+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Felnőtt karakterek
| | | |-+  Vincent O'Mara
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Vincent O'Mara  (Megtekintve 781 alkalommal)

Vincent O'Mara
Varázsló
*****


Winnie the Pooh

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2022. 10. 12. - 17:26:17 »
+1

Vincent O'Mara



Család/barátok:

"Beszédes útitárs seprűnél többet ér."

Szerelem/vágyak:

"A Földön élek, a Napról álmodom,
Csillag vagy, kedvesem, az én csillagom."


Ellenség/vetélytárs:

"A gonoszoknak még a kedvessége is félelmetes."



Kód:
[center][color=#CCFFAA]Mutasd meg, csillogjon a személyiséged![/color][/center]

[justify][color=#BABABA]Lássuk, miben segíthetek?[/color]


Naplózva


Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2022. 10. 12. - 19:36:51 »
+2

Unokatestvér

Hát nem tudom, bátyesz, szerintem elég beképzelt fejed van. Mondjuk ezt így nem akarom a szemedbe tolni, mert általában egész jó fej vagy. Na azért ne bízd el magad, elég nekem Aiden Fraser egozását elviselnem egésznap. Egyébként te nem valami medimágus vagy? Azt hallottam, hogy az UnikornisNyál most nagyon megy. Tudod az a rózsaszín vacak. Ellazít meg minden. Én adok neked férfiasítót, te meg szerzel nekem cuccot. Gondolom menni fog!
Naplózva


Nora Narek
Mardekár
*


A rendes lányok csendben sírnak

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2022. 10. 15. - 10:53:22 »
+1

Hű.

Elliot csak szexi pasikat tart maga körül. Mármint, na értem, hogy rokon meg minden. És milyen szerencsés akkor Lola! Meglehetősen jól állhat neked is az orvosi köpeny, bár egy ideje nem bízok a sármos medimágusokban. Amúgy is, most valaki más köti le a gondolataim nyár óta. Csak ne nagyon whiskyzz sokat. A felpuffadt alkesz testalkat meglehetősen rontaná az esélyeid a nőknél.
Naplózva

Diana Hardy
Eltávozott karakter
*****


§ dancer in the dark §

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2022. 10. 16. - 16:32:42 »
+1

Az a sok illatfelhő...

Legutóbb elugrottál hozzánk egy kis családi látogatásra. Örülök, hogy találkozhattam veled is, és hogy egyre közelebb kerül hozzám Daniel és Elliot rokonsága. Jó is egy rendes családba tartozni. Viszont mégis, miből van a kölnid? Megállás nélkül tüsszögtem tőle. És azután is, hogy elmentél.
Naplózva


Lola Miller
Mardekár
*


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2022. 11. 08. - 06:09:12 »
+2

Menő nagybácsi

Vince bácsi, totál jófej vagy. Jó, hát az alkohol eddig undi, de azért kösz, hogy kipróbálhattam. Idén is jövök, Nora biztos nagyon lelkes lesz, dwe majd kipróbálhatjuk azokat a koktélokat, tudod, amik olyan színesek-szivárványosak? Sok koktélmeggyel. Olyat sose kapok, mert azt mondják, alkoholos, pedig úgy tűnik, inkább csak folyékony sütik.

Idén szerzek Neked Karácsonyra egy pasiparfümöt, amitől behalsz, tiszta csajmágnes leszel. Szerinted Apáék minek örülnének? Jó, hát rajtam kívül, de én év közben is egy ajándék vagyok... Hááát

Ja, és ha így gagyogsz hozzám, még úgy tűnik, mintha kisgyerek lennék. Viccből is. Ilyet. Többet. SOHAAA...

Naplózva


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2023. 01. 07. - 11:03:13 »
+2

Helló Micimaci!

Jó, hogy van még egy tartalék medimégus a közelben, Daniel mellett. Egyébként jó, hogy átjöttél a karácsonyi bulira, legalább ettél rendes kaját is, amit az öcsém csinált. te lepődtél meg a legjobban, hogy egy sem kelt életre. Többször is beugorhatnál, igyekszünk nem azzal traumatizálni, hogy éppen nem csinálunk... nos, tudod. Rendesen viselkedünk, ha van nálunk vendég. Néha.  Hááát
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország


Az oldal 0.987 másodperc alatt készült el 33 lekéréssel.