+  Roxfort RPG
|-+  Múlt
| |-+  1996 - 2001
| | |-+  A 96/97-es tanév
| | | |-+  London
| | | | |-+  Abszol út
| | | | | |-+  Teaház a Zöld Macskához
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 [2] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Teaház a Zöld Macskához  (Megtekintve 8218 alkalommal)

luw.beled
Vendég

« Válasz #15 Dátum: 2010. 06. 15. - 08:22:27 »
0

-Köszi, a kérdésed, boldogan és pinken! Végre élvezhetem a nap melegét. - Adtam le a kérdésre a gyors helyzetjelentést majd helyet foglaltam. És meg is kezdődhetett a jó, szaftos tracsparty, ahogy az a női nemnél szokás. Serpi szokásos módján megint előadta az álláspontját a varázs világgal kapcsolatban, és mint mindig tökre igaza volt én csak bólogatni tudtam miközben a napszemcsit elegánsan hajamba tűztem. –Nos, igen, vannak elég maradi varázslók, de hát azért van a fiatalság, hogy a divat éljen, nem igaz? A napszemcsi divatos ráadásul jobb, kényelmesebb, mint valami fényellenző bűbáj. – egészítettem ki saját értelmezésemmel a helyzetet. Kékeszöld szemeim végig vándoroltak közben a valamivel idősebb nőn. Hiába, Serpi semmit nem változott!

Kérdezett. –Érdekes? Ó de még mennyi, baba! Bella persze, hogy boldog végre tombolhat, egek, de imádom a nőt, de húgát kevésbé. Hát igen a Malfoy család elszúrta, a nagyúr igen pikkel rájuk! Képzeld, a legutóbbi látogatásnál a Nagyúr nem is kívánt találkozni velük, nekem kellett átadnom az üzenetet. – közben kezembe vettem az itallapot és lelkesen böngészni kezdtem. – A poén az, hogy még mindig úgy viselkednek, mintha jobbak lennének nálam. Na, majd meglátjuk ki nevet a végén nem igaz? Azt hiszem, elkapom párszor a Roxfortban a kis görény fiúkat is. – Áhh Epres Mangó tea macskagyökérrel! Bámulatos, hogy egy nő mikre tud figyelni egyszerre. – Jaj, a Mungó, Merlinre, de rossz emlékek. Remélem, azóta jobban tartjátok a zavart elméjűeket. Botrányos volt. A kényszerzubbonyom színe nem is ment a gumiszobához! -.

Milyen régen nem is gondoltam a Mungóra. pedig mostanság elég sok embert küldtem oda Trixi mama módszerével. Tényleg jó buli örültségig kínozni az embereket! Szegény idióták nem is tudják, milyen könnyen meglehet onnan szökni. – A biztonságon javítottatok már? Vagy még mindig nem volt az enyémhez hasonlítható szökés? – halk kuncogás. Közben kiszúrtam a pincért, ahogy közeledett végre, hogy felvegye a rendelést. –Szent Makrilla! –csúszott ki véletlen a számon és illetlenül félbeszakítottam Serpit. –Bocsika! Ismerem a pincért. Körülbelül két hónapja kavartunk, a reggeli profétának dolgozik. Azért kellett, hogy nyomon követhessük a főszerkesztőt. Merlinre! –magyarázkodtam gyorsan és feltettem a napszemcsimet és a selyemsálam. Na, ja. Száz fülé nélkül nehéz az álcázása egy magam fajtának. Ahogy a pincér odalépett gyorsan a másik irányba fordultam, de előtte oda súgtam a rendelésemet Serpinek.


Kérlek ne haragudj a késésért^^" Nagyon sajnálom
Naplózva

Serpenrosa Hellsing
Eltávozott karakter
*****

Cuki gyógyítóhölgyemény,enyhe szadista beütéssel

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #16 Dátum: 2010. 07. 01. - 20:40:14 »
0

-A pinket látom, úgy van ahogy szokták mondani, semmi sem változik, csak mi öregszünk. Az biztos, ritka kincs a napsütés, meg ez a jó idő. Azon gondolkoztam, ha ez így megy tovább elhúzok délre, mondjuk a Görögországba valamelyik kis szigetre, úgyis vannak ismerőseim lenn, ha van időd,  örülnék a társaságodnak, veled lehet pasikat szédíteni.
Tara is bólogat az ő okfejtésére, és Serpenrosa is az övére. –Abszolútte igaz, remélem ez az elkövetkezendőkbe sem változik, nem bírom a középkort, főleg nem öltözködésben, cuki a napszemcsid. Sokkal rejtélyesebb ha nem látszik a szemed a szemcsi mögött és bájosan lejjebb húzva elővillan pajkos nézéssel, a pasik bomlanak ezért.
A beszámoló alatt éberen figyel, még a kevergetést is elfelejti folytatni. Mikor a beszámoló végéhez ér, Serpi tud végre reagálni.
-Hát igen Bella néni a legnagyobb, az ő nyomába érni, minden női halálfaló álma szerintem, persze kevesebb pszichopata beütéssel és Azkaban kihagyásával, de no; tökéletes gyilkos, pontos és gyors, mint a kígyót. Úúúúúúú komolyaaaaan? –Hüledezik az idősebb nő.- Akkor nagy a baj, ha a Nagyúr nem hajlandó tárgyalni velük, de meg is érdemlik, fene a pofájukat. Draco gyerekből még ki lehetne hozni valamit, ha kicsit betörnék. De Lulu, meg Cissy a sznobnál is sznobobbak, nem tudom mire fel. Cissy  Black ágról nem a gazdagabb családba született, meg az is furcsa persze, hogy két sötéthajú lány mellett, hogy lehet ő szőke, állítólag a nagymamára hajaz, hát nem tudom, szerintem ez csak szóbeszéd, én inkább Abraxasra tippelnék, meg egy-két kör lángnyelv whiskeyre. –Kacsint Tarára cinkosan mosolyogva.- A Roxfortba? Nocsak! Netán tanítani tetszik majd ott? Micsoda meglepetés!
Újabb mosoly, most a Mungóra, Tara Swan nagy szökéséből bizony hatalmas botrány volt anno.
-Drágám ahhoz fogható nincs! Azóta valamivel jobb a biztonság, durvábban szedálunk, kötözés ilyesmik, de főleg a szedálás, viszont mostanság egyre kevesebben vagyunk, így természetesen megint csökkent, de a halálfalók elintézik a maradékot, szal nincs para.
Serpenrosa ösztönösen a pálcájához kap, s villámgyorsan körbepillant, azonban nem lát veszélyt, így értetlenül mered, de csak pár másodpercig, mert rögtön jön a válasz. A zöldszemű lány szemei a srácra villannak, s eléggé kemény és éles hangon oktatja ki, a pincér kissé zavartan pislog a szőkeségre.
-Megtudhatnám, hogy mit keresel itt fenn? Szeretnél az utcára kerülni? Mert ha igen akkor még bambulhatsz itt. Hozass  Lingievel egy Epres Mangó teát macskagyökérrel, de tüstént és meg ne lássalak mégegyszer itt fenn. Ha valamit akarsz szólsz az egyik manónak, aki szól nekem. Na eredj. Hussshusss.
Integet türelmetlenül a fülig elvörösödő ifjoncnak, aki gyorsütembe kisasszézik még mindig felé-felé lesve.
-A Prófétánál dolgozik még mindig, ez mellék állás, az egyik itt dolgozó boszorkány vőlegénye és megkérdezte, hogy dolgozhatna itt néha. Ejjj ejjj te kis csábos, hát így kell dolgozni. Legalább meg is volt? Vagy csak hülyítetted a fejét?
Naplózva
Oldalak: 1 [2] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2021. 08. 01. - 04:09:58
Az oldal 0.136 másodperc alatt készült el 31 lekéréssel.