+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Felnőtt karakterek
| | | |-+  Mikhail Bertov
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Mikhail Bertov  (Megtekintve 3259 alkalommal)

Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2019. 10. 23. - 11:02:08 »
+3




Csak annyit tudtál volna szólni:
- Én ifjam, szép vagy és deli...
És én bár súgni bírtam volna:
- Enyém légy, tested vágyteli!
Talán egy kéjes pillanatra
Felébred két test, két halott,
Hejh, de mert hazudni nem tudtunk,
Friggyé ez még sem válhatott!...

Kód:
[center][color=#664a4d] k a p c s o l a t u n k
[justify][color=#666161]bla bla bla...
Naplózva


Sophie Flynn
Boszorkány
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2020. 05. 07. - 11:46:25 »
+2

Összebarátkozunk?
Azért örülök, hogy amikor pucéran megpillantottalak a lakásodban, nem rohantam vissza a Roxfortba és csak becsuktam a szememet. Szerintem te egy nagyon kevdes ember vagy, csak tudod rajtad is ott vannak a hagymás rétegek (amik néha kicst túlzásba esve csípnek), meg ilyenek, de a hagyma is jó ízű, szóval ezért gonolom, hogy te is rendes vagy. Remélem még össze fogunk futni, sütizünk vagy megmasszírozom a válladat, vagy ilyenek.
Naplózva


Benjamin R. Fraser
Varázsló
*****


Someday we will foresee obstacles

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2020. 05. 13. - 11:07:55 »
+2

bocs, hogy összecuppantunk a trutymóban
Komolyan a Szeszély volt, és az egész incidens a saját akaratomon kívül történt. Higyje el, nekem is éppen olyan kellemetlen volt, mint magának. Mellesleg parák azok a paparazzik, nem kéne inkább valami testőrt beszereznie, vagy valami jobb álcát mondjuk?
Azért remélem - még ha össze is futunk -, nem fogja azt ordítani az utca közepén rám, hogy perverz disznó. Bár, ha összekevrne a bátyámmal még cikibb lenne, miközben ordít.
Naplózva


Sophie Flynn
Boszorkány
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2021. 07. 30. - 15:24:58 »
+3

jól vagy?
Kicsit az hiszem elsodródtunk, de nem mertem neked baglyot küldeni, nehogy valamiben nagyon megzavarjalak. Igazából sokat gondolkok rád! Egyszer láttalak hevesen kirohanni az egyik ruhaüzletből, miközben visszafelé hajigáltad a dolgokat amiket vettél, és még egy boros üveget meg egy bort is beledobdál az eladók közzé. Szerettem volna odasietni hozzád, hogy távmegöleljelek, de addigra elhoppanáltál. Szóval minden rendben van? Még midnig te vagy a legjobb majdnem apus apukám!
Naplózva


Eduard Sokolov
Varázsló
*****


Чайка

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2021. 08. 26. - 10:02:13 »
+1

messziről szépek vagyunk
Messziről egymásnak szépnek tűnhetünk, úgy ahogy a Hold csodálja a Napot, vagy a tenger a partot. Összeérünk, talán keresztezzük egymás útjait, és mégis megmaradunk a saját világunkon belül. Szeretnék kicist közelebb erülni, ha lehet, de vajon meg is tudnánk e őrizni a közelt. S nem lenne-e minden utána ismét olyan messze? Egyelőre a távolból nézlek, csodálak. Mint egy műalkotást, és várom, hogy megfejthesselek.
Naplózva


Benjamin R. Fraser
Varázsló
*****


Someday we will foresee obstacles

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2022. 09. 07. - 13:10:14 »
+1

találkoztunk már?
Valami orosz fickó megfenyegetett a meccsem után, hogy megöl ha hozzád érek. Nem is tudom kiről volt szó. De aztán gratulált, hogy nyertem. Aztán megint megfenyegetett. Hé... Nem te vagy az, akire ráestem egyszer? Hát izé... Bocs. De lépjünk túl rajta. Semmit se akartam akkor se tőled meg most se.
Nem fogsz bírni ugye?
Nem hát.
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2020. 11. 27. - 06:42:11
Az oldal 0.45 másodperc alatt készült el 34 lekéréssel.