+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Hollóhát
| | | |-+  Leonard J. Flint
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Leonard J. Flint  (Megtekintve 778 alkalommal)

Leonard J. Flint
Hollóhát
*


Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2023. 01. 17. - 20:23:53 »
+2



Az orra hegyorom.
A szája örvény.
Szemei tengerek.
De sohasem rengenek,
Csak néznek merőn, rebbenéstelen,
Bennük összefoly múlt, jövő, jelen.

Kód:
[center][size=11pt][color=#B22222]Ki vagy te?
[justify][color=#B2B2B2]Akarsz valamit?[/center]

Naplózva



Szabad helyeim: 2/2

Maria Fitzgerald
Tanár
*****


a Hollóhát házvezetője

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2023. 01. 18. - 19:05:04 »
+2

Legközelebb csak szólj előre
Cuki, hogy ennyire érdeklődsz az égbolt iránt, de legközelebb inkább előre szólj, ha a mágikus teleszkópomat akarod használni a Csillagvizsgálóban. Esküszöm a frászt hoztad rám, abban a sötét teremben. Egyébként meg takarodó után inkább a szobádból nézd a csillagokat. Csak néha nézz a talajra is, mert egyszer csak elnyel egy verem és onnan nem tudsz egyedül kimászni.
Naplózva


Nora Narek
Mardekár
*


A rendes lányok csendben sírnak

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2023. 01. 28. - 09:01:41 »
+1

Csak szólok
Ha még egyszer szándékos élvezettel akarod a LEGJOBB BARÁTNŐMET kiütni a seprűről, a kviddicsmeccsen, én komolyan ledugom a torkodon a seprűt. És megetetlek Hagrid rendkívül szörnyű, bestiájával, Agyarral! Sportszerűtlen vagy, és erőszakos.
Naplózva

Lola Miller
Mardekár
*


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2023. 01. 28. - 10:06:31 »
+1


már szóltak
Csatlakozom az előttem szólóhoz, kiegészítve azzal, hogy én nem ugyanabból az irányból támadnék a seprűnyéllel.
Azért elég jó játék volt, de máskor próbálj meg csalás nélkül nyerni. Persze valaki olyan ellen, aki ellen van esélyed...  Hááát Angyal Puszi
Naplózva


dominic
Vendég

« Válasz #4 Dátum: 2023. 03. 25. - 15:10:47 »
+2

Azóta is fáj a fejed?
Az az eset a Renddel elég durva volt. Rendesen benyelted a saját varázslatodat. Azon gondoolkodtam, vajon azóta is érzed-e a helyét? De büszke vagyok ránk, tudtam, hogy mi, Roxfortosok mindent kibírunk. Noráért azért aggódom, megütötték és meg is ijedt. Majd te is nézz rá néha!
Naplózva

Minerva McGalagony
Tanár
*****


Az Igazgatónő

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2023. 04. 25. - 15:28:47 »
+1

Leonard Flint!
Tudomásomra jutott, hogy alsóbb éveseket fenyegetett meg az egyik ütőjével. Akármelyikről is volt szó, ezek a kirobbanásai nem csak önmagára vetnek rossz fényt, de az alsóbb évfolyamosokra is. Várom az irodámban egy alapos elbeszélgetésre, és utána látogatást tehet Dahlia Roberts irodájában is.
Naplózva

Enola Hemmings
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2023. 04. 25. - 15:42:27 »
+1

Az a furcsa csaj...
Tudom, tudom..... felejtsem el...
Naplózva

Nora Narek
Mardekár
*


A rendes lányok csendben sírnak

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #7 Dátum: 2023. 04. 27. - 18:20:15 »
+1

hmm, hát igen
Furcsán indult a kapcsolatunk, az tény és való, nem szabad minket rövid időre összezárva hagyni, de a végére, a magad, kellemetlen módján, egészen el lehet veled lenni. Remélem azóta a fejed is rendbejött, és hajlandó vagyok megbocsájtani, amiért összevéreztél. Azért próbálj néha kicsit szabadabb lenni.
Naplózva

Tyra Quinn
Hugrabug
*


the girl next door

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #8 Dátum: 2023. 06. 19. - 09:59:50 »
+1

Az angol fiúk furák
Köszi, hogy elkaptad azt a… labdát, ami le akarta vinni a fejem. Ettől sem jött meg a kedvem a kviddicshez. Azért egyszer megkóstolhatnál egy fánkot, és akkor rájönnél, hogy nemcsak citromos süti létezik a világon. Elég durva, hogy random csajokról is képes vagy leenni a sütit, ezt azért nem sokan tolerálják, szerintem ne ilyen módszerrel próbálj csajozni. A lányok jobban szeretik, ha beszélgetnek velük.
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2023. 04. 06. - 22:21:57
Az oldal 0.532 másodperc alatt készült el 37 lekéréssel.