+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Mardekár
| | | |-+  Nora Narek
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Nora Narek  (Megtekintve 3269 alkalommal)

Nora Narek
Mardekár
*


A rendes lányok csendben sírnak

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2022. 07. 19. - 08:26:13 »
+3



Dance me all around the room
Spin me like a ballerina, super high
Dance me all around the moon
Light me up like the Fourth of July
Once, twice, three times the guy, I
Ever thought I would meet, so
Don't say you're over me
When we both know that you lie
If you lie down, lie next to me
Lie, lie, lie, lie, lie, lie, lie, lie, lie

Kód:
[center][font=Georgia][size=12pt][i][color=#d48d99]feküdj le mellém...
[justify][font=Georgia][size=11pt][i][color=#80788D]hazudj nekem
Naplózva

Ezra Ellsworth
Hugrabug
*


A joke? Im on it!

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2022. 07. 26. - 21:00:59 »
+2

Óva intelek...

Hallom leosztályoztad a Hugrás haverjaimat. Jó úton jársz, ha a listámra akarsz kerülni és hidd el, az a lista nem barbi babáknak való. Sandy mesélte, hogy jó fej vagy, de ő mindenkiben meglátja a jót. Szemmel foglak tartani anyukám...de nem úgy...szóval érted...na...
Naplózva

Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2022. 08. 08. - 10:47:12 »
+2

a csaj, aki rám nyitott a zuhanyzóban
Te vagy Lulu legjobb barátnője? Először kedves dolognak gondoltam, viszont azóta rám nyitottál a fürdőben és megbámultál. Tudom, hogy jól nézek ki, de ha erről Aiden tudomást szerez... nos, sejtheted, akkor mi történik. Javaslom, ne terjessz a méreteimről pletykákat!
Naplózva


April Sheridan
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2022. 08. 10. - 10:35:49 »
+1

Hát szia
Értem én, hogy tini hormonok, és helyes fiúk, de kérlek ne smárolgasd Charliet, nagy falat lenne neked. Nem haragszom, de többet ne forduljon elő.
Naplózva

Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2022. 08. 17. - 08:45:10 »
+2

Lola barátnője
Egy apának mindig boldogság, hogy ha a szeretett lányának vannak barátai. Öröm látni, hogy ilyen jól megvagytok, bár azt hiszem még idegileg szoknom kell a sok rózsazínes-llilás-aranyszínű csillámporos kislányos dolgaitokat szanaszét a lakásomban. Egyébként nem biztos, hogy jó ötlet ilyen fiatalon tangát hordani. Ha valakit magad mellett akarsz tartani, máshogy tedd.
Naplózva


Sophie Flynn
Boszorkány
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2022. 08. 29. - 07:42:24 »
+1

Armin kishúga
Láttalak párszor, amikor meglátogattad Armint. Akkor persze megettétek az összes süteményt, egy-egy üresjáratban, és hát azért meg kell mondjam, az teljesítmény. Aranyos lány vagy és nagyon kamasz, de tudom, hogy a mardekárosok jó arcok. Kell egy kis pezsgés a suliba és azt hiszem te gondoskodni fogsz róla.
Egyébként este miért csatangolsz Hertfordshire-ben? Nem veszélyes ez egy kicsit? Tudod, engem is raboltak el, és hát Armin biztos kikészülne, ha valami bajod esne. Szóval légy óvatooos!
Naplózva


Oscar Caine
Mandragóra Gyógyítóképző Ispotály
***


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2022. 08. 31. - 13:16:14 »
+1

a harmadik húgom
Vicces, hogy amilyen morcos Armin, annyira édes hugicája van, mint te. Talán onnan tudom, hogy rokonok vagytok, hogy veszélyes benneteket felidegesíteni. Félek a gyilkos mérges nézésedtől, de ciki lenne bevallani, elvégre én vagyok a családfő, ugyebár! Határozottan aggódom érted, azért éjszaka egyedül... tudod sok mindent láttam a gyakorlatom során, és egyszer sem szeretnélek téged a helyszínelésen találni úgy, hogy már nem segíthetek rajtad. De tudom, hogy mérges lennél ezért is. Csak nem szeretnék elveszíteni még egy kis testvért, és vele együtt egy Armint.
Szóval vigyázz magadra. És majd szólj, hogy kit verjek meg.
Naplózva


Ezra Ellsworth
Hugrabug
*


A joke? Im on it!

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #7 Dátum: 2022. 09. 15. - 07:47:14 »
+1

A múltkori
Köszi, hogy segítettél a múltkor a drogériában, kedvesebb vagy mint gondoltam, már amikor nem forgatod a szemeidet úgy, mint egy bepörgetett körhinta. Csoda, hogy nem szédülsz el néha. Na mindegy, jövök eggyel.
Naplózva

Vincent O'Mara
Varázsló
*****


Winnie the Pooh

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #8 Dátum: 2022. 10. 14. - 14:11:29 »
+2

Helló szép hölgy!
Nem rég jártam Elliotnál, hogy halálra untasson a béna Gucci ruháival, na de nem ez a lényeg, láttam, ahogy Lolával sminkeltétek egymást. Meg kell mondjam cukik vagytok és örülök, hogy Lolitának ilyen barátnői vannak. Van mit a tejbe aprítanod aranyom, de azért ne szállj el, fontos az önbizalom, de árthat is, ha túl sok.  kacsint
Naplózva


Leonard J. Flint
Hollóhát
*


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #9 Dátum: 2023. 01. 30. - 16:11:27 »
+1

Terelő dolga a kviddicsben
Semmi személyes, ez csak sport, de frissítem az emlékeket a terelő fogalmáról a kviddicsben: a terelő dolga nehezíteni az ellenfél játékosait azzal, hogy feléjük küldi a gurkót.
Azt hittem tudod. Szívesen oktatlak a továbbiakban is ha szükségét érzed.
Naplózva



Szabad helyeim: 2/2

Minerva McGalagony
Tanár
*****


Az Igazgatónő

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #10 Dátum: 2023. 04. 25. - 15:36:44 »
+2

Túlzásba viszi
Sose hittem volna, hogy egyszer magának is ezt mondom, de hagyja abba a tanulást! Visszasírom az időt, amikor még körmöt lakkozott és sminkelt az órákon. Nem fog belehalni az RBF-be, mi lesz magával a RAVASZ idejében?
Naplózva

Leonard J. Flint
Hollóhát
*


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #11 Dátum: 2023. 04. 27. - 20:02:32 »
+1

Kis kaland
Mesélték, hogy a csata után te láttad el a sebeimet. Nem sokra emlékszem, homályos minden, de nem bánok semmit, sőt újra megtenném az iskolatársaimért...én...csak...fene vigye el, nem vagyok én jó ebben. Szóval...kösz na. Jól vagy egyébként? Nem bántottak nagyon?
Naplózva



Szabad helyeim: 2/2

Jayce Hansel
Mardekár
*


idegenné válik a lélegzetvétel

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #12 Dátum: 2023. 06. 10. - 10:08:07 »
+1

ne törj össze túl sokszor
Fura lesz nem úgy felkelni hogy érezni a parfümöd illatát az egész klubbhelyiségben. Meg az is, hogy folyton elveszed a tányéromról a süteményem a vacsin. Azért légyszi tartsd a szemed Floron rajta, ha már én nem fogom tudni, ha meg túl hülye lesz akkor küldj egy baglyot és rendbe rakom. Te meg ne bőgj annyit. 
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország


Az oldal 0.335 másodperc alatt készült el 40 lekéréssel.