekkel, azt szeretné, ha teljesen felfedezhetné, hogy Ellának mi a legjobb. A nyelve kívülről befelé halad körbe-körbe addig, a míg a bimbókhoz nem ér. Azokat megszívva, finoman szopogatva kezdi mindkét mellet. Néha pedig csak karcolgatja a fogaival, majd a karcolásokat a nyelvével „simítja” el. Majd visszatér az ajkaira, és vágyakozva néz a másikra, igazából szeretné még felmérni, hogy mennyire tetszett a lánynak, ha még ezt nem közölte a reakcióival.

Ez így újraolvasva is elég Karr-nyálas lett :D
Naplózva

Armiella Smith
[Topiktulaj]
*****


VII. ~ Szivárványlány ~ "Lombikbébi" by Karr ♥

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2012. 10. 11. - 10:30:43 »
0


Kareem & Armiella

~Kívánságok lépcsője és a titkos szoba~



Ágyjelenet 1. felvonás 4. szín

Lehunyt szemmel és elakadó lélegzettel élveztem minden egyes érintkezést és csókot, amelyet Kareemtól kaptam. Beleborzongtam, amikor a nyelve lassan, kutatva indult egyre lejjebb. Belsőmet feszítő érzés fogta el, szinte sürgette a folytatást. De ő nem rohant, inkább a lomha tempóban élvezte ki azt, hogy most itt lehet velem. Egyre türelmetlenebbé váltam, s kezem is mind többször túrt a fiú hajába, ha olyan helyen kényeztetett, ahol kellemesnek éreztem. De már nem bírtam tovább, megszabadultam a ruhadaraboktól, amik elzártak tőle és félredobtam valahová messze.

Azonban hiába vagyok lelkes, ott motoszkál bennem is, mint minden nőben, hogy nem leszek elég jó neki. Hogy nem vagyok kellően vonzó és szép, s csalódást okozok. Így inkább odabújok, mellé feküdve a hatalmas ágyra. Amikor félve ugyan, de bevallom Karr-nak, hogy még sosem voltam senkivel, meglepettség fut végig arcán. Egy kissé ettől meg is ijedek, hiszen nem tudom, hogy mire is gondolhat most. A gondolataiba pedig nem másznék bele még akkor sem, ha muszáj lenne tudnom valami fontosat a gondolatai és emlékei közül. A privát szférája maradjon csak meg mindkettőnknek.

Amikor megszólal, megnyugtat, hogy nem kell aggódnom. Kareem éppen úgy viselkedik, ahogy az elvárható egy érzékeny sráctól. És nekem pont erre van most szükségem. Hogy ilyen megértő legyen és édes, meg kedves  és óvatos velem. A mondandója végére már én is mosolygok, majd közelebb bújok hozzá, amikor keze a hajamba túr. Néhány másodpercig némán nézzük a másikat, majd megcsókol lágyan s én lehunyt szemmel hagyom, hogy ezúttal ő irányítson. Lassan csókol, s ettől úgy érzem megremeg a testem és a lelkem. Jól esik, nagyon is; de már lépnék tovább.

Minden esetre azt sikeresen elérte vele, hogy ellazuljak tőle teljesen. A hátamra fekszem, s lehunyt szemmel viszonozom a csókjait, s közben kezeim a tarkóját és haját cirógatják. Nem merek egyenlőre lejjebb menni, inkább kivárom mi lesz. Felnyögök, amikor elindul ajkaival végigcsókolni testemet. Ahogy Kareem édes nyelvét megérzem a mellbimbómmal játszani, ágyékomat a forróság hullámai veszik célba, s lüktetve reagál arra, amit a fiú művel velem. Amikor megszívja a kis rózsaszín, ágaskodó bimbót, halkan felsikkantok, majd a nevét nyöszörgöm kéjes hangon.

Teljesen elveszi az eszemet, most már másra sem tudok gondolni, mint hogy még többet akarok a kényeztetéséből. Kezem a haját és tarkóját simogatja közben, s úgy érzem minden ellenállásomat romba döntötte most ezzel. Ha akarja, itt és ma az övé leszek. Ám véget ér a hosszú, kínzó kényeztetés és ismét ajkaimra hajol csókért. De most lágy, lassú csók helyett egy sokkal tüzesebb és éhesebb várja, kezem a hátára siklik és finoman végigkarcolja azt körmöm. Nem akarom, hogy véres legyen, de azért kicsi, rózsaszín csíkok jelezzék másnak, hogy az enyém.

Kezem a csók közben végigsimít mellkasán, majd le egészen a nadrágjáig. Ott a gombbal kezdek matatni, s próbálom minél gyorsabban kihámozni belőle a lényeget. A banános hasonlat jut eszembe erről, s belemosolygok a csókunkba. Mikor sikerül megoldani a nadrágját, lassan ám határozottan fonom csípője köré lábaimat és azok segítségével tolom le róla a nadrágot. Közben óhatatlanul is összeér majd ágyékunk, de pont ez volt a célja az egésznek. A forróság szétárad testemben, kezeim vadul a hajába túrnak és húzzák hozzám még közelebb; miközben ajkaim vadul ostromolják az övét.


Kinek: Kareem Whittman;; Szószám: 466;; Ruha: lassan már semmi se;; Zene: katt;;
Megjegyzés: Puszi Meglep?dött Hááát Én meg időközben rájöttem, hogy elcsesztem az előzőt és rossz reagot raktam be duplán x"D, most javítottam;;

Naplózva

Armiella Smith
[Topiktulaj]
*****


VII. ~ Szivárványlány ~ "Lombikbébi" by Karr ♥

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2013. 05. 14. - 12:02:33 »
0

Úgy döntöttem - mivel Kareem úgy néz ki ismét elhagyta Ellát és az oldalt őszinte bánatomra - hogy az eddigi játékunk megírt részeit berakom. Persze nem egyetlen hozzászólásba, de mégis, hogyha visszatérne később - mert sikeresen lyukat beszéltem megint a hasába - akkor ott tudjuk folytatni, ahol abbahagytuk.

Ágyjelenet 1. felvonás 5. (vörös)szín

Ella megbízik benne, ami csak még izgatóbbá teszi az egészet. Karr teljesen fel van spannolva az egésztől, az ő gátlásai és ellenérvei is elfújt felhőként távolodnak. Főleg azért, mert a barátnője – akire most sem Hugrabugosként, sem diákként, hanem nőként gondol – izgatóan mozog alatta. Amikor Ellaz ágyékához ér - a szikrán kívül, amit a lány minden egyes érintése okoz – olyan forróság önti el, amit még életében nem tapasztalt. Nos, ez nem meglepő, nem volt még ilyen helyzetben ő sem, de ha ez ilyen élményt jelent neki, akkor valószínűleg sokat fogják ezt a szobát látogatni. Ugyanis Armi nyögéseiből sem az jön le számára, hogy milyen rossz dolog ez, követelőző ajkait, szinte esélytelen kielégítenie. A nadrágja lehullik, és felnyög, ahogy Armi belé karmol. Édes fájdalom ami éri, széles mosolya azt mutatja a lánynak, hogy nagyon tetszik neki, amit a másik csinál.
- Szeretlek, ahh! – nyögi és most Karron a sor, hogy megszabadítsa Ellát az alsó ruházatától. Nem sikerül olyan gyorsan lehúzni az iskolai nadrágot róla, de addig, amíg bénázik egy sort Ella testét csókolgatja, nagyrészt a mellit kényezteti az előbbi módszereivel. Eléggé kitapasztalja, hogy most a lánynak mi a legjobb, nyelvével hosszan siklik az édes finom bőrön. Próbálkozását végül is siker koronázza, a lány szeméremét már csak egyetlen egy ruhadarab tartja törékeny illúzióként. Kareem megáll egy pillanatra és felnéz a másikra, egy utolsó engedélykérésre. Ella megadja a kért hozzájárulást a testének birtokbavételére. Annyit azért ő is tud, hogy nagyon óvatosnak kell lennie lángoló és kemény pálcájával, mert az első állítólag nem a legkellemesebb. A vihorászó és erről suttogó lány háztársak szerint. Egy kicsit lejjebb mászik végigcsókolja Ella hasát és combjait is. Finoman nyalni kezdi ott a falatnyi selymet, ahol a legforróbbak érzi. Nagyon szeretné, ha minél jobban ellazulna a lány. Azért egy kis idegességet lát rajta, de azt is, hogy nagyon szeretné. Még egy kicsit elidőzik a nyelvével a lány ágyékán, közben pedig a kezével és a körmeivel finoman cirógatja a másikat, nagyjából ott, ahol éri. Az egész testét behálózza a körmeivel húzott úthálózattal, a nyelve pedig egyre bátrabban simogatja ruhán keresztül. Aztán a fogaival megfogja a vékony ruhadarabot és lassan lehúzza a szája segítségével. Visszafelé körkörösen nyelvmozgással végigkényezteti Ella lábait, combját, majd egy rövid időre belenyal az ágyékába is. Azonban nem áll meg, hanem folytatja az utat, az alhas, a köldök és a mellek útvonalon, egészen addig, amíg pozícióba nem ér. Armi felett támaszkodik a kezén, farka pedig a lány ágyékát súrolja. Elmosolyodik, és lágyan csókolni kezdi Armi ajkait és lassan behelyezi, majd elkezdi befelé tolni a csípője segítségével a kéjrúdját a lány forróságába. nagyon kicsit halad be, majd kijjebb húzza. Aztán ugyanezzel a módszerrel halad egyre beljebb, majd egy idő után teljes hosszában járja be a lányt. Szinte elkerekedett szemmel élvezi az egészet, ha az előbb úgy érezte, hogy ennél nincs jobb, akkor jelenleg a mennyországban jár. Ritmusos mozgása nyögésekre kényszeríti, Armi változásai pedig csak még jobban ingerlik a fiúk. Csókkal borítja be a lány testét, de egy percre nem mer leállni, főleg azért, mert nem tudja, hogy a lány esetleg túl van-e már a kellemetlenségen, vagy még nem. Úgy gondolja szólni fog neki úgy is, közben pedig úgy érzi, hogy az ágyéka meghosszabbítása egyre vastagszik és növekszik. Nagyon boldog most, mindent elfelejt, csak Ella létezik számára.

Megjegyzés: Ahogy kívántad Puszi
Zene: KATT  Mosolyog

Kareem & Armiella

~Kívánságok lépcsője és a titkos szoba~



Ágyjelenet 2. felvonás 1. szín

A szavam is elakad a vallomásától. A szívem repes, a testem csak rá vágyik sajgón, az érintéseire. Lassan ő is vetkőztetni kezd, a szoknyám is lekerül rólam és már csak a bugyi és a térdzoknik maradnak rajtam. Nem siet, minden pillanatot kiélvez kiélvezve csókolgat közben, különös figyelmet szentelve az "ikreimnek". Én pedig az élvezetben elmerülve kéjes nyögésekkel válaszolok minden kényeztető mozdulatára. Érzem, hogy megtorpan felettem Kareem és kérdőn rá emelem vágytól ittas tekintetemet. Szólni nem szólok, a pillanat varászát nem törném meg ezzel. De tekintetem folytatásért eseng. Amikor folytatja, amit az mént elkezdett fejem a párnára hanyatlik vissza, s kezemmel hajába túrok jelezve, hogy beleegyezem. Igazából most bármibe beleegyezem, csak folytassa! Amikor a hasamat csókolja csikisnek érzem és felnevetek jóízűen, viszont amikor a combjaimat kezdi kényeztetni már szuszogok megint. Csukott szemmel évezem a kényeztetését, így meglep, amikor ajkait megérzem, amint a fehér selymet érintik.

Kéjesen felnyögök ismét, ahogy nyelvével kényeztetni kezd, a a fehér selyem rövidesen már vágyam nedves bizonyítékától lesz nedves teljesen. Egyre jobban nyöszörgök, s időnként testem is beleremeg az ingerbe. Lassan teljesen ellazulok ettől a finom kényeztetéstől. Meglepődve nézek rá felpattant szemekkel, amint lehúzza fogai segítségével a falatnyi anyagot és immáron semmi sem fedi előtte a vágyam édes barlangját. Ahogy ismét lábaimat és combomat csókolja esdeklően tekintek rá. Elégedett nyögés hagyja el számat, mikor nyelve ismét utat talál a mézes bödönömhöz. Kezem hajába túr és még közelebb próbálom vonni magamhoz. Szinte eszemet vesztem az érzéstől, olyan jó. Azonban nem áll meg, hanem tovább halad egyre felfelé. Amikor már egy vonalban van az arcunk megtorpan. Nézem, ahogy fölöttem támaszkodik a kezén, s nem telik bele sok idő, mire megérzem a nekem nyomódó férfiasságát is odalent. Ettől az ingertől persze érzékennyé vált alfelem összerándul.

Kareem mosolyogva hajol csókra hozzám és én szenvedélyesen viszonozom a lágy csókját. Már réges-régen túlléptük azt a határt, ahol finomkodásra van szükség. A csók közben érzem, hogy nekem nyomódik odalent, majd elkezd mozogni felettem. Lassan halad befelé, nem rohan. És most pont erre van szükségem. Testem ugyan megfeszül a legelején, hiszen kellemetlen inger éri, de igyekszem a csókba feledkezni. Így csakhamar ismét ellazulok, de addigra már teljesen elveszett bennem Kareem. A testemben ismét szét robbannak a mágia apró bombái, s a pillangók is verdesve kelnek életre bennem. Szinte a Mennyországban érzem magam. Legalábbis, ha tényleg létezik, ott bizonyára ilyen kellemes és eurfórikus érzés tölti el az embert, mint most engem. Minden mozdulatára kéjes nyögések sorával felelek, miközben kezeim a hátát szántják végig, hogy az egyik a tarkójánál, a hajában; míg a másik a fenekén állapodjon meg. Egyenlőre beérem annyival, hogy rajta pihen a tenyerem. De, ha már nem lesz elég gyors a tempó, rámarkolva segítek hogy rájöjjön, gyorsabban is lehetne ezt.


Kinek: Kareem Whittman;; Szószám: 466;; Ruha: lassan már semmi se;; Zene: katt;;
Megjegyzés: Puszi Meglep?dött Hááát;;


Naplózva

Armiella Smith
[Topiktulaj]
*****


VII. ~ Szivárványlány ~ "Lombikbébi" by Karr ♥

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2013. 05. 14. - 12:12:39 »
0

Ágyjelenet 2. felvonás 2. szín

Ahogy a szerelmespár elmerül egymásban, Kareem úgy veszíti el maga körül a külvilágot. Annyira marad csak öntudatánál, hogy nehogy fájdalmat okozzon szerelmének, óvatosan mozgatja a csípőjét és hatol be Armi forró ágyékába. Azonban egyre jobban elkapja őt is a hév, és már vadul csókolja a lányt, ahol csak éri. Harapdálja ajkait,a mellbimbóját, a nyakát, miközben halk sóhajokkal tudatja Ellával, hogy mennyire jó ez neki. Lassan mozog, de csak egészen addig, amíg Ella simogatásból áttér feneke markolászásába, ezzel erősebb és gyorsabb ritmusra kényszerítve őt. Persze ez édes kényszer, Karr szívesen vállalja a feladatot, és eleget tesz a kérésnek. Pálcája már nagyon kemény, ahogy a drágája izgatja, mind akaratlanul, mind akarattal.
- Szeretlek Ella. – nyögi két lökés közben, ritmusa egyre gyorsuló, és már nem biztos, hogy sokáig képes magában tartani szerelem-magvait, hiszen neki is az első, hiába tért ki ügyesen az elől, hogy megtudja az igazat róla a másik. Nem szerette volna ezzel elbizonytalanítani, igazából vicces, de Joshuától kért tanácsot, ha netalántán ilyenre kerülne a sor. Nem véletlenül tőle, mert ő kissé elvont egy alak, és tudományosan közelített meg a témát. Olyan komolyan mondta el, hogy mit és hogyan, hogy Karr nevette el magát a végén, de nem szégyenében, hanem mert annyira sztoikus volt a magyarázat, hogy az már vicces volt. Viszont, most hálát ad neki, hogy sok mindent elmondott – bár tény, hogy Karr legtöbbször improvizál, bármiről is legyen szó – és úgy néz ki, hogy minden tökéletes. Armiella bűbáj, amit akaratlanul hordoz a testében, csak fokozza kettejük összeolvadásának élményét, és ahhoz képest, hogy ők ezt most csinálják először, Karr biztos benne, hogy nem utoljára, mert Armi amilyen pirulós egyébként, olyan kis akaratos a párnák között. ~ Fantasztikus egy lány. Remélem minden így marad, rózsaszín felhők közt, vagy legalábbis a távolban mindig ott lebegjenek azok a felhők ~ gondolja magában és mosolyogva nyom még egy csókot a másikra. Kicsit belassít, mert érzi, hogy ha tovább megy, akkor vége az első felvonásnak, inkább úgy gondolja, hogy megadja a lánynak a lehetőséget arra, hogy ő is kibontakozhasson, ha már ennyire belemelegedett a dologba. Mindketten finoman izzadnak, azonban ez nem vesz el az élményből egy százalékot sem. Kareem vesszeje, már a maximumon, tényleg jól tette, hogy egy picit belassított. Persze lehet, hogy az is kevés lesz számára. Ráfekszik egy csók közben a másikra és erősen belekapaszkodik, majd fordít a felálláson. Ella kerül felülre, Karr pedig érzi a mellkasán a lány melleinek puha simogatását, amitől majdnem el is élvez abban a minutumban.
- Ella. Kívánlak! – nyögi halkan, igazából semmi értelmeset nem tud mondani, csak a vágyai beszélnek belőle és lassan elveszik a gyönyörű íriszekben. Nem is tudja, hogy hogyan fogja ezt neki meghálálni, hogy egy olyan helyre hozta őt a lány, ahol senki sem zavarja meg őket. Csak nézi a másikat és finoman cirógatja ujjbegyével a Ella ajkait, majd a melleit és végül megállapodik visszanyúlva a selymes hajánál. Azonban tekintete már rég elrévedt a lány lélektükreiben.

Megjegyzés: Bocsánat a késlekedésért, nagyon el voltam havazva mindennel, de most már újra az én kis angyalom rendelkezésére állok Puszi

Kareem & Armiella

~Kívánságok lépcsője és a titkos szoba~



Ágyjelenet 2. felvonás 3. szín

Kareem csókjaitól és érintésétől felhevül a testem. Egyre hangosodó nyögéseim és sóhajaim jelzik, hogy lassan eszemet vesztem attól, ahogy a fiú ajkai harapdálva kóstolgatják testemet. Zihálva veszem a levegőt, miközben testem meg-megrándul a vágy okozta édes görcsöktől. Még jobban elakad szinte a szavam, ahogy rágyorsít Kareem és lassan már megállás nélkül nyögöm a nevét. Amint meghallom az újabb vallomást a szívem tripla gyorsaságra kapcsol és csókért hajolok közelebb hozzá. Nem tudnám szavakkal kifejezni most, amit iránta érzek. De tudom, érzem ebben  a csókban pontosan érezni fogja minden iránta érzett érzésemet. Ahogy fordulunk és én kerülök felülre meglepetten veszem tudomásul a dolgot. Ahogy a nevemet nyögi halkan, teljesen elveszi az eszemet és vadul hajolok ajkaira szenvedélyes csókért, miközben a kezdetben lassú mozgásomat egyre hevesebb mozdulatsoraim váltják fel. Ösztönösen érzek rá arra, hogy mi is okoz örömöt nekem, s remélhetőleg Kareemnak is.
- Aaaa... Kaaareeem, miiindjááárt... szeereetleek... ahh... - Kiáltok el-elfúló hangon, amikor már érzem, közeledek a csúcsra. Nem kell sok, és a vágy bombaként robbanva teljesül be, végigszáguldozva testemen. Mely megremeg, majd ernyedten zuhanok szerelmemre és pihegve simítok ki egy izzadt tincset a szememből.

Kinek: Kareem Whittman;; Szószám: 466;; Ruha: lassan már semmi se;; Zene: katt;;
Megjegyzés: Puszi Meglep?dött Hááát;; No para. Még szerintem egy-két reag és zárhatjuk. ♥


Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2021. 01. 17. - 08:16:17
Az oldal 0.089 másodperc alatt készült el 35 lekéréssel.