+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Bűntársak
| | |-+  (N)JK
| | | |-+  Elfogadott (N)JK-k
| | | | |-+  Safiya Carson
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Safiya Carson  (Megtekintve 548 alkalommal)

Safiya Carson
(N)JK

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2021. 08. 13. - 00:06:39 »
+2

SAFIYA ANNIS CARSON

nem ||
születési détum || 1976. március 9.
kor ||  26
vér || félvér
foglalkozás ||Varázslény-felügyeleti Főosztály - Vérfarkas Nyilvántartó; nyilvántartó
funkció ||az oldalon lévő vérfarkasok felügyelete

A múlt
Rohantam. Rohantam előre, éreztem, ahogy a szívemben zakatol a vér. Azt mondta Olivia, hogy valahol itt hever az erdőben az a szegény, fiatal kölyök, akibe belemélyesztette a fogát az egyik szörnyeteg. Azt mondták nekünk kell idejönni, mert kaptunk aurori képesítést és ha küzdenünk kell, hát küzdeni fogunk. Ez volt a mi harcunk, mint a minisztérium egykori alkalmazottjai Voldemort és az őt követő vérfarkasok rémtettei ellen. Segítettünk azoknak, akik így jártak… segítenünk kellett, hogy ez az igazságtalanság megszűnjön. Így néhány vezetőnk irányításával kisebb mentőcsapattá formálódtunk.
Az erdő csendes volt, mintha egyetlen állat sem járna itt. Madarak csiripelése nem hallatszott. Furcsa, vérfagyasztó érzés volt a halottnak tűnő fák között sétálni. Csak az avar ropogott a talpam alatt, hosszú ideig nem törte meg más a csendet. Hamarosan megéreztem a vérszagát is az orromban… a fülemet megütötte a nehézlégzés ismerős zaja. Egy tisztásra léptem ki a fák között. Az arcomat összekarcolták az ágak, mocskos voltam az erdőtől, a fekete farmer térde kiszakadt, mikor elesetem egy hatalmas köben. A bőrkabátom csillogása is már régen megkopott. Csak a kezemben szorongatott pálca jelezte, hogy még volt bennem erő.
Mi is bújkáltunk, mi is éheztünk, akárcsak azok a mugli születésű menekültek, akiket igyekeztünk megóvni az új minisztérium szörnyűségeitől. Freddie mindig azt mondta, csak mi vagyunk nekik, csak mi menthetjük meg őket… de valójában már alig volt bennünk erő, hiába próbáltak összefogni minket felülről, hogy küzdjünk Voldemort ellen. Csak egy eszme maradt, amit követtünk, támogatásunik viszont alig akadt. A legtöbb tehetős aranyvérű Tudjukki mellé állt, támogatónk kevés akadt. Az új világ képről szőtt álmom egyre inkább homályba veszett, mintha csak a semmiért küzdöttünk volna.
– Itt vagyok… nyugalom… – Suttogtam. Az avarban didergő, ruhátlan testet pillantottam meg. Minden porcikáját vérző sebek borították. Megmarta valóban az a farkas, aki napok óta a nyomában volt.
– James… végre megtaláltalak. – Guggoltam le mellé, a tenyeremet a homlokára simítottam, hogy megnyugtassam. – Safiya Bones vagyok, olyanoknak segítek, mint te. – Magyaráztam halkan, nem akartam felkavarni azzal, hogy megtöröm az erdőben uralkodó csendet. Csak újra megsimítottam az arcát, hogy aztán a hátizsákomat ledobva előbányásszak egy pokrócot és óvatosan rátekerjem. Meg kellett mentenem.

Jellem
Egy energikus, fiatal nő, akire a legtöbben a cuki szót használnák, ha jellemezni kéne. Tényleg bájos és kislányos, mint aki sosem nőtt fel igazán. Ugyanakkor az önbizalma a házassága utolsó évében ment nagyon tönkre. A férje sosem dicsérte, ráadásul, mikor kiderült, hogy Freddie egy másik nővel töltötte az estéket, amiken elvileg dolgozott, Safiya egészen magába roskadt és úgy gondolja azóta is, hogy nem elég nőies. Talán egy új szerelem képes lenne rádöbbenteni, hogy igenis ízig-vérig nő… mert bár ő nem látja, a viselkedése, a mozdulatai rendkívül finomak és vonzók.
Nagyrészt a munkájának él, amiben rendkívül precíz. Ráadásul empátiájának köszönhetően könnyen azonosul a vérfarkasokat érintő problémával. Célja, hogy minél könnyebbé tegye azoknak a fiataloknak az életét, akik ezzel a problémákkal küzdenek. Rendkívül melegszívű és kedves.

Külsőségek
szemszín || barna
hajszín || barna

kinézet || 167 centi magas, normál testalkatú, húszas éveiben járó nő. Leginkább a sportosan elegáns stílus jellemzi, bár bizonyára a csinosabb ruhákban is jobban mutatna, ám azokhoz gyakran kevés az önbizalma. A közel-keleti vonások tetten érhetőek a külsején, de ettől csak egzotikus szépség benyomását kelti. Általában csak lágy sminket használni, nincs is szüksége többre, viszont alkalmakra szépen kicsinosítja magát.

Kapcsolatok
Phillip Rowle – kért tőle adatokat egy bizonyos vérfarkassal kapcsolatban, aki kötődik a fiához
Elliot O’Mara – a vérfarkas felkutatása kapcsán beszélt vele
Charlie Oswin – nem rég vette nyilvántartásban és a segítő kollégákkal együtt nyomon követi a fiú sorsát
Sebastian Bates – az egyik Roxfortban tanuló vérfarkas, akinek a dokumentációját vezeti

Azt beszélik…
Azért csalta meg a férje, mert évek óta nem volt hajlandó lefeküdni vele.

Egyéb
avialany ||  Naomi Scott

Naplózva

Sophie Vanheim
Moderátor

Let's say sunshine for everyone

Elérhető Elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2021. 08. 13. - 00:16:38 »
+2

Kedves Safiya!

Te egy nagyon belevaló erős lánynak tűnsz, aki képes kiállni azokért, akikért más nem merne. Veszélyes szakmád van, és minden tiszteletem a tiéd, hogy ennyi erő lakozik benned. Mások segítése mindig nemes lelkű feladat. Sokkal több van benned, mint amennyire hiszed! Egy lenyűgöző bájos lánynak tűnsz. Remélem adsz egy újabb esélyt a szerelemnek és önmagadnak is!
A legjobbaket kívánom neked, az előtörténeted pedig:

Játsz vadakat és szépeket!

Sophie
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: