+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Griffendél
| | | |-+  Claus Hill
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Claus Hill  (Megtekintve 2794 alkalommal)

Claus Hill
Griffendél
*


blah blah blah

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2022. 03. 24. - 19:59:45 »
+1



Nyitva hagytam az ajtót
De nem jön be rajta senki
Nyitva hagytam az ajtót
És én sem merek kimenni

Nyitva hagytam, várom őt
Aki megnyugtat délelőtt
Aki felkavar délután
Aki éjszaka mindig ébren vár
Őt halljam, mikor felkeltem
Ne csak visszhangjait lépteknek
Nyitva hagytam résnyire
Ne legyen kizárva, még ma ne

Kód:
[center][font=gerogia][color=#436073][size=11pt]dalcímed
[justify][font=gerogia][color=grey][size=11pt]dalszöveged
Naplózva

Hugo Theron
Eltávozott karakter
*****


night owl

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2022. 04. 02. - 17:08:33 »
+1

furasrác
Amúgy miért bámulsz? Olyan fura vagy. Tartozom neked, vagy valami? Nem én tettem tönkre a randid Alfonzzal. Minden esetre nagyon megnéztél magadnak a mosdóban is. Remélem azért nincsenek furcsa groteszk perverzióid, mondjuk amiket szegény Alfonzon élsz ki.
Ha megbántod, nagyon mérges leszek!
Naplózva


Jayce Hansel
Mardekár
*


idegenné válik a lélegzetvétel

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2022. 06. 04. - 22:35:41 »
+1

Baldron vérebe
Nem tudom mennyire gondolod komolyan, de remélem nem vagy valami perverz, aki a gyerekekre bukik. Alfonz még fiatal hozzád. Amúgy meg jössz nekem egy új talárral. Ezt leetted, ami teljesítmény olyan messziről. Mi vagy te, strucc vagy láma, hogy így köpködsz? Baldron hogy bírja melletted?
Naplózva


Oliver Smith
Tanár
*****


Bájitaltan tanár

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2022. 07. 04. - 18:50:16 »
+1

sorscsapás
Hill, ha maga lenne az utolsó ember, aki képes lenne ellenfőzetet csinálni egy halálos betegségre, ami engem megfertőzött, talán még a főztjével át is juttatna a túlvilágra. Komolyan, igazán összeszedhetné magát, ha akar valamit az élettől, és nem éppen diákok és diáklányok fenekét bámulná az órán, vagy papírrepülővel üzenne. Legalább pontosan kézbesítette volna. És ha már itt tartunk a romantikus műveltségen is javítania kéne. Mi az hogy: Alfons, vágyom az illatodra és az ízedre? HOGY LEHET ILYEN ÍZLÉSTELEN?
Korrepetálni fogom. És abban nem lesz köszönet!
Naplózva


Elizabeth Hepburn
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2022. 07. 05. - 20:54:45 »
+1

hilo hilo
Ne haragudj, hogy tavasszal olyan csúnyán néztem rád. Elég nehéz és fura időszakon vagyok túl, de nagyon örülök nektek, és nem csak Hugo miatt. Na jó, lehet. Kicsit. De te jófejnek tnsz, azért is örülök.
Naplózva

Florian le Fay
Griffendél
*


pocket full of trouble

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2022. 07. 23. - 08:15:50 »
+2

macis gabonapelyhet?
Tudod, mikor múltkor a Roxfortban együtt reggeliztünk és megmutattad azt a finom, macis gabonapelyhet, egészen megkedveltelek. Többet kéne együtt kajálnunk, nem gondolod? Neked jó az ízlésed, én meg szívesen kóstolok meg új dolgokat. Szóval...?
Naplózva


Lola Miller
Mardekár
*


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2022. 07. 26. - 12:33:49 »
+1

Egész cuki vagy
Hallottalak a múltkor dobolni. Mármint nem mágiatörin unamadban a paon, bár akkor is nagyon tudod a ritmust, de most a bandával. Váó, szerepeltetek a mágikus rádióban, ez nagy szó. Egész... hallgatható vagy, tudod. És biztos jól áll neked a színpad, szóval lehet, hogy megtisztellek majd egy kocerteteken. Ha fele annira szórakoztató, mint mikor valamelyik órán felszólít a tanár, már jól járok. Szóval... ha majd nagyon unatkozom, talán megkereslek. kacsint Angyal
Naplózva


Minerva McGalagony
Tanár
*****


Az Igazgatónő

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #7 Dátum: 2023. 04. 12. - 06:56:51 »
+1

Mikor nő be végre a feje lágya, Mr. Hill?
Nem gondolja, hogy egy kissé gyerekes már, hogy minden órán a tanárai idegein táncol? Legutóbb is női alsóneműket szórt ki az udvarra! Ideje lenne komolyan elbeszélgetnünk arról, hogy mennyire fontos egy karrier, és mennyire nem akarunk még egy diákot az ostobaságai miatt eltanácsolni. Várom az igazgatói irodámban!
Naplózva

Jayce Hansel
Mardekár
*


idegenné válik a lélegzetvétel

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #8 Dátum: 2023. 06. 30. - 20:03:32 »
0

nehéz eset
nehéz eset vagy, nem tudom mi tartja Alfot melletted, de talán te tudsz is vigyázni rá. Egy ideig még biztos hiányozni fog a mardis-griff kviddics, de azt hiszem fel kell nőni, és tovább lépni egy újabb szintre. Majd ne legyél túl kemény a lányokkal, oké? Ja, és jók voltatok Oswinékkal legutóbb. Remélem sokáig fogtok még zenélni.
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2023. 05. 20. - 01:02:07
Az oldal 0.164 másodperc alatt készült el 36 lekéréssel.