+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Roxfortos diákok
| | | |-+  Mardekár
| | | | |-+  Nora Narek (Moderátor: Nora Narek)
| | | | | |-+  kimondva marad
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: kimondva marad  (Megtekintve 1777 alkalommal)

Nora Narek
[Topiktulaj]
*


A rendes lányok csendben sírnak

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2022. 08. 19. - 18:00:40 »
+1



mert néha el is küldöm a leveleket
Naplózva

Nora Narek
[Topiktulaj]
*


A rendes lányok csendben sírnak

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2022. 08. 19. - 18:03:25 »
+1

Haifa!
Küldtem neked egy kis csomag bájitalt, az allergiádra. Ja, meg elküldöm a receptet is, biztos meg tudjátok csinálni. És akkor kapsz levegőt. A hangodat meg addig elviselik a többiek. Viszketsz is még tőle?

Nora
Naplózva

Nora Narek
[Topiktulaj]
*


A rendes lányok csendben sírnak

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2022. 08. 21. - 12:18:11 »
+1

Haifa!
Mi az, hogy nem értitek a receptet? Én tizennégy évesen is meg tudtam csinálni! Persze, fantasztikusan tehetséges vagyok, de azért ott vagytok egy halom csomón, csak van aki meg tudja csinálni!
De ha nem, akkor majd én... Cserébe kérek édességet otthonról.

Nora
Naplózva

Nora Narek
[Topiktulaj]
*


A rendes lányok csendben sírnak

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2022. 08. 22. - 18:43:36 »
+1

Anyu és Apu!
Nagyon jól érzem magam Angliában. Tudjátok itt nem olyan finomak az édességek, mint otthon, de azért vannak jó dolgaik. Hiányzik a varázsszőnyegen való repkedés és a sivatag látványa, a nap kellemes melege, de tudjátok itt nagyon szép minden télen. Szeretek itt lenni. Egyébként nagyon jól viselkedtem a Roxfortban is, szóval inkább a nyáron maradnék most Arminnál.
Nem, nem hordok olyan nagyon szörnyen rövid ruhákat, amiből látszik a fenekem és a mellem. Tudok vigyázni magamra, és nem állok szóba idegen férfiakkal sem, ne aggódjatok!
Tényleg nem tudjátok megcsinálni a bájital receptemet? Hát igen, ha nincs a közéletekben olyan t e h e t s é g e s medimágus jelölt, mint éééén! Aki még rendes is! Szóval inkább küldtem még bájitalt Haifának, mert cuki húga vagyok.

Remélem hiányzom!

Pááá!

Nora
Naplózva

Nora Narek
[Topiktulaj]
*


A rendes lányok csendben sírnak

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2022. 09. 18. - 15:15:45 »
+1

Apu!
Elfogyott a kedvenc vaníliás-rózsás samponom. Tudod, amit az Emírségekből hoztál nekem egyszer. Légyszi küldj megint, mert itt nem lehet olyan jó illatút kapni! Ja, és egy új fésűt is küldesz? Az egyik eltört amikor leestem a lépcsőn. Nyugi, jól vagyok. Csak a suliban a lépcsők szeszélyesek!

Köszi!
Ölellek,


Naplózva

Nora Narek
[Topiktulaj]
*


A rendes lányok csendben sírnak

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2022. 12. 23. - 16:55:07 »
+2

Apu!
Küldj egy kis pénzt karácsonyra télre! Tudod, hideg van, kell a  sok-sok új, meleg ruha!
Meg a téli sütik!

Köszi!
Ölellek,


Naplózva

Nora Narek
[Topiktulaj]
*


A rendes lányok csendben sírnak

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2022. 12. 24. - 15:15:47 »
+2

Kedves Len!

Azt hallottam szokás itt ilyen karácsonyi leveleket küldeni, és gondoltam kipróbálom. Fogalmam sincs mit szoktatok ráírni, meg azt se tudom megnézed-e egyáltalán. De azért...
Boldog karácsonyt, Mr. Campbell!


Naplózva

Nora Narek
[Topiktulaj]
*


A rendes lányok csendben sírnak

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #7 Dátum: 2023. 01. 06. - 10:54:58 »
+1

Aysha!

Tudom, hogy még mindig gyűlölsz. Sőt biztos vagyok benne, hogy igen, hiszem úgy érezted elárultalak. Csak szeretném, hogy tudd, én nem haragszom rád amikért olyanokat vágtál a fejemhez. Remélem egyszer majd újra barátok lehetünk. És egyszer te is eljöhetsz onnan.



Naplózva

Oscar Caine
Mandragóra Gyógyítóképző Ispotály
***


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #8 Dátum: 2023. 02. 27. - 10:33:29 »
+2

Nora!

Milyen a suli? Megtanultad már, hogy az seprű, és nem söprű? Mondjuk mindegy, tök vicces, amikor söprűt írsz még a levélbe is. Ja, csak azért írok, hogy felköszöntselek, tudom, hogy nálatok minden olyan furán nem ünnepélyes, de azért Arminnal akartunk neked kedveskedni, bár nem kérdeztem tőle mit kapsz a bátyádtól, hmm. Minden esetre!
Boldog szülinapot, és hajrá a felnőtt élethez, igazából nem sok mindenben más, mint a többi.

2003. 01. 24.

Naplózva


Nora Narek
[Topiktulaj]
*


A rendes lányok csendben sírnak

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #9 Dátum: 2023. 03. 11. - 13:24:51 »
+1

Nora!

Jasmine eltűnt. Igen, eltűnt.
Nyáron beszélnünk kell. Gyere haza! Aysha teljesen magán kívül van, félek, hogy valami nagyon rosszat csinál.

u.i.: még mindig nem bocsájtott meg neked, én írok, tudom, hogy szüksége van rád.


Azadeh
Naplózva

Nora Narek
[Topiktulaj]
*


A rendes lányok csendben sírnak

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #10 Dátum: 2023. 06. 01. - 18:57:49 »
+1

Nora,

élj! Én nem voltam hozzá elég erős. Sajnálom.

Jasmine
Naplózva

Nora Narek
[Topiktulaj]
*


A rendes lányok csendben sírnak

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #11 Dátum: 2023. 06. 04. - 17:42:04 »
+1

Elliot!

Láttalak a Mézesfalásban, hogy te is ugyan olyan orrvul csapdába estél az alattomos vattacukortól, mint én. Tudod vicces, hogy emiatt írok neked, iagzából nem sok közünk van egymáshoz. Tudom, hogy Lolát örökbefogadtad a nagyon menő férjeddel, és azt hiszem szeretném megköszönni, hogy ilyen jó voltál hozzá. Kihúzni valakit a sötétből nagfyszerű dolog, úgyhogy egy remek ember vagy, és Lola is kapott két remek apukát. Jó érzés tudni, hogy Lola egy jó családba tér haza a nyáron.



Naplózva

Nora Narek
[Topiktulaj]
*


A rendes lányok csendben sírnak

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #12 Dátum: 2023. 06. 08. - 15:21:33 »
+1

Drága Armin!

Boldog születésnapot! Húsz éves lettél, ez azt mondják, nagyon különleges dolog errefelé. Remélem Caine minimum elvisz egy étterembe, ahol nem pizzát kell enned, hanem sok-sok olyan finomságot, amit szeretsz. Ha nem így lesz, fenékbe rúgom. Hiányzol, alig várom, hogy végre megölelgesselek téged.
Ne hogy azt hidd, hogy ajándék nélkül hagylak, jó, nálunk nem szokás, de na, neked jár tőlem - a legjobb húgodtól természetesen -.
Vettem neked új ecseteket, folyton panaszkodtál, hogy gyorsan elkopnak, na ezek nem fognak. Ja, és rajzoltam is neked. Tudom, nem nagy szám, te vagy az ügyesebb - és ezért annyira büszke vagyok rád.


Sok puszi,

Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország


Az oldal 0.16 másodperc alatt készült el 45 lekéréssel.