+  Roxfort RPG
|-+  Múlt
| |-+  1996 - 2001
| | |-+  A 97/98-as tanév
| | | |-+  London
| | | | |-+  London mugli része
| | | | | |-+  66. MacGowan Street
| | | | | | |-+  Gwennie hálószobája
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Gwennie hálószobája  (Megtekintve 1583 alkalommal)

Gwendolyn de Crasso
Eltávozott karakter
*****


the Angel.

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2011. 03. 04. - 17:29:49 »
0

Naplózva

Gwendolyn de Crasso
Eltávozott karakter
*****


the Angel.

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2012. 06. 15. - 17:56:22 »
0


- Csak pár órára, Pearl! Nem akarok a 4 fal között sínylődni egész télen..
- De tudod, a szabályok..
- Teszek a szabályokra! Emlékszel? Rám nem igazán vonatkoznak, így rád sem.
- Hát jó, de..
- Semmi de! Bízd rám az egészet. Negyed óra múlva találkozzunk a klubhelyiségben, addigra pakold össze, amit hozni akarsz. Sietek.



- Megmondtam, hogy semmi gond nem lesz. - szólalok meg a hátam fölött Pearl-re tekintve. - Ennél egyszerűbben nem is mehetett volna. Ilyen helyzetekben tényleg örülök, hogy a bátyám a házvezető. Csak annyit kellett mondanom, hogy ki akarunk ruccanni pár órára, rögtön rávágta az igen-t, sőt még azt is hozzátette, hogy maradhatunk 2 napra is. Hát nem csodás? - huppanok le mellé az ágyamra, kezemben a három választható filmmel, melyet a hétvégére hoztunk magunkkal, unatkozásunk elkerülése végett. Van közte vígjáték, thriller, és az elmaradhatatlan szerelmi dráma is.
- Válassz te elsőnek, addig megrendelem a kaját. - kacsintok rá, majd előhúzom a nadrágzsebemből a pálcámat, és egy apró varázslattal mindenféle csodás étekkel varázsolom tele az ágyam mellett álló kisasztalt.

Őszintén, mind a ketten vágytunk már egy kis szabadságra, a Roxfort-tól távol, és mivel a szabályok mindezt nagyrészben tiltják, éppen kapóra jött, hogy én vagyok Tristram de Crasso húgocskája.
Nos, ennek köszönhetően kaptunk 2 nap szabadidőt, melyet a londoni lakásunkban tölthetünk, filmmaratonnal, jó nagy evésekkel-ivásokkal, és beszélgetéssel fűszerezve.

- Most mond, hogy nem örülsz, Pearl! - pillantok barátnőm gondterhelt arcára. - Ne aggódj. Velem vagy, nem lesz gond. Hidd el, senki nem fog ezért szólni, ha visszamegyünk, és végre a tanulást is elfelejtheted, legalább egy kis időre. - kacsintok rá, hiszen tudom mennyire maximalista az iskolát tekintve. Csak a könyvek, semmi szórakozás.
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2018. 07. 12. - 03:11:37
Az oldal 0.102 másodperc alatt készült el 32 lekéréssel.