+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Eltávozottak kincsei
| | | |-+  Leah Barlow
| | | | |-+  Levelek csak Neked
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Levelek csak Neked  (Megtekintve 650 alkalommal)

Leah Barlow
Eltávozott karakter.
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2022. 02. 07. - 20:00:27 »
0

Minden, amit nem tudok épp szóban elmondani, Neked
Naplózva

Leah Barlow
Eltávozott karakter.
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2022. 02. 07. - 20:06:41 »
+1

Szia!

Sajnálom, hogy olyan hirtelen hagytalak ott, de muszáj volt elmennem. Gondolom, már sejted mi lehetett az oka...
 
Nemsokára újra jelentkezek. Vigyázz magadra!

Hiányzol!

Szeretlek: Leah
Dátum:2003.Január 10.
Naplózva

Leah Barlow
Eltávozott karakter.
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2022. 02. 07. - 23:47:05 »
+1

Szia!

Ígéretet tettem a Golden Gate híd végén, hogy még egyszer senki kedvéért nem fogom végig sétálni magassarkúban, csak azért mert a túlparton "fergeteges" buli van. A buli unalmas volt és a lábam is fájt. Az italokról inkább nem mondok semmit. Íztelen és erőtlen volt, vagy bennem lenne a hiba?
Egyébként az amerikai varázsló közösség nem nekem való. Bár lehet, ha tovább maradtam volna, mint 7 nap, jobban megnyer magának és kellően beilleszkedem. Valami nem volt az igazi és hiányzik is...
Talán a következő hely lesz a nyerő.

Veled minden rendben? Remélem jól vagytok és szépen gyarapodtok. Mindent bele, drukkolok!
 
Nemsokára újra jelentkezek. Vigyázz magadra és magatokra!

Hiányzol!

Szeretlek: Leah
Dátum:2003.Január 18.
Naplózva

Leah Barlow
Eltávozott karakter.
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2022. 02. 08. - 08:00:59 »
+1

Szia!

Úgy gondolom, hogy a következő pihenő időben, megint vissza jövök Japánba. Nem tudom jártál-e már ott, de mindenképp gyertek el, ha lesz időtök és már biztonságos az utazás.

Tényleg, rendben vagytok? Nincs semmi gond, ugye? Egészségesek vagytok?
Ha kell bennfentes segítség, Jo a Ti boszorkányotok!
 
Nemsokára újra jelentkezek. Vigyázz magadra és magatokra!

Hiányzol!

Szeretlek: Leah
Dátum:2003.Január 26.
Naplózva

Leah Barlow
Eltávozott karakter.
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2022. 02. 08. - 19:42:43 »
0

Szia!

Ahogy az utcákat jártam, és néztem a díszes gömbölyded tetőket, egyre másra azt éreztem, hogy bizony nekem fagyit kell ennem. Elég furcsán néztek rám egy-egy kávézóban, cukrászdában, hogy télvíz idején fagylatot szeretnék. Gondolom ennek az lehet az oka, hogy mínuszban nem sokan vágynak a fagyos finomságra. De, kitartó voltam és találtam! Ugyan nem pont olyan volt, mint amire vágytam, de jól esett.
Ohh igen, egyébként Szentpéter váron voltam pár napot, csak hogy el tudd képzelni a gömböket.

Esztek rendesen, ugye? A változatos étrend nagyon fontos ebben az időszakban.
 
Nemsokára újra jelentkezek. Vigyázz magadra és magatokra!

Hiányzol!

Szeretlek: Leah
Dátum:2003.Január 31.

Naplózva

Leah Barlow
Eltávozott karakter.
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2022. 02. 08. - 19:52:11 »
0

Szia!

Sose értettem, miért imádja olyan sok varázsló Olaszországot. Elhiszem, hogy jobb a pizza náluk, és a hangulat, meg minden, de eddig nem értettem. Szerintem ha nyáron jártam volna erre, érteném a nagy melegben való tengerparti szerelmet, de így... Most sem volt hideg, de azért jobbnak láttam, ha nem mártózom meg.
Csak megnyugtatásként, az olasz férfiak szerintem nem olyan extrém szexik. Tény, hogy van valami a kiejtésükben és ahogy táncolnak... Na az tetszett, de valahogy nem az én ízlésnek valók. Lehet az volt a baj, hogy csak a barna szeműek környékeztek meg?

Alszotok rendesen? Azt hallottam többektől, hogy később nem lesz ennyi idő a pihenésre. Bár ismerve téged, erre is oda fogsz figyelni.
 
Nemsokára újra jelentkezek. Vigyázz magadra és magatokra!

Hiányzol!

Szeretlek: Leah
Dátum:2003.Február 8.

U.i.:Megérkeztem az utolsó helyszínre


Naplózva

Leah Barlow
Eltávozott karakter.
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2022. 02. 11. - 16:08:35 »
0

Szia!

Megtetszett a hely. Jól érzem magam, és sok új praktikát is megtanultam. Elég sok új emberrel megismerkedtem.
Most már azt hiszem elmondhatom, hogy jól érzem magam. Vannak, amik hiányoznak, de szerintem ez idővel javulni fog. Ugye jobb lesz?
A minap azt hittem téged látlak, de nem te voltál az. Azt hiszem, valahol megkönnyebbültem. Talán tényleg az volt a legjobb döntés, hogy eljöttem.

Jól vagy? Rendben mennek a dolgaid?

Szerintem, még nem is gratuláltam Neked. Szóval: Gratulálok! Nem számítottam rá, gondolom Te sem, de az ilyet nem lehet teljesen szabályozni. Azért várod már? Gondolom Alizon rendesen meglepődött, Veled együtt. Talán azt sajnálom, hogy nem láthattam, amikor megtudtátok a hírt. Biztos jó kis fénykép lett volna belőle.

Gondolom sejted, de ez az utolsó levelem.
Szeretném, ha boldog lennél!

Ölellek; Leah
Dátum: 2003.Február 20.
Naplózva

Leah Barlow
Eltávozott karakter.
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #7 Dátum: 2022. 02. 11. - 16:09:25 »
0

Szia Alizon!

Igen, tudom. Épp a pokolba kívánsz, oda is minimum 1000 évre, és ha szabadulok, még háromszor annyira visszaküldesz.
Kérlek ne haragudj rám! Azután, hogy megtudtam Fynn apa lesz, nem volt maradásom. Meg aztán nem tudtam volna őszintén gratulálni neki. Most se tudnék, de ez maradjon köztünk.

Hogy érzed magad, Nagynéni? Várod már a csöppséget? Remélem Fynn szemeit örökli. A neve meg van már? Rendben fejlődik odabenn? Ohh, igen, mikor lesz az esküvő?

Küldök pár apróságot a bébinek, és Neked is.

Képzeld megismertem valakit. Bár a bátyád nyomába sem érhet, azért megpróbálom. Jó fej, és szerintem Te is kedvelnéd. Szurkolj, hogy működjön. Lehet itt maradok, talán az lesz a legjobb. Jó kis hely és sok újat is tanultam.

A kimondatlan kérdésedre pedig igen, még mindig szeretem, de sose tennék tönkre egy családot. Vigyázz rá, helyettem is!

Lenne egy kérésem, ha megszületik a csöppség lekapod apát és a babát? Megadom a címem.

142 Al Bahr el aazam st, Varázslónegyed, Kairo

Kitartást! És öleld meg őt, helyettem.

Leah
Dátum: 2003.Február 20.
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország


Az oldal 0.084 másodperc alatt készült el 36 lekéréssel.