+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Roxfortos diákok
| | | |-+  Mardekár
| | | | |-+  Lola Miller (Moderátor: Lola Miller)
| | | | | |-+  Levelek
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Levelek  (Megtekintve 780 alkalommal)

Lola Miller
[Topiktulaj]
*


Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2022. 05. 14. - 04:38:42 »
+2

Drága apukák!

Nagyon örülök, mondjátok meg a kis Rosei-nak, hogy üdv ezen a világon, és alig várom, hogy lássam. Van haja? A babahaj olyan puha. És a bababőr is... Mindenki csak álmodozik róla, szívás, hogy amikor még az van, arra nem emlékszünk. Amíg szabadulok innen, mindenképp csináljatok Nekem egy olyan menő mozgóképet róla és küldjétek el, hogy milyen!!! És adjatok a nevemben egy csomó puszit is Neki! Meg magatoknak is egyet-egyet... De olyat, amilyet én adnék, szóval csak szofisztikáltan! kacsint

XXX
Lola
Naplózva


Lola Miller
[Topiktulaj]
*


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2022. 08. 19. - 14:05:55 »
+4

FIFI

Elrontottad Párizst, kösz szépen.  Ahol amúgy már vagy ezerszer voltam, szerencsére mielőtt még jobban beszennyezted volna a levegőt. Mindegy, voltam sokkal menőbb helyeken. Tessék, megszánlak pár fényképpel, hogy lássál valami menőbbet is, mint az a zsúfolt, koszos, büdös város. Hááát


Ez itt amikor az Azúrparton voltunk. Rohadt jó háttér, mi?


Ez egy olyan nívós étterem volt, hogy ott Te még a kukába se tehetnéd be a lábad.


Még a tortámat se nekem kellett felvágni. És nem egy szottyos házimanó szolgált ki, mint látod!


Na, ilyen varázslatot tuti nem tudsz. Én kérlek, felemelem a Napot. Úszás közben.


Tudom, hogy uncsi nyarad van, szóval tessék, egy játék. Keresd a képen a hugikámat!


Rohadtul elloptam egy öreg hajó kormányát egy random csajszival, aki velünk kirándult. Az apukáimnak lesz ajándékba. Nagyon menő nyaralást szerveztek, szóval megérdemlik.


Szóval c'est la vie, tökmag!

U.I.: Gratulálok a növéshez, most már legalább öt centid van. Azért a helyedben én ettől még maradnék a Lady-nél.
Naplózva


Lola Miller
[Topiktulaj]
*


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2022. 10. 06. - 14:26:17 »
+3

Elliot,

Alig várom, hogy lássam az új házat meg a szobám. Meg Rosie-t is. Biztos egy csomót nőtt azóta, hogy utoljára láttam. Kell is lassan az utánpótlás, cuki babapofiból sosem elég.

Házavató ajándékot hirtelen csak ezt "találtam":


Pici, szóval olyan babaszobába való szerintem. De legalább a bagoly elbírja. Remélem Nora erős baglyot választ e levélnek, de olyan jófej, hogy feladja helyettem a leveleimet... Na mindegy. Néha fessetek neki egy répát. A mellette lévő zöldségkosaras festményre járt át kajálni, de az úl nagy volt, hogy el...találjam, szóval másik virágcsokros festmény mellé ne tegyétek, mert megeszi. Meg szétbogyózza. Remélem Rosie-nak is tetszik majd!

Olyan hosszú a tanév, mikor lesz már téliszünet, mikooooor...

szív
Naplózva


Lola Miller
[Topiktulaj]
*


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2022. 11. 06. - 15:26:23 »
+2

Fifi,

Gratulálok hozzá, hogy már tizennégyszer megkerülted a Napot. Nem látszik rajtad, tök jól tartod magad. Letagadhatsz vagy öt évet. Legalább.

A dobozban egy pici torta van. Csokis. Kell az energia, hogy megnőj. Hááát


Lola
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország


Az oldal 0.067 másodperc alatt készült el 35 lekéréssel.