+  Roxfort RPG
|-+  Ősi tekercsek
| |-+  Hasznos információk
| | |-+  Archivumok
| | | |-+  Archivum 99/2000
| | | | |-+  IC aranyköpések!
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 7 Le Nyomtatás
Szerző Téma: IC aranyköpések!  (Megtekintve 18256 alkalommal)

Seraphin Lamartin
Eltávozott karakter.
*****


VII. Kis Alkimista

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #15 Dátum: 2011. 12. 26. - 15:58:30 »
+16

Dimitrij Vulkanov: Bocs, hogy megvárattalak, csak gyalog jöttem, és útközben megálltam adakozni pár hajléktalannak. Aztán gondolhatod… meglátta a többi is, és leszaggatták rólam a ruhám, úgyhogy haza kellett mennem, hogy átöltözzek. --- napi KAMU
Naplózva

Elena Pierce
Eltávozott karakter
*****


muglinak álcázott aranyvérű

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #16 Dátum: 2011. 12. 26. - 21:28:24 »
+8

Kalina Pierce: Még hogy érdeklődök a magánélete felől ! Jó, hogy nem azt kérdezem meg, hogy van-e barátnője, meg hány centi. Mármint a barátnője! -- A barátnője... Tök logikus Hááát

---Bejárati csarnok, Dimitrij Ivan Vulkanovnak---
Naplózva

Izabel Bishop
Eltávozott karakter
*****


★ HARDCØRE GRYFFINDØR ★

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #17 Dátum: 2011. 12. 30. - 00:06:51 »
+5


Bernard Rowe féle életérzés - sztem zseniális
A kórház szentsége jár mindenkinek. A rohadt életet jár mindenkinek. Az élet kegyetlen, szar meg miegymás. Én megtanultam a leckét, tanulják mások is. Auror lettem, hogy megtanítsam a könnyenélőknek ezt a leckét. Mert ezt tudni kell. Még akkor is, ha esik az a kurva eső. Mint most.
Naplózva


ΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔ
aww, c'mon... what's the worst that could happen?
ΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔ

B. Lizandra Kenneth
Eltávozott karakter
*****


VIII. GRIFFENDÉL ••

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #18 Dátum: 2012. 01. 01. - 22:34:19 »
+3

   ~              Az ágy mellett szanaszét szórva üvegek, melyekben nem kérdéses, hogy alkohol volt. És egy nagy összegyűrt zsebkendő gombóc. A gombócon elidőzött a tekintetem. Ismerős volt, fél perc gondolkodás után le is esett, hogy majdnem megszületett gyermekeim hadát rejti.             ~

Caleb E. Dawis, James Wolf menyasszonya meghúzása után
este a szobában
Naplózva

Seraphin Lamartin
Eltávozott karakter.
*****


VII. Kis Alkimista

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #19 Dátum: 2012. 01. 08. - 00:44:17 »
+5

Jules Mayfield:
"Szokatlanul fürge léptekkel suhanok át a folyosókon, ahol szerencsémre kevés akadályozó tényező- más néven diák- állja utamat."

"Gyorsan felkaptam egy csokibékát, és üzekedő őzek eleganciájával szökelltem le a lépcsőn, egyenest a tanteremet véve célul."

"Persze éppen akkor lép be a tanár amikor fuldokló gólyának álltam. A maradékot hirtelen nyelem be a számba, hörcsöggé alakulva, majd eltűntetem beszüntetve az állatkerti bemutatót, és gyorsan megdörzsölöm a számat, minden bizonnyal tintára cserélve a talán nem is létező csokoládéfoltot."

"Kicsit lankadni kezd a figyelmem és csak akkor rezzenek újra össze, amikor elkezd feladatokat kiadni. Nem engem választ, ez jó. Küldetésem, hogy észrevétlen maradjak az óra végéig sikeresen halad. "
Naplózva

Mika Holland
Eltávozott karakter
*****


☽ the bohemian ☾

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #20 Dátum: 2012. 01. 08. - 16:30:17 »
+4


Nem tudom, pontosan mit is értett azalatt, hogy „maradjunk reggelig”. Én, meg ő, egész éjjelen át, ezen a kis, elrejtett zugon? Kettesben? Nem egészen tudom eldönteni, hogy a lánynak most olyan szándékai vannak velem, vagy csak nyugodt, egymás melletti remegésre gondolt-e, miközben az odakint küzdő, és ez esetben életükért küzdő emberek sikolyait hallgatjuk, melyek aztán örök emlékként vésik lelkünkbe maguk. Egy keserű emlékként, mely azt a gondolatot hordozza majd magával, hogy „Segíthettem volna rajtuk, de gyáva voltam”.



Naplózva

ΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔ
every story ever written is just waiting to become real
ΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔ

Cassius Neehill
Eltávozott karakter
*****


hetedév / narcissus

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #21 Dátum: 2012. 01. 10. - 21:01:53 »
+8

 
"Csúsznál-e térden, Brayden, ha muszáj lenne, megmerítkeznél-e a szennyben, amit élettér gyanánt kapsz, ha ez az egyetlen lehetőség a túlélésre? Van annyi fájdalom, hogy némán kushadó, üres tekintetű, vegetatív férget csináljon belőled? Ki tudja oltani a szenvedés, elég szenvedés, kegyetlenül, embertelenül sok szenvedés ezt az elmeháborodott lángolást belőled, betömi-e a szádat, ha kiégetem belőled az összes szinapszist, kiégeti belőled ezt a veszélyes értelmet, ha tönkreteszlek sejtről sejtre, lesz-e belőled végre csöndes, nem mozduló sötétség, vagy még a szétzúzott koponyádból, porrá morzsolt gerincedből kiloccsantott velő is ordítaná tébolyult, világmegváltó eszméit?"

Saulus Armstrong.  
(beleszerettem!)    


Naplózva

B. Lizandra Kenneth
Eltávozott karakter
*****


VIII. GRIFFENDÉL ••

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #22 Dátum: 2012. 01. 25. - 20:35:11 »
+13

~       Alapvetően úgy gondolom, minden nő ribanc.      ~

- Tristram de Crasso
Roxfort, Gardróbszoba
Naplózva

sol
Vendég

« Válasz #23 Dátum: 2012. 01. 26. - 20:49:56 »
+10

– Cass, a Temze partján álló jegenyefa alulról harmadik ágán kuksoló gyöngybagoly aranysárga pupillájára, mi a fene van rajtad?

Pearl I. Fairfax
Hollóhát edzés
Naplózva

Seraphin Lamartin
Eltávozott karakter.
*****


VII. Kis Alkimista

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #24 Dátum: 2012. 01. 26. - 21:01:50 »
+7

Pearl I. Fairfax:
"Egyébként pedig – állítólag – nem minden mardekáros gonosz. Mutassanak nekem egyet, aki nem kívánta a sárvérűek halálát, vagy nincs valamilyen furcsa, társaira káros perverziója, mint mondjuk a csonkítás vagy pedig valami még borzalmasabb!"

Naplózva

Freya Middleton
Öröktag
***


védotaH

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #25 Dátum: 2012. 02. 09. - 10:35:56 »
+7

"Miközben beszélek, az arcát nézem, a bájos arcéle régen is megbabonázott, pedig akkor még nem is akartam vele járni. [...] Kecsesen ívelt, mint egy jó fajta karburátor, és ez nálam nagyon nagy elismerés."
Jeremy Stone
Naplózva


Tristram de Crasso
Eltávozott karakter
*****


[HALÁLfaló]

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #26 Dátum: 2012. 02. 23. - 11:12:06 »
+7

"...már az sem érdekel, ha mindenemet összekenem tintával, ha panda lennék legalább csöndben kihalhatnék..."

Jules Mayfield, Mugliismeret óra
Naplózva


Cassius Neehill
Eltávozott karakter
*****


hetedév / narcissus

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #27 Dátum: 2012. 02. 24. - 10:55:57 »
+14

 
"- Az isten szerelmére Lamartin, ne szoríts már pálcát a torkához. – vádlón nézek rá, majd szemöldököm a magasba szalad. – Vagy szeretnéd hallgatni, hogy éjjelente hogy sopánkodik a pálcád hagyta nyomok miatt? Hidd el, nem kellemes dolog arra kelni, hogy Neehill hajnalok hajnalán testápolóval kenegeti magát, és tőled kérdezi meg, hogy melyik illatút használja."

James Wolf  
egy komoly párbaj közepén   

 
Naplózva

Mathias Montrego
Adminisztrátor
***


elsőéves sárkánykutató

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #28 Dátum: 2012. 03. 11. - 00:55:39 »
+4

'Közönyös vagyok. Smithnek legalább ebben igaza volt, átkozott, metamorf bőrét is legszívesebben elnyúznám, hogy méltóbb hasznát vegye a varázstársadalom különös mágiájába, amit kár egy Hugrabugos csitribe pazarolni.'
(Seraphin Lamartin)
Naplózva


Seraphin Lamartin
Eltávozott karakter.
*****


VII. Kis Alkimista

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #29 Dátum: 2012. 03. 19. - 18:09:07 »
+6

Saulus Armstrong
Hirtelen forrón szereti ezt a szánalmas, sebesült alakot azért, mert még nála is elbaszottabb, még nála is rosszabb, sötétebb, gonoszabb, de mégis valaki, aki eloszlatja saját elbaszottsága kínzó, örökösen kétkedő magányát.

– Milyen lenne beleharapni az arcába? –
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 7 Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2024. 03. 18. - 14:28:06
Az oldal 0.632 másodperc alatt készült el 44 lekéréssel.