+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Eltávozottak kincsei
| | | |-+  A végzete (Moderátor: Elena Pierce)
| | | | |-+  Nightmares
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Nightmares  (Megtekintve 1619 alkalommal)

Elena Pierce
[Topiktulaj]
*****


muglinak álcázott aranyvérű

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2011. 07. 15. - 00:05:33 »
0

Naplózva

Elena Pierce
[Topiktulaj]
*****


muglinak álcázott aranyvérű

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2011. 07. 15. - 02:13:19 »
0

In the night, I hear 'em talk,
the coldest story ever told
I know of some things that you ain't told me
I did some things but that's the old me


Egy erdő legsötétebb útjait járom, de semmi félelmet nem érzek. Egyre csak baktatok, de nem rémülök meg. Inkább az a célom, hogy minél beljebb kerüljek. Az egyik oldal fái susognak, irányítanak. Érdekes, hogy nem ellenkezem, csak hagyom hogy vezessenek. Nem igazán gondolok arra, hogy talán rossz utat mutatnak. A tempóm egyfolytában gyorsul, ahogy több útbaigazítást kapok.
Előttem minden egyre sötétebb, és bár nem igazán érzékelem, mégis úgy érzem összezavarodom. A hangok már nem segítenek, inkább megőrjítenek. Nem akarok figyelni rájuk, de nincs visszaút. Már a hatásuk alá kerültem. Talán túl sokáig hallgattam rájuk, anélkül, hogy gondolkozzak?
Madarak, melyek a fákon ültek, de eddig nem vettem észre őket, rám támadnak. Fogalmam sincs, hogy mihez kezdjek. Futva követem az ösvényt és remélem, hogy végül győztesen jutok ki. Érzem, ahogy hideg csőrök szakítják fel a bőrömet, de tehetetlen vagyok. A rettegés börtönébe kerülök, a szemem pedig kétségbeesett könnyekkel telik meg. Próbálok védekezni, de nem tudok. Rájövök, hogy nagy hiba volt kíváncsiskodni az erdő mélyére. Nem itt a helyem!
Megállok. Az elkeseredettségem miatt csak most tapasztalom, hogy a madarak eltűntek, de mindegy. A testemet sérülések borítják, amiktől még sebezhetőbbnek érzem magam.
Előre pillantok. Két út áll előttem. Az egyik később kezdődik, mint a másik, de a végében ugyan olyan hívogató fény vár, mely melegséggel tölti el a szívemet. Az eddigi zajok mellett más, sokkal gyöngébb hangokat észlelek, amiktől úgy érzem könnyebb lesz a választás, de mégis képtelen vagyok megtenni. Képtelen vagyok dönteni. Melyiket válasszam? Becsukom a szemem, és imádkozom! Imádkozom, hogy mindez csak egy rémálom legyen...
Naplózva

Elena Pierce
[Topiktulaj]
*****


muglinak álcázott aranyvérű

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2011. 09. 20. - 21:46:37 »
+2


Szomjan halok forrás vize mellett,
pedig itt van a szemem előtt.
Csupán néhány korty kellett,
hogy kínomat hagyjam magam mögött.
Égő szívem nyugalmat találhatott
és lelki fájdalom többé nem gyötörne...
Ha templomi harangok nem szólnának
talán lenne még egy esélyem...
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2018. 08. 30. - 16:34:40
Az oldal 0.112 másodperc alatt készült el 33 lekéréssel.