+  Roxfort RPG
|-+  Ősi tekercsek
| |-+  Hasznos információk
| | |-+  Archivumok
| | | |-+  Archivum 98/99
| | | | |-+  Minden más
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Minden más  (Megtekintve 4046 alkalommal)

Emily M. Dean
Adminisztrátor
***


■ leendő medimágus ■ ex-mardekáros

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2011. 03. 29. - 18:39:19 »
+1

Nem találsz valamit az oldalon? Eligazításra lenne szükséged? Nem sikerül valamit beállítanod? Szólj, és segítünk!



FIGYELEM!
Játékosainkat kérjük, hogy válaszukat csak akkor küldjék el, ha a kérdés feltevésétől számított egy órán belül nem érkezik válasz az oldal valamelyik STAFF tagjától!
Köszönjük!*



*=Ezzel csupán annyi a célunk, hogy megelőzzük az esetleges rossz, vagy éppen nem megfelelő válaszokat. Megértéseteket köszönjük.
Naplózva


Emily M. Dean
Adminisztrátor
***


■ leendő medimágus ■ ex-mardekáros

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2011. 03. 29. - 20:01:55 »
+1

Korábbi kérdésekből:

Nem találom, hogy hol lehet az oldalon avatart foglalni magamnak.
Ha már rendelkezel elfogadott előtörténettel, itt foglalhatsz magadnak avatar-arcot.

A karakterem fejleszthet saját varázslatot?
Igen. Ha megalkottad a varázslatodat, küldd el valamelyik STAFF-tagnak, akik majd döntenek arról, hogy használhatod-e őket.

A karakteremmel egyszerre csak egy helyen játszhatok?
Természetesen nem, lehetőséged van egyszerre több helyen is játszani, akár különböző karakterekkel, akár ugyanazzal az eggyel.

Megtudnátok mondani, hogy lehet igényelni ház/lakás/birtok alfórumot?
Írj egy PMet a STAFF valamelyik tagjának, biztosan segíteni fognak!

Hol lehet avatart feltölteni?
Fórumunk két képfeltöltő oldal preferál, a kepek.us illetve a imgur.com oldalakat. Feltöltés után az avatar linkjét a Profil fülnél tudod beállítani. Amennyiben segítségre van szükséged, írj levelet valamelyik moderátornak vagy adminisztrátornak, szívesen segítenek.

Leendő animágusként lehetne, hogy a karakteremmel kijátsszam egy tapasztalt animágus karakterrel a gyakorlást és később az átváltozást?
Naná, hogy lehet! Mosolyog

Úgy láttam, itt sokan E/1-et és jelen időt használ a posztok írásakor. Ezek kötelezőek, vagy lehet E/3-at és múlt időt is használni, mint más frpg oldalakon?
Természetesen lehet, alakítsd ki a saját stílusodat, írj úgy, ahogy kényelmes, csak ügyelj arra, hogy egy reagon belül ne váltogasd őket, mert azzal összezavarhatod a játékostársadat.
Naplózva


emmy
Vendég

« Válasz #2 Dátum: 2013. 06. 16. - 18:49:43 »
0

Sziasztok!

A regisztrációnál megadott infók (oldal, származás, évfolyam) saját kezűleg nem változtathatók? Próbálkoztam, de nem találtam sehol. Ha nem, akkor kész előtörténetem elfogadása után - természetesen, amennyiben erre sor kerül - , ez megváltoztatható, ugye? Mosolyog

Naplózva

sol
Vendég

« Válasz #3 Dátum: 2013. 06. 16. - 19:33:26 »
0

Szervusz! Üdvözlünk az oldalon! Mosolyog

Lépj be a profilodba és baloldalon rögtön találsz is egy fület "Profil módosítás" címmel, ott pedig megtalálod a "Fórum profil információ" gombot. Ott tudod ezeket beállítani Mosolyog
Naplózva

emmy
Vendég

« Válasz #4 Dátum: 2013. 06. 16. - 19:35:12 »
+1

De hogy én ezt magamtól miért nem találtam meg...? Köszönöm a segítséget!
Naplózva

sol
Vendég

« Válasz #5 Dátum: 2013. 06. 16. - 19:39:32 »
0

Szívesen Mosolyog Bármi probléma adódik, nyugodtan írj ide valamerre vagy privát üzenetet bármelyik staff-tagnak :D
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2023. 01. 08. - 19:52:54
Az oldal 0.519 másodperc alatt készült el 34 lekéréssel.