+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Griffendél
| | | |-+  Theresa McCarthy
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Theresa McCarthy  (Megtekintve 1970 alkalommal)

Theresa McCarthy
Griffendél
*


~ Furkász Firkász ~

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2022. 07. 29. - 20:25:33 »
0


Fekszel a fűben és rád néz a nap
Látja, hogy fáradt és csalódott vagy
Elküldi hozzád az álomsugarát
S te hallod a fűben a napfény dalát
Érted a virágok hívó szavát
Letérdel hozzád az egész világ


Kód:
[center][color=cadetblue][size=11pt]Ki is vagy te?
[justify][color=grey]És amit szeretnél rólam írni
Naplózva

Mirabella Harpell
Boszorkány
*****


boszorkány

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2022. 07. 30. - 05:57:01 »
0

Nálad maradt a WL kitűzőm?
Olyan káosz volt az a "koncert", és azóta nem találom. Nem maradt véletlenül nálad? Talán mikor a vonaton nézegettük. Igazából mindegy, örülök ha megvan, és tartsd meg nyugodtan, de ha elveszett, azt akarom tudni, mert akkor azt is a Rend számlájára fogom írni. Remélem szép évetek lesz a Roxfortban, az újságot továbbra is fogom olvasni, majd írd meg, ki lesz a grifi új fogója. A te megfogalmazásodban azt se fogom bánni, ha ügyesebb nálam. Mosolyog
Oh, valamikor elugorhatok majd a seprűboltotokba? Nem próbáltam a DragonWingeket még, de a jelenlegi seprűm kezd kicsit elavulni, és egyre több helyről ajánlják ezt a másikat. Szóval gondolom, ez jó hír számodra. Vigyázz magadra, és óvatosan a jövőbeni koncertekkel!
Naplózva


Ezra Ellsworth
Hugrabug
*


A joke? Im on it!

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2022. 09. 01. - 23:41:33 »
0

Fogadás

Szervusz nyomozópartner! Nem felejtettem ám el a fogadásunkat, remélem már latolgatod a házmérkőzések esélyeseit, mert én már rajta vagyok az ügyön, megkopasztom önt Miss McCarthy! Olyan gyorsan úszik majd ki a bukszádból a galleon, mint ahogy a seprűitek repülnek.

Jó legyél!
Naplózva

Minerva McGalagony
Tanár
*****


Az Igazgatónő

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2023. 01. 01. - 10:22:55 »
0

Figyeljen oda Miss Millerre!
A legutóbbi incidense után, javaslom egy kicsit tartsa rövidebb pórázon a kisasszonyt, Miss McCarthy! Úgy vélem, egy kissé szabadosan gondolkodik. Egyébként önt láttam Miss Narekkel hapciport dobálni egymásra a büntető munkán? Szedje össze egy kicsit magát, mert a végén több büntetőmunkája lesz, mint amennyi időt szánni akar az iskolaújságra.
Naplózva

Lennox Campbell
(N)JK-Tanár
*****


a kviddicsjátékos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2023. 02. 11. - 08:55:08 »
+1

Kviddics
Hát neked sincs túl jó lyukérzéked, mi? Nem is baj, ha inkább a földről figyeled a játékot, de szerintem, ha érteni is akarsz hozzá, a cikkeid alapján, akkor nem ártana legalább egy-két dolgot elsajátítani ebből az egész sportból. Így azért elég hiteltele. Ráadásul, nem mindenki mondhatja el magáról, hogy Lennox Campbell oktatja.
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2022. 09. 16. - 10:03:01
Az oldal 0.089 másodperc alatt készült el 32 lekéréssel.