+  Roxfort RPG
|-+  Ősi tekercsek
| |-+  Hasznos információk
| | |-+  Archivumok
| | | |-+  Archívum 96/97
| | | | |-+  A Nagy Archívum
| | | | | |-+  Reggeli Próféta
| | | | | | |-+  Roxforti Dobraverő
| | | | | | | |-+  Archívum
| | | | | | | | |-+  Lelki segély DRACOTÓL
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Lelki segély DRACOTÓL  (Megtekintve 16846 alkalommal)

Draco Malfoy r.
Eltávozott karakter
*****


hetedév / prefektus, iskolaelső

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #60 Dátum: 2012. 04. 25. - 08:04:56 »
+5

Arawyn!

Ha már a neved nem vagy képes ideírni, mikor minden szemetet összehordasz rólam és a családomról, ideírom én, ne aggódj. Majd dolgozom helyetted, ahogy eddig is.
Nem emlékszem, hogy fellöktelek volna, ilyen bánásmódban csak a sárvérűeket részesítem, ámbár elképzelhető, hogy épp annak öltözve szerencsétlenkedtél, mint többnyire mindig.
Ez a szóhasználat, mellyel hozzám fordulsz, rangon aluli és nevetséges, pontosan úgy, ahogy a Rockwood-família is. Olyan közel állsz a vérárulósághoz, hogy a nyakam tenném rá, hogy többé be nem teszed a lábad Wiltshire-be.
Örömmel tudatom veled, ha már az ünnepségre nem kaptál meghívót, hogy decemberben eljegyeztem Vikitriát, ez bizonyára szomorú hír számodra, hisz nem tudsz belőle szaftos pletykákat kitalálni. Nyilván ha már a saját életedből hiányoznak az események, más életében kell okvetlen vájkálnod, ehhez a hozzám hasonló kaliberű emberek már hozzászoktak. De figyelmeztetlek, tanúsíts némi tiszteletet a feletted állók iránt, ha már az apád képtelen volt egy szemernyi észt beléd nevelni, legalább munkáljon benned az életösztön.
Jobban tennéd, ha te is felismernéd, kik az ellenségeid és kik a szövetségeseid, bár ha jól gondolom, téged nem fenyeget veszély, a jósors kegyes a bolondokhoz.
Tégy egy szívességet nekem egyszersmind magadnak, és ne, ismétlem, NE próbálj velem "megállni két szóra", hogy elmondjam, "mi is van velem". Előre is köszönöm.

Draco Malfoy s. k.
Naplózva

Draco Malfoy r.
Eltávozott karakter
*****


hetedév / prefektus, iskolaelső

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #61 Dátum: 2012. 04. 25. - 15:33:48 »
+5

Kedves Tiszteletlen Ripacs!

A te nagy problémád nem az, hogy mivé változtass át és kit (az írásképed alapján valami siheder lehetsz még, aki azt sem tudja, mi a különbség a transzfúzió és a transzfiguráció közt), hanem az, hogy élve születtél. Temérdek átkot és bűbájt tudnék javasolni, ám nem hiszem, hogy bármelyiket is sikerrel tudnád kivitelezni.

Figyelmeztetlek, hogy leveled nyílt fenyegetésnek tekintem Házam diákjai ellen, tájékoztatlak továbbá arról, hogy én, ellentétben veled, ismerem a bűbájt, mellyel ki tudom deríteni, hogy ki írt nekem levelet. Ne számíts semmi jóra.

Draco Malfoy s. k.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2020. 09. 06. - 12:15:00
Az oldal 0.203 másodperc alatt készült el 34 lekéréssel.