+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Felnőtt karakterek
| | | |-+  Lennox Campbell
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Lennox Campbell  (Megtekintve 2702 alkalommal)

Lennox Campbell
(N)JK-Tanár
*****


a kviddicsjátékos

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2022. 07. 29. - 11:37:49 »
+3

Szeretem a bomlott, cifra álmok
Éjszakáit nagyon
S a mámor-asztalt, hol a cselekvés
Ázott vérnyomait hagyom.


 
Élet, aléltság, zsibbadtság és tett
És állandó pörük:
Egyformák immár elszánt magamban,
Hivek, rokonok, gyönyörűk.


Kód:
[center][color=#00886C][font=century schoolbook][size=11pt][i]ki vagy, mi vagy
[justify][color=grey]bővebben
Naplózva


Mirabella Harpell
Boszorkány
*****


boszorkány

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2022. 07. 30. - 19:51:26 »
+2

Nem hiszem el, hogy most leszel tanár!
Miért? MIÉRT akkor, mikor éppen végeztem a Roxfortban? Hajh, pedig esküszöm, emiatt újra felvenném a tárgyat, és eljátszanám az amneziás újrakezdőt. Vagy korrepetálást kérnék fogásb... fogóságból... Az MM egyik sztárjától tanulhatnék, komolyan? Remélem, legalább lesz nyílt nap, vagy valami, hogy trükköket leshessek el az edzéseken. Na nem mintha terveznék még nagyon kviddicsezni, de leselkedni a tanár úr után, az nem volna rossz.
Naplózva


Benjamin R. Fraser
Varázsló
*****


Someday we will foresee obstacles

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2022. 07. 31. - 09:50:50 »
+1

rajtad tartom a szemem
Nem hittem volna, hogy valaha egy csapatban fogunk játszani, de egészen jó arc vagy. Olyan típus vagy, akin rajta kell tartanom a szemem, és én rajtad is fogom. Furcsa elveszett csillogás van a szemedben, ami az enyémben is ott ül néha-néha. Talán ezért is értelek meg egy kicsit, hogy miért lobogsz ilyen hevesen.
Ja, és nem kell visszahoznod a gitárom. Igazából keveseknek engedem meg, hogy játszanak rajta, de tudod mi? Az legyen a tidé.
Naplózva


Vale Walker
Manifesztálódott Művészetek Mágikus Magasiskolája
***


Pretty boy

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2022. 08. 02. - 01:15:39 »
+1

Kalandnak nem rossz
Fejtegethetem hosszabban, de szerintem mindketten tisztában vagyunk vele, mennyiről van szó. Nem az a típus vagy, akibe érdemes beleszeretni - bár gyanítom, akadnak rajongók százai, akiket nem lehet erről meggyőzni - és van szerencsém tisztában lenni ezzel. De léteznek bulik, történnek dolgok, és ha úgy alakul, akkor úgy alakul.

De tudod mit? Kalandnak egész jó.
Naplózva

Florian le Fay
Griffendél
*


pocket full of trouble

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2022. 08. 11. - 17:03:52 »
+1

valaki, akit sosem fog tanítani
Campbell professzor... kár, hogy nem évekkel ezelőtt kezdett el nálunk tanítani. Akkor talán nem ment volna el a kedvem a sportolástól és nem adom fel az álmomat, hogy világhírű terelő legyek. Komolyan, Ön a világ egyik legjobb fogója! Azért autogramot kérhetek ugye?
Naplózva


Nora Narek
Mardekár
*


A rendes lányok csendben sírnak

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2022. 08. 13. - 08:40:02 »
+1

beléd zúgtam, de nem mondom el... még
Utálom, hogy gyereknek nézel, és nem veszel komolyan. Te vagy az első, aki ennyire nem vesz komolyan. Én pedig szeretem, ha elhiszik rólam, hogy felnőtt vagyok. Mégis nem tudok sokáig haragudni emiatt rád, a szívem meg megőrül a közeledben. Szeretnék közelebb kerülni hozzád, és nem úgy, ahogy minden buta rajongó, vagy egy-egy kaland. Szeretném látni mi van a csillogó tekinteted mögött, akkor is ha megégethetsz. Én nem félek a tűztől, Len.
Naplózva

Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2022. 08. 17. - 08:49:02 »
+1

az első - és szebbik - Fraser
Nem hittem volna, hogy ti valaha jóban lesztek, azok után, hogy hogy mentetek egymás idegeire a Roxfortban. Talán benne volt a kviddicses rivalizálás is, de jó látni, hogy az öcsémnek vannak barátai. Van egy jó hírem, kaptál magad mellé egy medvét. És mivel te úgy látom imádod a fényűzést azt hiszem tudom kit kell keresnem, ha minőségi időtöltést akarok.
Naplózva


Demelza Digby
Tanár
*****


DD, alias a grifi királynője 8)

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #7 Dátum: 2022. 08. 21. - 21:22:38 »
+2

Te cuki kis bajkeverő
Kedvesem, ha nem Smith-szel fogja megöletni magát valahogy, akkor bizonyára McGalagony fogja papírrá változtatni, hogy aztán miszlikekre téphesse. Igazán figyelmes, hogy így törődik a kollégái társasági életével, de nagyon megkérem, egy munkatársat se bátorítson többet a felém való közeledésre. Roppant bizarr helyzeteket eredményez. Azon kívül tilos is az iskolán belül intim kapcsolatba keverednünk. Ha párválasztási tanácsokat osztogatna, tartson fogadóórát a felsőbb éveseknek. Bizonyára sokaknak volna szüksége a tippjeire. Oh, és kösz a partyt, kivételesen jó buli volt!  Puszi
Naplózva

Maria Fitzgerald
Tanár
*****


a Hollóhát házvezetője

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #8 Dátum: 2022. 08. 29. - 18:18:31 »
+1

Egyem a pofidat!
Éljen a fiatalság, hm? Végre egy kis vérpezsdítés! remélem nem haragszol, amiért arcon paskoltalak, de egyszerűen olyan cuki vagy! Azt hiszem előhoztad a nem létező testvéri ösztöneimet. Véletlen Noxnak hívtalak, bocs, de azt hiszem lassan megjegyzem a neved. Úgy egy év múlva, höhö. Egyébként meg, ha csak egy kis magányra vágysz gyere a Csillagvizsgálóba, oda úgyis lusták fellógni a diákok, neked majd nynitva hagyom az ajtót. kacsint
Naplózva


Olivia Whitford
Eltávozott karakter
*****


VI. évfolyam, Griffendél

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #9 Dátum: 2023. 02. 18. - 15:24:52 »
+1

A formás fenekek királya
Nem beszélgettünk még tanár úr. Soha, de soha. Én általában csak hátulról nézem, ahonnan jól kivehetők azok a sportos formák. Edzen csak keményen és akkor ez így is marad, sokunk nagy örömére. Mellesleg a Griffendél tornyából remek a kilátás a hajnali, félmeztelen futására is.
Naplózva

Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #10 Dátum: 2023. 06. 30. - 19:36:57 »
+1

egy újabb izzadtságszagú seggfej
Csak egy fokkal vagy jobb Benjamin Perverz Frasernél... mert más a neved! Egyébként ugyanolyan beképzelt, labdakergető kutya vagy, mint ő. Nem értem, mit gondoltok ti magatokról. A tánc is testmozgás és hidd el, nagyobb erőfeszítés egy nőt kiemelni, mint seprűn ücsörögve elkapni egy golyót.
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország


Az oldal 0.284 másodperc alatt készült el 39 lekéréssel.