+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Felnőtt karakterek
| | | |-+  Magnus D. Brown
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Magnus D. Brown  (Megtekintve 1483 alkalommal)

Magnus D. Brown
Tanár
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2022. 07. 31. - 12:45:22 »
+1



"Jófej legyek, türelmes? Majd, ha fagy,
Extra pontot kap, ki engem békén hagy.
Óráimon a neved legyen csend és hallgass,
Különben kitekerem a...büntetőmunkát kapsz."




Kód:
[center][font=times new roman][color=#FFFFFF][size=13pt]Ki vagy?[/size]
[center][color=#00FF93][size=10pt]Mit akarsz?

Naplózva


Safiya Carson
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2022. 08. 22. - 08:53:36 »
+2

Távolról láttalak már
Nos Magnusz, a minisztériumban láttalak egyszer-kétszer, de nem mondanám, hogy ismerettségünk túl mély volna. Csak Lily bámul meg mindig, ha végig szántasz a folyosón. Azt mondja "na ilyen egy igazi férfi." Szóval nem, ha úgy érzed bámulnak, annak nem én vagyok az oka, hanem az újdonsült kollegina. Egyébként hallom, ősztől tanítani fogsz. Milyen remek dolog ez!
Naplózva


Demelza Digby
Tanár
*****


DD, alias a grifi királynője 8)

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2022. 10. 13. - 10:24:01 »
+2

Csak nyugi
Kolléga, mindig olyan feszült, igazán, egyszerűen muszáj lenne már leülnünk inni valamit és lazítani kicsit. Remélem, szokott azért olyat is, de ha nem, majd rászoktatom. devil Vicces pletykák terjednek ebben az iskolában, de hát unatkozó kamaszgyerekek, legalább szórakoztatóak. Mosolyog  


Naplózva

Maria Fitzgerald
Tanár
*****


a Hollóhát házvezetője

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2022. 10. 13. - 18:52:11 »
+2

Tudom, hogy idegesítelek
Kedves Magnum, mi van veled, kérem? Szinte kidagad az ered, ha a neveden hívlak. vagy nem így hívnak? Szerintem elég Magnumos vagy. Nagyjából, azért azt a bajuszt inkább ne növeszd magadra. Bocsi, hogy a tanáriban rózsaszínné varázsoltam a hajad. Pedig csak ki akartam szellőztetni. Tényleg... tényleg nem volt szándékos. T é n y l e g !
Naplózva


Oliver Smith
Tanár
*****


Bájitaltan tanár

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2022. 10. 18. - 15:53:15 »
+1

csendes társ
Tudja mi a jó magában, Kolléga? Hogy csendben van. Nem beszél sokat, az ember csak nyugodtan és békésen néha ellehet maga mellett egy whiskey és egy szivar társaságában. Egy hosszú zsibogó nap után másra sem vágyik az ember, csak némi csendre és diszkrécióra másoktól, hogy azok is csendbe legyenek. Ezt méltánylom.
Naplózva


Lola Miller
Mardekár
*


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2022. 11. 08. - 06:02:01 »
+2

én magának szurkolok
És nem csak azért, mert félre kell állítanunk Digbyt Campbell közeléből. Nem, az öregek olyan édesek, mikor próbálnak még romantikusak lenni. A mugliismeret tanárnő szerintem amúgy bírja magát. Ja, ezt nem azért mondom, mert láttuk magukat a tökök közt enyelegni, dehogy... Mindegy. Ha adok pár randitippet, kapok ötöst a következő SVK házidolimra? Hááát
Naplózva


Nora Narek
Mardekár
*


A rendes lányok csendben sírnak

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2022. 12. 13. - 16:45:19 »
+2

szedje össze magát
Nem amiatt, mert mondjuk akkor egyel kevesebb nővel lenne bajom Len körül, dehogy is. Lassan már amúgy is Digby is meg maga is bottal meg kerekes székkel fognak közlekedni, úgyhogy nem is zavar különösebben. Csak kicsit. Remélem odafigyel a megjelenésére, és rendes parfümöket használ, na meg nem villantgatja a tanárnő előtt az alsógatyáit csak úgy. Én felkészületlen voltam rá, és megrázott.
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2022. 12. 29. - 15:08:01
Az oldal 0.315 másodperc alatt készült el 34 lekéréssel.